EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

Ailece devir teslim

Ailece devir teslim

Yeni kabinenin tek kadın bakanı olan Fatma Betül Sayan Kaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini dün Sema Ramazanoğlu’ndan devralırken törene annesi Hatice Sayan ve babası Ramazan Sayan da katıldı. Ramazanoğlu, “Emaneti aziz dostum Hatice Hanım’ın kızı olan Sayın Bakanımıza devrediyorum” dedi.

25.05.2016Gündem
Kim niye gitti

Kim niye gitti!

Siyasetin doğasında var. Yeni bir kabine oluştuğunda, giren yeni bakanlar kadar, giremeyen, koltuğunu kaybeden bakanlar da konuşulur, bu değişimin muhasebesi yapılır. Ahmet Davutoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki ‘bayrak devir teslimi’ de benzer bir muhasebeyi beraberinde getirdi. TBMM kulislerinde en çok bu sorulara yanıt aranıyor, farklı fikirler ortaya atılıyor. Komplo teorilerini ayıklayıp AK Partililerin, “Hangi bakan neden girmedi” sorusuna verdikleri yanıtları derlediğimizde şöyle bir tablo ortaya çıktı:

28.05.2016Gündem
Tasarı gitti o açıklamanın yankısı kaldı

Tasarı gitti o açıklamanın yankısı kaldı

Cinsel istismarcılara ceza ertelemesine ilişkin yasal düzenlemeyle ilgili çıkışıyla gündeme gelen KADEM’in (Kadın ve Demokrasi Derneği) 2’nci Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi İstanbul’da başladı.

25.11.2016Gündem
Kılıçdaroğlu, eski Bakan Ramazanoğluna tazminat ödeyecek

Kılıçdaroğlu, eski Bakan Ramazanoğlu'na tazminat ödeyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 5 Nisan 2016'daki partisinin TBMM Grup Toplantısındaki sözleri nedeniyle eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na 10 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.

23.01.2017Gündem

Yazar Sonuçları

2016 yılında en fazla kampanya eğitim için

BİR kaç yıldan beri hayatımızda change.org diye bir şey var.

5.01.2017