EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

Yeni bakana ilginç twitter hesabı

Yeni bakana ilginç twitter hesabı

Yeni Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu'nun Twitter'da seçtiği hesap ismi ilgi çekti.

25.11.2015Gündem
Başbakan yakasına, kadına karşı şiddete dur de rozeti taktı

Başbakan yakasına, 'kadına karşı şiddete dur de' rozeti taktı

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı yeni kabinede Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Sema Ramazanoğlu, AK Parti’nin 26. Dönem'deki Meclis'te yaptığı ilk grup toplantısında kadına karşı şiddete dikkat çekmek için rozet dağıttı. Ramazanoğlu, Başbakan Davutoğlu’na da rozet verdi. Davutoğlu grup konuşmasını yakasındaki rozetle yaptı.

25.11.2015Gündem
1 anne 25 baba

1 anne 25 baba

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun dün açıkladığı Türkiye’nin 64. hükümetini oluşturan 27 kişilik yeni kabinede çiçeği burnunda bakanların çoğu üniversite eğitimlerini Ankara ve İstanbul’da tamamladı. Sadece 2 kadının bulunduğu kabinede yer alan bakanların toplam 70 çocuğu var. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 5 çocukla en fazla çocuk sahibi olan bakan oldu.

24.11.2015Gündem
Fatma Güldemet Sarı kimdir | Çevre ve Şehircilik Bakanı kimdir

Fatma Güldemet Sarı kimdir? | Çevre ve Şehircilik Bakanı kimdir?

Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. Hükümette yer alan bakanları açıkladı. Yeni kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı kimdir?

24.11.2015Bilgi
Yeni kabine Denizlileri hem üzdü hem sevindirdi

Yeni kabine Denizlileri hem üzdü hem sevindirdi

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun yeni kabineyi açıklamasıyla Denizli'de hem sevinç hem de üzüntü yaşandı.

24.11.2015Ege
Mustafa Elitaş kimdir | Ekonomi Bakanı kimdir

Mustafa Elitaş kimdir? | Ekonomi Bakanı kimdir?

Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. Hükümeti açıklanmasıyla kabinedeki yeni isimler ilgi odağı oldu. Bu isimlerden biri de Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş. Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş kimdir?

24.11.2015Bilgi
Veysel Eroğlu kimdir | Orman ve Su İşleri Bakanı kimdir

Veysel Eroğlu kimdir? | Orman ve Su İşleri Bakanı kimdir?

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu kimdir? Yeni kabinede hangi isimler var?

24.11.2015Bilgi
Akif Çağatay Kılıç kimdir | Gençlik ve Spor Bakanı kimdir

Akif Çağatay Kılıç kimdir? | Gençlik ve Spor Bakanı kimdir?

Akif Çağatay Kılıç yeniden Gençlik ve Spor Bakanı. Çağatay Kılıç, Spor Bakanı olarak 3. kez kabinede yer alıyor. Peki, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç kimdir?

24.11.2015Bilgi
Bülent Tüfekçi kimdir

Bülent Tüfekçi kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini bakanları belli oldu. Bülent Tüfekçi 64. Hükümetin Gümrük Bakanı seçildi. Yeni Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkçi kimdir?

24.11.2015Bilgi
İsmet Yılmaz kimdir | Milli Savunma Bakanı kimdir

İsmet Yılmaz kimdir? | Milli Savunma Bakanı kimdir?

Yeni Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz kimdir? İsmet Yılmaz nereli, hangi görevlerde bulundu?

24.11.2015Bilgi
Faruk Çelik kimdir

Faruk Çelik kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini bakanları belli oldu. Faruk Çelik 64. Hükümetin Gıda ve Hayvancılık Bakanı seçildi. Yeni Gıda ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çekil kimdir?

24.11.2015Bilgi
Sema Ramazanoğlu kimdir

Sema Ramazanoğlu kimdir?

Başbakan Davutoğlu, 'tek bakan geleneğine' son verdi. Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığını da bir bayana emanet etti. Peki, Ak Parti'nin kurucularından olan Sema Ramazanoğlu kimdir?

24.11.2015Bilgi
Berat Albayrak kimdir | Enerji Bakanı kimdir

Berat Albayrak kimdir? | Enerji Bakanı kimdir?

Yeni kabinede seçilen Enerji Bakanı, dikkat çeken isimler arasında yer aldı. 64. Hükümetin Enerji bakanı seçilen Berat Albayrak kimdir?

24.11.2015Bilgi
Naci Ağbal kimdir | Maliye Bakanı kimdir

Naci Ağbal kimdir? | Maliye Bakanı kimdir?

Yeni Maliye Bakanı Naci Ağbal kimdir? Yeni kabinede hangi isimler var?

24.11.2015Bilgi
Kabinede iki kadın bakan

Kabinede iki kadın bakan

Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan yeni kabinede iki kadın bakan yer alıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Fatma Güldemet Sarı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na ise Sema Ramazanoğlu getirildi.

24.11.2015Gündem
Davutoğlunun açıkladığı 64üncü hükümetin analizi

Davutoğlu'nun açıkladığı 64'üncü hükümetin analizi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Türkiye Cumhuriyeti'nin 64. hükümetini açıkladı.

24.11.2015Gündem
İşte yeni ekonomi yönetimi

İşte yeni ekonomi yönetimi

Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. hükümeti açıkladı. Yeni hükümette ekonomi yönetimindeki isimler de belli oldu. Reuters'a konuşan üst düzey bir yetkili Başbakan Yardımcısı olan Mehmet Şimşek'in yeni kabinede ekonomiden sorumlu olacağını söyledi.

24.11.2015Ekonomi
Başbakan Davutoğlu yeni hükümeti açıkladı

Başbakan Davutoğlu yeni hükümeti açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 64. hükümet listesini onayladı. Başbakan Ahmet Davutoğlu yeni hükümet ile ilgili Çankaya Köşkü’nde açıklama yaptı.

24.11.2015Gündem
1 Kasım 2015in vekil listesi

1 Kasım 2015'in vekil listesi

1 Kasım Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili listeleri de belli oldu. İşte saat 00.30 itibariyle AA'nın verilerine göre milletvekili listesi...

1.11.2015Gündem
Bu zafer milletin zaferidir

"Bu zafer milletin zaferidir"

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti'nin zaferini Çınar Meydanı'nda milletvekilleri ile zeybek oynayarak kutladı. Zeybekci, "Bu zafer milletin zaferidir" dedi.

1.11.2015Ege
Denizli seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Denizli seçim sonuçları 1 Kasım 2015 (milletvekili listeleri)

Denizli seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Denizli’de 1 Kasım 2015 genel seçimlerde toplam 718 bin 220 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde Denizli'de Ak Parti, birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Sandığa giden zorlu yol

Sandığa giden zorlu yol

DENİZLİ’de 1 Kasım seçimleri için vatandaşlar, saat 08.00’den itibaren sandığın yolunu tuttu. Bazı yaşlı vatandaşların, üst katlarda bulunan sandıklara giderken zorlandığı görüldü.

1.11.2015Ege
Seçim konvoyunda kaza: 2 kişi yaşamını yitirdi

Seçim konvoyunda kaza: 2 kişi yaşamını yitirdi

AK Parti Denizli İkinci sıra milletvekili adayı Sema Ramazanoğlu'nun seçim çalışmalarını takip eden konvoyda, kullandığı otomobilin sulama kanalına uçması sonucu AK Parti İl Gençlik Kolları Üyesi Alperen Ersoy (23) ile yanındaki Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde görevli İlyas Haytan (36) yaşamını yitirdi.

26.10.2015Gündem
AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte AKP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte yeni vitrin

İşte yeni vitrin

CHP'nin İzmir'de adaylığı YSK tarafından düşürülen Atila Serter'in dışında birkaç yer kaydırması yaparken, AK Parti, MHP ve HDP tercihini değişimden yana kullandı

18.09.2015Ege
AK Parti İzmir’de Yıldırım liste

AK Parti İzmir’de Yıldırım liste

İZMİR’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar liste başı aday oldu. Yıldırım, 7 Haziran’da 8. sıradan aday gösterilen Atilla Kaya’yı 2. sıraya, liste dışı kalan Necip Kalkan’ı ise 4. sıraya taşıdı. İzmir milletvekillerinden Cemil Şeboy liste dışı kaldı.

18.09.2015Ege
İşte AK Parti listesi (AK Partinin milletvekili adayları kim)

İşte AK Parti listesi (AK Parti'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım 2015 Genel Seçimi için milletvekili aday listeleri belli olmaya başladı. Bunlardan biri de AK Parti. Milletvekili aday listesi AK Parti tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, AK Parti'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti aday listesi...

18.09.2015Gündem
Kayınpeder damat-enişte aday adayı

Kayınpeder damat-enişte aday adayı

SALI günü YSK’ya teslim edilecek aday listeleriyle ilgili nefesler tutuldu.

5.04.2015Gündem
Aile boyu vekillik

Aile boyu vekillik

Çoğu 3 dönemlik olan ve TBMM’ye zorunlu olarak veda eden AK Partili milletvekillerinin, oğlu veya kızları ile eş ve kardeşleri boşalan yerlere talip oldu. AK Parti yönetiminin, milletvekili aday adaylığı için başvuran bu isimlerden sadece birkaçına vize vereceği iddia ediliyor.

4.03.2015Gündem
Dünya sıcak gündemi Çeşme’de konuşulacak

Dünya sıcak gündemi Çeşme’de konuşulacak

Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinden aydınlar, akademisyenler ve gazeteciler uluslararası sıcak gündemi değerlendirmek üzere Çeşme’de buluşacak.

25.06.2012Ege
Eşcinsellik hastalık, tedavi edilmeli

Eşcinsellik hastalık, tedavi edilmeli

Kabinenin önlere fırlamaya çalışmayan, sessizce ilerleyen bir üyesi S. Aliye Kavaf. Siyasetçiden çok siyasete tesadüfen girmiş izlenimi veriyor insana. Son günlerde “dizilerdeki cinsellikten irrite olduğu” demeçleriyle gündeme gelince 8 Mart Dünya Kadınlar günü öncesinde portresini çizmek farz oldu. Kadın ve aileden Sorumlu Devlet Bakanı, eşcinselleri hasta olarak görüyor, Aşkı Memnu’yu irrite edici buluyor ama Kurtlar Vadisi’ni beğeniyor.

6.03.2010Kelebek
Bakan Kavafın babası toprağa verildi

Bakan Kavaf'ın babası toprağa verildi

Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ın babası Niyazi Bostancı'nın cenazesi, toprağa verildi. Cenazeye KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş da katıldı.

5.03.2010Gündem
Bakan Kavaf, babasının öldüğünü havalimanında öğrendi

Bakan Kavaf, babasının öldüğünü havalimanında öğrendi

Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, New York'taki temaslarını tamamlayarak Türkiye'ye geldi. Kavaf, babası Niyazi Bostancı'nın bu sabah vefat ettiği haberini İstanbul Atatürk Havalimanı'nda öğrendi.

4.03.2010Gündem
Muhafazakâr aileden geliyorum ama Ege’nin muhafazakârlığı farklıdır

Muhafazakâr aileden geliyorum ama Ege’nin muhafazakârlığı farklıdır

Selma Kavaf, hakkında kimsenin fazla bir şey bilmediği bir AKP milletvekiliydi. Yeni bakanlar kurulu listeleri açıklanmadan önce kulislerde adı bile geçmiyordu. Nimet Çubukçu’nun yerine aile ve kadından sorumlu bakanı oluverdi. Aslında AKP’nin kuruluşundan beri siyasetin içinde, kadın kolları teşkilatını kurdu, geliştirdi.

9.05.2009Gündem
Vitrinde açıklar türbanlıyı geçti

Vitrinde açıklar türbanlıyı geçti

AKP MKYK’da partinin ve kabinenin önde gelen isimleri yerlerini korudu. Yeni vitrinde kadın üye sayısı arttı. 7 başı açık kadın üyeye karşı, türbanlı üyeler 5’te kaldı. 25 yaşı temsilen iki isim de vitrinde. Tarım Bakanı Mehdi Eker ile Kadından Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ise artık MKYK’da yok.

11.11.2006Gündem

AKP’lilere kapalı havuz

AKP’liler, Antalya’da önümüzdeki hafta sonu yapacakları 3 günlük parti kampına hazırlanırken Ankara kulislerinde otelin hizmetleri dilden dile dolaşıyor. Başbakan Erdoğan tarafından ’eşsiz’ davet edilen ve haşemalı görüntü vermemeleri istenen vekillere otel yönetimi kapalı bir havuz tahsis etti. Ancak Meclis’te AKP’li vekillerin ’Bali masajı’ servisinden yararlanıp yararlanmayacakları konuşuluyor.

16.06.2006Gündem
Göltaş’ın avukatı AKP kurucusu çıktı

Göltaş’ın avukatı AKP kurucusu çıktı

TMSF’nin el koyduğu Şevket Demirel Holding şirketlerinden Göltaş Çimento’nun sözleşmeli avukatlığını AKP kurucularından ve şimdiki MKYK üyesi Serap Yaşar yapıyor. Göltaş Çimento, Yaşar’a geçen yıldan bu yana ayda 3 bin 692 YTL ödüyor. Serap Yaşar’ın "Başörtülü Mağdur Öğrenciler İçin Hukuk Kılavuzu" diye bir kitabı bulunuyor.

12.04.2006Ekonomi
Kim kimin akrabası

Kim kimin akrabası

Türkiye’nin modernleşmesi üzerine çalışan Hollandalı tarihçi Erich Jan Zürcher, ilk modern siyasi partimiz İttihat ve Terakki Cemiyeti için şöyle diyor: ‘Modern Türk tarihini inceleyen herkesin, Türk toplumunda kişisel ilişkilerin öneminin bilincinde olması gerektiğini düşünüyorum. Benim izlenimim ancak akrabalık, dostluk, eğitim ve himaye üzerine kurulan bu gayri resmi ilişkileri kavradığımız zaman Jön Türk dönemi siyasal hayatını tam olarak anlayabileceğimiz yolundadır.’

30.04.2005Gündem
Kadın kolları görevi, kardeş kontenjanıymış

Kadın kolları görevi, kardeş kontenjanıymış

Eşi Alaattin Kavaf’ın ‘başuzmanlık’tan ‘Genel Müdürlüğe’ terfi etmesiyle gündeme gelen AKP Kadın Kolları Başkanı Selma Kavaf’ın da bu göreve ‘kardeş kontenjanından’ getirildiği ortaya çıktı.

8.04.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Ünlüler resim sergisinde buluştu

Eşi Tuğçe’den 4 yıllık mahkeme süreci sonunda geçtiğimiz aylarda boşanan Ali Ramazanoğlu, açılışa annesi Sema Hanım ile katıldı. Ali Ramazanoğlu’nun gözlerden uzak olduğu dönemde saçlarını uzattığı dikkatten kaçmadı.

23.01.2008

Beylerbeyi’nde balık keyfi

Anadolu Bank’ın sahibi Mehmet Başaran ile Zuhal Olcay arasında yeni bir arkadaşlık doğdu.

11.04.2006

www.hurriyet.com.tr Artık şahane

Şu an yüzümde salak bir ifade var. Çünkü gazetemi görebildim. Bütün sayfalarına tek tek dokunabildim. Sizi bilmem ama ben böyleyim, okuduğum gazeteyi görmek isterim. Sayfayı nasıl kotarmışlar, hangi görseli kullanmışlar bilmek isterim. Yurt dışında yaşayan biri olarak www.hurriyet.com.tr’nin tasarımının yenilenmiş olmasının, beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam.

9.10.2005

Aşık Veysel’in torunu Fazıl Say’la birlikte

Ağustos 2004’te eşi Gülyar Hanım’dan boşanmıştı Fazıl Say. Dünyaca ünlü piyanistimiz, verdiği çok sayıda konser yüzünden eşine yeterli zaman ayıramadığı için boşanmanın kaçınılmaz olduğunu söylemişti.

27.02.2005