EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

Kılıçdaroğluna bir tepki de MHPli Oktay Vuraldan

Kılıçdaroğlu'na bir tepki de MHPli Oktay Vural'dan

MHPGrup Başkanvekili Oktay Vural, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile BakanıRamazanoğlu hakkında tepki çeken sözleriyle ilgili, "Söz ola kese savaşısöz ola kestire başı" dediVural, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında  gazetecilerin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yöneliksözleriyle ilgili sorusu üzerine, "Doğru bir açıklama değil. Kullanılansözün ne zaman,nerede, kime karşı kullanıldığı ve nasıl algılanacağı konusunda daimadikkatli olmak lazım. Söz ola kese savaşı söz ola kestire başı. Bu sözünbaşkaları tarafından kullanılmış olmasına rağmen kadınbakan hakkında kullanılmasını doğru bulmuyorum. Bakan'ın olaylarailişkin 'bir defa yapılmış' sözü de tepki doğurmuştu. Bu konulardasiyasetçiler kullanacağı sözleri hassasiyetle değerlendirmeli." diyekonuştu.

6.04.2016Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan 23üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23'üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İşi beni eleştirmek adına muhtarlarımızı, onlarla birlikte tüm milletimizi tahkir etmeye, aşağılamaya kadar vardırıyorlar. Biliyorsunuz bir konsolosun, casusluk davasından yargılanan bir gazeteciyle yanak yanağa resim çektirmesini eleştirmiştim. Bunun üzerine güya bir mizah dergisi benim muhtarımızla yanak yanağa resim çektirdiğimi gösteren bir karikatürü kapak yaparak, kendi aklınca, ‘Biz konsoloslarla fotoğraf çektiririz, sen ise ancak muhtarlarla fotoğraf çektirirsin’ demeye getiriyor. İşte zaten tam ben de bunu söylüyorum." dedi.

6.04.2016Gündem
Çiğli Belediye Meclisi’nde, Kemal Kılıçdaroğlu kavgası

Çiğli Belediye Meclisi’nde, Kemal Kılıçdaroğlu kavgası

İzmir'de, Çiğli Belediyesi meclisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında söylediği sözler nedeniyle CHP’li ve AK Partili üyeler tekme tokat birbirlerine girdi. Arbede sırasında CHP’li meclis üyesi Semra Aksu ayağından yaralandı.

6.04.2016Gündem
Önüne yatarım tartışması: O tarihsel sözü ondan duyduk

Önüne yatarım tartışması: O tarihsel sözü ondan duyduk

CHP’li kadın milletvekileri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na söylediği sözler nedeniyle AK Partililer tarafından yoğun eleştirilere maruz kalan Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na sahip çıktı.

6.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Atatürkün koltuğu lekelendi

Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Atatürk'ün koltuğu lekelendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki AK Partili milletvekilleri, kadın kolları üyeleri ve partililer, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözlerini CHP önüne siyah çelenk bırakarak protesto etti. Şahin, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

6.04.2016Gündem
‘CHP’nin aklından geçmeyen AKP’nin fikrinde’ kavgası

‘CHP’nin aklından geçmeyen AKP’nin fikrinde’ kavgası

AK Partililer ile CHP ve HDP’liler arasında Meclis Genel Kurulu’nda gerginlik çıktı, kavganın eşiğinden dönüldü.

6.04.2016Gündem
AK Partili başkandan Kılıçdaroğluna: Atan ne ki, sen ne olacaksın

AK Partili başkandan Kılıçdaroğlu'na: "Atan ne ki, sen ne olacaksın"

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz "Atan ne ki, sen ne olacaksın?" tweeti sosyal medyada büyük tepki çekti.

7.04.2016Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlundan çok sert sözler

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan çok sert sözler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin ardından gelen tepkilerle ilgili bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.

7.04.2016Gündem
Dursun Çiçek: Önüne yatmakla altına yatmak farklı anlamlara gelir

Dursun Çiçek: Önüne yatmakla altına yatmak farklı anlamlara gelir

CHP Milletvekili Dursun Çiçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na ilişkin sözlerinin gündem yaratmak için farklı yönlere çekildiğini savunarak "Terbiyem müsaade etmiyor ama önüne yatmakla altına yatmak Anadolu'da çok farklı anlamlara gelir. Mesela evladının bir suça karışmasını önlemek isteyen anne 'evladının önüne yattı' denir. Korumaya çalıştı anlamına gelir. Burada söylenen sanki altına yattı ifadesi kullanılmış gibi kamuoyuna aktarılıyor ve eylemlerle suç duyurularıyla kamuoyu meşgul ediliyor" dedi.

7.04.2016Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlundan çok sert sözler

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan çok sert sözler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin ardından gelen tepkilerle ilgili bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.

7.04.2016Haber
Bakan Ramazanoğlundan Kılıçdaroğluna 50 bin TLlik dava

Bakan Ramazanoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 50 bin TL'lik dava

Bakan Sema Ramazanoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözler nedeniyle 50 bin liralık tazminat davası açtı.

7.04.2016Gündem
İzmir ve Batmanda çelenk gerginliği

İzmir ve Batman'da çelenk gerginliği

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri İzmir ve Batman'da çelenk gerginliği yaşandı

7.04.2016Gündem
Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu bir ahlaki problem haline gelmiştir

Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu bir ahlaki problem haline gelmiştir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik, "Şu andan itibaren Kılıçdaroğlu, Türk siyaseti için bir siyasi problem olmanın ötesine geçmiş, bir ahlaki problem haline gelmiştir. Türkiye'nin köklü siyasi partilerinden biri olan CHP'nin başında olması da kuşkusuz büyük bir talihsizliktir"  dedi.

7.04.2016Gündem
İzmirde çelenk gerginliği

İzmir'de çelenk gerginliği

CHPGenel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar BakanıSema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri İzmir ve Batman'da çelenk gerginliğiyaşandıAK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik söylediği sözler üzerine CHP İzmir İl Başkanlığı binasına siyah çelenk bırakma eylemi düzenledi. Binanın karşısında toplanan AK Parti’li kadınlar, “Kılıçdaroğlu kendine gel”, “Bakan oldu zoruna mı gitti?”, “Edep yahu”, “Türkiye’denözür dile” yazılı dövizler taşırken, “Kemal şaşırma sabrımızı taşırma”,“Kemal gelecek hesap verecek” sloganları attı. AK Parti’li kadınlar,yüzlerine Bakan Ramazanoğlu’nun fotoğrafının bulunduğu maskeler detaktı. Bu sırada CHP’liler de aşağıya inerek AK Parti’li gruba slogan vetaşıdıkları dövizlerle karşılık verdi. “Gürültüyle bu ayıbıörtemezsiniz”, “Kaç kere rastlanması gerekiyor?” yazılı dövizler taşıyanCHP’li grup ise “Halkın umudu Kılıçdaroğlu”, “Gün gelecek devrandönecek AKP halka hesap verecek” ve “Sema istifa” sloganları attı.TOMA’nın hazır bulunduğu protesto gösterisinde, polisler gruplararasında set kurdu. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı GözdeKeskin’in açıklamasının ardından AK Parti’li grup alandan ayrıldı.Ardından CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı basınaçıklamasında bulundu.

7.04.2016Haber
Kılıçdaroğlundan Erdoğana ağır yanıt

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a ağır yanıt

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle kendisine ‘siyasi sapık’ diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “O zata soruyorum, ‘Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen vapurlardaki kadınlara, kızlara bakıyorum’ demek nedir? Bunun adı cinsel sapıklıktır” dedi. Türk Tabipleri Birliği’ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:

7.04.2016Gündem
Bekaroğlundan tüm siyasetçelere uyarı

Bekaroğlu'ndan tüm siyasetçelere uyarı

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Bütün siyasetçilere sesleniyorum, bu siyasal kültürü, dili, bu anlayışı, siyasal ahlakı değiştirmedikçe, Türkiye'nin hiçbir sorununu çözemeyiz" dedi

8.04.2016Gündem
Böke: Kadın karşıtı dil, AK Parti’nin İslami radikal görüşlerinden

Böke: Kadın karşıtı dil, AK Parti’nin İslami radikal görüşlerinden

ABD’deki kadın konferansında konuşan CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, Türkiye’de kadına yönelik tehdit edici tutumun politik söylemle başlayıp tabana yayıldığını belirterek AK Parti’ye ağır eleştiriler getirdi ve “Bugünün son derece ayrıştırıcı, kadın karşıtı dilini belirleyen siyasi ideoloji bu hükümetin benimsediği İslami radikal görüşlerdir” dedi.

8.04.2016Dünya
Gül: Bunları konuşmak tatsız

Gül: Bunları konuşmak tatsız

Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkındaki sözleri sonrası başlayan polemikle ilgili "Hergün 5 tane 10 tane şehidin olduğu bir memlekette bunları konuşmak tatsız işler" dedi

8.04.2016Gündem
Hakaretleri telin ediyorum

'Hakaretleri telin ediyorum'

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştirilerini sürdürdü. Davutoğlu, “Hakareti siyaset üslubu zannedenleri şiddetle lanetliyorum” dedi.

8.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Beni yaralayan ne oldu

Kılıçdaroğlu: Beni yaralayan ne oldu?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sakarya buluşmasındaki konuşmasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkındaki sözleri için "Beni yaralayan ne oldu? Çıkıp şunu söylerse 'Ya bir seferlik bir olay oldu. Dolayısıyla da bunu Ensar Vakfı'na niye yakıştırıyorsunuz? Bu doğru değil' dediği andan itibaren bu olmaz. Bu olmaz" diye konuştu.

9.04.2016Gündem
Bakan Sema Ramazanoğlu, Antalyada Bocce oynadı

Bakan Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce oynadı

ANTALYA’da düzenlenen 'Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası' açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, ünlü isimler ve yaşlılarla Bocce oynadı. Turnuva açılışı öncesinde tören alanında bir telefon konuşması gerçekleştiren Bakan Ramazanoğlu, kürsüde konuşurken telefonda konuştuğu kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu açıkladı ve Erdoğan'ın mesajını iletti.

9.04.2016Gündem
Erdoğandan Kılıçdaroğluna: Yok hükmünde

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Yok hükmünde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirmeyi sürdürdü ve “Bizim için artık bu zat yok hükmündedir” dedi. Zeytinburnu Belediyesi’nin toplu açılış törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

9.04.2016Gündem
Başkanlık = bölünme

Başkanlık = bölünme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemiyle ilgili çalışmaları eleştirerek “Başkanlık eşittir ülkenin bölünmesi” dedi. Sakarya’da vatandaşların sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, katıldığı toplantılarda özetle şu mesajları verdi:

9.04.2016Gündem
Yeni moda

Yeni moda

AHMET Davutoğlu başkanlığındaki 64. Hükümet’te, Davutoğlu dışında 21 bakan, 5 başbakan yardımcısı var.

9.04.2016Gündem
Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde 15 Nisan’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olan Kadir-Nevişet Kameroğlu İlkokulu’nun kalorifer kazanı patladı. Patlama, sonrası ortalık savaş alanına dönerken okulda ve çevrede büyük maddi hasara neden oldu.

10.04.2016Gündem
Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

ZONGULDAK’ınEreğli İlçesi’nde 15 Nisan’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı SemaRamazanoğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olanKadir-Nevişet Kameroğlu İlkokulu’nun kalorifer kazanı patladı. Patlama,sonrası ortalık savaş alanına dönerken okulda ve çevrede büyük maddihasara neden oldu.

10.04.2016Haber

Yazar Sonuçları

'Errrkeg dili'ne biber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği sözler utanç verici.

6.04.2016

Amaçları tramvayı son durağa götürmek

AKP milletvekili Galip Ensarioğlu, havuz televizyonunda başkanlık sistemini savunurken, “Parlamenter sistem en fazla AK Parti’nin işine gelir. Yasama, yargı, yürütme bizde. Bizim AK Parti hükümetini denetleme gibi şeyimiz olabilir mi?” diye sordu.

6.04.2016

Başbakan ne için namus meselesi dedi

BAŞBAKAN Esenboğa Havaalanı’nda açıklama yaparken bizi uçağa almışlardı.

6.04.2016

Gayet tarafsız bir şekilde bir Kılıçdaroğlu yorumu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği cümleyi işittiğim anda...

6.04.2016

Az kalsın savaşa giriyormuşuz

TÜRKİYE’nin IŞİD’e karşı Suriye ve Irak topraklarında bir kara savaşına girmemiş olmasını, bizim yöneticilerimizin basiretine değil, Amerikan yönetimine borçlu olduğumuz ortaya çıktı.

7.04.2016

Büyük takdir

Washington’daki ofisinde görüştüğümüz Uluslararası Para Fonu (IMF) İcra Direktörü İbrahim Halil Çanakçı, Türkiye’nin IMF’nin kota liginde 20’nci sıraya yükseldiğini belirterek, “2010’da yüzde 0.55 olan kota bir ay önce 0.98’e yükseldi” dedi. Çanakçı, 2015’te Türkiye’nin yüzde 4 büyümesinin ise IMF’de takdirle karşılandığı söyledi.

7.04.2016

Kemal Kılıçdaroğlu yüzde kaç haklı?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Sema Ramazanoğlu'nun Ensar Vakfı'yla ilgili tutumunu eleştirirken kullandığı "… Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" sözlerinden sonra 'Karaman Olayı' boyut değiştirdi.

8.04.2016

Asena Meral’in topuk sesleri

- Devlet Bahçeli “Yargıtay’a gideceğiz” dese de...

9.04.2016