EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

İstismar komisyonu

İstismar komisyonu

Önceki gün AK Parti oylarıyla reddedilen, akşamında uzlaşmaya varılan çocuğun istismardan korunması önergesi dün 4 partinin oylarıyla kabul edildi. Konuyla ilgili komisyon kurulacak.

24.03.2016Gündem
Baygınlık geçiren muhabire ilk müdahale Bakan Ramazanoğlundan

Baygınlık geçiren muhabire ilk müdahale Bakan Ramazanoğlu'ndan

Erzurum’da Aile ve Sosyal Hizmetler Hizmet İçi Eğitim Semineri'nde baygınlık geçiren muhabire ilk müdahaleyi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu'nu yaptı.

25.03.2016 Gündem
Başbakan Davutoğlu Dost Meclis Yemeğinde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Davutoğlu 'Dost Meclis Yemeği'nde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kültür ve sanat dünyasının ünlü isimleriyle bir araya geldiği "Dost Meclisi Yemeği", yaklaşık 4,5 saat sürdü.

25.03.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu Dost Meclis Yemeğinde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Davutoğlu 'Dost Meclis Yemeği'nde ünlü isimlerle bir araya geldi

Dolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'ndeki yemeğe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile kültür ve sanat dünyasından yaklaşık 70 davetli katıldı. Başbakan Davutoğlu'nun kızı Sefure Davutoğlu'nun da katıldığı yemek öncesinde bazı sanatçılar basın mensuplarının sorularını cevapladı.

25.03.2016Haber
Karamandaki skandal hakkında ilk kez konuştu

Karaman'daki skandal hakkında ilk kez konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haftalık grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu Karaman'da çocuklara taciz olayıyla ilgili Başbakan Davutoğlu'na seslenerek, "Yasa dışı bu evlerden Türkiye genelinde kaç tane var. Bana gelen bilgi 10 binin üzerinde. O evlerde ne dersleri veriliyor çocuklara. Cumhuriyet düşmanlığı mı öğretiliyor" dedi.

29.03.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Çocuklarımızı düşünmüyor vakfı düşünüyor

Kılıçdaroğlu: Çocuklarımızı düşünmüyor vakfı düşünüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Karaman'daki çocuk istismarına ilişkin Kılıçdaroğlu, "Çocuklarımızı düşünmüyor. Vakfı düşünüyor. Sanane vakıftan kardeşim. Bırak  onu savcı araştırıyor zaten. Sen o çocukları o hale nasıl getirdi? Onun hesabını vereceksin. Bu yurtları kim açtı bunun hesabını vereceksin. Bunun hesabını vermiyor. Çocuklara da sahip çıkmıyor. Yav utan utan. Bir de sen annesin, annesin nasıl böyle bir dil kullanabilirsin?" dedi.  

29.03.2016Haber
Kemal Kılıçdaroğlu: Utan utan annesin ya

Kemal Kılıçdaroğlu: Utan utan annesin ya

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Karaman’da Ensar Vakfı’nda çalışan öğretmenin çocukları taciz etmesiyle ilgili açıklama yapan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na sert tepki göstererek, “Çocukları düşünmüyor, vakfı düşünüyor. Utan utan, sen annesin ya” dedi. Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:

29.03.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABDde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nükleer Güvenlik Zirvesi'ne katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere, özel uçak TUR ile TSİ 23.40'ta Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a ulaştı.

29.03.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğanın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avusturya-Türkiye maçını izlerken Hakan Çalhanoğlu'nun golüne böyle sevindi

30.03.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDde kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD gezisi kapsamında düşünce kuruluşu temsilcileri ve akademisyenlerle yaptığı toplantıda kritik mesajlar verdi. Öte yandan Anadolu Ajansı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile TSİ 21.30'da görüşeceğini duyurdu.

30.03.2016Gündem
Emine Erdoğan, SETA konferansında açıklamalarda bulundu

Emine Erdoğan, SETA konferansında açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nükleer Güvenlik Zirvesi amacıyla ABD’ye yaptığı ziyarete refakat eden Emine Erdoğan, ziyaretin ilk gününde Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı SETA’nın Washington D.C temsilciliği tarafından düzenlenen Suriyeli Mülteciler Krizi Paneli’ne konuşmacı olarak katıldı. Emine Erdoğan, "Akdeniz sahillerinde ölenler, ne yazık ki Suriyeli olduğu için, modern dünyanın, insan ve kadın hakları örgütlerinin ilgisini çekmedi. Böyle bir ortamda, 3 milyon göçmene, hiç tereddüt etmeden kapılarını açan ülkemle gurur duymama, lütfen müsaade edin." dedi.

30.03.2016Dünya
‘Aile’ ziyareti

‘Aile’ ziyareti

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ABD gezisine eşlik eden eşi Emine Erdoğan da başkent Washington’da çeşitli temaslarda bulunuyor.

1.04.2016Dünya
#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 04.04.2016

#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 04.04.2016

Günün haberlerini Ertuğrul Özkök seçti...

3.04.2016Gündem
Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybinde taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın

'Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybin ve diğer operasyon yapılan il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza çağrıda bulunun. Onlara 3 gün mühlet verin ve şehirleri tahliye etmelerini sağlayarak herkesi emniyetli yerlere alın. Arkasından da Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayın" dedi.

5.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlundan Bakan Ramazanoğluna sert sözler

Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Ramazanoğlu'na sert sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin haftalık grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu kamuoyunun tartıştığı çocuk tacizi olaylarıyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

5.04.2016Gündem
Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verilen gensoru önergesinin reddedilmesine ilişkin olarak Demirtaş, "Bu bakanla ilgili gensoru da rezaleti gördünüz. Çakma milliyetçi, Çin malı bir parti var onların desteğiyle gensoru reddedildi" dedi.

5.04.2016Gündem
Kurtulmuş: Kılıçdaroğlundan özür bekliyoruz

Kurtulmuş: Kılıçdaroğlu'ndan özür bekliyoruz

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu devam ettiği sırada basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

5.04.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Sözlerimin arkasındayım

Kemal Kılıçdaroğlu: Sözlerimin arkasındayım

Gruptaki sözleri başta Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere AK Partililerin tepkisini çeken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geri adım atmadı. Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği sözlerin arkasında olduğunu belirtti.

5.04.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Vali soruşturma izni vermedi

Kemal Kılıçdaroğlu: Vali soruşturma izni vermedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da 103 kişinin yaşamını yitirdiği 10 Ekim 2015’teki canlı bomba saldırısıyla ilgili müfettişlerin ön inceleme sonunda ‘Bu konunun soruşturulması ve gerçek faillerin yakalanması lazım’ demelerine rağmen Ankara Valiliği’nin soruşturma izni vermediğini söyledi. Kılıçdaroğlu dün partisinin grup toplantısında özetle şöyle dedi:

5.04.2016Gündem
Davutoğlu, Kılıçdaroğlunu Twitter takip listesinden çıkardı

Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Twitter takip listesinden çıkardı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Twitter'daki takip listesinden çıkardı.

5.04.2016Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlundan CHP lideri Kılıçdaroğluna sert sözler

Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Esenboğa Havalimanı'nda basın toplantısı düzenleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine çok sert tepki geldi. "Kılıçdaroğlu bugünkü konuşmasında bana hitaben, 'Bana adam gibi cevap versin Başbakan' demişti" ifadelerini kullanan Başbakan Davutoğlu, "Şimdi ben de ona diyorum ki 'Adam olana adam gibi cevap verilir'. Bu konuşmasından sonra ben onu adam sınıfından da saymıyorum, adam müsveddesi demeyi bile kendisine çok görüyorum" dedi. Öte yandan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Twitter'daki takip listesinden çıkardı.

5.04.2016Gündem
Sema Ramazanoğlundan Kılıçdaroğluna: Çirkin ve edep dışı

Sema Ramazanoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Çirkin ve edep dışı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamaları kınayarak hukuki süreç başlatacağını açıkladı.

6.04.2016Gündem
Bekir Bozdağdan sızıntı açıklaması

Bekir Bozdağ'dan sızıntı açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türk vatandaşlarının kimlik bilgilerinin internete sızdırıldığı iddiası üzerine şunları söyledi: "Nereden, nasıl sızdı bilmiyorum ama rakamlara baktığınız zaman 50 milyon civarında. Bu, Türkiye'deki seçmen sayısına yakın. Bildiğiniz gibi YSK, seçmenlere ilişkin bilgileri siyasi partilerle de paylaşıyor. O nereden sızdı, nasıl sızdı bunun araştırılması, tahkik edilmesi, üzerinde durulması lazım. Öyle zannediyorum ki dün bu haberlerin çıkmasından sonra gerekli tahkikat hem adli boyutuyla hem idari boyutuyla başlatılmıştır." Bu arada Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kimlik bilgilerinin sızdırılmasıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.

6.04.2016Gündem
Altan Tan: PKK kayıtsız, şartsız silahları susturmalı

Altan Tan: PKK kayıtsız, şartsız silahları susturmalı

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan: PKK’nın kayıtsız, şartsız silahlarını susturması, 2013 nevruzunda Öcalan'ın çağrısı doğrultusunda silahlı güçlerini Türkiye dışına çıkarması ve silahla hak arama şekline son vermesi gerekir

6.04.2016Gündem
AK Partiden CHPye siyah çelenkli protesto

AK Parti'den CHP'ye siyah çelenkli protesto

AK Partililer, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği sözler nedeniyle CHP Genel Merkezi önüne siyah çelenk bıraktı

6.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna çok sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 23’üncü Muhtarlar Toplantısı’nda konuşuyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'na ilişkin sözlerine çok sert tepki geldi. Erdoğan, "Ana muhalefetin üzerinden siyaset yapmak istediği cinsi sapık şu ana cezaevinde ve hesabını veriyor. Peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız" dedi.

6.04.2016Haber
CHPli Koçtan, Kılıçdaroğlunun sözlerine gösterilen tepkilere eleştiri

CHP'li Koç'tan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine gösterilen tepkilere eleştiri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazoğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımızın dün ifade ettiği cümle üzerine fırtınalar kopartılıyor. Muammer Güler'in Reza Sarraf'a söylediği cümleyi kullandı. Niye aklınıza hemen başka şeyler geliyor" dedi.

6.04.2016Gündem
Kılıçdaroğluna bir tepki de MHPden

Kılıçdaroğlu'na bir tepki de MHP'den

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Ramazanoğlu hakkında tepki çeken sözleriyle ilgili, "Söz ola kese savaşı söz ola kestire başı" dedi

6.04.2016Gündem
CHP’li kadın vekillerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP’li kadın vekillerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP Milletvekili Gaye Usluer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına ilişkin sözlerinin cinsiyetçi anlam taşımadığını belirterek, "Önüne yatmak Türkçe’de bir deyimdir. Önüne yatmanın tam da karşılığı korumak ve kollamaktır. Kullanılan bu terime cinsiyetçi bir yaklaşımla bakmak tam anlamıyla kendi ayıbıyla yüzleşmemek, özeleştiri yapmamaktır" dedi.

6.04.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Bakan Hanım, Ensar Vakfı’nın bile gerisinde

ONLARCA şubesi, on binlerce gönüllüsü bulunan bir vakfın şubelerinden birinde gerçekleşen korkunç bir tecavüz ve istismar olayı karşısında...

24.03.2016

Çocuklara bayramdan çocuklara tecavüze...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Ensar Vakfı’yla ilgili açıklamaları üzerine HDP’nin Meclis’te verdiği gensoru reddedildi...

5.04.2016