EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

Başbakan Davutoğlu Dost Meclis Yemeğinde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Davutoğlu 'Dost Meclis Yemeği'nde ünlü isimlerle bir araya geldi

Dolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'ndeki yemeğe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile kültür ve sanat dünyasından yaklaşık 70 davetli katıldı. Başbakan Davutoğlu'nun kızı Sefure Davutoğlu'nun da katıldığı yemek öncesinde bazı sanatçılar basın mensuplarının sorularını cevapladı.

25.03.2016Haber
Başbakan Davutoğlu Dost Meclis Yemeğinde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Davutoğlu 'Dost Meclis Yemeği'nde ünlü isimlerle bir araya geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kültür ve sanat dünyasının ünlü isimleriyle bir araya geldiği "Dost Meclisi Yemeği", yaklaşık 4,5 saat sürdü.

25.03.2016Gündem
Baygınlık geçiren muhabire ilk müdahale Bakan Ramazanoğlundan

Baygınlık geçiren muhabire ilk müdahale Bakan Ramazanoğlu'ndan

Erzurum’da Aile ve Sosyal Hizmetler Hizmet İçi Eğitim Semineri'nde baygınlık geçiren muhabire ilk müdahaleyi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu'nu yaptı.

25.03.2016Gündem
İstismar komisyonu

İstismar komisyonu

Önceki gün AK Parti oylarıyla reddedilen, akşamında uzlaşmaya varılan çocuğun istismardan korunması önergesi dün 4 partinin oylarıyla kabul edildi. Konuyla ilgili komisyon kurulacak.

24.03.2016Gündem
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından, Karaman açıklaması

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan, 'Karaman' açıklaması

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan, Bakan Sema Ramazanoğlu'nun Karaman'da meydana gelen olaya ilişkin yaptığı açıklamaların çarpıtılarak, karalama kampanyasına alet edildiği belirtildi.

22.03.2016Gündem
Gözyaşlarını tutamadı

Gözyaşlarını tutamadı

DENİZLİ’de düzenlenen ’Girişimci Kadınlar Zirvesi’ne katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, konuşması sırasında ailesini ve üç kız kardeş olarak kısıtlı olanaklarla eğitim almalarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı, konuşmasını tamamlayamadan kürsüden indi.

12.03.2016Ege
Bakan Ramazanoğlu, gözyaşlarına boğuldu

Bakan Ramazanoğlu, gözyaşlarına boğuldu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı SemaRamazanoğlu, Denizli’de katıldığı Girişimci Kadınlar Zirvesitoplantısında, annesinden bahsederken bir anda gözyaşlarına boğuldu.Konuşmasını tamamlayamayan Ramazanoğlu, kürsüden inerek yerine geçti. 

12.03.2016Haber
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu kürsüde gözyaşlarını tutamadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu kürsüde gözyaşlarını tutamadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Denizli’de katıldığı Girişimci Kadınlar Zirvesi toplantısında, annesinden bahsederken bir anda gözyaşlarına boğuldu. Konuşmasını tamamlayamayan Ramazanoğlu, kürsüden inerek yerine geçti.

12.03.2016Gündem
Emine Erdoğan: Türkiyenin şefkat eli dünyanın her yerine uzanır

Emine Erdoğan: Türkiye'nin şefkat eli dünyanın her yerine uzanır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'nin şefkat elinin dünyanın her yerine uzandığını belirterek "Ülkemiz, bugün dünyanın en cömert ülkesi olarak anılıyorsa bunda bu tarihi mirasın izleri vardır" dedi.   

9.03.2016Gündem
Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu Baba Candırda oynadı

Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu Baba Candır'da oynadı

Baba Candır dizisine bu hafta süpriz bir gelişme yaşandı. Baba candırdizisine Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı SemaRamazanoğlu konuk oyuncu olarak katıldı. 

8.03.2016Ne Oluyor
Borsa İstanbulda gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Borsa İstanbul'da gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın erkek eşitliğinin, cinsiyet adaleti gibi bir değer kriteriyle ele alınmasının önemini vurgulayarak, "Kadınların özel sorumlulukları hesaba katılmadan sağlanan eşitlik, bazı eşitsizlikler doğurabilir" dedi. Emine Erdoğan, aynı zamanda "Türkiye’de bazı etnik ayrımlar konusunda birikmiş sorunlarımız olmuştur. Keza, 60 darbesi, 80 darbesi Türkiye tarihinin enkazlarıdır. Geçtiğimiz hafta, tarihimizin bu tür enkazlarına atıf yapan bir ifadem, çarpıtılarak bambaşka noktalara çekildi. Oysa kazanımlarıyla ve birikmiş sorunlarıyla geçmiş, hepimizin ortak geçmişidir. Cumhuriyet, milletimizin ortak eseridir, yaşadığımız coğrafyanın umut kaynağıdır, hepimiz için bir değerdir" diye devam etti.

8.03.2016Ekonomi
8 Mart öncesi Bakan Ramazanoğlundan dizi sürprizi

8 Mart öncesi Bakan Ramazanoğlu'ndan dizi sürprizi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Baba Candır' dizisinin bu haftaki bölümüne konuk oldu.

8.03.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Bakan Hanım, Ensar Vakfı’nın bile gerisinde

ONLARCA şubesi, on binlerce gönüllüsü bulunan bir vakfın şubelerinden birinde gerçekleşen korkunç bir tecavüz ve istismar olayı karşısında...

24.03.2016

Ali Ağaoğlu’nun ortanca hanımı!

YOUTUBE’da dolaşan Ali Ağaoğlu videosunu izlediniz mi?

23.03.2016