EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

Bakan Ramazanoğlundan Kılıçdaroğluna 50 bin TLlik dava

Bakan Ramazanoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 50 bin TL'lik dava

Bakan Sema Ramazanoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözler nedeniyle 50 bin liralık tazminat davası açtı.

7.04.2016Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlundan çok sert sözler

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan çok sert sözler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin ardından gelen tepkilerle ilgili bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.

7.04.2016Haber
Dursun Çiçek: Önüne yatmakla altına yatmak farklı anlamlara gelir

Dursun Çiçek: Önüne yatmakla altına yatmak farklı anlamlara gelir

CHP Milletvekili Dursun Çiçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na ilişkin sözlerinin gündem yaratmak için farklı yönlere çekildiğini savunarak "Terbiyem müsaade etmiyor ama önüne yatmakla altına yatmak Anadolu'da çok farklı anlamlara gelir. Mesela evladının bir suça karışmasını önlemek isteyen anne 'evladının önüne yattı' denir. Korumaya çalıştı anlamına gelir. Burada söylenen sanki altına yattı ifadesi kullanılmış gibi kamuoyuna aktarılıyor ve eylemlerle suç duyurularıyla kamuoyu meşgul ediliyor" dedi.

7.04.2016Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlundan çok sert sözler

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan çok sert sözler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin ardından gelen tepkilerle ilgili bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.

7.04.2016Gündem
AK Partili başkandan Kılıçdaroğluna: Atan ne ki, sen ne olacaksın

AK Partili başkandan Kılıçdaroğlu'na: "Atan ne ki, sen ne olacaksın"

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz "Atan ne ki, sen ne olacaksın?" tweeti sosyal medyada büyük tepki çekti.

7.04.2016Gündem
‘CHP’nin aklından geçmeyen AKP’nin fikrinde’ kavgası

‘CHP’nin aklından geçmeyen AKP’nin fikrinde’ kavgası

AK Partililer ile CHP ve HDP’liler arasında Meclis Genel Kurulu’nda gerginlik çıktı, kavganın eşiğinden dönüldü.

6.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Atatürkün koltuğu lekelendi

Kılıçdaroğlu’na ağır sözler: Atatürk'ün koltuğu lekelendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki AK Partili milletvekilleri, kadın kolları üyeleri ve partililer, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözlerini CHP önüne siyah çelenk bırakarak protesto etti. Şahin, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

6.04.2016Gündem
Önüne yatarım tartışması: O tarihsel sözü ondan duyduk

Önüne yatarım tartışması: O tarihsel sözü ondan duyduk

CHP’li kadın milletvekileri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na söylediği sözler nedeniyle AK Partililer tarafından yoğun eleştirilere maruz kalan Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na sahip çıktı.

6.04.2016Gündem
Çiğli Belediye Meclisi’nde, Kemal Kılıçdaroğlu kavgası

Çiğli Belediye Meclisi’nde, Kemal Kılıçdaroğlu kavgası

İzmir'de, Çiğli Belediyesi meclisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında söylediği sözler nedeniyle CHP’li ve AK Partili üyeler tekme tokat birbirlerine girdi. Arbede sırasında CHP’li meclis üyesi Semra Aksu ayağından yaralandı.

6.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 23üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23'üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İşi beni eleştirmek adına muhtarlarımızı, onlarla birlikte tüm milletimizi tahkir etmeye, aşağılamaya kadar vardırıyorlar. Biliyorsunuz bir konsolosun, casusluk davasından yargılanan bir gazeteciyle yanak yanağa resim çektirmesini eleştirmiştim. Bunun üzerine güya bir mizah dergisi benim muhtarımızla yanak yanağa resim çektirdiğimi gösteren bir karikatürü kapak yaparak, kendi aklınca, ‘Biz konsoloslarla fotoğraf çektiririz, sen ise ancak muhtarlarla fotoğraf çektirirsin’ demeye getiriyor. İşte zaten tam ben de bunu söylüyorum." dedi.

6.04.2016Gündem
Kılıçdaroğluna bir tepki de MHPli Oktay Vuraldan

Kılıçdaroğlu'na bir tepki de MHPli Oktay Vural'dan

MHPGrup Başkanvekili Oktay Vural, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile BakanıRamazanoğlu hakkında tepki çeken sözleriyle ilgili, "Söz ola kese savaşısöz ola kestire başı" dediVural, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında  gazetecilerin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yöneliksözleriyle ilgili sorusu üzerine, "Doğru bir açıklama değil. Kullanılansözün ne zaman,nerede, kime karşı kullanıldığı ve nasıl algılanacağı konusunda daimadikkatli olmak lazım. Söz ola kese savaşı söz ola kestire başı. Bu sözünbaşkaları tarafından kullanılmış olmasına rağmen kadınbakan hakkında kullanılmasını doğru bulmuyorum. Bakan'ın olaylarailişkin 'bir defa yapılmış' sözü de tepki doğurmuştu. Bu konulardasiyasetçiler kullanacağı sözleri hassasiyetle değerlendirmeli." diyekonuştu.

6.04.2016Haber
CHP’li kadın vekillerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP’li kadın vekillerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP Milletvekili Gaye Usluer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına ilişkin sözlerinin cinsiyetçi anlam taşımadığını belirterek, "Önüne yatmak Türkçe’de bir deyimdir. Önüne yatmanın tam da karşılığı korumak ve kollamaktır. Kullanılan bu terime cinsiyetçi bir yaklaşımla bakmak tam anlamıyla kendi ayıbıyla yüzleşmemek, özeleştiri yapmamaktır" dedi.

6.04.2016Gündem
Kılıçdaroğluna bir tepki de MHPden

Kılıçdaroğlu'na bir tepki de MHP'den

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Ramazanoğlu hakkında tepki çeken sözleriyle ilgili, "Söz ola kese savaşı söz ola kestire başı" dedi

6.04.2016Gündem
CHPli Koçtan, Kılıçdaroğlunun sözlerine gösterilen tepkilere eleştiri

CHP'li Koç'tan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine gösterilen tepkilere eleştiri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazoğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımızın dün ifade ettiği cümle üzerine fırtınalar kopartılıyor. Muammer Güler'in Reza Sarraf'a söylediği cümleyi kullandı. Niye aklınıza hemen başka şeyler geliyor" dedi.

6.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna çok sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 23’üncü Muhtarlar Toplantısı’nda konuşuyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'na ilişkin sözlerine çok sert tepki geldi. Erdoğan, "Ana muhalefetin üzerinden siyaset yapmak istediği cinsi sapık şu ana cezaevinde ve hesabını veriyor. Peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız" dedi.

6.04.2016Haber
AK Partiden CHPye siyah çelenkli protesto

AK Parti'den CHP'ye siyah çelenkli protesto

AK Partililer, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği sözler nedeniyle CHP Genel Merkezi önüne siyah çelenk bıraktı

6.04.2016Gündem
Altan Tan: PKK kayıtsız, şartsız silahları susturmalı

Altan Tan: PKK kayıtsız, şartsız silahları susturmalı

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan: PKK’nın kayıtsız, şartsız silahlarını susturması, 2013 nevruzunda Öcalan'ın çağrısı doğrultusunda silahlı güçlerini Türkiye dışına çıkarması ve silahla hak arama şekline son vermesi gerekir

6.04.2016Gündem
Bekir Bozdağdan sızıntı açıklaması

Bekir Bozdağ'dan sızıntı açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türk vatandaşlarının kimlik bilgilerinin internete sızdırıldığı iddiası üzerine şunları söyledi: "Nereden, nasıl sızdı bilmiyorum ama rakamlara baktığınız zaman 50 milyon civarında. Bu, Türkiye'deki seçmen sayısına yakın. Bildiğiniz gibi YSK, seçmenlere ilişkin bilgileri siyasi partilerle de paylaşıyor. O nereden sızdı, nasıl sızdı bunun araştırılması, tahkik edilmesi, üzerinde durulması lazım. Öyle zannediyorum ki dün bu haberlerin çıkmasından sonra gerekli tahkikat hem adli boyutuyla hem idari boyutuyla başlatılmıştır." Bu arada Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kimlik bilgilerinin sızdırılmasıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.

6.04.2016Gündem
Sema Ramazanoğlundan Kılıçdaroğluna: Çirkin ve edep dışı

Sema Ramazanoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Çirkin ve edep dışı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamaları kınayarak hukuki süreç başlatacağını açıkladı.

6.04.2016Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlundan CHP lideri Kılıçdaroğluna sert sözler

Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Esenboğa Havalimanı'nda basın toplantısı düzenleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine çok sert tepki geldi. "Kılıçdaroğlu bugünkü konuşmasında bana hitaben, 'Bana adam gibi cevap versin Başbakan' demişti" ifadelerini kullanan Başbakan Davutoğlu, "Şimdi ben de ona diyorum ki 'Adam olana adam gibi cevap verilir'. Bu konuşmasından sonra ben onu adam sınıfından da saymıyorum, adam müsveddesi demeyi bile kendisine çok görüyorum" dedi. Öte yandan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Twitter'daki takip listesinden çıkardı.

5.04.2016Gündem
Davutoğlu, Kılıçdaroğlunu Twitter takip listesinden çıkardı

Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Twitter takip listesinden çıkardı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Twitter'daki takip listesinden çıkardı.

5.04.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Vali soruşturma izni vermedi

Kemal Kılıçdaroğlu: Vali soruşturma izni vermedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da 103 kişinin yaşamını yitirdiği 10 Ekim 2015’teki canlı bomba saldırısıyla ilgili müfettişlerin ön inceleme sonunda ‘Bu konunun soruşturulması ve gerçek faillerin yakalanması lazım’ demelerine rağmen Ankara Valiliği’nin soruşturma izni vermediğini söyledi. Kılıçdaroğlu dün partisinin grup toplantısında özetle şöyle dedi:

5.04.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Sözlerimin arkasındayım

Kemal Kılıçdaroğlu: Sözlerimin arkasındayım

Gruptaki sözleri başta Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere AK Partililerin tepkisini çeken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geri adım atmadı. Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği sözlerin arkasında olduğunu belirtti.

5.04.2016Gündem
Kurtulmuş: Kılıçdaroğlundan özür bekliyoruz

Kurtulmuş: Kılıçdaroğlu'ndan özür bekliyoruz

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu devam ettiği sırada basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

5.04.2016Gündem
Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Selahattin Demirtaş’tan MHP’ye ’Çin malı’ benzetmesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verilen gensoru önergesinin reddedilmesine ilişkin olarak Demirtaş, "Bu bakanla ilgili gensoru da rezaleti gördünüz. Çakma milliyetçi, Çin malı bir parti var onların desteğiyle gensoru reddedildi" dedi.

5.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlundan Bakan Ramazanoğluna sert sözler

Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Ramazanoğlu'na sert sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin haftalık grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu kamuoyunun tartıştığı çocuk tacizi olaylarıyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

5.04.2016Gündem
Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybinde taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın

'Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Sayın Başbakan size tavsiyem şudur: Nusaybin ve diğer operasyon yapılan il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza çağrıda bulunun. Onlara 3 gün mühlet verin ve şehirleri tahliye etmelerini sağlayarak herkesi emniyetli yerlere alın. Arkasından da Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayın" dedi.

5.04.2016Gündem
#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 04.04.2016

#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 04.04.2016

Günün haberlerini Ertuğrul Özkök seçti...

3.04.2016Gündem
‘Aile’ ziyareti

‘Aile’ ziyareti

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ABD gezisine eşlik eden eşi Emine Erdoğan da başkent Washington’da çeşitli temaslarda bulunuyor.

1.04.2016Dünya
Emine Erdoğan, SETA konferansında açıklamalarda bulundu

Emine Erdoğan, SETA konferansında açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nükleer Güvenlik Zirvesi amacıyla ABD’ye yaptığı ziyarete refakat eden Emine Erdoğan, ziyaretin ilk gününde Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı SETA’nın Washington D.C temsilciliği tarafından düzenlenen Suriyeli Mülteciler Krizi Paneli’ne konuşmacı olarak katıldı. Emine Erdoğan, "Akdeniz sahillerinde ölenler, ne yazık ki Suriyeli olduğu için, modern dünyanın, insan ve kadın hakları örgütlerinin ilgisini çekmedi. Böyle bir ortamda, 3 milyon göçmene, hiç tereddüt etmeden kapılarını açan ülkemle gurur duymama, lütfen müsaade edin." dedi.

30.03.2016Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDde kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD gezisi kapsamında düşünce kuruluşu temsilcileri ve akademisyenlerle yaptığı toplantıda kritik mesajlar verdi. Öte yandan Anadolu Ajansı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile TSİ 21.30'da görüşeceğini duyurdu.

30.03.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğanın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avusturya-Türkiye maçını izlerken Hakan Çalhanoğlu'nun golüne böyle sevindi

30.03.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABDde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nükleer Güvenlik Zirvesi'ne katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere, özel uçak TUR ile TSİ 23.40'ta Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a ulaştı.

29.03.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Utan utan annesin ya

Kemal Kılıçdaroğlu: Utan utan annesin ya

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Karaman’da Ensar Vakfı’nda çalışan öğretmenin çocukları taciz etmesiyle ilgili açıklama yapan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na sert tepki göstererek, “Çocukları düşünmüyor, vakfı düşünüyor. Utan utan, sen annesin ya” dedi. Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:

29.03.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Çocuklarımızı düşünmüyor vakfı düşünüyor

Kılıçdaroğlu: Çocuklarımızı düşünmüyor vakfı düşünüyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Karaman'daki çocuk istismarına ilişkin Kılıçdaroğlu, "Çocuklarımızı düşünmüyor. Vakfı düşünüyor. Sanane vakıftan kardeşim. Bırak  onu savcı araştırıyor zaten. Sen o çocukları o hale nasıl getirdi? Onun hesabını vereceksin. Bu yurtları kim açtı bunun hesabını vereceksin. Bunun hesabını vermiyor. Çocuklara da sahip çıkmıyor. Yav utan utan. Bir de sen annesin, annesin nasıl böyle bir dil kullanabilirsin?" dedi.  

29.03.2016Haber
Karamandaki skandal hakkında ilk kez konuştu

Karaman'daki skandal hakkında ilk kez konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haftalık grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu Karaman'da çocuklara taciz olayıyla ilgili Başbakan Davutoğlu'na seslenerek, "Yasa dışı bu evlerden Türkiye genelinde kaç tane var. Bana gelen bilgi 10 binin üzerinde. O evlerde ne dersleri veriliyor çocuklara. Cumhuriyet düşmanlığı mı öğretiliyor" dedi.

29.03.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Gayet tarafsız bir şekilde bir Kılıçdaroğlu yorumu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için söylediği cümleyi işittiğim anda...

6.04.2016

Başbakan ne için namus meselesi dedi

BAŞBAKAN Esenboğa Havaalanı’nda açıklama yaparken bizi uçağa almışlardı.

6.04.2016

Amaçları tramvayı son durağa götürmek

AKP milletvekili Galip Ensarioğlu, havuz televizyonunda başkanlık sistemini savunurken, “Parlamenter sistem en fazla AK Parti’nin işine gelir. Yasama, yargı, yürütme bizde. Bizim AK Parti hükümetini denetleme gibi şeyimiz olabilir mi?” diye sordu.

6.04.2016

'Errrkeg dili'ne biber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında sarf ettiği sözler utanç verici.

6.04.2016

Çocuklara bayramdan çocuklara tecavüze...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Ensar Vakfı’yla ilgili açıklamaları üzerine HDP’nin Meclis’te verdiği gensoru reddedildi...

5.04.2016