EKSTRA
MENÜ

Sema Ramazanoğlu

Sema Ramazanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sema Ramazanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 543 Sema Ramazanoğlu haberi bulunmuştur.

Sema Ramazanoğlu Haberleri

86 Sevgi Evi’nde 4 bin 950 çocuk

86 Sevgi Evi’nde 4 bin 950 çocuk

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Bakanlık bünyesindeki çocuk kurumlarıyla ilgili bilançoyu verdi.

21.04.2016Gündem
Emine Erdoğan, Suriyeli küçük kızı ailesiyle kavuşturdu

Emine Erdoğan, Suriyeli küçük kızı ailesiyle kavuşturdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türk Kızılayı'nın organizasyonuyla gerçekleştirilen "Özgürlüğe Kaçış" belgeselinin galasını izledikten sonra ailesiyle birlikte Suriye'deki savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan 11 yaşındaki Rua'yı, hiç görmediği yeğeni minik Şadi ile kavuşturdu.

21.04.2016Gündem
Müdahil oldu

Müdahil oldu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın, Yasin Börü ve arkadaşlarının öldürülmesi davasına müdahillik talebi mahkemece kabul edildi.

18.04.2016Gündem
Davutoğlundan Kılıçdaroğluna sert sözler

Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için ağır konuştu: Son zamanlarda iyice gemi azıya aldı ve seviyesini iyice aşağıların aşağısına çekti

15.04.2016Gündem
CHPliler yatarak eylem yaptı

CHP'liler 'yatarak' eylem yaptı

CHP Konak İlçe Örgütü, çocuklara yönelik cinsel istismar olaylarına dikkat çekmek için ilginç bir eyleme imza attı ve hep birlikte halkın önüne yattı.

15.04.2016Gündem
İndirim içimi yakıyor

İndirim içimi yakıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve Yargıtay Başkanlığı işbirliği ile düzenlenen mevzuatın tartışılacağı üç günlük, ‘Türk Hukuk Sisteminde Aile, Çocuk, Kadın Çalıştayı’nın açılış töreninde, mahkemede kravat takıp boynunu büken tecavüzcüye ceza indirimine isyan vardı.

13.04.2016Gündem
İki bakana gensoru

İki bakana gensoru

HDP’nin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verdiği gensorunun ardından CHP de, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya karşı iki yeni gensoruyu Meclis gündemine getirdi

11.04.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu: Evlerin baş köşesine Edep Ya Hu hattını yerleştirmek isterdim

Başbakan Davutoğlu: "Evlerin baş köşesine 'Edep Ya Hu' hattını yerleştirmek isterdim"

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Mümkün olsa önce Kılıçdaroğlu'ndan başlamak üzere bütün evlere, bütün evlerin baş köşesine 'Edep Ya Hu' hattını yerleştirmek isterdim. Bütün siyasi partilere, bütün okullara, bütün mekanlara 'Edep Ya Hu'... Hat, kelamın kalemle kemale ulaştığı bir sanatın adıdır. Kelamı yüreğinde hisseden bir hattat, kalemle kemale ulaşmak için bunu yapar" dedi.

10.04.2016Gündem
O tartışma İzmire sıçradı

O tartışma İzmir'e sıçradı

SİYASETTE "Önüne yatmak" sözünün tartışması sürüyor.

10.04.2016Ege
Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

ZONGULDAK’ınEreğli İlçesi’nde 15 Nisan’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı SemaRamazanoğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olanKadir-Nevişet Kameroğlu İlkokulu’nun kalorifer kazanı patladı. Patlama,sonrası ortalık savaş alanına dönerken okulda ve çevrede büyük maddihasara neden oldu.

10.04.2016Haber
Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

Bakan Ramazanoğlu’nun açılışını yapacağı okulun kalorifer kazanı patladı

ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde 15 Nisan’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olan Kadir-Nevişet Kameroğlu İlkokulu’nun kalorifer kazanı patladı. Patlama, sonrası ortalık savaş alanına dönerken okulda ve çevrede büyük maddi hasara neden oldu.

10.04.2016Gündem
Yeni moda

Yeni moda

AHMET Davutoğlu başkanlığındaki 64. Hükümet’te, Davutoğlu dışında 21 bakan, 5 başbakan yardımcısı var.

9.04.2016Gündem
Başkanlık = bölünme

Başkanlık = bölünme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemiyle ilgili çalışmaları eleştirerek “Başkanlık eşittir ülkenin bölünmesi” dedi. Sakarya’da vatandaşların sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, katıldığı toplantılarda özetle şu mesajları verdi:

9.04.2016Gündem
Erdoğandan Kılıçdaroğluna: Yok hükmünde

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Yok hükmünde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirmeyi sürdürdü ve “Bizim için artık bu zat yok hükmündedir” dedi. Zeytinburnu Belediyesi’nin toplu açılış törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

9.04.2016Gündem
Bakan Sema Ramazanoğlu, Antalyada Bocce oynadı

Bakan Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce oynadı

ANTALYA’da düzenlenen 'Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası' açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, ünlü isimler ve yaşlılarla Bocce oynadı. Turnuva açılışı öncesinde tören alanında bir telefon konuşması gerçekleştiren Bakan Ramazanoğlu, kürsüde konuşurken telefonda konuştuğu kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu açıkladı ve Erdoğan'ın mesajını iletti.

9.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Beni yaralayan ne oldu

Kılıçdaroğlu: Beni yaralayan ne oldu?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sakarya buluşmasındaki konuşmasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkındaki sözleri için "Beni yaralayan ne oldu? Çıkıp şunu söylerse 'Ya bir seferlik bir olay oldu. Dolayısıyla da bunu Ensar Vakfı'na niye yakıştırıyorsunuz? Bu doğru değil' dediği andan itibaren bu olmaz. Bu olmaz" diye konuştu.

9.04.2016Gündem
Hakaretleri telin ediyorum

'Hakaretleri telin ediyorum'

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştirilerini sürdürdü. Davutoğlu, “Hakareti siyaset üslubu zannedenleri şiddetle lanetliyorum” dedi.

8.04.2016Gündem
Gül: Bunları konuşmak tatsız

Gül: Bunları konuşmak tatsız

Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkındaki sözleri sonrası başlayan polemikle ilgili "Hergün 5 tane 10 tane şehidin olduğu bir memlekette bunları konuşmak tatsız işler" dedi

8.04.2016Gündem

Böke: Kadın karşıtı dil, AK Parti’nin İslami radikal görüşlerinden

ABD’deki kadın konferansında konuşan CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, Türkiye’de kadına yönelik tehdit edici tutumun politik söylemle başlayıp tabana yayıldığını belirterek AK Parti’ye ağır eleştiriler getirdi ve “Bugünün son derece ayrıştırıcı, kadın karşıtı dilini belirleyen siyasi ideoloji bu hükümetin benimsediği İslami radikal görüşlerdir” dedi.

8.04.2016Dünya
Bekaroğlundan tüm siyasetçelere uyarı

Bekaroğlu'ndan tüm siyasetçelere uyarı

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Bütün siyasetçilere sesleniyorum, bu siyasal kültürü, dili, bu anlayışı, siyasal ahlakı değiştirmedikçe, Türkiye'nin hiçbir sorununu çözemeyiz" dedi

8.04.2016Gündem
Kılıçdaroğlundan Erdoğana ağır yanıt

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a ağır yanıt

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle kendisine ‘siyasi sapık’ diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “O zata soruyorum, ‘Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen vapurlardaki kadınlara, kızlara bakıyorum’ demek nedir? Bunun adı cinsel sapıklıktır” dedi. Türk Tabipleri Birliği’ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:

7.04.2016Gündem
İzmirde çelenk gerginliği

İzmir'de çelenk gerginliği

CHPGenel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar BakanıSema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri İzmir ve Batman'da çelenk gerginliğiyaşandıAK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik söylediği sözler üzerine CHP İzmir İl Başkanlığı binasına siyah çelenk bırakma eylemi düzenledi. Binanın karşısında toplanan AK Parti’li kadınlar, “Kılıçdaroğlu kendine gel”, “Bakan oldu zoruna mı gitti?”, “Edep yahu”, “Türkiye’denözür dile” yazılı dövizler taşırken, “Kemal şaşırma sabrımızı taşırma”,“Kemal gelecek hesap verecek” sloganları attı. AK Parti’li kadınlar,yüzlerine Bakan Ramazanoğlu’nun fotoğrafının bulunduğu maskeler detaktı. Bu sırada CHP’liler de aşağıya inerek AK Parti’li gruba slogan vetaşıdıkları dövizlerle karşılık verdi. “Gürültüyle bu ayıbıörtemezsiniz”, “Kaç kere rastlanması gerekiyor?” yazılı dövizler taşıyanCHP’li grup ise “Halkın umudu Kılıçdaroğlu”, “Gün gelecek devrandönecek AKP halka hesap verecek” ve “Sema istifa” sloganları attı.TOMA’nın hazır bulunduğu protesto gösterisinde, polisler gruplararasında set kurdu. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı GözdeKeskin’in açıklamasının ardından AK Parti’li grup alandan ayrıldı.Ardından CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı basınaçıklamasında bulundu.

7.04.2016Haber

Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu bir ahlaki problem haline gelmiştir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik, "Şu andan itibaren Kılıçdaroğlu, Türk siyaseti için bir siyasi problem olmanın ötesine geçmiş, bir ahlaki problem haline gelmiştir. Türkiye'nin köklü siyasi partilerinden biri olan CHP'nin başında olması da kuşkusuz büyük bir talihsizliktir"  dedi.

7.04.2016Gündem
İzmir ve Batmanda çelenk gerginliği

İzmir ve Batman'da çelenk gerginliği

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri İzmir ve Batman'da çelenk gerginliği yaşandı

7.04.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Asena Meral’in topuk sesleri

- Devlet Bahçeli “Yargıtay’a gideceğiz” dese de...

9.04.2016

Kemal Kılıçdaroğlu yüzde kaç haklı?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Sema Ramazanoğlu'nun Ensar Vakfı'yla ilgili tutumunu eleştirirken kullandığı "… Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" sözlerinden sonra 'Karaman Olayı' boyut değiştirdi.

8.04.2016

Büyük takdir

Washington’daki ofisinde görüştüğümüz Uluslararası Para Fonu (IMF) İcra Direktörü İbrahim Halil Çanakçı, Türkiye’nin IMF’nin kota liginde 20’nci sıraya yükseldiğini belirterek, “2010’da yüzde 0.55 olan kota bir ay önce 0.98’e yükseldi” dedi. Çanakçı, 2015’te Türkiye’nin yüzde 4 büyümesinin ise IMF’de takdirle karşılandığı söyledi.

7.04.2016

Az kalsın savaşa giriyormuşuz

TÜRKİYE’nin IŞİD’e karşı Suriye ve Irak topraklarında bir kara savaşına girmemiş olmasını, bizim yöneticilerimizin basiretine değil, Amerikan yönetimine borçlu olduğumuz ortaya çıktı.

7.04.2016