EKSTRA
MENÜ

Selim Erdoğan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.270 haberi bulunmuştur.

Selim Erdoğan Haberleri

İstiklal Madalyası mirasçılarına çağrı

İstiklal Madalyası mirasçılarına çağrı

Eminönü’ndeki Türkiye İş Bankası Müzesi 28 Ekim'de açacağı 'Bir Asrın Ardından/Cepheler, İnsanlar ve Büyük Zafer' başlıklı yeni sergisi için İstiklal Madalyası mirasçılarına, madalyaların sergiye ödünç verilmesi için çağrıda bulundu.

16.09.2021Kitap Sanat
Cezaevinden çıkan oyuncu Selim Erdoğan: İşlemediğim bir suçun cezasını çektim

Cezaevinden çıkan oyuncu Selim Erdoğan: İşlemediğim bir suçun cezasını çektim

Uyuşturucu yüzünden 3.5 yıl cezaevinde kalan Selim Erdoğan, geçtiğimiz yıl özgürlüğüne kavuşmuştu. 49 yaşındaki oyuncu, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Cezaevinden çıktıktan sonra 'Ramo' adlı diziyle ekranlara dönen Selim Erdoğan, geçirdiği zorlu süreçle ilgili sorulara yanıt verdi.

2.09.2021Magazin
Mustafa Kemal Paşanın her zaman bir b planı vardı

Mustafa Kemal Paşa'nın her zaman bir b planı vardı

30 Ağustos Zafer Bayramı yayını özel konuğu Harp Coğrafyası Uzmanı Dr. Selim Erdoğan, “Eğer Sakarya Savaşı’nı kaybetseydik de savaşmaya devam edecektik. Mustafa Kemâl Paşa’nın savaşı kazanmak için ne kadar kararlı olduğunu Meclis konuşmalarından anlamak mümkündür” diyor. Şehitliklerle ilgili fotoğraf ve belgeler konusundaki tartışmalar konusuna da değinen Erdoğan savaşmak için silah dahi bulamadığımızı, fotoğraf makinesinin olmasını beklemenin gülünç olduğunu, ancak Yunan arşivinin öldürülen Türk askerlerinin fotoğraflarıyla dolu olduğunu belirterek, savaş alanı araştırmalarında her gün yeni şehitliklerin ortaya çıktığını ifade ediyor.

30.08.2021Life Style
S Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

S Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

R harfinden sonra gelen S, alfabenin 22. harfidir. Periyodik tabloda kükürt elementinin kısaltması olarak yazılan ''S'' harfi, aynı zamanda saniyenin sembolüdür. S harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (artist) isimleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.04.2021Sözlük
Usta kalemlerden İlk

Usta kalemlerden "İlk"

Bilim kurgu edebiyatının ustaları ile bu türde yazmayan ama ilk denemelerini yapan yazarlar, bir özel projede bir araya geliyor. Pangea Kitaplığı ile Bilimkurgu Kulübü'nün ortaklaşa geliştirdiği proje kapsamında yayınlanan 'İlk' adlı kitap okurla buluşuyor. Bu seçki, Pangea Kitaplığı tarafından okura sunuluyor.

1.02.2021Keyif
Çiçek Taksinin Abuzeri Selim Erdoğan cezaevinden çıktı: Herkes ikinci bir şansı hak eder

Çiçek Taksi'nin Abuzer'i Selim Erdoğan cezaevinden çıktı: Herkes ikinci bir şansı hak eder

2017 yılından beri uyuşturucu suçundan cezaevinde olan oyuncu Selim Erdoğan cezaevinden çıktı. Çiçek Taksi dizisinde canlandırdığı Abuzer Edalı karakteriyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu "Gençlerimiz uyuşturucudan uzak dursun, kullananlarla da görüşmesin… Ben hata yaptım ve çok pişmanım" dedi.

19.10.2020Magazin
‘Çılgın Türk’ için mezar istiyorlar

‘Çılgın Türk’ için mezar istiyorlar

Sakarya Meydan Muharebesi’nin kayıp şehitlerinden 13’üncü Alay Kumandanı Yarbay Ahmet Rıfat Bey’in torunu Rıfat Orhan Koral, dedesine ait bilgi ve belgeleri Hürriyet’le paylaştı. Rusya’da 7 yıl esir kalan dedesinin yurda dönüp tekrar savaşa katıldığını ve Turgut Özakman’ın kitabındaki ‘Çılgın Türkler’den biri olduğunu söyleyen Koral, “Dedemin naaşı bulunduğunda mezarını yaptırmak istiyoruz’ dedi.

12.07.2019Gündem
13’üncü Alay’ın kayıp şehitleri

13’üncü Alay’ın kayıp şehitleri

Sakarya Meydan Muharebesi’nin kayıp şehitlerinden 240’ının bulunduğu bir alan daha tespit edildi. Atatürk’ün ‘Melhame-i Kübra’ (Büyük Kanlı Savaş) olarak tasvir ettiği, 23 Ağustos 1921’de başlayan ve 22 gün 22 gece devam eden muharebenin yaşandığı 13 bin 580 hektarlık bölge, 2015 yılında ‘Sakarya Meydan Muharebesi Milli Parkı’ ilân edildi.

8.02.2019Gündem
Hassas terazi ünlü oyuncuyu ele verdi

Hassas terazi ünlü oyuncuyu ele verdi

DİZİ ve sinema oyuncusu Selim Erdoğan (46), ‘Uyuşturucu madde üretimi ve satışı’ suçundan yargılandığı davada 11 yıl 8 ay hapis cezası aldı. Kararın kesinleşmesi ile birlikte Erdoğan 6 yıl 7 ay 20 gün tutuklu kalacak. Mahkemenin gerekçeli kararına göre, Erdoğan’ın evinde, hassas terazi, termometre ve esrar öğütme cihazı bulundu. Halen tutuklu olan Erdoğan, uyuşturucu kullandığını kabul etti ancak ticaretini yapmadığını söyledi.

2.01.2018Gündem
Çember: Acı İntikam fragmanında heyecan dolu anlar

Çember: Acı İntikam fragmanında heyecan dolu anlar

Çember: Acı İntikam yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen polisiye dizisi Çember yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde bir gece kulübünde işlenen çoklu cinayet, özel ekibimizi harekete geçirir. İşte, Çember: Acı İntikam fragmanı.

30.07.2017Televizyon
300 bin liralık Meryem çöpe gitti

300 bin liralık 'Meryem' çöpe gitti

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı eve düzenlenen uyuşturucu baskınında yakalanmış ve tutuklanmıştı. Erdoğan'ın da rol aldığı Meryem dizisinin çekilen 4 bölümü bu olaydan sonra çöpe gitti.

29.04.2017Magazin
Ünlü oyuncu Selim Erdoğan sadece içiciyim dedi ama elbise dolabında kenevir yetiştirmiş

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan 'sadece içiciyim' dedi ama elbise dolabında kenevir yetiştirmiş

“Uyuşturucu imal etmek ve ticaretini yapmak” suçundan tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan “içiciyim” dedi. Oyuncunun evindeki elbise dolabında kenevir yetiştirmek için hazırlanmış düzenek bulundu. Erdoğan’ın uyuşturucuyu yaz aylarında ünlülere sattığı iddia edildi.

28.04.2017Gündem
Oyuncu Selim Erdoğan uyuşturucudan gözaltına alındı

Oyuncu Selim Erdoğan uyuşturucudan gözaltına alındı

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı.

26.04.2017Haber
Ünlü dizi oyuncusu Selim Erdoğan gözaltına alındı

Ünlü dizi oyuncusu Selim Erdoğan gözaltına alındı

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı.

26.04.2017Haber
Ünlü dizi oyuncusu Selim Erdoğan tutuklandı

Ünlü dizi oyuncusu Selim Erdoğan tutuklandı

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı. Erdoğan, adliyedeki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

26.04.2017Gündem
Ünlü oyuncu uyuşturucudan gözaltına alındı

Ünlü oyuncu uyuşturucudan gözaltına alındı

MUĞLA’nın Marmaris İlçesi’nde, dizi ve sinema sanatçısı Selim Erdoğan, kiraladığı villada 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile jandarma tarafından gözaltına alındı.

25.04.2017Kelebek
Bu Bir Sevda İşi

Bu 'Bir Sevda İşi'

TRT’nin TV Filmleri kapsamında yer alan “Bir Sevda İşi”, 15 Aralık'ta seyirciyle buluşuyor. Yönetmenliğini Özkan Çelik’in yaptığı film, 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak.

12.12.2016Magazin
Hanım Köylü 9. bölüm öncesi yayınladığı fragmanla herkese neşe kattı

Hanım Köylü 9. bölüm öncesi yayınladığı fragmanla herkese neşe kattı!

Hanım Köylü 9. bölüm fragmanıyla herkesi çok güldürecek. Star TV'nin eğlenceli ege dizisi Hanım Köylü izlerken herkese eğlenceli anlar yaşatıyor. Bu haftada birbirinden komik anların yaşanacağı dizinin yeni bölümü cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Reşat'ın, Elmas'a olan aşırı ilgisi yüzünden Koptagel iyice çıldırmıştır ve kıskançlık rüzgarları hava uçuşur. İşte. Hanım Köylü 9. bölüm fragmanı...

16.06.2016Kelebek
Hanım Köylüden eğlence dolu 9. yeni bölüm fragmanı..

Hanım Köylü'den eğlence dolu 9. yeni bölüm fragmanı..

Hanım Köylü yepyeni bölümüyle cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. 9. yeni bölümüyle ekrana gelecek Hanım Köylü'nün yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin son bölümünde Koptagel’in başı gerçekten derttedir. Fikri’nin büyük oğlu yalanı Koptagel’i zor durumda bırakır.

13.06.2016Kelebek
Hanım Köylünün 8. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta

Hanım Köylü'nün 8. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Hanım Köylü'nün 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü'nün yeni bölümünde köyde ramazan öncesi düzenlenecek büyük bir piknik için organizasyon başlar. Yeni bölümüyle cumartesi akşamı izleyiciyle buluşacak olan Hanım Köylü'de neler yaşanacak?

9.06.2016Kelebek
Hanım Köylü 5.bölüm fragmanında büyük itiraf

Hanım Köylü 5.bölüm fragmanında büyük itiraf!

Star TV ekranlarının çiçeği burununda dizisi Hanım Köylü 5.bölüm fragmanı yayınlandı.Sevilen dizi Hanım Köylü geçen hafta izleyicilerini kahkahalara boğan bir bölüm ile ekranlara geldi. Hanım Köylü 5.bölümde Ferit'in söyledikleri İlkgün'ün yüzünü güldürür. Koptagel İlkgün'e asılır. Hanım Köylü 5.bölüm ayrıntıları ve fragmanı haberimizde.

18.05.2016Gündem
Hanım Köylü 4.bölüm fragmanı izleyenleri eğlendirdi -izle

Hanım Köylü 4.bölüm fragmanı izleyenleri eğlendirdi! -izle

Hanım Köylü dizisi bu hafta çok eğlenceli bir bölümle ekranlar gelecek. Hanım Köylü dizisinin yayınlanan 4.bölüm fragmanı izleyenleri çok güldürdü. Ferit tarla satmaya gelmediğini, onun için geldiğini söyleyince, İlkgün bu durum karşısında şoke olur. İşte Hanım Köylü'de yaşanacaklar;

12.05.2016Gündem
Hanım Köylü dizisinin 4. bölüm fragmanında aşk dolu sahne

Hanım Köylü dizisinin 4. bölüm fragmanında aşk dolu sahne

Star Tv'nin yeni dizisi Hanım Köylü'nün 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ferit buraya tarla satmaya gelmediğini, sadece onun için geldiğini söyleyince, İlkgün bu durum karşısında ne yapacak? Hanım Köylü'nün 4. bölümünde işler karışacak. Hanım Köylü 4. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

10.05.2016Gündem
Hanım Köylü 3. bölüm fragmanında neler olacak | İzle

Hanım Köylü 3. bölüm fragmanında neler olacak? | İzle!

Star Tv'de yayınlandığı ilk günden kendini sevdiren Hanım Köylü dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü dizisi Cumartesi akşamı saat 20.00'de Star Tv ekranlarında yayınlanacak. 2. bölümde inadı tutan Ferit İlkgün'ün peşine köye gitti. Köyde İlkgün'le karşılaşan Ferit İlkgün' e nasıl davranacak? Hanım Köylü'nün 3. bölümünde neler olacak?

2.05.2016Kelebek
Hanım Köylü 2.bölüm 2. fragman yayınlandı -izle

Hanım Köylü 2.bölüm 2. fragman yayınlandı -izle

Show TV'nin yeni dizisi Hanım Köylü'de Ferit İlkgün'ün peşine düşüyor. Geçen hafta yayına başlayan dizinin 1.bölümünde neler yaşandı? Hanım Köylü 2.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. 2. bölümde neler olacak?

29.04.2016Kelebek
Hanım Köylü 1. bölümde neler yaşanacak

Hanım Köylü 1. bölümde neler yaşanacak?

Hanım Köylü bu akşam 1. bölümü ile ekranlara bu akşam gelecek. Star TV ekranlarında yeni başlayan Hanım Köylü yeni bölümde bu akşam Ferit, Amerika’daki eğitimini tamamlayıp, İstanbul’a döndüğünde babasının işlerinin çok kötü olduğunu öğrenir. Peki Hanım Köylü 1. bölümde başka neler yaşanacak?

23.04.2016Kelebek
Hanım Köylü dizisi ne zaman ekrana gelecek

Hanım Köylü dizisi ne zaman ekrana gelecek?

STAR TV’nin merakla beklenen dizisi Hanım Köylü’nün 1. bölüm fragmanları yayınlandı. Çekimleri Marmaris’in doğa harikası bir köyünde başlayan Hanım Köylü’nün yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Peki, Hanım Köylü ne zaman başlayacak? Dizi hakkında merak ettiğiniz her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.

6.04.2016Kelebek
Hanım Köylü son fragmanında kurallar değişiyor

Hanım Köylü son fragmanında kurallar değişiyor!

Hanım Köylü 3.fragmanı ile ekranlara geldi. Star TV'nin yeni dizisi Hanım Köylü yeni bölüm fragmanıyla izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yeni dizinin hikayesinde Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan gelecek insanlar tarafından bozulacağından hep korkarlar. Köyün kızları dünyalar güzelidir. Köyden hiç bir kızı dışarıya gelin verilmez.. İşte Hanım Köylü'de yaşanacaklar ve dizinin sıradışı hikayesi

29.03.2016Kelebek
Bu hafta hangi filmler vizyona girdi

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi?

Yeni filmler sinema salonlarını ziyaret etmeye devam ediyor. 16 Ekim haftasında Johnny Depp'in başrol oynadığı Kara Düzen, Yaktın Beni, Kızıl Tepe, Amy, Öyle Ya Da Böyle, My Little Pony: Arkadaşlık Oyunları, Kü'fa: Cin Kapanı filmleri vizyona giriyor.

15.10.2015Keyif
Bu hafta hangi filmler vizyona girdi

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi?

Yeni filmler sinema salonlarını ziyaret etmeye devam ediyor. 16 Ekim haftasında Johnny Depp'in başrol oynadığı Kara Düzen, Yaktın Beni, Kızıl Tepe, Amy, Öyle Ya Da Böyle, My Little Pony: Arkadaşlık Oyunları, Kü'fa: Cin Kapanı filmleri vizyona giriyor.

15.10.2015Keyif
Kedi Özledi filmi izle | FOX TV Canlı yayın akışı

Kedi Özledi filmi izle | FOX TV Canlı yayın akışı

Engin Günaydın ile başrollerini paylaştığı Galip Derviş dizisi ile tanınan Algı Eke ve Geniş Aile ise üne kavuşan ve şimdilerde Ben Bilmem Eşim Bilir’i sunan İlker Ayrık’ın başrollerini üstlendikleri “Kedi Özledi” filmi bu akşam FOX TV’de izlenebilecek.

24.12.2014Keyif
O esrarengiz suçlu uçaktakilerden biri

O esrarengiz suçlu uçaktakilerden biri

Sinemaseverler bu hafta 3'ü yerli 5 filmle buluşacak.

23.03.2014Gündem
Yerli korku filmi önyargısını yıkacak

Yerli korku filmi önyargısını yıkacak

2000’ler sonrası Türk korku sinemasının görmeye pek de alışkın olmadığı sahnelerle dolu olan ‘Ammar’ adlı korku filmi 21 Mart Cuma günü vizyona girmeye hazırlanıyor.

15.03.2014Kelebek
Üçleme, ayrılıkla başlıyor

Üçleme, ayrılıkla başlıyor

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği romantik komedi türündeki Kedi Özledi, çapkınlıklar sonucu ayrılık yaşayan bir çiftin komik, kimi zaman hüzünlü ama aşk dolu hikâyesini anlatıyor.

21.12.2013Kelebek
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler ve fragmanları...

20.12.2013Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Büyük savaşların yıldönümleri

Anadolu’ya kapıları açtığı sabit olan ve Büyük Selçuklu Devleti Sultanı Alp Arslan Han’ın muzaffer komutanlığıyla sonuçlanan Malazgirt Meydan Muharebesi doğrudan doğruya Bizans’ın tahrikiyle ortaya çıkmıştır.

29.08.2021

Yüz yıl önce İnönü savaşları

Yunanistan’ın Küçük Asya faciası dediği olay budur. Gerçekten de Mustafa Kemal Paşa tarafından Miralay İsmet Bey’e çekilen “Siz savaş alanında sadece düşmanı değil, aslında milletin makûs talihini de yendiniz” ibaresi bunu ifade etmektedir.

18.04.2021

Sakarya zaferi

Sakarya Muharebesi 22 gün, 22 gece sürecek, yani 23 Ağustos 1921’de başlayıp 13 Eylül 1921’de bitecektir. Sakarya Muharebesi’yle Türkiye Büyük Millet Meclisi Hükümeti, tanınan ve ön planda tutulan, önerilerinden ve stratejik planlamalarından çekinilen orduya sahip bir kuvvet olarak görüldü. Bu, 30 Ağustos için kaçınılmaz, dinamik bir dönemi başlattı.

13.09.2020

Plevne Kahramanı

3. Plevne Muharebesi’nden sonra 10-12 Eylül 1877 tarihleri arasında Ruslar Plevne’yi bir daha kuşatma altına aldılar. 3 ay süren keskin kış şartlarında devam eden bu savunmada Gazi Osman Paşa dış dünyanın ve bütün Avrupa’nın dikkatini çekti. Nitekim son çıkarma hareketi sırasında yaralanması ve orduyla birlikte esir düşmesine rağmen Çar II. Aleksandr kendisine olan saygısını göstermiş, kılıcını almamış, hatta ileride kendisini nişanlarla taltif etmiştir.

12.04.2020

Milli mücadelenin mirası

Milli Mücadele’nin 100. yılı, 2022 yılı ortalarında bitecek. Bu gidişle 100. yıl döneminde önemli ve unutulmaz bir kültürel faaliyetler bütününün oluşacağını pek zannetmiyorum. Bu ganimetlerin saklanması böyle mi olacaktı?

23.02.2020

Boston ağası...

‘Kara Düzen’, 70’lerde Boston’da FBI sayesinde hareket alanını alabildiğine genişleten bir mafya şefinin gerçek öyküsünü anlatıyor. Johnny Depp, filmdeki performansıyla Oscar’a aday olabilir.

16.10.2015

Kurultay hesapları

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, ilçe adaylıkları nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyor; en önemlisi de Ankara’nın belirleyeceği belediye meclis adayları...

14.02.2014