EKSTRA
MENÜ
Arşiv
Etiketler

Seks Hayatı

Seks Hayatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seks Hayatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.084 Seks Hayatı haberi bulunmuştur.

Seks Hayatı Haberleri

19.11.2000Gündem

19.11.2000Gündem

19.11.2000Gündem
Karısını Aldatan Kalp Krizi Geçiriyor

Karısını Aldatan Kalp Krizi Geçiriyor

İtalya'da her üç erkekten ikisinin kalp krizi geçirme riski taşırken, karısını aldatan erkeğin karşılaştığı riskin çok daha yüksek olduğu uyarısı yapıldı.

21.06.2001Aşk
Adam 100, karısı 90 metresi 70 yaşında

Adam 100, karısı 90 metresi 70 yaşında

Uzun yaşamak iyi hoş da, acaba Okinavalılar cinsel yaşamlarını ne zamana kadar sürdürüyorlar? Uzun yıllar süren çalışmaların ürünü olan "Okinawa Programı"nda bu konuya da yer veriliyor.

25.07.2001Gündem
Çılgın profesör

Çılgın profesör

Nurhan Atasoy: Yaptığı her araştırma, yazdığı her kitap dünya çapında Prof. Dr. Nurhan Atasoy (68), bütün bilim insanları gibi tuhaf biri. 42 yıl her gün Topkapı Sarayı'na gidip Osmanlı hayatı ile ilgili araştırma yapan birine tuhaf denmez de ne denir?

11.11.2001Gündem

Kadınların seksüel sırları

Erkekler rahatlamak için sevişiyor, kadınlarsa gerilimden kurtulmadan 'yatağa giremiyor'. Kadınların önce kalbini ve beynini kazanmak, takdir, ilgi ve şefkati üzerlerinden eksik etmemek gerekiyor...

Yaşlı erkeğe süt yerine şarap

Yaşlı erkeğe süt yerine şarap

Kadın hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Timur Gürgan, "kadınları korumak için" el attığı erkek sorunlarıyla ilgili merak edilen her şeyi Hürriyet'e anlattı.

24.02.2002Kelebek
AIDS değilim demeye bile utandım

AIDS değilim demeye bile utandım

Bir gün gazeteyi açıyorsunuz ve... İma yoluyla bile olsa AIDS olduğunuzu okuyorsunuz. Ne yaparsınız? Şok geçireceğinizi tahmin ediyorum, herhalde yanılmıyorum. Tabii arkası çorap söküğü gibi geliyor, insanlar telefon açıyor, sağda solda espriler yapılıyor.

16.03.2002Kelebek
Yaşgünü Kızı

Yaşgünü Kızı

Kendi yazdığı bol ödüllü oyundan uyarladığı 1997 tarihli Mojo adlı filmle tanınan Jezz Butterworth'un yönettiği Yaşgünü Kızı (Birthday Girl)haftanın yeni filmlerinden. Butterworth, senaryosunu da erkek kardeşi Tom Butterworth ile birlikte yazdığı Yaşgünü Kızı'da son dönemin gözde oyuncularını biraraya getiriyor. Nicole Kidman, Ben Chaplin, Vincent Cassel, Mathieu Kassovitz başrol oyuncuları.

11.04.2002Gündem
Cazcı Kerem Görsev köpeklerine beste yaptı

Cazcı Kerem Görsev köpeklerine beste yaptı

Kerem Görsev ve ailesi tam bir pet dostu. İkisi de erkek 7,5 yaşında bir dalmaçyalı, 16 aylık bir Alman kurtları ve bir İrish Yorkshire kanaryaları var. Üçü de ailenin küçük kızı Nisan'ın iyi dostu.

8.11.2002Spor Arena
Bombardıman yüzünden deprasyonda

Bombardıman yüzünden deprasyonda

Yağmalama eylemlerinin hızının biraz düştüğü Bağdat'ta halk doktor ve ilaç derdine düşerken, 18 yaşındaki Mühendislik Fakültesi öğrencisi Baukar Hüseyin ise Amerikan Cooker cinsi köpeği Piho'nun depresyon derdine düştü...

19.04.2003Gündem
Sorumlulukların içinde kendinizi kaybetmeyin

Sorumlulukların içinde kendinizi kaybetmeyin!

Heyecan verici bir iş? Mükemmel bir seks hayatı? Belki de mükemmel bir yaşam sürmek mümkün. Önemli olan, mutlu olmak için neyi seçmeyi gerektiğinin bilmemiz. Peki ama bunu nasıl başaracaksınız?

28.05.2003İyi Yaşam

Yazar Sonuçları

Yaşlı erkeğe süt yerine şarap

Kadın hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Timur Gürgan, ‘‘kadınları korumak için’’ el attığı erkek sorunlarıyla ilgili merak edilen her şeyi Hürriyet'e anlattı.

24.02.2002

Erkeğin seks hayatı yaşlandıkça bitmiyor

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Timur Gürgan, kadının aksine erkeğin seks hayatının yaşlandıkça bitmediğine dikkat çekti.

25.02.2002

Annemi bir adamla yatakta yakaladım

ANKARA'DAN RUMUZ GONCAGÜL

Sevgili Güzin abla, size yazıyorum, çünkü başımdan geçenlerin herkese ders olmasını istedim. Benim sorunum ailemle. Önceleri çok mutlu bir aileydik.

23.11.2002