EKSTRA
MENÜ

Seks Hayatı

Seks Hayatı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Seks Hayatı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.094 Seks Hayatı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Seks Hayatı Haberleri

Mutlu evliliğin sırrı iyi sekste

Mutlu evliliğin sırrı iyi sekste

Dünyanın en ünlü boşanma avukatlarından kabul edilen Amerikalı Robert Stephan Cohen (66), iyi bir evlilik için düzenli seks hayatının ‘en önemli faktör’ olduğunu söyledi.

10.06.2005Gündem
Bize şen profesörler diyorlar oysa iki Anadolu Hayvanıyız

Bize şen profesörler diyorlar oysa iki Anadolu Hayvanı'yız

Ahmet İnam, ODTÜ Felsefe Bölümü Başkanı, Felsefe Kurumu üyesi, 18 kitap yazmış uluslararası düzeyde saygın bir akademisyen. Cengiz Güleç ise ergenlik psikiyatrisinin önde gelen uzmanlarından, Fransa'da, Hacettepe Üniversitesi'nde ders verdi, TBMM'ye girdi, Ecevit Hükümeti'nin kültür bakanı adayıydı. 60'ına merdiven dayayan iki akademisyen ayda bir buluşup, ciddiyeti tatile gönderiyor.

4.06.2005Gündem
Hastalıklar sekse engel değil

Hastalıklar sekse engel değil!

Yaş ilerleyip, hastalıklar çoğalsa da seksten uzak kalmak zorunda değilsiniz. Zaten cinselliği etkileyecek hastalıklar sadece yaşa bağlı değil.

3.04.2005Cinsellik
Uzun yaşamın 10 yolu

Uzun yaşamın 10 yolu

ABD'de California Üniversitesi'ne göre uzun yaşamak için iyimserlik yetmiyor başka koşullar var.

Hastalıklar sekse engel olmasın

Hastalıklar sekse engel olmasın

Yaş ilerleyip, hastalıklar çoğalsa da seksten uzak kalmak zorunda değilsiniz. Zaten cinselliği etkileyecek hastalıklar sadece yaşa bağlı değil. Modern dünyanın yeni karşılaştığı pek çok hastalık da önümüzde engel! Önemli olan yaşınız kaç, hastalığınız ne olursa olsun cinselliğinize sahip çıkmanız!

31.03.2005Kelebek
Jenital bölgelerin estetiği

Jenital bölgelerin estetiği

Cinsel organlarından şikayetçi kadın ve erkeklerin bazı sorunlarına ameliyatla çözüm bulmak mümkün.

29.03.2005Kişisel Bakım
Udo Jürgens’e kadınlardan tepki

Udo Jürgens’e kadınlardan tepki

Kadının işi 40’ından sonra biter şeklinde açıklama yapan ünlü Avusturyalı şarkıcı Udo Jürgens’e, Dünya Kadınlar Günü’nde tepki yağdı.

8.03.2005Kelebek
Medyadan : Magazin konuları vb

Medyadan : Magazin konuları vb

Alıntıların çoğu Hıncal Uluç’la ilgili bu hafta, demek ki magazin basınını en çok o meşgul etmiş : Uluç ve kız arkadaşı konusunda KADINLAR ne düşünüyor, diye sormuş bir gazete – Fatih Altaylı ‘Hıncal Abisini’ bilinen şıklığıyla eleştiriyor – Hıncal Uluç’un sevdiği laflardan biri epey manidar – Uluç, ‘George’un sözleriyle uzanamadığınız ciğere laf etmeyin demeye getiriyor – Bir gazete oturmuş bir ‘iş kazası’ masalı anlatıyor – Hıncal’ı Hıncal yapan ‘ilke’ nereden çıkmış bakın kendisi anlatıyor... ve diğer (HINCAL’SIZ) magazin haberleri

20.02.2005Kelebek
Zeka için seks

Zeka için seks!

Aşkın sağlık üzerindeki etkilerini araştıran uzmanlar, duygusal boşluğun insanı hasta ettiğini ortaya çıkardı.

25.01.2005Cinsellik
Yatakta mutluluk kitabı yazdı

Yatakta mutluluk kitabı yazdı

Ünlü manken 31 yaşındaki Heidi Klum, yatak maceralarını ve seks ilişkilerini içeren bir kitap yazdı. Kitap, 'Body of Knowledge' ismiyle İngilizce yayınlandı.

4.12.2004Kelebek
Yatakta mutluluk kitabı yazdı

Yatakta mutluluk kitabı yazdı

Almanya’nın ünlü mankenlerinden 31 yaşındaki Heidi Klum yatak maceralarını ve seks ilişkilerini içeren bir kitap yazdı. Dünyanın en güzel mankenleri arasında sayılan Klum’un, okuyuculara yatakta başarılı olmanın sırları üzerine öğütleri de içeren kitabı ‘Body of Knowledge’ ismiyle İngilizce yayınlandı.

3.12.2004Kelebek
12 kilo aldı depresyona girdi seks hayatı çöktü

12 kilo aldı depresyona girdi seks hayatı çöktü

Fast food tarzı beslenmenin zararlarını vurgulayan Şişir Beni filminde, yönetmen Morgan Spurlock kendini bir kobay olarak kullanarak yaşadıklarını belgesel diliyle aktardı. 30 gün sadece McDonald’s’tan beslendi.

6.11.2004Kelebek
Uzun yaşayın

Uzun yaşayın!

İngiliz uzmanlar bir gün içinde yapacağınız küçük değişikliklerle ömrünüzü yıllarca uzatabileceğinizi kaydediyor. Tabi bu değişiklikleri devamlı hale getirmeli ve sağlıklı yaşamdan ödün vermemelisiniz.

Hamilelik seks hayatınızı öldürmesin

Hamilelik seks hayatınızı öldürmesin

Ortak bir bebeği beklemenin heyecanı iyi hoş da, ya çiftlerin cinsel hayatı ne olacak? Hamile kadınların seks hayatı hep bir tabu olmuştur.

Hamileler de seks yapar

Hamileler de seks yapar

Hamilelik dönemi çiftlerin seks hayatını öldürmez. Anne adayının seksten uzak kalmaması, hem kadını rahatlatır, hem de evliliğin kötü etkilenmemesini sağlar.

2.05.2004Kelebek
Hamileler de seks yapar

Hamileler de seks yapar

Ortak bir bebeği beklemenin heyecanı iyi hoş da, ya çiftlerin cinsel hayatı ne olacak? Hamile kadınların seks hayatı hep bir tabu olmuştur. Anne adayının seksten uzak kalmaması, hem kadını rahatlatır, hem de evliliğin bu dönemden kötü etkilenmemesini sağlar.

2.05.2004Kelebek
Aslan, Başak, Terazi ve Akrep

Aslan, Başak, Terazi ve Akrep

Bakalım bu burçların aşk hayatı yıldızlar tarafından nasıl etkileniyor?

20.02.2004Aşk
Her yaşa göre sporun faydaları

Her yaşa göre sporun faydaları

Spor, çocuk ve gençlerde mutluluk, öfkeyi kontrol edebilme, saldırganlığı frenlemeye yardımcı oluyor. Erişkinlerin, dinç ve dinamik görünmelerini, seks yaşamlarının daha düzenli ve tatminkar olmasını sağlıyor.

Seks mi, başım belaya girer

Seks mi, başım belaya girer!

Türk kadın ve erkeklerinin sekse bakış açısı ve cinsel alışkanlıkları, 21'nci yüzyılla çelişen ilginç bir tabloyu yansıtıyor. Porno yayınlar favori bilgi kaynakları arasında yer alırken; evlilikten önce cinsel ilişkiye yanaşmayanların sayısı hayli fazla.

24.11.2003Aşk
Kumsal fantezisi hapiste bitmesin

Kumsal fantezisi hapiste bitmesin!

Tatil yapmak için yurtdışına gidiyor, gitmişken de renkli bir seks hayatı düşünüyorsanız, gittiğiniz ülkenin kanunlarını ciddiye almanız gerek.

14.08.2003Aşk
Sorumlulukların içinde kendinizi kaybetmeyin

Sorumlulukların içinde kendinizi kaybetmeyin!

Heyecan verici bir iş? Mükemmel bir seks hayatı? Belki de mükemmel bir yaşam sürmek mümkün. Önemli olan, mutlu olmak için neyi seçmeyi gerektiğinin bilmemiz. Peki ama bunu nasıl başaracaksınız?

28.05.2003İyi Yaşam
Bombardıman yüzünden deprasyonda

Bombardıman yüzünden deprasyonda

Yağmalama eylemlerinin hızının biraz düştüğü Bağdat'ta halk doktor ve ilaç derdine düşerken, 18 yaşındaki Mühendislik Fakültesi öğrencisi Baukar Hüseyin ise Amerikan Cooker cinsi köpeği Piho'nun depresyon derdine düştü...

19.04.2003Gündem
Cazcı Kerem Görsev köpeklerine beste yaptı

Cazcı Kerem Görsev köpeklerine beste yaptı

Kerem Görsev ve ailesi tam bir pet dostu. İkisi de erkek 7,5 yaşında bir dalmaçyalı, 16 aylık bir Alman kurtları ve bir İrish Yorkshire kanaryaları var. Üçü de ailenin küçük kızı Nisan'ın iyi dostu.

8.11.2002Spor Arena
Yaşgünü Kızı

Yaşgünü Kızı

Kendi yazdığı bol ödüllü oyundan uyarladığı 1997 tarihli Mojo adlı filmle tanınan Jezz Butterworth'un yönettiği Yaşgünü Kızı (Birthday Girl)haftanın yeni filmlerinden. Butterworth, senaryosunu da erkek kardeşi Tom Butterworth ile birlikte yazdığı Yaşgünü Kızı'da son dönemin gözde oyuncularını biraraya getiriyor. Nicole Kidman, Ben Chaplin, Vincent Cassel, Mathieu Kassovitz başrol oyuncuları.

11.04.2002Gündem
AIDS değilim demeye bile utandım

AIDS değilim demeye bile utandım

Bir gün gazeteyi açıyorsunuz ve... İma yoluyla bile olsa AIDS olduğunuzu okuyorsunuz. Ne yaparsınız? Şok geçireceğinizi tahmin ediyorum, herhalde yanılmıyorum. Tabii arkası çorap söküğü gibi geliyor, insanlar telefon açıyor, sağda solda espriler yapılıyor.

16.03.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Bridget aşkı buluyor

Bridget aşkı buluyor

SEVGİLİ bulamayanlar, evde kalma korkusu yaşayanlar üzülmesin, Bridget Jones bile koca bulduktan sonra herkesin evlenme şansı vardır.

9.12.2004

Erkek BMW sürücülerinin seks hayatı daha aktif

Yayın hayatına yeni başlayan ‘‘Men's Car’’ isimli bir Alman dergisi ilginç bir araştırma yapmış.

11.05.2004

Türkler’in seks hayatı film oluyor...

Ezel Akay, Neredesin Firuze ile girdiği sinema dünyasında hızla ilerliyor.

19.04.2004

Hindi semirince seks hayatı bitti

Şurada üçüncü milenyumun beşinci yılına giriyoruz (2000'i de bu milenyumdan sayarsanız beş ediyor).

27.12.2003

Pire misali

ŞU yaşlı dünyamızdan ne krallar, ne prensesler, ne başkanlar gelip geçti. Fakat aralarında Prens Charles'la rahmetli eşi kadar aklı şeyine kaymış iki kişi daha var mıydı bilmiyorum. Gerçi kimse bizim padişahların eline su dökemez... Clinton var bir de... Ama ben yine de karı-koca birinci ilan ediyorum bunları.

10.11.2003

Annemi bir adamla yatakta yakaladım

ANKARA'DAN RUMUZ GONCAGÜL

Sevgili Güzin abla, size yazıyorum, çünkü başımdan geçenlerin herkese ders olmasını istedim. Benim sorunum ailemle. Önceleri çok mutlu bir aileydik.

23.11.2002

Erkeğin seks hayatı yaşlandıkça bitmiyor

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Timur Gürgan, kadının aksine erkeğin seks hayatının yaşlandıkça bitmediğine dikkat çekti.

25.02.2002