EKSTRA
MENÜ

Seks Hayatı

Seks Hayatı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Seks Hayatı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.094 Seks Hayatı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Seks Hayatı Haberleri

Cinsel yaşamınızı renklendirin

Cinsel yaşamınızı renklendirin!

Cinsel hayatınızın renkli olması için biraz daha yaratıcılığa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Aradığınız her şey burada!

17.01.2007Cinsellik
Rahim ağzı kanserinden aşıyla korunacağız

Rahim ağzı kanserinden aşıyla korunacağız

Resmini gördüğünüz, bir çiçek demeti ya da mercan değil. Human Papilloma Virus, yani HPV. Ciltte ve genital bölgelerde siğil yapıyor, kadınlarda sıklıkla rahim ağzı, erkeklerde penis ve anal kansere yol açıyor. 200 çeşidi var. Hedefi gençler. Rahim ağzı kanseri (serviks) olan kadınların yüzde 99,9’unda HPV saptanıyor.

12.01.2007Kelebek
Yatakta ona sürpriz yapın

Yatakta ona sürpriz yapın!

Renkli ve zevk dolu bir seks hayatınız mı olsun istiyorsunuz? İşte size ipuçları...

28.12.2006Cinsellik

Seksi arzular mutluluk sağlar

Yatak odasında arzularınıza gem mi vuruyorsunuz? Geceyi uzatmak veya farklı zevkler tatmak istediğiniz halde eşinize bunu söyleyemiyor musunuz?

23.12.2006Cinsellik
Yataktaki sorun ilişkiyi bitirir mi

Yataktaki sorun ilişkiyi bitirir mi?

Erkeklerin hayranlık, kadınların ise gıptayla baktığı güzel yıldız Lindsay Lohan, bir röportajında söylediği "Seks kötüyse ilişki biter" cümlesiyle yeni bir tartışma başlattı. Kelebek ekibi de aşkın mı seksin mi ağır bastığını, cinselliğin ilişkilerde ne kadar önemli olduğunu ünlü güzellere sordu.

7.11.2006Cinsellik
Seks dozunuz normal mi

Seks dozunuz normal mi

"Eşimle bu hafta kaç kez seks yaptık, acaba başkaları haftada kaç kez seks yapıyor" diye rakamsal hesaplarla seks enerjinizi düşürmeyin.

5.11.2006Kelebek
Kadınlar yatakta ne bekler

Kadınlar yatakta ne bekler?

Kadınlarla mutlu bir seks için önce kalbini ve beynini kazanmak ardından takdir, ilgi, sevgi ve şefkati üzerlerinden eksik etmemek gerekiyor.

26.10.2006Cinsellik
Yatakta tutku ve heyecan olsun

Yatakta tutku ve heyecan olsun!

Şimdiye kadar birbirinizi yüzlerce kez çıplak gördünüz. Önünüzde daha birlikte geçireceğiniz bir ömür var ve siz seks hayatınızda yaşayabileceğiniz tüm sınırlara ulaştınız. Bundan sonra aranızdaki arzuları tutuşturacak, tutkuyu yeniden su yüzüne çıkaracak neler yapabilirsiniz?

14.10.2006Cinsellik
Yatakta özgür olun

Yatakta özgür olun!

Yatak odası mahremiyetin yaşandığı bir mekan. Burada arzularınıza asla gem vurmayın. Sevişmeyi uzatmak mı istiyorsunuz, eşinizin anlık ve sabırsız sevişmelerinden şikayetçi misiniz? Bütün bunları özel sohbetlerinizde mutlaka konuşun. Unutmayın, seks yaşamın önemli bir parçası ve bunu çiftler ancak birlikte anlamlı hale getirebilirler.

23.09.2006Cinsellik
1001 kitap müzayedesi

1001 kitap müzayedesi

İstanbul’un en tanımış sahaf ve kitabevleriden Simurg, "temalı kitap müzayedeleri"nin 6’ncısını yarın İstanbul Taksim’deki Lion Otel’de düzenliyor.

22.09.2006Kelebek
Sadakat, magazin kurbanı

Sadakat, magazin kurbanı

Hafta Sonu dergisi bu hafta, birbirini aldatan ünlü eşlerin sayısındaki artışı sorguladı.

22.09.2006Kelebek
Ateşli seksin sırları

Ateşli seksin sırları

Cinsel hayatınız sıradanlaşmaya mı başladı? Yatağınız eskisi gibi sıcak değil mi? O zaman bir sorun var demektir.

17.09.2006Cinsellik
Spor yap, zinde kal

Spor yap, zinde kal!

Spor, çocuk ve gençlerde sorumluluk almaya, öfkeyi kontrol edebilmeye yardımcı olurken, erişkinlerin dinç ve dinamik görünmelerini sağlıyor. Yaşlılar ise sporla dinçlik kazanıyor, unutkanlık azalıyor.

Seks uzmanı kızıllar

Seks uzmanı kızıllar!

Almanya'da yapılan bir araştırma, kızıl saçlı kadınların sarışın ve esmerlerden daha fazla seks yaptıklarını ortaya çıkardı.

18.08.2006Cinsellik
Kızıl saçlı, daha çok seks yapıyor

Kızıl saçlı, daha çok seks yapıyor

Almanya’da yapılan bir araştırma, kızıl saçlı kadınların sarışın ve esmerlerden daha fazla seks yaptıklarını ortaya çıkardı.

16.08.2006Kelebek
Sıradan sekse son

Sıradan sekse son

Cinsel hayatınız sıradanlaşmaya mı başladı? Yatağınız eskisi gibi sıcak değil mi? Rutine son verip zevkin doruklarına tırmanmak istemez misiniz?

17.07.2006Cinsellik
Fantezilere yol açın

Fantezilere yol açın!

Kadınlar sekste tüm aktif rolleri erkeğe yükleyerek sorumluluk duygusu hissetmiyor. Oysa sağlıklı bir seks hayatı için fanteziler kaçınılmaz!

22.06.2006Cinsellik
Büyükannelerimiz mahremiyetlerini korur bu yüzden bizden daha çok sevişirdi

Büyükannelerimiz mahremiyetlerini korur bu yüzden bizden daha çok sevişirdi

Esther Perel, New York’taki Columbia Üniversitesi’nde Uluslararası Travma Merkezi’nde hem öğretmenlik yapıyor hem de cinsel sorunlu çiftlere terapi uyguluyor. Geçen hafta Bilgi Üniversitesi’nde "Uzun Süreli İlişkilerde Cinsel Hayat: Evcimenlik ve Seks" başlıklı bir konferans vermek üzere İstanbul’daydı. Perel’le uzun süreli ilişkilerde arzuyu neyin öldürdüğünü, radikal çözümleri, cinsellikle ilgili erkekler ve kadınlar hakkındaki klişeleri konuştuk.

13.05.2006Kelebek
Seks konuşmayı seviyoruz

Seks konuşmayı seviyoruz

Adem ile Havva'dan bu yana popülerliğinden bir şey kaybetmeyen seks konuşmaları, 21'inci yüzyılda da insanların sohbet konusu olmaya devam ediyor. Peki, daha çok kadınlar mı, yoksa erkekler mi seks hakkında konuşmayı seviyor? Bu yarışta bayrağı kim taşıyor?

21.03.2006Cinsellik
Ayrıldınız mı Aldırma gitsin

Ayrıldınız mı? Aldırma gitsin!

Ayrıldınız. Bir daha eve gelmeyecek, o değerli günlerinizi, kalbinizi parçalara bölerek ve içten içe bitmesi gerektiğini zaten Kabul ettiniz. İşte onu unutma metotları...

16.03.2006Aşk
Evlilik = Özgür seks

Evlilik = Özgür seks

Evlilik seksi öldürüyor bir efsane mi? 100 kadınla söyleşi yapan yazar Mandi Norwood, aksini söylüyor. Evli kadınlar yatakta daha rahat davranabiliyorlar.

6.02.2006Cinsellik
Alet çalışmıyorsa

Alet çalışmıyorsa!

Dünya'da 150 milyon erkeğin sertleşme sorunu var. Bu 150 milyon kadın da cinsel ilişkiyi doya doya yaşayamıyor demek. Global seks araştırmasına katılan erkekler, mevcut tedavi yöntemlerinin de erkeklik gururunu pek yükseltmediğini söylüyorlar. İşte ortaya çıkanlar ve çözüm önerileri.

Seks engel tanımaz

Seks engel tanımaz!

Yaş ilerleyip, hastalıklar çoğalsa da seksten uzak kalmak zorunda değilsiniz. Zaten cinselliği etkileyecek hastalıklar sadece yaşa bağlı değil.

Savaşma seviş

Savaşma seviş

Siz sadece zevk almak için mi seks yaptığınızı zannediyorsunuz o zaman yanılıyorsunuz çünkü sevişmek sadece zevk vermeye değil aynı zamanda birden fazla işe de yarıyor.

17.11.2005Aşk
Seksi korumak için...

Seksi korumak için...

Cinsel hayatınız sıradanlaşmaya mı başladı? Yatağınız eskisi gibi sıcak değil mi? O zaman bir sorun var demektir.

Dört yıldan sonra koca kardeşçe öpülür

Dört yıldan sonra koca kardeşçe öpülür

Ani bir kararla sekiz yıllık eşi Kaya Çilingiroğlu’ndan geçtiğimiz ay tek celsede boşanan ve o günden bu yana çeşitli açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü sanatçı Hülya Avşar, cinsellik ve evlilikle ilgili çarpıcı açıklamalarıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Avşar, bu kez de, ‘Belli bir süre geçtikten sonra aşk ve cinsellik bitiyor. Artık eşini, kardeşini ya da çocuğunu öper gibi öpmeye başlıyorsun’ diyerek herkesi şaşırttı.

4.11.2005Gündem
Genital bölgelere estetik

Genital bölgelere estetik

Cinsel organlarından şikayetçi kadın ve erkeklerin bazı sorunlarına ameliyatla çözüm bulmak mümkün.

Kendini ahlak zabıtası sanan katil

Kendini ahlak zabıtası sanan katil

Sultanbeyli’deki Fatih Ormanı’nda son dokuz ayda üç kişi öldürüldü. Saldırıdan üç kişi yaralı olarak, iki kadın da yara almadan kurtuldu. En son 6 Temmuz’da işlenen cinayetten sonra yapılan balistik incelemeler ve görgü tanığının anlattıkları yine aynı kişiyi ve silahı işaret ediyordu: 7.65’lik bir tabanca ile esmer, kıvırcık saçlı ve muhtemelen Doğulu bir erkek.

23.07.2005Kelebek
Mutlu evliliğin sırrı iyi sekste

Mutlu evliliğin sırrı iyi sekste

Dünyanın en ünlü boşanma avukatlarından kabul edilen Amerikalı Robert Stephan Cohen (66), iyi bir evlilik için düzenli seks hayatının ‘en önemli faktör’ olduğunu söyledi.

11.06.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Aşk ve ıspanak

Bir erkeğin gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız diye sormuş bir kadın okurum.

15.12.2006

Gelirayak bir Babylon partisi

Bir haftalık Antalya Film Festivali vıdı vıdısından sonra İstanbul gecelerine dönüldü tekrar.

28.09.2006

İl Kültür Müdürü’nden yanıt

"Rumelihisarı’nda Ali Kocatepe’ye eziyet" konulu yazılarıma İstanbul İl Kültür Müdürü Doç. Dr. Ahmet Bilgili yanıt gönderdi:

24.08.2006

Gamze Özçelik ve Ali Kırca

ALİ Kırca hakkında Vatan Gazetesi’nin haberinin ardından, dün söz konusu görüntüleri internet ortamında izledim.

15.08.2006

Kadınların yüzde 25’i menopozu çok hafif atlatıyor

Bu röportajı yapmamın sebebi, bana edilen beddualardan biri: "Menopoza gir de, kurtulalım senden!" Ben de bu talebi, emir telakki ettim.

1.07.2006

Kaçıran kalmasın

Radikal Gazetesi, birkaç gündür "The Best Of Haydar Dümen" başlığı altında, Haydar Dümen’in Posta gazetesindeki köşesinde okur mektuplarına verdiği cevaplardan seçmelerin yer aldığı bir yazı dizisi yayımlıyor.

9.06.2006

Hülya Avşar Panosu

Bir gün gazetelerde, televizyonlarda Hülya Avşar’ı göremezsem maazallah!.. Hayatından endişeyle polise giderim herhalde!

12.05.2006

Arap kadını seksi, Türk kadınından daha mı çok seviyor, yoksa sekste Arap erkeği Türk erkeğinden daha mı başarılı

Geçen hafta şu korkunç gerçekle yüzleştik: Seksten hoşlanan Türk kadınlarının oranı yüzde 25. Ortadoğu genelinde ise kadınların zevk alma oranı yüzde 37’ye çıkıyor.

21.04.2006

Afrodizyak etkili sebze ve meyveler

Bazı besinlerin karın doyurmanın yanı sıra afrodizyak etkisi de bulunuyor.

27.02.2006

Sevişirken oğlumuza yakalandık utanıyoruz

Güzin abla, ben 43 yaşlarında bir beyim. 14 yıllık mutlu bir evliliğim, iki de çocuğum var. Ancak bundan bir süre önce eşimle yaşadığımız bir olay bizi çok etkiledi.

29.11.2005

Aşık olarak sevişme zevkini denemeden ölmeye kalkma sakın!

Son dönemin parlayan isimlerinden Cem Mumcu. Okuyanus Yayınları’nın sahibi. O yayınların yazarı aynı zamanda da psikiyatr.

29.07.2005

Osho seks gurusu değildi

Yükselen değerlerle dalga geçen, 96 tane Rolls-Royce’a ve onbinlerce kırmızı giysili, sınır tanımaz müride sahip, popüler basının meşhur ‘seks gurusu’ Osho ile geçen yıllar...

18.07.2005

Tırsık jenerasyon

Eveeetttt, anne-oğul baş başa geçirilen güzel günler başladı. Sakin, uyumlu, sorunsuz ana-çocuk günleri!!! Ha ha ha! Tabii ki şaka!!!

Ya niye böyle sakin geçmiyor bu günler?..

8.07.2005