EKSTRA
MENÜ

Seks Gerçekleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 276 haberi bulunmuştur.

Seks Gerçekleri Haberleri

İlginç Bilgilere Hazır Olun: 25 Ateşli Seks Gerçeği

İlginç Bilgilere Hazır Olun: 25 Ateşli Seks Gerçeği!

Cinsellik hakkında yüzyıllardır sayısız araştırma yapıldı, yapılmaya da devam ediliyor. Aslında seks hakkında hala bilmediğimiz pek çok şey var. Biz ise bugün az bilinenlerden bahsedeceğiz. İşte size 25 ateşli seks gerçeği!

19.06.2020Cinsellik
Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Günlük yaşantımızın her anında yanımızda olan telefonlar, şimdi de yatağımızda… Cinsel yaşantınızı renklendirmek için sizlere beş online uygulama seçtik.

21.11.2018Cinsellik
30 Yaş Öncesi 30 Seks Tüyosu

30 Yaş Öncesi 30 Seks Tüyosu

30 yaşından önce seks hakkında tecrübe pek fazla olmasa da zevkin tüm hücrelerde hissedildiği dönemdir.

Kadınlar Cinsellikte Ne İster

Kadınlar Cinsellikte Ne İster?

Kadınlar cinsellikte partnerinden ne bekler? Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Psikolog M. Berk Karaoğlu, 10 maddede kadınların aslında ne istediklerini anlattı...

Seks İsteğini Artırmanın 7 Yolu

Seks İsteğini Artırmanın 7 Yolu

Cinsel istek, yani diğer bir deyişle libido… Birçok insan libidosunu düzeltmek için kimyasal ilaçlara sarılıyor. Fakat durum o kadar da kötü değil.

Yatakta Bu Cümleleri Sakın Kurmayın

Yatakta Bu Cümleleri Sakın Kurmayın!

Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. Bazen söylenen bir kelime yatağın tüm büyüsünü bozabilir. İşte yatakta uyumu bozmamak için söylenmemesi gereken 7 cümle..

Vanilya Seks Nedir

Vanilya Seks Nedir?

Eğer sıkıcı bir seks hayatınızın olduğunu düşünüyor ve biraz hareket istiyorsanız bu önerilere kulak verin!

29.08.2017Cinsellik
Kadınların Zevk Noktalarını Biliyor Musunuz

Kadınların Zevk Noktalarını Biliyor Musunuz?

Kadınların cinsellik sırasında zevk almasını sağlayacak pek çok bölge bulunuyor. O noktalar neler mi? İşte açıklıyoruz!

Sıkça Yaşanan Cinsel Sorunlar ve Çözümleri

Sıkça Yaşanan Cinsel Sorunlar ve Çözümleri

Cinsellik ile ilgili problemlerin üstesinden gelmenin en kolay yolu onlar hakkında karşılıklı konuşmaktır.

26.11.2014Cinsellik
Enteresan Seks Gerçekleri

Enteresan Seks Gerçekleri!

Seks hakkında araştırmalar yapıldıkça yeni bir şeyler keşfedilmeye devam ediyor. Bize enteresan gelenleri sizlerle paylaşıyoruz. Bakın ne kadar ilginç?

11.06.2014Cinsellik
Yatakta işler yolunda gitmezse...

Yatakta işler yolunda gitmezse...

Yatakta eskisi kadar zevk almadığınız halde, işlerin düzelmesini beklemek durumu daha da bozabilir. Peki, yakın arkadaşlarınıza bile açılamadığınız bir konuda kimden yardım isteyebilirsiniz? İşte uzmanların cevapları.

27.05.2010Cinsellik
Son moda seksi denediniz mi

Son moda seksi denediniz mi?

Moda, yeme-içme, gece yaşamı, hatta dekorasyon alanındaki trendler seks hayatımıza da yansıyor. En yeni trendlerin uyarlandığı, seks modasını takip edip modern zamanların heyecan fırtınasına kapılın!

27.04.2010Cinsellik
Erkekler seks mitlerini yorumluyor

Erkekler seks mitlerini yorumluyor!

Seks hakkında her geçen gün yeni bir şey daha öğreniyoruz. Bazılarına inanıyoruz, bazılarını ise tecrübe etmeden bilemiyoruz. Peki ya erkekler? Acaba onlar seks mitleri konusunda neler düşünüyorlar?

14.01.2010Cinsellik
Sevişirken ışık yansın mı, sönsün mü

Sevişirken ışık yansın mı, sönsün mü?

Küçük detayların yatak odasında büyük etkisi var. Tabii mutlulukla da doğrudan ilgisi var. "Işıklar kapansın" deyip geçmeyin.

25.11.2009Cinsellik
Ne kadar seksisiniz

Ne kadar seksisiniz?

Seksi olmak, güzel, çekici ve cazibeli olmaktan çok farklıdır. Seksapelden yoksun kadın, tüm muhteşem görünüşüne karşın erkeklerin dikkatini çekemezken, kusurlarını seksi görüntüsüyle kapamayı bilen kadın, hemen her erkeği elde edebilir. Siz ne kadar seksisiniz? Test edin!

21.11.2009Cinsellik
Kadınlar aslında ne söylemek ister

Kadınlar aslında ne söylemek ister?

Kadınlar bazı konularda erkeklere yalan söylüyor. Hatta onların duymak istediği şeyleri söylüyorlar. Bunlar sadece erkeği mutlu eden pembe yalanlar değil! Aslında bizim için, sanıldığından bile daha pembe!

21.07.2009Aşk
Eski seks fikirlerini unutun

Eski seks fikirlerini unutun!

Seksin de in ve outları var! Seks ve ilişki uzmanlarının bazı konularda geri adım atmasıyla siz de ilişkinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. İşte yeni seks fikirleri...

1.07.2009Cinsellik
Fazla naz aşık usandırmıyormuş

Fazla naz aşık usandırmıyormuş!

İngiliz bilim adamları yatağa ne kadar geç girerseniz ilişkinizin o kadar uzayacağını söylüyor. Biz öyle bilmiyorduk ama görünen o ki fazla naz aşık usandırmıyormuş.

19.02.2009Aşk
Issız adamlar erken boşalabilir

"Issız adamlar" erken boşalabilir!

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği, erken boşalma hakkında çok ilginç nedenler saptadıklarını açıkladı. Yaşam şekli ve karakter yapısı bile bu durumu etkileyebiliyor.

24.01.2009Cinsellik
Sinatraa, Valorant’tan 6 ay banlandı

Sinatraa, Valorant’tan 6 ay banlandı

Jay "Sinatraa" Won, Riot tarafından yalan beyanda bulunma ve soruşturmada işbirliği yapmadığı gerekçesiyle Valorant’tan 6 aylığına banlandı.

20.05.2021eSpor
İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında

İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında!

Yuval Noah Harari bir tarihçi ama ona geçmişten çok gelecek soruluyor. Salgın patlak verdiğinde CNN, Financial Times, Time hemen onun kapısını çaldı, pandemiyle ilgili görüşlerini öğrenmek istedi. Biz de Harari’yle yeni kitabı vesilesiyle konuştuk. COVID-19’un bırakacağı izlere ilişkin sorularımızı her yıl girdiği iki aylık sessizlik inzivasından hemen önce yanıtladı.

Dr. Mehmet Öz: Doğum oranlarında karantina bebekleriyle bir dalgalanma olacak

Dr. Mehmet Öz: Doğum oranlarında karantina bebekleriyle bir dalgalanma olacak

İyi bir kardiyalog olmanın ötesinde dünyanın sağlık gündemine yön veriyor. Her ülkede ‘pop star’ muamelesi görüyor. Şimdi 2500’e yakın yıldızın isminin bulunduğu, Hollywood Bulvarı’ndaki ‘Şöhret Yolu’na (Hollywood Walk of Fame) ismini yazdıran ilk Türk unvanına da sahip. Yazarımız Dr. Mehmet Öz’le konuştuk: “Şöhret Yolu’nda bir yıldız sahibi olmayı hiç hayal etmedim. Çocukluk hedefim dünyadaki en iyi kalp cerrahı olmaktı.”

19.07.2020Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Sevgilim evlenmeden birlikte yaşamak istiyor

Sevgilim, onunla yaşamamı istiyor. Ben ise evlenmeden bunun mümkün olmayacağını söylüyorum. Ama bir yandan da artık cinselliği yaşamak istiyorum.

17.02.2021

Seks Sırasında Ses Çıkarıyor Musunuz?

Çiftler cinsel ilişki esnasında cinselliğin doğası gereği birtakım sesler çıkarır. Bazen ortamın ısısını artırmak, bazen istemsiz bazen de biraz yaramazlık olsun diye abartılı sesler çıkarabilir. Seks yapılan ortamın şartları da bu konuda oldukça etkilidir tabii ki. Biraz da kişisel tercih meselesidir. “Aman sesimiz duyulmasın, rezil oluruz” diye sesini kısan da var “Keyif benim değil mi, istediğim kadar bağırırım” diyen de.

23.01.2020