MENÜ

Seçim Bildirgesi

Seçim Bildirgesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seçim Bildirgesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 476 Seçim Bildirgesi haberi bulunmuştur.

Seçim Bildirgesi Haberleri

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz. Ankara'yı, İstanbul'u, Bursa'yı, Adana'yı, Mersin'i alacağız. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Atmosfer, toplum ve saha bize bütün bu gerçekleri gösteriyor." dedi.

12.03.2019Gündem
Kılıçdaroğlu CHPnin seçim bildirgesini açıkladı... İşte 12 madde

Kılıçdaroğlu CHP'nin seçim bildirgesini açıkladı... İşte 12 madde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Kılıçdaroğlu CHP'nin 12 maddelik seçim bildirgesini açıkladı.

10.02.2019Haber
CHP’de Öztürk krizi

CHP’de Öztürk krizi

CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz’ın ‘Türkçe ezan’ çıkışıyla başlayan kriz dün karşılıklı açıklamalarla tırmandı.

9.11.2018Gündem
Ağaoğlu: Trabzonsporun tüm hesaplarını inceleteceğiz

Ağaoğlu: Trabzonspor'un tüm hesaplarını inceleteceğiz

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp ve kendisine bağlı 5 ayrı şirketin bağımsız denetim kurulu tarafından 45 gün inceleneceğini belirterek, "Bizim de içinde bulunduğumuz döneme ait tüm harcamalar ortaya çıkacak ve rapora göre hareket edeceğiz" dedi.

29.05.2018Futbol
Kılıçdaroğlu, İnce ile 10 miting yapacak

Kılıçdaroğlu, İnce ile 10 miting yapacak

Partisinin aday tanıtımı ve seçim bildirgesini açıkladıktan sonra kampanya dönemini başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile 10 miting yapması planlanıyor.

29.05.2018Gündem
CHPden Anadolu kalkınma kuşağı

CHP'den Anadolu kalkınma kuşağı

CHP’nin ekonomi, demokrasi, eğitim, toplumsal barış ve dış politika konularındaki beş temel soruna çözüm önerilerine yer verilen seçim bildirgesinde, ekonomik vaatler dikkat çekti. Bildirgede ‘Anadolu Kalkınma Kuşakları Projesi’ yer aldı. Projeye göre Türkiye beş kalkınma bölgesine ayrılacak ve buna göre politikalar izlenecek.

26.05.2018Gündem
MHP seçim bildirgesini açıkladı. İşte toplantıdan fotoğraflar

MHP seçim bildirgesini açıkladı. İşte toplantıdan fotoğraflar

MHP'nin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

26.05.2018Gündem
MHPnin seçim bildirgesi açıklandı... Bahçeli: Pişmanlık yaşayan ülküdaşım  ile kucaklaşmaya hazırım

MHP'nin seçim bildirgesi açıklandı... Bahçeli: Pişmanlık yaşayan ülküdaşım ile kucaklaşmaya hazırım

MHP'nin seçim beyannamesi iki bölümden oluşuyor. İlk bölümünde 15 Temmuz  darbe girişiminin ardından halk oylamasına giden süreç ve cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin gerekçeleri ve neler getirdiği ile Cumhur İttifakı'nın hedefleri yer alıyor. Bahçeli, bildirgeyi açıklarken "İşte Milliyetçi Hareket, işte fazilet, işte adam gibi adamlık" dedi. Bahçeli'nin bu sözlerini salonda bulunanlar ayakta alkışladı. Bahçeli, "İYİ Parti de dahil alayı PKK'lı Demirtaş'ın serbest bırakılmasını istiyorlar. Buradan diyorum, pişmanlık yaşayan, hatasını anlayan her ülküdaşım ile kucaklaşmaya hazırım" dedi..

26.05.2018Gündem
CHPnin seçim bildirgesini açıkladığı toplantıdan fotoğraflar

CHP'nin seçim bildirgesini açıkladığı toplantıdan fotoğraflar

CHP'nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıya Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu; eşi Selvi Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce ile beraber geldi. Toplantı öncesi milletvekili adaylarının fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.

26.05.2018Gündem
İşte CHPnin seçim bildirgesi

İşte CHP'nin seçim bildirgesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri için seçim bildirgesini açıkladı.

26.05.2018Gündem
CHPde büyük gün... Kılıçdaroğlu seçim bildirgesini açıkladı...

CHP'de büyük gün... Kılıçdaroğlu seçim bildirgesini açıkladı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri için seçim bildirgesini açıklaması ile CHP'nin seçim bildirgesinde yer alan konu başlıkları da ortaya çıktı. 'Türkiye'nin 5 temel sorunu' üzerine kurgulanan bildiride, ekonomi, demokrasi, eğitim, toplumsal barış ve dış politika alanlarındaki vaatler anlatılıyor; Nevruz'un resmi tatil ilan edilmesi vaadi de dikkat çekti. Kılıçdaroğlu, vaatlerini açıklarken ''Asgari ücret net 2 bin 200 lira ve vergisiz olacak. En düşük emekli aylığı bin 500 lira olacak.'' dedi.

26.05.2018Gündem
CHPnin aday tanıtım toplantısının günü değişti

CHP'nin aday tanıtım toplantısının günü değişti

CHP'nin daha önce 24 Mayıs Perşembe günü yapılacağı açıklanan seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı hafta sonuna alındı.

22.05.2018Gündem
CHPnin seçim bildirgesinde sona gelindi

CHP'nin seçim bildirgesinde sona gelindi

Yazım çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan CHP'nin seçim bildirgesi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun onayının ardından önümüzdeki hafta kamuoyuyla paylaşılacak. CHP bildirgesinde asgari ücretin en az 2 bin lira olması, taşerona şartsız kadro, "Aile Sigortası" gibi sosyal devletin güçlendirilmesine yönelik vaatler yer alacak. Bildirgede, emeklilere dini bayramlarda birer maaş ikramiye verilmesi, OHAL'in kaldırılması ve Doğu Anadolu Bölgesinin bir üretim üssü olmasını içeren "Merkez Türkiye" projesine vurgu yapılacak. Farklı kesimlere yönelik sürpriz vaatlerin de bildirgede yer alması bekleniyor.

16.05.2018Gündem
HDP’den ‘üniter devlet’ vurgusu

HDP’den ‘üniter devlet’ vurgusu

HDP, parti programı ve geçmiş seçim bildirgelerindeki ‘demokratik özerklik’ yerine, 24 Haziran bildirgesinde ‘yerel demokrasi’ kavramını kullanarak ‘üniter devlet’ vurgusu yaptı.

14.05.2018Gündem
CHPden İsraile sert sözler

CHP'den İsrail'e sert sözler

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "Gazze'de katliam var. Bu katliamı kınıyoruz. Trump ve İsrail Ortadoğu' nun bağrına bir hançer saplamıştır" dedi.

14.05.2018Gündem
CHP seçim bildirgesi 24 Mayısta açıklanacak

CHP seçim bildirgesi 24 Mayıs'ta açıklanacak

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bu hafta miting programına, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İYİ Parti adayı Meral Akşener ile ortak noktası olan Rize ile devam edecek. CHP seçim bildirgesini ise 24 Mayıs'ta açıklayacak.

8.05.2018Gündem
Kılıçdaroğlu, CHPnin cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı

Kılıçdaroğlu, CHP'nin cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partilerinin cumhurbaşkanı adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olduğunu açıkladı.

4.05.2018Gündem
Erdoğan’dan kurmaylarına mesaj: Polemiğe girmeyin

Erdoğan’dan kurmaylarına mesaj: Polemiğe girmeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefetin Abdullah Gül’ü aday olarak çıkarma girişimleriyle ilgili kurmaylarına “Üzüldüm. Her olanda bir hayır vardır. Bu konuda polemiğe girmeyin” dedi.

27.04.2018Gündem
Önce Fransızlar / Les Français d’abord

Önce Fransızlar / Les Français d’abord

Avrupa’daki aşırı sağcı ve sağ popülist partiler, adeta ağızbirliği etmişçesine, son yıllarda aynı sloganla politik sahnelere çıkarak oy avcılığını hızlandırdılar.

6.03.2017Dünya
‘Karanlıkta eğitim’ iddiası

‘Karanlıkta eğitim’ iddiası

Antalya Konyaaltı’nda 750 öğrencili Z. Marsel- Z. Denizhan Öner İlk- Ortaokulu’nda iddiaya göre servisçilerin baskısı yüzünden tekli eğitime geçilemeyince öğrenciler karanlıkta eğitimi sürdürüyor.

21.12.2015Eğitim
Kemal Kılıçdaroğlundan 1 Kasım yorumu

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 1 Kasım yorumu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partinin Ankara'daki genel merkezinde, 1 Kasım seçimleri sonrası ilk açıklamasını yaptı.

1.11.2015Gündem
Kılıçdaroğlu: Anayasanın ilk 4 maddesi tartışılmaz

Kılıçdaroğlu: Anayasanın ilk 4 maddesi tartışılmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu NTV canlı yayınında Oğuz Haksever'in yönettiği programda gazeteciler Murat Yetkin ve Ali Bayramoğlu'nun sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, Koza İpek Grubu'na kayyum atanması konusundaki sorulara ''Makul şüpheyle sizi tutuklayabilirler, malınıza haciz koyabilirler. Bunların olmaması gerekir'' dedi. Kılıçdaroğlu ayrıca, "Anayasanın ilk 4 maddesi bizim açımızdan tartışma konusu olmaz" dedi.

27.10.2015Gündem
Kılıçdaroğlu: 7 Hazirana göre iyiyiz

Kılıçdaroğlu: 7 Haziran'a göre iyiyiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 Kasım seçimlerini değerlendirirken 7 Haziran’a göre daha iyi durumda olduklarını belirterek “Bunu hem anket sonuçlarından hem de halkın ilgisinden açıkça görüyoruz” dedi.

21.10.2015Gündem
CHP’li gençler alanlarda oy istiyor

CHP’li gençler alanlarda oy istiyor

İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde, CHP Gençlik Kolları üyeleri, farklı noktalarında kurdukları stantlarda broşür dağıtarak seçmenden destek istiyor.

21.10.2015Ege
Kemal Kılıçdaroğlu: Bunun sözünü veriyorum

Kemal Kılıçdaroğlu: Bunun sözünü veriyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu bütün vatandaşlarımın bilmesini isterim, terör nereden gelirse gelsin, kimden gelirse gelsin, hangi amaçla gelirse gelsin, Türkiye'deki bütün siyasi partilerin teröre karşı açık, net tavır takınması lazım. Hep beraber terörü lanetlememiz lazım. Terörden bıktık artık. Bunu yapmayan siyasi partiler bu ülkeye hizmet eden partiler değildir" dedi. Kılıçdaroğlu, "CHP olarak bütün vatandaşlarıma açık ve net şu güvenceyi veriyorum, bu toplumun birleştirici gücü olacağız, asla bölünmeye izin vermeyeceğiz, bunun sözünü veriyorum." diye konuştu.

16.10.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Dr. Behçet Uz’un torunu da aday

BUGÜNKÜ konum Kültürpark Tenis Kulübü...

7.01.2020