EKSTRA
MENÜ
Etiketler

Şebnem Hassanisoughi

Şebnem Hassanisoughi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Şebnem Hassanisoughi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 112 Şebnem Hassanisoughi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Şebnem Hassanisoughi Haberleri

Yengeyle buluştu

Yengeyle buluştu

“Kayıp Şehir” dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli, önceki gün Bebek’teydi.

29.11.2012Kelebek
YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Kanal D’nin başrollerini; Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin’in paylaştıkları, milyonların kalbine işleyen sevilen dizisi “Kayıp Şehir”, 29 Kasım’dan itibaren artık, yeni yayın günü olan Perşembe günleri ve saat 20.00’de ekrana gelecek.

27.11.2012Ne Oluyor
Kayıp Şehir’de bir ev ziyareti

Kayıp Şehir’de bir ev ziyareti

Kanal D’de her cuma bir aileyi izliyoruz. O aile ki, Trabzon’dan göçmüş gelmiş, başlarında babadan yadigar bir dede var. Annenin yükü omuzlarını çökertmiş. Herkes para, oğlanlardan biri top peşinde, gururla yokluk arasında gidip geliyorlar. İşte size İstanbul’un arka sokaklarında yaşanan bir Kayıp Şehir hikayesinin tam içinden izlenimler...

13.10.2012Kelebek
SOKAK KIZI AYSEL

SOKAK KIZI AYSEL

Kanal D’nin yeni dizisi “Kayıp Şehir”, 14 Eylül Cuma günü başlıyor!

24.09.2012Kelebek
İstanbul yokmuş bundan başka

"İstanbul yokmuş bundan başka"

Başrollerini Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın , Ahmet Mekin’in paylaştığı Kayıp Şehir Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

11.09.2012Gündem
Transparan Demet

Transparan Demet

Çiğdem Vitrinel’in yönettiği, Devin Özgür Çınar, Erkan Bektaş ve Şebnem Hassanisoughi’nin rol aldığı “Geriye Kalan”ın galası, önceki akşam City’s’de yapıldı.

8.09.2012Kelebek
Kadının fendi

Kadının fendi

Dönüş ile dikkatleri üzerine çektikten sonra filmleri merakla beklenir hale gelen genç Rus yönetmen Andrei Zvyagintsev’in yönettiği Elena için, haftanın hatta son zamanların beni en çok etkileyen filmi diyebilirim. Gerek ekonomik gerekse de duygusal olarak ezilen bir kadının başkaldırısını anlatan Elena’nın kadınları ayrı erkekleri ayrı köşeye yatıracağına şüphe yok.

7.09.2012Kelebek
İSTANBUL YOKMUŞ BUNDAN BAŞKA

"İSTANBUL YOKMUŞ BUNDAN BAŞKA"

Başrollerini Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin’in paylaştığı Kayıp Şehir izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Merakla beklenen dizinin yeni tanıtım filmi görücüye çıktı.Kayıp Şehir'in sözleri Yıldırım Türker’e bestesi ise Sezen Aksu'ya ait olan jenerik şarkısı beğeni topladı.

7.09.2012Ne Oluyor
Bir festivalde öteki kadın, diğerinde aldatılan ödül aldı

Bir festivalde öteki kadın, diğerinde aldatılan ödül aldı

Bir kadın ihaneti kabul eder mi? Erkek evliyken neden bir başkasını ister? Peki ikinci kadın neyin peşindedir? İki kadın ve bir adam üzerine kurulu ‘Geriye Kalan’ filminin başrol oyuncuları Devin Özgür Çınar, Şebnem Hassanisoughi ve Erkan Bektaş’la hikayede ele alınan bu konuları konuştuk.

24.08.2012Kelebek
Gökçenin dönüşü

Gökçe'nin dönüşü

Kanal D’nin üzerinde uzun zamandır çalışılan ve detayları sır gibi saklanan yeni dizisi “Kayıp Şehir”le ilgili ilk bilgiler sonunda gün ışığına çıktı.

15.08.2012Kelebek
Şirin, Nihal, Figen, Simay, Asude, Olcay Onları gerçekten tanıyor muyuz

Şirin, Nihal, Figen, Simay, Asude, Olcay Onları gerçekten tanıyor muyuz

Onlar son dönem beyazperde ve ekranların genç kadın yıldızları. Yaşları en fazla 26... Çoğu reyting rekorları kıran dizilerde ya da ödüllü filmlerde karşımıza çıkıyor. Yönetmenler onları ‘plastik yüzlü’ ya da ‘doğal’ olarak tanımlıyor. Peki biz onları ne kadar tanıyoruz

5.11.2011Kelebek
Aşkı değil korkuları anlattık

'Aşkı değil korkuları anlattık'

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin bu yılki ana teması ‘kadın’dı. Festivalin ulusal yarışma bölümünde ise bir tek kadın yönetmen vardı; Çiğdem Vitrinel... Vitrinel’in “Geriye Kalan” filmi, kendisine En İyi Yönetmen, başrol oyuncusu Devin Özgür Çınar’a da En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini getirdi. Ödül töreninin ardından Çınar ve başrolü paylaştığı Şebnem Hassanisoughi ile buluştuk, filmi konuştuk.

17.10.2011Kelebek