MENÜ

Satılık Ada

Satılık Ada ile ilgili tüm haberleri, son dakika Satılık Ada haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Satılık Ada haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 97 Satılık Ada haberi bulunmuştur.

Satılık Ada Haberleri

Sahibinden 17 milyon liraya satılık ada

Sahibinden 17 milyon liraya satılık ada

Bursa’nın Karacabey ilçesi Uluabat Gölü’ndeki 45 dönümlük ada, sahibi Nedim Bulut tarafından satışa çıkarıldı. Adaya 17 milyon lira fiyat biçen Bulut, 13 milyon liralık bir teklif verildiğini ancak kabul etmediğini söyledi.

28.07.2019Haber
13 milyon liraya sahibinden satılık ada

13 milyon liraya sahibinden satılık ada

BURSA'nın Karacabey ilçesi Uluabat Gölü'ndeki 45 dönümlük ada, sahibi Nedim Bulut tarafından satılığa çıkarıldı. Adaya 13 milyon lira fiyat biçen Bulut, en son 9 milyon liralık bir teklif verildiğini, ancak kabul etmediğini söyledi.

10.06.2018Ekonomi
Satın alabileceğiniz en güzel adalar

Satın alabileceğiniz en güzel adalar

İnsanlardan uzak bir yaşam sümek istiyorsanız, deniz, kum, güneş hiç eksik olmasın diyorsanız, bir de bunun üzerine milyon dolarlarınız varsa kendinize ait küçük bir ada satın alabilirsiniz. Dünyada pek çok satılık ada var. İşte onlardan bazıları...

5.05.2017Seyahat
Yunanistanda şahsa ait adalar satılıyor

Yunanistan'da şahsa ait adalar satılıyor

Kreditörlerin, nakit akışının yeniden sağlanması karşılığında öne sürdüğü koşulları referandumla reddeden Yunanistan'da şahsa ait adalar satışa çıkarılıyor.

10.07.2015Ekonomi
Danimarkada 6 milyon TLye satılık ada

Danimarka'da 6 milyon TL'ye satılık ada

Danimarka'nın başkenti Kopenhag yakınlarında bulunan 70 bin metrekarelik ada alıcısını bekliyor. 2010 yılında fiyatı 75 milyon kron olarak belirlenmesine rağmen ada sadece 16.5 milyon krona (yaklaşık 6 milyon lira) satılığa çıktı.

12.11.2014Ekonomi
Ünlü iş adamının varislerinden satılık ada

Ünlü iş adamının varislerinden satılık ada

Marmaris'te bulunan 80 bin metrekarelik ada Hurriyetemlak.com'da satışa çıkarıldı.

7.04.2014Ekonomi
SGKdan satılık ada, plaj ve doğumevi

SGK'dan satılık ada, plaj ve doğumevi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), daire fiyatına ada satıyor. SGK, İzmir Foça'da bulunan 10 bin 780 metrekarelik Metelik Adası'nı 100 bin liraya satışa çıkardı.

7.10.2010Ekonomi
Lizbondaki nehirde satılık ada

Lizbon'daki nehirde satılık ada

Portekiz'in başkenti Lizbon'daki Tage Nehri'ndeki küçük bir ada internetten 1 avro açılış fiyatı ile satılığa çıkarıldı.

27.03.2009Dünya
Fiyatı 5 milyon dolara indi, ada elde kaldı

Fiyatı 5 milyon dolara indi, ada elde kaldı

Muğla’nın Bodrum İlçesi Yalı Beldesi’nde, Gökova’nın ortasında, zeytin ağaçlarıyla kaplı Kıstak Adası, 7 yıl önce satışa çıkarıldı, ancak alıcı çıkmadı.

28.10.2006Ekonomi
İnternette satılık ada

İnternette satılık ada

Karayibler'deki bir ada, açık artırma sitesi e-Bay'de satışa çıkarıldı, katılımcıların en az 3 milyon dolar pey sürmeleri zorunda oldukları ada, internette satılan en değerli emlak.

7.01.2003Seyahat
İnternette satılık ada

İnternette satılık ada

İnternetteki en büyük açık artırma sitesi olan e-Bay'de, kısa süre önce satışa sunulan kasabadan sonra, şimdi de Karayibler'deki bir ada satışa çıkartıldı. Katılımcıların en az 3 milyon dolar pey sürmek zorunda oldukları adanın, internette satılan en değerli emlak olduğu belirtiliyor.

7.01.2003Seyahat
7.8 trilyon liraya satılık ada

7.8 trilyon liraya satılık ada

Eskidji Müzayedecilik tarafından 23 Aralık'ta yapılacak özel gayrimenkuller müzayedesinde, Ayvalık'ın Şirinkent mevkiinde ve sahilden 250 metre açıkta bulunan Çiçek Adası 7.8 trilyon lira muhammen bedelle satışa çıkarılacak.

16.12.2002Ekonomi
Egede iki ada satılığa çıktı Toplam değerleri 325 milyon lira

Ege'de iki ada satılığa çıktı! Toplam değerleri 325 milyon lira

Marmaris’teki Karaca Adası 210 milyon TL, Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki Çiçek Adası ise 115 milyon TL bedelle internetten verilen ilanlarla satışa çıkarıldı. Üzerinde her biri 50 ile 100 metrekare arasında değişen 3 müstakil ev bulunan Karaca Adası’na günübirlik turizm tesisi ve küçük bir marina yapılabilecek.

6.10.2019Ekonomi
Balıkesirdeki bu ada satılık İşte fiyatı...

Balıkesir'deki bu ada satılık! İşte fiyatı...

Balıkesir’in Ayvalık ve Gömeç ilçesi açıklarında bulunan 265 bin metrekarelik Çiçek adası 105 milyon liraya satışa çıkarıldı. Adaya Çin ve Katarlı yatırımcıların ilgi gösterdiği öğrenildi.

19.06.2019Gündem
19 yıl önce Türkiye bu villayı konuşuyordu Ve satışa çıkarıldı...

19 yıl önce Türkiye bu villayı konuşuyordu! Ve satışa çıkarıldı...

BEYKOZ'da 19 yıl önce terör örgütü Hizbullah'ın başı Hüseyin Velioğlu’nun öldürüldüğü ve tarihe 'domuz bağı cinayetleri' olarak geçen infazların ortaya çıkmasına neden olan villa satışa çıktı.

13.03.2019Gündem
Satılığa çıktı... İşte fiyatı

Satılığa çıktı... İşte fiyatı

Huzurlu ve sessiz bir yerde yaşamak isteyenler dünyanın farklı köşelerinde kendilerine ada satın alabiliyor.

20.10.2017Ekonomi
Adnan Öztürk: Galatasaray Avrupadan 1 yıl daha men edilecek

Adnan Öztürk: Galatasaray Avrupa'dan 1 yıl daha men edilecek

Galatasaray'ın eski yöneticisi ve Başkan Adayı Adnan Öztürk, yaklaşan 22 Ekim Genel Kurul öncesi, Başkan Dursun Özbek'i topa tuttu. DHA'ya konuşan Öztürk, Sarı-Kırmızılı kulübün UEFA'dan bir kez daha men cezası alacağını iddia etti.

6.10.2016Futbol
Ege’nin iki yakası: Ayvalık ve Midilli

Ege’nin iki yakası: Ayvalık ve Midilli

Türkiye ve Yunanistan arasındaki sınır, Ayvalık ve Midilli’yi birbirinden ayıran boğaz boyunca zigzaklar halinde ilerliyor. Ama doğal yapı, yaşam tarzları ve mimari, karşılıklı derin bir sevginin yanı sıra yüzlerce yıla dayanan ortak bir tarihin ve geleneğin hikâyesini anlatıyor. Ayvalık ve Midilli'ye ister günü birlik turlarla gidin, ister Ege'nin şirin otellerinde konaklayın bu yazı Ayvalık ve Midilli geziniz için ilham olacak.

6.06.2016Seyahat
Mısırda ada tepkisi: Suudi Riyali’ne ülkeyi satıyoruz

Mısır'da 'ada' tepkisi: Suudi Riyali’ne ülkeyi satıyoruz

Suudi Arabistan ile Mısır'ı Kızıldeniz üzerinden bağlaması planlanan 15 kilometrelik köprü projesi kriz yarattı. Mısır'ın bu proje için Akabe Körfezi'nin ağzındaki iki adayı Riyad'a teslim edecek olmasına ülkede büyük tepki var. Üstelik ada teslimi için İsrail'in de onayı gerekiyor.

11.04.2016Dünya
İşte gölet projesi

İşte gölet projesi

Hurriyet.com.tr'nin gündeme getirdiği Bahçeşehir gölet projesinin detayları belli oldu. Bölge halkının protesto ettiği gölet alanı ihalesini kazanan Atmaca Grup’un yapacağı projenin detayları ortaya çıktı. Şirket, gölet alanına dükkân, 2 yıl önce aldığı yan parsele ise konut yapıyor. İki ayrı projeyi ‘Bahçeşehir Park’ adıyla tek bir proje olarak pazarlayan şirket, gölete komşu evleri 1.7 milyondan, göletteki dükkânları ise metrekaresi 30 bin liradan satıyor. İhalenin gündeme geldiği günlerde belediyeden yapılan açıklamada, göletin mevcut halinden daha da genişletileceği ve hatta 5 kat büyüklüğe çıkarılacağı savunulmuştu.

12.08.2015Ekonomi
Galatasaraya 2 müjde Satılık listesindeler

Galatasaray'a 2 müjde! "Satılık listesindeler"

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Younes Kaboul ve Vlad Chiriches'in satılık listesine konulduğu bildirildi.

12.07.2015Futbol
Fidan etkinliğine yol engeli

Fidan etkinliğine yol engeli

Satışı gündem olan Bahçeşehir Göleti çevresinde fidan dağıtımı yapmak isteyen grubun aracı sabah saatlerinde başlayan yol çalışması nedeniyle bölgeye giremedi. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleştirilecek fidan dağıtım etkinliği fidanları taşıyan araçların gölet çevresine inememesi dolayısıyla etkinlik gerçekleşmedi. Başakşehir Belediyesi kaynaklarından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Araçların geçişine engel olunduğu iddiası doğru değil" denildi.

5.06.2015Ekonomi
Krizdeki Yunanistan’da 20’den fazla ada alıcı bekliyor

Krizdeki Yunanistan’da 20’den fazla ada alıcı bekliyor

Yunanistan’da artan arazi vergileri ve bir türlü bitmeyen ekonomik kriz nedeniyle zenginler ellerindeki gayrimenkulleri bir bir satışa çıkarıyor. Komşuda, 20’den fazla ada satışa çıkartılırken, fiyatları 800 bin Euro ile 1.5 milyon Euro arasında değişiyor.

14.12.2014Ekonomi
Koç ve Sabancıya bir mektup gitti...

Koç ve Sabancı'ya bir mektup gitti...

Bodrum Gökova açıklarındaki Karaca adası 35 milyon dolara alıcısını bekliyor. Son günlerde oldukça popüler olan adanın potansiyel alıcıları arasında ünlü Rus Milyarder ve dünyaca ünlü Chelsea futbol kulübünün başkanı Roman Abramoviç de var. Adanın satışını Bosforce Emlak şirketi üstlenmiş. Şirket adanın bilgilerinin olduğu bir dosyayı Türkiye’nin en zengin 100 insanına gönderdi.

20.11.2014Ekonomi
Danimarkada satılık kelepir ada

Danimarka'da satılık kelepir ada

Üzerinde 30 odalı tarihi binaları da olan 70 bin metrekarelik ada, 6 milyon liraya satılığa çıkarıldı

12.11.2014Avrupa
SGK en değerli arazilerini satıyor

SGK en değerli arazilerini satıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu, şehir merkezlerindeki en değerli binalarını satışa çıkardı. İstanbul Şişli başta olmak üzere, Ankara, Trabzon, Gaziantep, Kayseri, Samsun ve Manisa'daki SGK binaları ihaleyle satılacak. Ancak ihale ilanının bayram tatiline denk gelmesi ve ihale gününün tatilin hemen ardında belirlenmesi akıllarda soru işareti yarattı.

31.07.2014Ekonomi
Ali Naci Küçükle 24 saat Galatasaray

Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray

Sarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.

7.07.2014Futbol
Ali Naci Küçükle 24 saat Galatasaray

Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray

Sarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.

26.06.2014Futbol
Satılık pasaport: Hangi ülke kaça vatandaşlık veriyor

Satılık pasaport: Hangi ülke kaça vatandaşlık veriyor?

Bond'dan Bourne'a çantasında bir sürü para ve pasaportla dolaşan ajan görüntüsü biraz klişe gibi görünebilir ama ikinci pasaport peşinde olanlar sadece casuslar değil.

5.06.2014Gündem
36 saatte Jamaika

36 saatte Jamaika

Güneş, kum ve deniz... Karayipler’in değişmeyen reçetesi sizleri bekliyor. Peki ya güneş, kum, deniz ve şehir?

27.04.2014Seyahat
Asırlık konak yeni sahibini bekliyor

Asırlık konak yeni sahibini bekliyor

1800’lü yılların sonunda yaptırılan Abud Efendi Konağı yatırımcıları bekliyor. Yap işlet devret modeli uygulanarak satılacak konağın restorasyonu için 4 milyon dolar keşif bedeli belirlenmiş. Sultanahmet Meydanı’na yaklaşık 70 metre uzaklıkta olan bina şu an yüzde 20 kapasiteyle hizmet veriyor. Yücel Kültür Vakfı’na 1972 yılında geçmiş olan 3243 metre karelik konak alanı tarih serüveni boyunca, dini eğitim veren bir konak, Hıristiyan okulu ve kültür vakfı olarak hizmet vermiş. Yücel Kültür Vakfı bina için restorasyon projelerini hazırlatmış. Vakfı şu an birkaç şirketle yap-işlet-devret modeli üzerinde görüşüyor. Öte yandan binanın altına 1939 yılında Türkiye’de kadın ve erkeğin ilk kez bir arada sinema izlediği Alemdar Sineması da kurulmuş.

2.04.2014Ekonomi
Nergis adasında bir kış günü

Nergis adasında bir kış günü

Ocak ayında Türkiye’nin büyük bölümünde karakış koşulları yaşanırken Ayvalık’ın Çiçek Adası baharı karşılıyor.

12.01.2014Seyahat
Yıkılacağına inanmıyorum

Yıkılacağına inanmıyorum

İSTANBUL’un tarihi siluetini bozduğu için yıkılmasına karar verilen ‘OnaltıDokuz’ projesinin sahibi Mesut Toprak, “Bize gelen bir açıklama yok. Hukuki süreç devam ediyor. Kulelerin yıkılacağına inanmıyorum” dedi.

3.12.2013Ekonomi
Bakan açıkladı: İşte sorunlu konut firmaları

Bakan açıkladı: İşte sorunlu konut firmaları

İstanbul Esenyurt’ta onbinlerce ailenin sorun yaşadığı imar sorunuyla ilgili olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Umut Oran’ın verdiği soru önergesine İçişleri Bakanlığı’ndan yanıt geldi. İçişleri Bakanı Muammer Güler, Esenyurt’taki inşaat projeleri ile ruhsatlarının tamamının İmar Yönetmeliği’ne uygun olduğunu bildirdi.

7.10.2013Ekonomi
1200 konutluk destek

1200 konutluk destek

Emlak Konut GYO, kurayla satış yapılan Hoşdere, Kayabaşı ve Kocaeli projelerinden 1200 konutu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na tahsis etti.

8.09.2013Ekonomi
Fikirtepe’nin planı askıya çıktı

Fikirtepe’nin planı askıya çıktı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından riskli alan ilan edilen Fikirtepe için yeni bir süreç başladı.

28.08.2013Ekonomi
Eski fabrika arazisini Ali Sabancı satın aldı

Eski fabrika arazisini Ali Sabancı satın aldı

Anadolu Isuzu, Kartal'da bulunan eski fabrika arazisini 191 milyon lira bedelle EAG Turizm ve İnşaat A.Ş'ye sattı.

20.08.2013Ekonomi
Dönüşüm İstanbulda fiyatları yüzde 50 artırabilir

Dönüşüm İstanbul'da fiyatları yüzde 50 artırabilir

İstanbul’da kentsel dönüşümle birlikte Zeytinburnu’ndan Kadıköy’e, Kağıthane’den Bağcılar’a, Şişli’den Pendik’e birçok ilçede binaların yıkımına başlandı. Uzmanlar, kentsel dönüşümle çehresi yenilenecek ilçelerde fiyatların yükseleceğini belirtiyor. Hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu, “İstanbul’da satılık konutların yıllık fiyat artışı yüzde 12’yi buldu. Dönüşümün hızlanmasıyla beraber bu artış yüzde 50’lere ulaşacaktır. Önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul’da konut fiyatları dünya metropolleriyle yarışacak” dedi.

17.05.2013Ekonomi
Manchester Unitedda ayrılık rüzgarı

Manchester United'da "ayrılık rüzgarı"

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United'ı 26 yıldır çalıştıran Alex Ferguson emeklilik kararının ardından takımın sembol futbolcularından Wayne Rooney'nin de ayrılmak istediği iddia edildi.

9.05.2013Futbol
Çeşme’ye parası olan gelmeli

Çeşme’ye parası olan gelmeli

TURİZM sektörünün köklü temsilcilerinden Kaya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaya, “Çeşme, ne Antalya ne de Bodrum olmalıdır.

6.05.2013Ege

Yazar Sonuçları

Çok güzel kitaplar

SEVGİLİ okuyucularım, bugünkü yazımın konusu kitaplar. Satın aldığım, ya da bana gelen kitapları sürekli olarak bir yerlere, çeşitli okulların, cezaevlerinin kitaplıklarına armağan ediyorum.

29.03.2007

“Yeşil” ada satılık mı?

Başkan Trump değişik yönetim stili, dış politikaya tüccar gibi yaklaşımı ile Vaşington’da iktidara geldiği 2017 yılından beri büyük bir ilgi topluyor, destekleniyor veya eleştiriliyor. Diplomasiye yaklaşımı zaman zaman karikatürlere, mizah programlarına konu, malzeme oluyor.

22.08.2019

Hawaii tutkusu ve Ulysses bağlantısı

CUMA günü Detroit otomobil fuarı için gittiğim Amerika seyahatinin dönüşünde uçakta telefonumla internete bağlanınca art arda bir sürü mesaj geldi.

21.01.2018