EKSTRA
MENÜ

Şarkıcı

Şarkıcı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Şarkıcı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 37.064 Şarkıcı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Şarkıcı Haberleri

17 Temmuz hangi burç ve burcu ne 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her kişinin doğum tarihi özeldir ve kutlamak ister. Ayrıca kişilerin doğum tarihleri hakkında merak ettikleri sorularda vardır. Bunlardan ilki ise burçlarının ne olduğudur. Ayrıca yükselen ve özellikleri de merak edilenler arasındadır. 17 Temmuz doğumlu kişiler hangi burç olur? Yükseleni nedir? Bu tarihte doğmuş olan hangi ünlüler vardır? 17 Temmuz'da hangi önemli olaylar yaşanmıştır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
17 Mayıs hangi burç ve burcu ne 17 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 17 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji bilimi insanların en çok ilgisini çeken bilim dallarından biridir. Çünkü insanlar burçlar ile hem kendilerinin hem de diğer insanların kişilikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilmektedirler. Günümüzde pek çok kişi doğum tarihi ile burç araştırması yapmaktadır. 17 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 17 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
17 Haziran hangi burç ve burcu ne 17 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Haziran hangi burç ve burcu ne? 17 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji tarih boyunca insanların ilgisini çeken bir konu olmuştur. Çünkü burçlara göre karakter analizleri her zaman insanlara eğlenceli gelmiştir. Günümüzde pek çok kişi yapacağı işlerde, kuracağı ilişkilerde burç yorumlarını dikkate almaktadır. 17 Haziran hangi burç ve burcu ne? 17 Haziran tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
15 Nisan hangi burç ve burcu ne 15 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

15 Nisan hangi burç ve burcu ne? 15 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her günün birçok olay yaşanır ve her gün önemlidir. Tarih sahnesine bakıldığında 15 Nisanda önemli günler arasında yer almaktadır. 15 Nisan hangi burçtur? 15 Nisan hangi yükselendir? 15 Nisan’da doğanların özellikleri nelerdir? 15 Nisan’da doğan Türk ünlüler kimdir? 15 Nisan’da doğan yabancı ünlüler kimdir? 15 Nisanda yaşanan tarihi olaylar nelerdir? İşte, tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
15 Mayıs hangi burç ve burcu ne 15 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

15 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 15 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Bu nedenle de burçlar ile ilgili sürekli araştırmalar yapılmaktadır. 15 Mayıs tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını merak etmektedir. 15 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 15 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
14 Temmuz hangi burç ve burcu ne 14 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

14 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 14 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar tarih boyunca gezegenlerin hareketleri ile ilgilenerek bu hareketlerden anlam çıkarmışlardır. Gezegenlerin hareketleri ile ilgili çıkarımlarda bulunan bilim dalı astroloji olarak isimlendirilir. Astroloji bilimine her geçen gün ilgi daha da artmaktadır. 14 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 14 Temmuz tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
13 Mayıs hangi burç ve burcu ne 13 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

13 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 13 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Herkes doğum gününü ya da sevdiği bir günün dünya da ne ifade ettiğini öğrenmek isteyebilir. Bu tarihlerden bir tanesi de 13 Mayıs’tır. 13 Mayıs hangi burçtur? 13 Mayıs yükseleni nedir? 13 Mayısta doğanların özellikleri nelerdir? 13 Mayıs gününde yaşanan tarihi olaylar nelerdir? 13 Mayıs gününde doğan ünlüler kimlerdir? Sizler için 13 Mayıs günün ile ilgili merak edilenleri detayları ile derledik.

12.09.2021Burçlar
12 Nisan hangi burç ve burcu ne 12 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

12 Nisan hangi burç ve burcu ne? 12 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Hemen hemen herkes hangi burçtan olduğunu bilmektedir. Çünkü insanlar her zaman astrolojiye ilgi duymuşlardır. Bu durum bu bilim dalının gelişmesine olanak sağlamıştır. 12 Nisan hangi burç ve burcu ne? 12 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
Tüyler ürpertici, korkunç Saadet zincirinde şantajla seks kölesi yapılan kadınlar...

Tüyler ürpertici, korkunç! Saadet zincirinde şantajla seks kölesi yapılan kadınlar...

ABD kamuoyu aylardır Nxivm isimli topluluğu tartışıyor. Kişisel gelişim seminerleri kisvesinde bir saadet zinciri olan Nxivm'un kurucusunun da onlarca kadının seks kölesi olarak kullanıldığı bir tarikatın lideri olduğu ortaya çıktı. Biz de gerçek olamayacak kadar tüyler ürpertici bu hikayeyi tüm detaylarıyla masaya yatırdık…

12.09.2021Dünya
Şarkıcı Gökselin köy hayatı bitti

Şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

12.09.2021Magazin
Afgan popstar İstanbul’a kaçışını anlattı: Beni kafamdan vur Taliban’a verme

Afgan popstar İstanbul’a kaçışını anlattı: Beni kafamdan vur Taliban’a verme

Afgan popstar yarışmasının jürisinde yer alan Aryana Sayeed, Taliban’ın Kabil’i ele geçirmesi sonrasında İstanbul’a kaçışını anlattı. Taliban kontrolünden geçmek için örtünüp kucağına tanımadığı bir çocuğu aldığını söyleyen Sayeed, nişanlısına şöyle demiş: Taliban götürmeye çalışırsa beni kafamdan vur.

12.09.2021Dünya
Maske ve sosyal mesafeyi hiçe saydılar Aşı karşıtları Maltepede toplandı

Maske ve sosyal mesafeyi hiçe saydılar! Aşı karşıtları Maltepe'de toplandı

Koronavirüs salgınıyla mücadeleye karşı aşılamaya tepki gösterenler Maltepe Etkinlik Alanı'nda miting düzenledi. Katılımcılara HES ya da aşı kartı kontrolü yapılmazken maske ve mesafe kurallarına uyulmadığı görüldü.

11.09.2021Gündem
Maltepede aşı karşıtları tarafından miting yapıldı

Maltepe'de aşı karşıtları tarafından miting yapıldı

Koronavirüs salgınıyla mücadeleye karşı aşılamaya tepki gösterenler Maltepe Etkinlik Alanı'nda miting düzenledi. Katılımcılara HES ya da aşı kartı kontrolü yapılmazken maske ve mesafe kurallarına uyulmadığı görüldü.

11.09.2021Haber
Kuruçeşmede arabesk şöleni... Seyircilerini mest ettiler

Kuruçeşme'de arabesk şöleni... Seyircilerini mest ettiler!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam genç şarkıcı Tuğçe Kandemir ve arabesk müziğin güçlü ismi Haktan hayranlarıyla buluştu.

11.09.2021Magazin
Tartıştığı sürücünün yüzüne tükürmüştü.. Irmak Arıcı günler sonra özür diledi

Tartıştığı sürücünün yüzüne tükürmüştü.. Irmak Arıcı günler sonra özür diledi

Önce tarfikte tartıştığı kişinin yüzüne tüküren, ardından ise sahne aldığı mekanda hareketsiz durarak tepkilerin odağı olan Irmak Arıcı günler sonra özür diledi.

11.09.2021Magazin
Son Dakika Haberi... Arda Turan, belgeselinde anlattı Ben kimseyi taciz etmedim, hamile eşime mesaj attılar

Son Dakika Haberi... Arda Turan, belgeselinde anlattı! 'Ben kimseyi taciz etmedim, hamile eşime mesaj attılar'

Galatasaray'ın kaptanların Arda Turan, 2018 yılında şarkıcı Berkay ile arasında yaşananlar hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu, o gece için 'Ben kimseyi taciz etmedim, hamile eşime mesaj attılar' ifadelerini kullandı.

11.09.2021Futbol
Manavgatta yanan ağaç gövdelerinden at figürü

Manavgat'ta yanan ağaç gövdelerinden at figürü

Antalyalı sanatçı Adnan Ceylan, Türkiye'nin en büyük orman yangını olarak kayıtlara geçen Manavgat yangınında zarar gören ağaçlardan elde ettiği odun ve tahta parçalarıyla at figürü yaptı. Ceylan, 'Manavgat' adını verdiği atın 4,5 metre uzunluğunda, 250 kilo ağırlığında, şaha kalkmış aygır görünümünde olduğunu ve doğanın uyanışını temsil ettiğini söyledi.

11.09.2021Haber
Manavgatta yanan ağaç gövdelerinden at figürü

Manavgat'ta yanan ağaç gövdelerinden at figürü

Antalyalı sanatçı Adnan Ceylan, Türkiye'nin en büyük orman yangını olarak kayıtlara geçen Manavgat yangınında zarar gören ağaçlardan elde ettiği odun ve tahta parçalarıyla at figürü yaptı. Ceylan, 'Manavgat' adını verdiği atın 4,5 metre uzunluğunda, 250 kilo ağırlığında, şaha kalkmış aygır görünümünde olduğunu ve doğanın uyanışını temsil ettiğini söyledi.

11.09.2021Gündem
Eylül doludizgin devam

Eylül doludizgin devam

Sonbaharla birlikte kültür-sanat sezonu da açıldı. Sergilerden konserlere, atölyelerden festivallere sanatın her dalından etkinlikler bizi bekliyor. İster ünlü İspanyol şarkıcı Buika konserine, ister İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin sahneye koyduğu ‘Uyuyan Güzel’ balesine gidin, isterseniz de ‘Haliç’te Gün Batımı’ konserlerinin keyfini çıkarın. Ancak salonlar uzun bir aradan sonra tam olarak açılmışken aşı olmayı ya da düzenli test yaptırmayı ihmal etmeyelim.

Aybüke Albere: Vazgeçmezsen bir şekilde oluyor

Aybüke Albere: Vazgeçmezsen bir şekilde oluyor

Kısa sürede gece kulüplerindeki sahne performanslarıyla şehri avcuna aldı. Arka arkaya yaptığı şarkılarla da geniş kitlelere ulaştı. Şimdi en parlak genç müzisyenlerimizden biri o. Yeni single’ı ‘Balla’yı çıkaran Aybüke Albere ile buluştuk: “Çantam sırtımda, hep arkadaşlarımda kalırdım. Bana bu yüzden ‘Kaplumbağa’ derlerdi. Para kazanmak için fuarlarda hosteslik falan yapıyor, öyle günü kurtarıyordum.”

Burcu Güneş: Üvey annem şov peşinde

Burcu Güneş: Üvey annem şov peşinde

Babasının Antalya’daki evi nedeniyle mahkemelik olduğu üvey annesinin basına konuşması Burcu Güneş’i çıldırttı! Bir açıklama yapan şarkıcı, üvey annesi Nuray Güneş’i yalan söylemekle suçladı.

10.09.2021Keyif
Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi

OYUNCU ve şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'a açtığı velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi.

10.09.2021Magazin
Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki velayet davasında yeni gelişme

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki velayet davasında yeni gelişme!

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in, eski eşi Feyza Aktan’a açtığı velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi.

10.09.2021Magazin
Yeşim Salkımın dava açtığı Murat Övüçe 1380 lira ceza

Yeşim Salkım'ın dava açtığı Murat Övüç'e 1380 lira ceza!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün Pınar Gültekin’in öldürülmesinin ardından ortaya çıkan bir videosunda kadınları aşağılayan sözler sarf ettiği iddia edilmişti. Övüç’e en sert tepki ünlü şarkıcı Yeşim Salkım’dan gelmişti.

10.09.2021Magazin
Şarkıcı Simge Sağın 15 yıl sonra mezun oldu

Şarkıcı Simge Sağın 15 yıl sonra mezun oldu

Ünlüler hakkında hemen her ayrıntıyı biliyorsunuz. Peki ya daha şöhret basamaklarını tırmanmadan, kimse onların adını duymadan önce hangi liselerde okumuşlardı. Peki ardından hangi üniversitelerde "dirsek çürüttüler"? İşte Türkiye'nin ünlülerinin lise ve üniversite yıllarına ait sosyal medya paylaşımlarından seçmeler.

10.09.2021Magazin
Afra Saraçoğlu parayı değil tiyatroyu  seçti

Afra Saraçoğlu parayı değil tiyatroyu seçti

Son yılların yükselen oyuncularında Afra Saraçoğlu, tatil boyunca yapımcıları peşinde koşturup durdu. Yeni sezon öncesi Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden yedi ayrı dizi için başrol teklifi alan Saraçoğlu, uzun süre düşündükten sonra hepsine “hayır” dedi!

10.09.2021Magazin
Hafızalara kazınan aktör Jean-Paul Belmondo için hatırlardan silinmeyecek cenaze töreni

Hafızalara kazınan aktör Jean-Paul Belmondo için hatırlardan silinmeyecek cenaze töreni

Geçen pazartesi 88 yaşında hayatını kaybeden dünyaca ünlü Fransız aktör Jean-Paul Belmondo için bugün Paris'te unutulmaz bir tören düzenlendi.

9.09.2021Dünya
Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi!

 Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem ile oyuncu Vildan Atasever, İstanbul'da bir otelde gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.

9.09.2021Magazin
Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi!

Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem ile oyuncu Vildan Atasever, İstanbul'da bir otelde gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.

9.09.2021Magazin
Yeliz Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş boşandı mı

Yeliz Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş boşandı mı?

Eşi Ali Uğur Akbaş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Yeliz Yeşilmen'in boşandığı iddia edildi. Ünlü isim ayrılık haberlerine, 'yorum yapmayacağım' dedi.

9.09.2021Magazin
Yıldız Tilbe aşı yaptırdı mı İşte cevabı

Yıldız Tilbe aşı yaptırdı mı? İşte cevabı!

Önceki akşam Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında hayranlarıyla buluşan Yıldız Tilbe, konser öncesi PCR testi yaptırdı. Ünlü sanatçı, daha önceki açıklamalarında aşı ve teste karşı olduğunu söylemişti.

9.09.2021Magazin
Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra kimdir, kaç yaşında Gökhan Çıra hakkında bilgiler

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra kimdir, kaç yaşında? Gökhan Çıra hakkında bilgiler

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor haberlerinin ardından iki ünlü isim ile ilgili araştırmalar hızlandı. Çift, 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturmuş ve düğünleri bir süre gündemde yer almıştı. Peki, Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

8.09.2021Magazin
Alara Eriçin Yıldızlar heyecanı

Alara Eriç'in "Yıldızlar" heyecanı

Miss Turkey 2021 finalistlerinden Alara Eriç, daha önce Amerikalı şarkıcı Connor ile "Lie" adlı parçayı seslendirerek müzik dünyasına giriş yapmıştı.

8.09.2021Keyif
Kıvanç Kasabalı ile Sedef Avcı her şeyi geride bırakıp Muğlaya yerleşmişti... Can için geri döndüler

Kıvanç Kasabalı ile Sedef Avcı her şeyi geride bırakıp Muğla'ya yerleşmişti... Can için geri döndüler!

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çifti, Muğla’dan köy evi satın alıp oraya yerleşti. Avcı, “Can’ın eğitimi için şimdilik İstanbul’a döndük. Orada sakin bir köy hayatımız var” dedi

8.09.2021Magazin
10 Mayıs hangi burç ve burcu ne 10 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

10 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 10 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar doğdukları aya göre bir burca sahip olmaktadır. Ancak kesin bir bilgi edinebilmeleri için doğdukları günü de bilmeleri gerekmektedir. Pek çok kişi burçlara ilgi duymakta ve konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. 10 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 10 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
8 Temmuz hangi burç ve burcu ne 8 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

8 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 8 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Büyüleyici bir alan olarak kabul edilen Astroloji tıpkı bugün olduğu gibi eski medeniyetlerde de büyük ilgi görmüştür. Değerli çalışmalar ve eserler ortaya çıkmıştır. İşte ilgiyle okuyacağınız 8 Temmuz hangi burç, yükseleni nedir, özellikleri, 8 Temmuz günü doğan ünlüler ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

8.09.2021Burçlar
8 Haziran hangi burç ve burcu ne 8 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

8 Haziran hangi burç ve burcu ne? 8 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Gökyüzünde yer alan 12 takım yıldızına burç adı verilir. Astronomik olayların yaşandığı burçlar, kişilerin doğum tarihine göre verilir. 12 burç olması 12 ay olmasından kaynaklanır. Yani her bir ay için bir burç denk gelmektedir. 8 Haziran hangi burçtur? 8 Haziran yükseleni nedir? Bu tarihte hangi önemli olaylar yaşanmıştır? 8 Haziran'da doğmuş olan ünlü isimler var mıdır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
7 Temmuz hangi burç ve burcu ne 7 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

7 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 7 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar kendileri için özel gün saydıkları günlerde başka ne tür olaylar odluğu merak etmektedir. 7 Temmuz hangi burç? 7 Temmuz tarihinde yaşanan tarihi olaylar nelerdir? 7 Temmuzda doğmuş yabancı ünlüler kimlerdir? 7 Temmuzda doğmuş Türk ünlüler kimlerdir? 7 Temmuzda doğan insanların özellikleri nelerdir? Sizler için 7 Temmuz tarihi ile ilgili merak edilenleri detayları ile derledik.

8.09.2021Burçlar
5 Haziran hangi burç ve burcu ne 5 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

5 Haziran hangi burç ve burcu ne? 5 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, geçmişten bugüne en fazla merak edilen bir alandır. İşte, 5 Haziran hangi burç, 5 Haziran tarihinde yaşanmış olaylar, 5 Haziran tarihinde doğan yabancı ve Türk ünlüler, futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizin için derledik.

8.09.2021Burçlar
4 Temmuz hangi burç ve burcu ne 4 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 4 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar günümüzde mevcut olduğu gibi geçmiş dönemlerde de, yıldızlara, burçlara ve astrolojiye büyük oranda merak duymuşlardır. Bununla birlikte astrolojinin konuları da hala mevcut gizemini sürdürmektedir. 4 Temmuz tarihinin hangi burç olduğunu, yükselenini özelliklerini, 4 Temmuz tarihinde doğmuş olan futbolcuları ve ünlüleri, anime karakterlerini ve yine bu tarihe yaşanmış pek çok olayı sizler için derledik.

8.09.2021Burçlar
3 Temmuz hangi burç ve burcu ne 3 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

3 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 3 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların karakterlerine burçlar etki etmektedir. 3 Temmuz hangi burç oluyor? 3 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 3 Temmuz burcunun yükseleni nedir? 3 Temmuz günü önemli bir gün müdür? 3 Temmuz günü tarihteki önemli olaylar nelerdir? 3 Temmuz günü dünyaya gelen Türk ünlüler ve futbolcular kimlerdir? 3 Temmuz günü doğan yabancı ünlüler ve futbolcular kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
2 Mayıs hangi burç ve burcu ne 2 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 2 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Doğum günleri kişilerin karakterlerini etkilemektedir. Burçlar ise kişilerin doğum tarihlerine göre belirlenmektedir. Bu nedenle kişilerin hangi burç oldukları ve özellikleri en çok araştırılan konulardan birisidir. Bu tarihlerden birisi de 2 Mayıs tarihidir. Peki 2 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 2 Mayıs tarihinde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizlere detaylıca derledik.

8.09.2021Burçlar
1 Temmuz hangi burç ve burcu ne 1 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 1 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların hayatlarına eki etmektedir. 1 Temmuz hangi burç oluyor? 1 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 1 Temmuz burcunun yükseleni nedir? 1 Temmuz günü önemli bir gün müdür? 1 Temmuz günü tarihteki önemli olaylar nelerdir? 1 Temmuz günü dünyaya gelen Türk ünlüler ve futbolcular kimlerdir? 1 Temmuz günü doğan yabancı ünlüler ve futbolcular kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
Miras kavgası kızıştı Burcu Güneş ve üvey annesinden art arda açıklamalar

Miras kavgası kızıştı! Burcu Güneş ve üvey annesinden art arda açıklamalar

Şarkıcı Burcu Güneş (46), Antalya’da babasının evini üzerine geçirdiği iddiasıyla hakkında tapu iptali davası açtığı üvey annesi Nuray Güneş'in (62) açıklamalarına, sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Güneş, "Açıklamaları tamamen gerçek dışı ve yalan. Babamın ikinci eşi, samimiyetsiz, yanlış algı yaratıyor" dedi.

7.09.2021Gündem
Haluk Levent müjdeyi verdi: Koronavirüs test sonucum negatif

Haluk Levent müjdeyi verdi: Koronavirüs test sonucum negatif!

Haluk Levent, Twitter hesabında yaptığı açıklamada koronavirüsü atlattığını duyurdu.

7.09.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Bensu Soral ile Hakan Baş’ın ortak açıklaması

Yalanlamalara rağmen bu ilişkide kafa karıştıran noktalar var. Neden mi bu ayrıntılarda boğuluyoruz? Çünkü kimi ilişkisini gizliyor, kimi ayrılığını... Bu yalanlama müessesesi artık pervasız bir hâl almaya başladı.

12.09.2021

Parayı değil tiyatroyu seçti

Son yılların yükselen oyuncularında Afra Saraçoğlu, tatil boyunca yapımcıları peşinde koşturup durdu. Yeni sezon öncesi Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden yedi ayrı dizi için başrol teklifi alan Saraçoğlu, uzun süre düşündükten sonra hepsine “hayır” dedi!

10.09.2021

Konser sektörünü kurtaracak maddeler

Bedava bilete son verilsin, konserde konuşanı alandan atalım, fotoğraf veya video çekenin telefonunu parçalayalım.

9.09.2021

Tilbe aşı olmadı PCR testi yaptırdı

Ne diyordu Yıldız Tilbe hatırlayalım...

9.09.2021