EKSTRA
MENÜ

Sarıoğlan

Sarıoğlan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sarıoğlan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 545 Sarıoğlan haberi bulunmuştur.

Sarıoğlan Haberleri

Üç belediye başkanına uzaklaştırma

Üç belediye başkanına uzaklaştırma

İÇİŞLERİ Bakanlığı, Adana Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Kayseri Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız ve Ankara Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan’ı haklarındaki adli ve idari soruşturmalar nedeniyle görevlerinden uzaklaştırdı.

16.06.2017Gündem
Son dakika.. Belediye başkanları görevden alındı

Son dakika!.. Belediye başkanları görevden alındı

İçişleri Bakanlığınca, Adana Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Kayseri Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız ve Ankara Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, haklarındaki adli ve idari soruşturmalar çerçevesinde görevlerinden uzaklaştırıldı.

16.06.2017Gündem
Kayseri, Sinop, Kırşehir, Çorum, Sivas, Düzce ve Çankırıda okullar tatil mi

Kayseri, Sinop, Kırşehir, Çorum, Sivas, Düzce ve Çankırı'da okullar tatil mi?

Kayseri, Kırşehir, Çorum, Sivas, Düzce ve Çankırı'da valiliklerden kar tatili olup olmadığıyla ilgili açıklamalar geldi. Çorum'da il genelinde okullar tatil. Diğer ilçelerde ise bazı ilçelerde okullar bugün için tatil edildi. Düzce'de ise taşımalı sisteme ara verildi. Sinop'ta da bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Kırşehir merkez ve İlçelerinde okullara kar yağışı nedeni ile tatil edildi. Kırşehir merkez ve İlçelerinde okullara kar yağışı nedeni ile tatil edildi.

9.01.2017Gündem
Hangi illerde okullar tatil İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

Hangi illerde okullar tatil? İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

İstanbul'da bugün (9 Ocak pazartesi) günü okullar tatil edildi. Ankara'da okullar tatil değil. Peki başka hangi illerde okullar tatil? Yurtta kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 30'dan şehirde bugün eğitim öğretim yapılmayacak. Sivas Çorum, Kocaeli, Bursa, Yalova, Nevşehir, Edirne, Tekirdağ, Kastamonu, Tokat, Kırklareli, Samsun, Amasya, Aksaray, Sakarya, Niğde ve Bolu il genelinde de okullar bugün tatil edildi. İşte okulların tatil olduğu il ve ilçeler

8.01.2017Gündem
AK Parti’den Belediye Başkanına kesin ihraç istemi

AK Parti’den Belediye Başkanına kesin ihraç istemi

AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız’ın partiden kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini açıkladı.

16.12.2016Gündem