EKSTRA
MENÜ

Sahur Vakti

Sahur Vakti haberleri sayfasında güncel ve son dakika Sahur Vakti hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 812 Sahur Vakti haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Sahur Vakti Haberleri

Sabah ezanı kaçta okunuyor, sahur vakti ne zaman Diyanet 19 Temmuz il il sahur- imsak vakti

Sabah ezanı kaçta okunuyor, sahur vakti ne zaman? Diyanet 19 Temmuz il il sahur- imsak vakti

Sahur saatleri, arefe gününün gelmesi ile birlikte oruç tutacak olan Müslümanların gündemine geldi. Kurban Bayramı arefe gününde oruca niyet edecek olanlar 19 Temmuz imsak vakitlerine odaklandı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyükşehirlerde yaşayanlar özellikle sabah ezanı vakitlerine yoğunlaştı. Diyanet namaz saatleri takvimi ile açıklanan imsak vakitleri tüm illerde bir kaç dakika değişecek. Sabah ezanı kaçta okunuyor? sorusu 19 Temmuz il il sahur- imsak vakti takvimi ile öğrenilecek. İşte, Diyanet bilgisi ile tüm illerin imsak vakitleri.

18.07.2021Gündem
Sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il sahur vakitleri 2021: (10 Mayıs imsakiye)

Sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il sahur vakitleri 2021: (10 Mayıs imsakiye)

Sahur vakti, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Ramazan ayını uğurlamamıza sayılı günler kala, oruca niyet edecek olan Müslümanlar il il sahur saatlerine odaklandı. 13 Nisan’da başlayan ramazanda 12 Mayıs'a kadar vatandaşlar oruç ibadetlerini 2021 Ramazan İmsakiyesinde yer alan bilgilere göre gerçekleştirecek. Sahur saati için imsak her ilde farklı saatlerde gerçekleşecek. Peki, sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 10 Mayıs sahur saatleri ve imsak vakitleri.

10.05.2021Gündem
Sahur saati 2021: İstanbul, Ankara, İzmirde sahur vakti ezan kaçta okunacak Ramazan İmsakiyesi ile 8 Mayıs il il sahur vakitleri

Sahur saati 2021: İstanbul, Ankara, İzmir'de sahur vakti ezan kaçta okunacak? Ramazan İmsakiyesi ile 8 Mayıs il il sahur vakitleri

Sahur vakitleri, başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere 81 ilde sahura kalkacak olan Müslümanların gündeminde yer aldı. Farz kılınan oruç ibadetini yerine getirecek olanların iftar ve sahur saatlerini öğrenebilecekleri Diyanet Ramazan İmsakiyesi yayınlandı. Ramazanın son günlerinde tutacakları oruç için niyet edecek olan vatandaşlar, yaşadıkları şehirlerin imsak vakitleri takvimine riayet edecek. İl il sahur saatleri, tek bir ekran üzerinden öğrenilecek. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni oruçlu geçirecek olanların merak ettiği 'sahur saat kaçta, ezan kaçta okunacak?' sorusu 2021 Ramazan İmsakiyesi'nde yanıt buldu. İşte, 8 Mayıs 2021 sahur saati ve il il imsak vakitleri bilgisi.

7.05.2021Gündem
İl il sahur saatleri 2021:  İstanbul, Ankara, İzmirde sahur vakti ezan kaçta okunacak 2021 Ramazan İmsakiyesi

İl il sahur saatleri 2021: İstanbul, Ankara, İzmir'de sahur vakti ezan kaçta okunacak? 2021 Ramazan İmsakiyesi

Sahur vakitleri sahura kalkmaya hazırlanan vatandaşlar tarafından gündeme geldi. Farz olan oruç ibadetini yerine getirecek olan Müslümanların iftar ve sahur saatlerini öğrenebilecekleri Diyanet Ramazan imsakiyesi yayınlandı. 6 Mayıs tarihinde İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde sahur için imsak farklı saatlerde gerçekleşecek. 12 Mayıs'ta son oruca kadar il il sahur saatleri 2021 Ramazan İmsakiyesi üzerinden öğrenilecek. Peki, bu gece sahur vakti ezan kaçta okunacak, sahur saat kaçta? İşte, Diyanet ile İstanbul, Ankara, İzmir ve il il sahur ve imsak vakitleri.

6.05.2021Gündem
İstanbul sahur saati: İstanbulda sahur bu gece saat kaçta, ezan ne zaman okunacak 2 Mayıs İstanbul iftar ve sahur vakitleri ( 2021 ramazan imsakiyesi)

İstanbul sahur saati: İstanbul'da sahur bu gece saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? 2 Mayıs İstanbul iftar ve sahur vakitleri ( 2021 ramazan imsakiyesi)

İstanbul sahur saati, bu gece oruca niyet edecek olanların gündeminde yer almaya devam ediyor. Mübarek Ramazan ayı ile ibadetler idrak edilirken, İstanbul sahur vakti, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki sahur vakitlerini merak ediyorlar. Sahur saatleri illere ve günlere göre farklılık gösteriyor. İstanbul sahur saati hakkında detaylı imsakiye bilgilerini yayımlayan Diyanet, kentte yaşayan vatandaşlar için iftar ve sahur saatleri hakkında bilgi verdi. İstanbul sahur vakti tek bir ekran üzerinden görüntülenecek. Peki, İstanbul'da sahura kaç saat kaldı? İşte, 2 Mayıs İstanbul imsak vakitleri ve 2021 Ramazan İmsakiyesi.

1.05.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaştan Bayram namazı açıklaması

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Bayram namazı açıklaması

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Biz bayram namazı kılınacak şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Cuma namazını nasıl kılabiliyorsak bayram namazını da aynı şekilde kılabiliriz" dedi.

30.04.2021Gündem
Korku dolu anlar Önce elektrikleri kestiler sonra dehşeti yaşattılar

Korku dolu anlar! Önce elektrikleri kestiler sonra dehşeti yaşattılar

Çorum’da 3 kişi sahur vakti elektriğini kestikleri binada, dairenin zilini çalıp, kapıyı açan ailenin 10 bin lirası ile pasaportlarını alarak kaçtı.

30.04.2021Gündem
İl il sahur vakitleri 2021: Sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak İstanbul, Ankara, İzmir 2021 Ramazan İmsakiyesi ve il il imsak vakti

İl il sahur vakitleri 2021: Sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? İstanbul, Ankara, İzmir 2021 Ramazan İmsakiyesi ve il il imsak vakti

İstanbul sahur vakti başta olmak üzere il il sahur saatleri Diyanet tarafından yayınlandı. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve tüm illerde Ramazan İmsakiyesi saatlerin ilerlemesinin ardından gündeme geldi. Oruca niyet edecek olanların yoğunlaştığı 'Sahur saat kaçta, ezan ne zaman okunacak?' sorularının yanıtı Diyanet ı il il imsak vakitleri takviminden yanıt buldu. Ramazanın son günlerine doğru gelinirken, sahur için imsak vakti de daha erken gerçekleşmeye başladı. Tüm illerin sahur saati tek bir ekran üzerinden görüntülenecek. İşte, Edirne, Adana, Bursa, Gaziantep, Erzurum, Trabzon, Kayseri tüm illerin sahur vakitleri.

29.04.2021Gündem
Sahur saatleri 29 Nisan 2021: İstanbul, Ankara, İzmirde sahur vakti ezan ne zaman okunacak (2021 imsak vakitleri)

Sahur saatleri 29 Nisan 2021: İstanbul, Ankara, İzmir'de sahur vakti ezan ne zaman okunacak? (2021 imsak vakitleri)

Sahur vakti İstanbul, Ankara İzmir ve tüm iller için belli oldu. 29 Nisan il il sahur vakitlerini Diyanet Ramazan İmsakiyesi üzerinden öğrenecek olan vatandaşlar, oruca niyet etmek üzere bu bilgiler ışığında sahura kalkacak. Mübarek ramazan ayının ortalarına gelinmesiyle beraber sahur saatleri de 81 ilde daha erken gerçekleşmeye başladı. 81 ilde imsak vakti, Diyanet sahur saatleri takvimi ekranından görüntülenecek. Peki, İstanbul, Ankara İzmir'de sahur vakti ezan ne zaman okunacak? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi 2021 bilgilerine göre, il il sahur vakitleri ve 29 Nisan sahur saatleri...

28.04.2021Gündem
Şişlide turist dehşeti Önce davulu bıçakladı sonra kovaladı

Şişli'de turist dehşeti! Önce davulu bıçakladı sonra kovaladı

İstanbul'un Şişli ilçesinde sahur vakti davul çalan kişiye, turist olduğu belirtilen kişi bıçakla korku dolu anlar yaşattı. Önce davulu bıçaklayan turist sonra da davulcuya tekme atarak kovaladı. Olay sonrası davulcu, polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

28.04.2021Gündem
Şişlide sahur vakti turist dehşeti; önce davulu bıçakladı sonra davulcuyu kovaladı

Şişli'de sahur vakti turist dehşeti; önce davulu bıçakladı sonra davulcuyu kovaladı

ŞİŞLİ'de sahur vakti davul çalan kişiye, turist olduğu belirtilen kişi bıçakla saldırdı. Önce davulu bıçaklayan turist sonra da davulcuya tekme atarak kovalarken, o anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

28.04.2021Haber
İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti: 28 Nisan sahur saati ezan ne zaman okunacak İl il imsak vakitleri

İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti: 28 Nisan sahur saati ezan ne zaman okunacak? İl il imsak vakitleri

İstanbul sahur vakti ile başta büyük kentler olmak üzere il il sahur saatleri gündeme geldi. 2021 Ramazan İmsakiyesi'ni yayınlayan Diyanet, 28 Nisan sahur saati ezan ne zaman okunacak? sorusuna yanıt verdi. İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin imsak vakitlerine göre sahur hazırlıklarına başlayacak olanlar, bu bilgilere göre oruca niyet edecek. 81 ilde sahur vakti imsak bir kaç dakika değişecek. Sahur vakitleri Diyanet'in Ramazan İmsakiyesi üzerinden görüntülenecek. İşte, Diyanet bilgisi ile İstanbul, Ankara, İzmir ve il il sahur saatleri ve imsak vakitleri ile ilgili bilgiler.

27.04.2021Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakitleri: 27 Nisan sahur saat kaçta 2021 Ramazan İmsakiyesi ve il il sahur vakitleri

İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakitleri: 27 Nisan sahur saat kaçta? 2021 Ramazan İmsakiyesi ve il il sahur vakitleri

İstanbul sahur vakti başta olmak üzere, 81 ilde imsak vakitleri belli oldu. İftar ve imsak vaktini 2021 Ramazan İmsakiyesi üzerinden açıklayan Diyanet, Müslümanların gündeminde yer alan 27 Nisan sahur saat kaçta? sorusuna yanıt verdi. Ankara, İzmir, İstanbul ve tüm illerin imsak vakitleri bir kaç dakika farklılık gösterecek. Diyanet 2021 Ramazan İmsakiyesine göre, tüm illerin il il sahur vakitleri 27 Nisan imsak vakitleri takvimi üzerinden öğrenecek. Salı günkü orucuna niyet edecek olanlar Diyanet bilgisini baz alacak. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya ve tüm illerde sahur saatleri ve il il imsak vakitleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

26.04.2021Gündem
26 Nisan sahur vakti: İstanbul, Ankara, İzmir sahur saat kaçta 2021 İmsakiye ve il il sahur vakitleri

26 Nisan sahur vakti: İstanbul, Ankara, İzmir sahur saat kaçta? 2021 İmsakiye ve il il sahur vakitleri

İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti belli oldu. Ramazan ayında 13 günü geride bırakan Müslümanlar pazartesi günü tutacakları oruç için sahur hazırlıklarına başladı. 2021 Ramazan İmsakiyesi üzerinden Diyanet tüm illerin sahur ve imsak vakitleri bilgisini yayınlayarak milyonların merak ettiği bu gece sahur saat kaçta? sorusuna yanıt verdi. 2021 imsak vakitlerine göre her ilde sahur saati bir kaç dakika değişecek. İllere göre değişen İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakitleri tek bir ekran üzerinden görüntülenecek. İşte, Diyanet 2021 Ramazan İmsakiyesi ile il il sahur ve imsak vakitleri bilgisi ile ezan saatleri.

25.04.2021Gündem
İstanbul sahur saati 2021: İstanbulda sahur vakti kaçta, ezan ne zaman okunacak (2021 İstanbul Ramazan imsakiyesi)..

İstanbul sahur saati 2021: İstanbul'da sahur vakti kaçta, ezan ne zaman okunacak? (2021 İstanbul Ramazan imsakiyesi)..

İstanbul sahur vakti 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. İstanbul sahur saati ile birlikte oruca niyet edecek olan pek çok Müslüman, 26 Nisan tarihli sahur vaktini araştırıyor. İftar saati sonrasında, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, Diyanet 2021 Ramazan İmsakiyesi ile İstanbul sahur saatlerini öğrenebiliyorlar. Sahura kısa süre kala gözler İstanbul sahur vakitleri ve saatlerine çevrildi. Peki, İstanbul'da sahur saat kaçta gerçekleşecek ve ezan kaçta okunacak? İşte, 26 Nisan İstanbul sahur saati ve imsak vakitleri bilgisi.

25.04.2021Gündem

Ankara sahur vakti 2021: Ankara'da sahur saati ezan kaçta okunacak? İşte 24 Nisan Ankara imsak vakitleri

Ankara imsak vakti Diyanet tarafından açıklandı. Ankara sahur saati 2021 yılında da yoğun ilgi görüyor. Müslümanlar her yıl ramazan ayı içerisinde farz olan oruç ibadetini yerine getiriyorlar. 11 ayın sultanı bu sene 13 Nisan’da başladı. Oruç ibadetini yerine getirenler imsak vaktinden iftar saatine kadar orucu bozan durumlardan uzak duruyorlar. Peki, Ankara iftar ve sahur saati kaçta? İşte, 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Ankara sahur saatleri ve Ramazan İmsakiyesi.

23.04.2021Gündem
İzmir iftar ve sahur saati 2021: İzmirde sahur saat kaçta yapılacak İzmirde sahur ve imsak vakitleri (2021 İzmir Ramazan imsakiyesi)

İzmir iftar ve sahur saati 2021: İzmir'de sahur saat kaçta yapılacak? İzmir'de sahur ve imsak vakitleri (2021 İzmir Ramazan imsakiyesi)

İzmir iftar ve sahur vakti 2021 Ramazan İmsakiyesi ile belli oldu. Mübarek ramazan ayında 11 günü geride bırakan Müslümanlar, İzmir sahur saatleri ile sahur hazırlıklarına yön verecek. İzmir sahur saati ile birlikte oruca niyet edecek olan pek çok Müslüman, 24 Nisan tarihli imsakiye takvimini araştırıyor. İzmir'de sahur saat kaçta ezan ne zaman okunacak? sorusuna vatandaşlar Diyanet 2021 imsakiyesinden yanıt alacaklar. İşte, 24 Nisan İzmir iftar ve sahur vakitleri bilgisi

23.04.2021Gündem
Adana iftar vakti 2021: Adana iftar ve akşam ezanı saati kaçta İşte sahur saatleri

Adana iftar vakti 2021: Adana iftar ve akşam ezanı saati kaçta? İşte sahur saatleri

Adana iftar, akşam ezanı, sahur ve imsak vakitleri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiye ile belli oldu. Ramazan ayının ilk orucu 13 Nisan’da tutuldu. Müslümanlar 11 ayın sultanı boyunca farz olan oruç ibadetini yerine getiriyorlar. Peki, Adana iftar ve akşam ezanı saati kaçta? İşte gün gün sahur ve iftar saatleri

23.04.2021Gündem
Eskişehir iftar saatleri: Eskişehirde ifar ve sahur vakitleri (2021 Eskişehir Ramazan imsakiyesi)

Eskişehir iftar saatleri: Eskişehir'de ifar ve sahur vakitleri (2021 Eskişehir Ramazan imsakiyesi)

Eskişehir iftar vakti Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Ramazan ayını Eskişehir'de geçiren vatandaşlar, iftar saatini merak ediyor. İftar vakitleri, illere ve günlere göre farklılık gösteriyor. Eskişehir iftar saatleri hakkında detaylı imsakiye bilgilerini yayımlayan Diyanet, kentte yaşayan vatandaşlar için sahur ve iftar saatleri hakkında bilgi verdi. Peki, Eskişehir'de iftara ne kadar, kaç saat kaldı? İşte Eskişehir iftar vakitleri

22.04.2021Gündem
Konya iftar vakti 2021 Konyada iftara ne kadar kaldı 2021 Konya iftar ve sahur saati imsakiyesi

Konya iftar vakti 2021! Konya'da iftara ne kadar kaldı? 2021 Konya iftar ve sahur saati imsakiyesi

Konya iftar saati ve iftara ne kadar kaldı sorusu pek çok kişi tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Manevi iklimin yaşandığı Ramazan ayının 10'uncu gününde Konya iftar vakti bilgileri aracılığıyla hazırlıklarına başlayacak olan binlerce Müslüman, internet üzerinden 2021 Konya Ramazan imsakiye bilgilerine erişmek istiyor. Oruçların açılıp duaların edileceği Konya iftar saati sonrasında sahur vakti için bekleyişe geçecek olan binlerce kişi, Konya sahur ve iftar saatleri imsakiyesi aracılığıyla gece kaçta sahura kalkacaklarını da öğrenebilecek. İşte, Konya'da iftar saat kaçta yapılacak sorusunun cevabı ve Ramazan imsakiyesi bilgileri

22.04.2021Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti ve imsakiye 2021: Sahur saat kaçta, imsak vakti ezan ne zaman okunacak -  İl il 2021 Ramazan İmsakiyesi

İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti ve imsakiye 2021: Sahur saat kaçta, imsak vakti ezan ne zaman okunacak? - İl il 2021 Ramazan İmsakiyesi

Sahur vakti, İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 il için paylaşıldı. Mübarek Ramazan-ı Şerif'in 10. gününde oruç ibadetlerini idrak etmek üzere niyet edecek olanlar, il il sahur saatlerine riayet edecekler. 2021 Ramazan İmsakiyesine göre, tüm illerde sahur ve imsak vakitleri bir kaç dakika farklılık gösterecek. İslam alemi için manevi güzellikleri içinde barındıran bu mübarek ayda, sahur sofraları için hazırlık yapan milyonlarca Müslüman, sahur saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? sorusunun yanıtını 22 Nisan Diyanet imsakiye takviminden alacaklar. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin sahur ve imsak vakitleri bilgisi.

22.04.2021Gündem
Sahur saatleri 2021: Sahur vakti ezan ne zaman okunacak İstanbul, Ankara, İzmir 21 Nisan sahur ve imsak vakitleri

Sahur saatleri 2021: Sahur vakti ezan ne zaman okunacak? İstanbul, Ankara, İzmir 21 Nisan sahur ve imsak vakitleri

Sahur vakti Diyanet tarafından açıklandı. Ramazan İmsakiyesi 2021 ile İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde sahur saatleri oruç ibadetlerini yerine getirecek olan Müslümanların odaklandığı konulardan oldu. Peygamber Efendimizin “Allah’ım, Recep ve Şaban’ı bize mübarek kıl ve bizi Ramazan’a kavuştur” diye dua ettiği mübarek ramazan ayında, il il sahur saatleri 81 ilde bir kaç dakika farklılık gösterecek. Sahur yemeği hazırlıklarına başlayarak niyet edecek olanlar, sahur saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet imsak vakitleri takviminden alacaklar. İşte, 21 Nisan il il sahur ve imsak vakitleri bilgisi.

20.04.2021Gündem
Antalya sahur saati kaçta 2021 Antalya iftar, akşam ezanı ve sahur vakti

Antalya sahur saati kaçta? 2021 Antalya iftar, akşam ezanı ve sahur vakti

Antalya sahur saati belli oldu. Antalya sahur vakti yoğun ilgi görüyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiye içerisinde il il imsak ve sahur saatleri açıklandı. Ramazan ayının gelmesi ile beraber oruç ibadetini yerine getirmeye başlayan vatandaşlar imsak ve iftar vakti arasında orucu bozan davranışlardan uzak duruyorlar. Peki, Antalya sahur, akşam ezanı ve sahur vakti kaçta? İşte, Antalya iftar ve sahur vakitleri

20.04.2021Gündem
Bursa iftar vakti 2021 Bursada iftar saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak Bursa 2021 imsakiye bilgileri

Bursa iftar vakti 2021! Bursa'da iftar saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? Bursa 2021 imsakiye bilgileri

Bursa iftar vakti Diyanet açıklaması ile belli oldu. Manevi iklimin yaşandığı Ramazan ayının birinci haftasında Bursa iftar vakti bilgileri aracılığıyla hazırlıklarına başlayacak olan binlerce Müslüman, internet üzerinden 2021 Bursa Ramazan imsakiye bilgilerine erişmek istiyor. Oruçların açılıp duaların edileceği Bursa iftar saati sonrasında sahur vakti için bekleyişe geçecek olan binlerce kişi, Bursa sahur ve iftar saatleri imsakiyesi aracılığıyla gece kaçta sahura kalkacaklarını da öğrenebilecek. İşte, Bursa'da iftar saat kaçta yapılacak sorusunun cevabı ve Ramazan imsakiyesi bilgileri

20.04.2021Gündem
Davulun sesi uzaktan hoş ama...

Davulun sesi uzaktan hoş ama...

İşin Peşinde sayfası için bu hafta ramazan davulculuğunu deneyimledim. Pandemi ile birlikte kısıtlanan etkinlikler nedeniyle uzun süredir iş yapamayan davulcular ramazan ayında umudunu verilen bahşişlere bağladı ama bir gün diğerini tutmuyor. Pandemi döneminde sürede kısıtlama olunca koşturarak mani okuduk. Vatandaşların kimi 10 lira, kimi 20 lira atıyor camdan. Davulculara göre eski ramazanların tadı yok. Yeni nesil bahşiş geleneğini pek bilmiyor. Sadece fotoğraf çekmek için cama çıkıyor. Davulcuların gözü ise yaz ayları ile hareketlenmesini bekledikleri düğün sezonunda... Zira burda günlük kazançlar bin lirayı bulabiliyor.

19.04.2021Ekonomi
Sahur vakti 2021: Ankara, İzmir, İstanbulda sahur saati kaçta İşte Diyanet il il sahur saatleri

Sahur vakti 2021: Ankara, İzmir, İstanbul'da sahur saati kaçta? İşte Diyanet il il sahur saatleri

Sahur vakti, oruç tutan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. İftar ve sahur saatlerine göre Müslümanlar oruç ibadetini yerine getiriyorlar. Bu yıl ramazan orucu 13 Nisan’da başladı. Son oruç Ramazan Bayramı arefe gününde tutulacak. Peki 18 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir sahur ve imsak saati kaçta? İşte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan takvime göre il il sahur saatleri...

18.04.2021Gündem
Şanlıurfa sahur saati 2021: Bugün sahur ve imsak saat kaçta Şanlıurfa Ramazan İmsakiyesi ile iftar ve sahur vakitleri

Şanlıurfa sahur saati 2021: Bugün sahur ve imsak saat kaçta? Şanlıurfa Ramazan İmsakiyesi ile iftar ve sahur vakitleri

Şanlıurfa sahur vakti ve saati belli oldu. 2021 Şanlıurfa sahur vakti 2021 yılında yoğun ilgi görüyor. Kardeşlik bağlarının kuvvetlendiği, birlik ve beraberliğin arttığı on bir ayın sultanı ramazan ayında oruç tutanlar imsak ve iftar saatlerine göre yeme ve içmelerine ara veriyor, orucu bozan davranışlardan uzak duruyorlar. Peki, Şanlıurfa sahur vakti kaçta? İşte, 18 Nisan iftar ve sahur saatleri

17.04.2021Gündem
Gaziantep sahur vakti 2021: Gaziantepte sahur ve imsak saat kaçta İşte Gaziantep iftar ve sahur saatleri

Gaziantep sahur vakti 2021: Gaziantep'te sahur ve imsak saat kaçta? İşte Gaziantep iftar ve sahur saatleri

Gaziantep sahur vakti, oruç tutan Müslümanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Kardeşlik bağlarının kuvvetlendiği, birlik ve beraberliğin arttığı on bir ayın sultanı ramazan ayında oruç tutanlar imsak ve iftar saatlerine göre yeme ve içmelerine ara veriyor, orucu bozan davranışlardan uzak duruyorlar. Bu gece Gaziantep sahur saatleri Diyanet İmsakiyesi ile belli oldu. Peki, Gaziantep'te sahur vakti kaçta, ezan ne zaman okunacak? İşte iftar ve sahur saatleri

17.04.2021Gündem

Antalya sahur vakti 2021: Antalya imsak ve sahur saati kaçta? Antalya sahur saatleri ve Ramazan İmsakiyesi

Antalya sahur ve iftar vakti yoğun ilgi görüyor. Müslümanlar ramazan ayı boyunca farz olan oruç ibadetini yerine getirecekler. Oruç tutanlar imsak ve iftar saatleri aralığında orucu bozan davranışlardan uzak duruyorlar. Peki, Antalya'da sahurda ezan ne zaman okunacak ve sahur saati kaçta? İşte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiyeye göre iftar ve sahur saatleri

17.04.2021Gündem
İzmir sahur vakti Ramazan İmsakiyesi 2021: İzmirde sahur ve imsak saat kaçta İşte İzmir iftar ve sahur saatleri

İzmir sahur vakti Ramazan İmsakiyesi 2021: İzmir'de sahur ve imsak saat kaçta? İşte İzmir iftar ve sahur saatleri

İzmir sahur vakti için geri sayım sürüyor. Oruca niyet edecek olanlar İzmir sahur saati öncesi, İzmir sahur ve iftar saatleri imsakiyesi aracılığıyla sahurun kaçta yapılacağını da öğrenebilecek. Manevi iklimin yaşandığı Ramazan ayında İzmir sahur vakti bilgileri aracılığıyla hazırlıklarına başlayacak olan binlerce Müslüman, internet üzerinden 2021 İzmir Ramazan imsakiye bilgilerine erişmek istiyor. İşte, İzmir’de sahur saat kaçta yapılacak sorusunun cevabı ve Ramazan imsakiyesi bilgileri

17.04.2021Gündem
Ankara sahur saati  2021: Ankarada sahur vakti kaçta ve ezan ne zaman okunacak 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Ankara iftar ve imsak saatleri

Ankara sahur saati 2021: Ankara'da sahur vakti kaçta ve ezan ne zaman okunacak? 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Ankara iftar ve imsak saatleri

Ankara sahur vakitleri, Diyanet tarafından açıklandı. Mübarek ramazan ayında oruç ibadetlerini idrak edenler, 2021 Ramazan İmsakiyesi'nde yer alan bilgilere göre, oruca niyet edecekler. Müslümanlar 13 Nisan'da farz olan oruç ibadetini yerine getirmeye başladılar. İmsak vaktinden itibaren oruca başlayanlar iftar saatine kadar orucu bozan durumlardan uzak duruyorlar. Peki, Ankara'da sahur saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? İşte, 18 Nisan Ankara'da iftar ve sahur vakitleri Ramazan İmsakiyesi

17.04.2021Gündem
İstanbul sahur vakti 2021: İstanbulda sahur saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak İstanbul iftar ve sahur saati imsakiye bilgisi

İstanbul sahur vakti 2021: İstanbul'da sahur saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? İstanbul iftar ve sahur saati imsakiye bilgisi

İstanbul sahur vakti, sahur yemeği hazırlıklarına yön verenler tarafından gündeme geldi. Bu gece oruca niyet edecek olanlar İstanbul'da sahur saati öncesi, İstanbul sahur ve iftar saatleri imsakiyesi aracılığıyla sahurun kaçta yapılacağını öğrenebilecek. Manevi iklimin yaşandığı Ramazan ayında İstanbul sahur vakti bilgileri aracılığıyla hazırlıklarına başlayacak olan binlerce Müslüman, internet üzerinden 2021 İstanbul Ramazan imsakiye bilgilerine erişmek istiyor. Gözler şimdi İstanbul sahur ve iftar saatlerinde. Peki, İstanbul’da sahur saat kaçta yapılacak? İşte Ramazan imsakiyesi ile İstanbul imsak vakitleri

17.04.2021Gündem
Adana sahur saati 2021: Adana iftar ve sahur vakitleri imsakiyesi Adanada sahur saati ne zaman ve saat kaçta

Adana sahur saati 2021: Adana iftar ve sahur vakitleri imsakiyesi! Adana'da sahur saati ne zaman ve saat kaçta?

Adana sahur vakti, saatlerin ilerlemesinin ardından, oruç ibadetlerini idrak edenlerin gündemine geldi. 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Adana iftar ve sahur saatleri belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı imsakiye 2021 bilgileri ile oruca niyet edecek olanlar için sahur vakitleri ilçelere göre çok küçük dakika farklılıkları içerebilecek. Adana sahur saatleri ile sofralara oturacak olanlar, Adana'da sahur vakti ezan ne zaman okunacak? sorusunun yanıtını 2021 İmsakiyesi üzerinden alacaklar. İşte, Adana sahur saatleri ve iftar vakitleri bilgisi

17.04.2021Gündem
Konyada oruç saat kaçta açılacak Bu akşam iftar kaçta İşte 16 Nisan Konya Ramazan İmsakiyesi: İftar-Sahur vakti

Konya'da oruç saat kaçta açılacak? Bu akşam iftar kaçta? İşte 16 Nisan Konya Ramazan İmsakiyesi: İftar-Sahur vakti

İftar saatine yönelik araştırmalar hız kazandı. Mübarek Ramazan ayının bu yılki ilk cuma gününe oruç tutarak giren Konyalılar, akşam ezanı saati yaklaştıkça bir yandan iftar hazırlıkları yapıyor bir yandan da Diyanet'in açıkladığı iftar saati bilgisini sorguluyor. Peki, Konya'da iftar saat kaçta? Akşam ezanı ne zaman okunacak?

16.04.2021Gündem
İl il sahur saatleri 2021: Sahur saat kaçta ve imsak vakti ne zaman Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin sahur vakitleri

İl il sahur saatleri 2021: Sahur saat kaçta ve imsak vakti ne zaman? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin sahur vakitleri

Sahur saatleri ve imsak vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı. İstanbul, Ankara, İzmir ve il il sahur vakitleri, saatlerin ilerlemesi ile sahur hazırlıklarına yön veren milyonlarca Müslümanın gündemine geldi. Yaşadıkları illerde sahur vakitlerini kaçırmak istemeyenler, sahur vakitlerine 2021 Diyanet İmsakiyesi üzerinden ikamet ettikleri ili seçerek öğrenecekler. 11 ayın sultanı Ramazan ayında 81 ilde 16 Nisan sahur vakitleri 2021 İmsakiyesi'nde bir kaç dakika değişiyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir sahur vakti saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? İşte, Diyanet İmsakiyesi'ne göre il il sahur saati ve tüm illerin imsak vakitleri bilgisi...

16.04.2021Gündem
Adıyaman iftar ve sahur saatleri 2021: Adıyaman iftar ve akşam ezanı vakti saat kaçta

Adıyaman iftar ve sahur saatleri 2021: Adıyaman iftar ve akşam ezanı vakti saat kaçta?

Adıyaman iftar saatleri, Diyanet tarafından açıklandı. 11 ayın sultanı Ramazan ayı 13 Nisan tarihinde başladı. Ramazan orucunun başlamasının ardından vatandaşlar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan Ramazan İmsakiyesine yoğun ilgi göstermeye başladılar. Peki, Adıyaman'da iftar ve akşam ezanı saat kaçta? İşte iftar ve sahur vakti hakkında bilgiler

15.04.2021Gündem
İzmir iftar saatleri 2021: İzmir’de iftar, akşam ezanı, sahur vakti kaçta İmsakiye bilgileri

İzmir iftar saatleri 2021: İzmir’de iftar, akşam ezanı, sahur vakti kaçta? İmsakiye bilgileri

İzmir akşam ezanı, iftar ve sahur vakti Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiye ile belli oldu. Ramazan ayında her yıl farz olan oruç ibadeti yerine getiriliyor. Müslümanlar bu tarihte imsak ve iftar saatlerine yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu yıl on bir ayın sultanı nisan ve mayıs aylarında idrak ediliyor. Peki, İzmir iftar vakti kaçta, akşam ezanı ne zaman? İşte iftar ve sahur saatleri

15.04.2021Gündem
Sahur Duası Türkçe Okunuşu - Sahur Duası Anlamı ve Arapça Yazılışı (Diyanet)

Sahur Duası Türkçe Okunuşu - Sahur Duası Anlamı ve Arapça Yazılışı (Diyanet)

Sahur Duası, tevhidin kadim ibadetlerinden biri olan oruç ibadetiyle, paylaşımların arttığı sahur sofralarında okunuyor. Peygamberimizin mübarek ve bereketli bir ay olarak tavsif ettiği Ramazan ayının gelmesi ile beraber Sahur Duası Türkçe okunuşu ve anlamı oruç ibadetlerini idrak edenlerin odaklandığı konulardan oldu. Oruca dayanma gücü veren maddi-manevi bereketlere vesile olacağı bildirilen, sahurda sofraların bereketlenmesi için Sahur Duası okunması da alimler tarafından örneklendiriliyor. Sahur Duası Arapça Yazılışı ve Sahur duası anlamı Diyanet kaynaklarında yer alıyor. İşte, sahurda okunacak Sahur Duası Türkçe okunuşu, anlamı ve Arapça yazılışı.

14.04.2021Gündem
Ankara sahur saatleri: Ankara sahur vakti ezan kaçta okunacak 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Ankara sahur ve imsak vakitleri

Ankara sahur saatleri: Ankara sahur vakti ezan kaçta okunacak? 2021 Ramazan İmsakiyesi ile Ankara sahur ve imsak vakitleri

Ankara sahur vakitleri Diyanet tarafından belli oldu. Mübarek ramazan ayında oruca niyet edecek olanlar, Ankara sahur vakitlerini 15 Nisan imsakiye bilgileri üzerinden öğrenecekler. 2021 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, Ankara imsak vakitleri her gün değişecek. İftar sonrası sahur hazırlığını yapanlar, Ankara sahur vakti ezan kaçta okunacak? sorusunun yanıtını Diyanet İmsakiyesi üzerinden alacaklar. İşte, 15 Nisan Ankara sahur saatleri ve imsak vakitleri ile ilgili bilgiler.

14.04.2021Gündem
Sahur saatleri İstanbul, Ankara, İzmir: Sahur vakti ezan kaçta okunacak 2021 Ramazan İmsakiyesi il il imsak ve sahur saatleri

Sahur saatleri İstanbul, Ankara, İzmir: Sahur vakti ezan kaçta okunacak? 2021 Ramazan İmsakiyesi il il imsak ve sahur saatleri

Sahur vakti İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde oruç ibadetlerini idrak edecek olan Müslümanların gündemine geldi. 'Sahur saatleri' ve imsak vakitleri, 2021 Diyanet Ramazan İmsakiyesi üzerinden yayınlandı. Peygamber Efendimizin “Allah’ım, Recep ve Şaban’ı bize mübarek kıl ve bizi Ramazan’a kavuştur” diye dua ettiği mübarek Ramazan ayında, il il sahur saatleri her gün bir kaç dakika değişecek. Müslümanlar, sahur saati ezan kaçta okunacak? sorusunun yanıtını 15 Nisan imsakiyesi üzerinden alacaklar. İşte, Bursa, Adana, Gaziantep, Kayseri, il il sahur ve imsak vakitleri bilgisi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

14.04.2021Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta Sahur vakti ezan kaçta okunacak İstanbul sahur ve imsak vakitleri

İstanbul'da sahur saat kaçta? Sahur vakti ezan kaçta okunacak? İstanbul sahur ve imsak vakitleri

İstanbul sahur vakitleri Diyanet tarafından yayınlandı. Mübarek ramazan ayında perşembe günkü oruçları için niyet edecek olan pek çok Müslüman, bu kez sahur vakti için bekleyişe geçti. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyenler, illerindeki sahur saatini öğrenmek için 2021 imsakiyesini inceliyor. Peki, İstanbul’da sahur saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? İşte, Ramazan İmsakiyesi ile İstanbul imsak ve sahur saatleri bilgisi.

14.04.2021Gündem
Sahur vakitleri: Sahur vakti saat kaçta İl il 15 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir sahur ve imsak vakitleri

Sahur vakitleri: Sahur vakti saat kaçta? İl il 15 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir sahur ve imsak vakitleri

Sahur vakti 2021,Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan Ramazan İmsakiyesine göre belli oldu. Sahur ve imsak vakitleri, Ramazan İmsakiyesi ile oruç tutacak olan vatandaşlara yol gösterecek. Müslümanlar ramazan orucuna 13 Nisan’da başladılar. Son oruç bayram arefesinde tutulacak. Peki, 15 Nisan sahur vakti ezan kaçta okunacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin imsak vakti 2021 ve sahur saatleri ile ilgili ayrıntılar.

14.04.2021Gündem
Hakkari iftar vakti (Ramazan İmsakiyesi) - Hakkari iftar saati 2021: İşte Hakkari iftar saatleri ve sahur saatleri bilgisi

Hakkari iftar vakti (Ramazan İmsakiyesi) - Hakkari iftar saati 2021: İşte Hakkari iftar saatleri ve sahur saatleri bilgisi

Hakkari iftar vakti, oruç ibadetlerini idrak eden Müslümanların gündemine geldi. Hakkari iftar saati ile birlikte iftarlarını gerçekleştirecek olan pek çok Müslüman, bu kez sahur vakti için bekleyişe geçecek. Ramazan İmsakiyesi 2021 üzerinden Hakkari iftar vakitleri yayınlandı. Peki, Hakkari'de iftar saat kaçta ve ezan ne zaman okunacak? İşte, Hakkari iftar ve sahur saatleri ile ilgili bilgiler.

14.04.2021Gündem
Bartın iftar vakti 2021: Bartında iftara ne kadar kaldı Bartın imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Bartın iftar vakti 2021: Bartın'da iftara ne kadar kaldı? Bartın imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Bartın iftar vakti, bu ilde ikamet eden pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Bartın iftar saati bilgilerine göre iftar sofraları etrafında buluşacak olan vatandaşlar, ibadetlerini yerini getirecek. Bartın iftar saati sonrasında ise imsakiye sahur saati merakla beklenecek. Peki, Bartın'da iftara ne kadar kaldı? İşte, Bartın iftar vakti için imsakiye 2021 bilgileri

14.04.2021Gündem
Bingöl iftar vakti 2021: Bingölde iftara ne kadar kaldı Bingöl imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Bingöl iftar vakti 2021: Bingöl'de iftara ne kadar kaldı? Bingöl imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Bingöl iftar saati, akşam saatleri yaklaşırken gündemde yer almaya devam ediyor. Bingöl iftar vakti ile gündemde yer alıyor. Bingöl'de iftara ne kadar kaldı sorusu ile ibadetlerini gerçekleştirmek üzere oruç tutan kişiler, 14 Nisan 2021 tarihinde iftar saatleri hakkında bilgi edinerek sofraların başına geçecek. Ramazan 2021'in ikinci iftarı ile oruç ibadetine devam edecek olan kent sakinleri, Bingöl iftar saatleri bilgisine göre hazırlıklarını gerçekleştirecek. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiye 2021 bilgilerine göre Bingöl'de akşam ezanı saat kaçta okunuyor ve iftara ne kadar kaldı? İşte, Bingöl iftar ve sahur vakti bilgileri

14.04.2021Gündem
Amasya iftar vakti 2021: Amasyada iftara ne kadar kaldı Amasya imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Amasya iftar vakti 2021: Amasya'da iftara ne kadar kaldı? Amasya imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Amasya iftar saati, akşam saatleri yaklaşırken gündemde yer almaya devam ediyor. Amasya iftar vakti ile gündemde yer alıyor. Amasya'da iftara ne kadar kaldı sorusu ile ibadetlerini gerçekleştirmek üzere oruç tutan kişiler, 14 Nisan 2021 tarihinde iftar saatleri hakkında bilgi edinerek sofraların başına geçecek. Ramazan 2021'in ikinci iftarı ile oruç ibadetine devam edecek olan kent sakinleri, Amasya iftar saatleri bilgisine göre hazırlıklarını gerçekleştirecek. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan imsakiye 2021 bilgilerine göre Amasya'da akşam ezanı saat kaçta okunuyor ve iftara ne kadar kaldı? İşte, Amasya iftar ve sahur vakti bilgileri

14.04.2021Gündem
Kırklareli iftar vakti 2021: Kırklarelide iftara ne kadar kaldı Kırklareli imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Kırklareli iftar vakti 2021: Kırklareli'de iftara ne kadar kaldı? Kırklareli imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Kırklareli iftar vakti, bu ilde ikamet eden pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Kırklareli iftar saati bilgilerine göre iftar sofraları etrafında buluşacak olan vatandaşlar, ibadetlerini yerini getirecek. Kırklareli iftar saati sonrasında ise imsakiye sahur saati merakla beklenecek. Peki, Kırklareli'de iftara ne kadar kaldı? İşte, Kırklareli iftar vakti için imsakiye 2021 bilgileri

14.04.2021Gündem
Aksaray iftar vakti 2021: Aksarayda iftara ne kadar kaldı Aksaray imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Aksaray iftar vakti 2021: Aksaray'da iftara ne kadar kaldı? Aksaray imsakiye ve sahur vakti bilgileri

Aksaray iftar vakti, bu ilde ikamet eden pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Aksaray iftar saati bilgilerine göre iftar sofraları etrafında buluşacak olan vatandaşlar, ibadetlerini yerini getirecek. Aksaray iftar saati sonrasında ise imsakiye sahur saati merakla beklenecek. Peki, Aksaray'da iftara ne kadar kaldı? İşte, Aksaray iftar vakti için imsakiye 2021 bilgileri

14.04.2021Gündem
Kastamonu iftar vakitleri: Kastamonuda bugün iftar saat kaçta 2021 Kastamonu imsakiyesi

Kastamonu iftar vakitleri: Kastamonu'da bugün iftar saat kaçta? 2021 Kastamonu imsakiyesi

Kastamonu iftar vakitleri akşam saatlerine doğru hız kazandı. Kastamonu'nun bugünkü iftar saati ile birlikte iftarlarını gerçekleştirecek olan pek çok Müslüman, bu kez sahur vakti için bekleyişe geçecek. Kastamonu iftar ve sahur saatleri her gün birkaç dakikalık fark gösteriyor. Bu nedenle bölgedeki vatandaşların Kastamon iftar ve sahur saatini günlük olarak takip etmesi gerekiyor. Peki, Kastamonu'da bugün iftar saat kaçta? 2021 Kastamonu imsakiyesi...

14.04.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Arayın, kahvaltınız evinize gelsin

Pandeminin hayatımıza kattığı zorunlu değişikliklerden birisi de paket kahvaltı oldu. Malum her yer kapalı. Pazar kahvaltıları ‘out’ evde kahvaltılar ‘in’ artık. Eskiden hamburgerciyi, pizzacıyı, kebapçıyı arar sipariş verirken, şimdi şarküteriyi arayıp eve, iş yerine kahvaltı söyler olduk. Yemek istediğiniz ürünleri söylüyorsunuz onlar kaç kişilikse paket yapıp hazırlıyorlar. İsterseniz gel-al ya da paket servisle size ulaştırıyorlar. Özellikle sahur vakti tam bir ‘kurtarıcı’ oluyor. Harika bir fikir bu. Üstelik ürünler ertesi güne de kalmıyor, buzdolabına streçleyip kopmakla da uğraşmıyorsunuz. Bu işi güzel yapan 3 kahvaltıcıyı size öneriyorum.

20.04.2021