EKSTRA
MENÜ

Sahte Alkol

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.418 haberi bulunmuştur.

Sahte Alkol Haberleri

Son dakika haber... Toplum Bilimleri Kurulu üyesinden sahte içki uyarısı

Son dakika haber... Toplum Bilimleri Kurulu üyesinden sahte içki uyarısı

Sahte içkiden hayatını kaybedenlerin sayısı hızla artarken uzmanlar evde yapılan alkollü içkilerin de sahte içki kadar tehlikeli olduğu uyarısında bulunuyor. Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi ve Gazi Üniversitesi (GÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, evde yapılan alkollü içkiler için uyarılarda bulundu, sahte içki, alkol türleri, zehirlenme belirtileri ve tedavilerine yönelik açıklamalar yaptı.

15.10.2020Haber
Son dakika haberleri... Toplum Bilimleri Kurulu üyesinden sahte içki uyarısı: 30 saat fark edilmiyor, ölüme götürebiliyor

Son dakika haberleri... Toplum Bilimleri Kurulu üyesinden sahte içki uyarısı: '30 saat fark edilmiyor, ölüme götürebiliyor'

Sahte içkiden hayatını kaybedenlerin sayısı hızla artarken uzmanlar evde yapılan içkilerin de sahte içki kadar tehlikeli olduğu uyarısında bulunuyor. Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi ve Gazi Üniversitesi (GÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, evde yapılan içkiler için uyarılarda bulundu, sahte içki, alkol türleri, zehirlenme belirtileri ve tedavilerine yönelik açıklamalar yaptı.

15.10.2020Gündem
Uzman isim uyardı Sahte içkinin ilk belirtisi görme bulanıklığı; 15 mililitresi bile öldürüyor

Uzman isim uyardı! 'Sahte içkinin ilk belirtisi görme bulanıklığı; 15 mililitresi bile öldürüyor'

İstanbul'da sahte içkiden zehirlenme sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 7'ye yükseldi. Zonguldak'ta bir kişi, İstanbul, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Trabzon, Zonguldak, Muğla ve Aydın'da toplam 45 kişi sahte içkiden hayatını kaybetti. Sahte içkinin 'bulanık görme' şikayetiyle ortaya çıktığını ifade eden Prof. Dr. Ahmet Aydın, "Sahte ve normal içki arasındaki farkın anlaşılması mümkün değil. Kişi görme bulanıklığı hissettiği anda soluğu bir sağlık kuruluşunda almalı. Çünkü çay bardağının dibinde bulunan 15 mililitrelik saf metil alkol bir insanı öldürmek için yeterli" dedi.

14.10.2020Haber
Gaziantepte huzur güven uygulaması

Gaziantep'te huzur güven uygulaması

Gaziantep'te yapılan genel huzur ve güven uygulamasında çeşitli suçlardan toplam 6 şüpheli şahıs tutuklanırken, aranması bulunan 96 şüpheli şahıs yakalandı. Uygulama kapsamında çok sayıda suç aleti ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

14.10.2020Gündem
Sahte içki belirtisi nedir

Sahte içki belirtisi nedir?

ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gündüz, sahte içki tüketiminde ilk belirtinin görme kaybı olduğunu, devamında ölümle sonuçlanabilecek kötü tabloların ortaya çıkabildiğini söyledi.

14.10.2020Gündem
Bursa’da sahte içki operasyonu

Bursa’da sahte içki operasyonu

BURSA'da polisin iki adrese düzenlediği operasyonda sahte içki ve etil alkol ele geçirildi. 2 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

14.10.2020Gündem
Sahte içki nasıl anlaşılır İşte sahte içkiyi anlayabilmenin ipuçları

Sahte içki nasıl anlaşılır? İşte sahte içkiyi anlayabilmenin ipuçları

Türkiye’nin çeşitli illerinde sahte içki nedeniyle ölümler yaşanıyor. Ölümlere 1 Kasım’daki yasaktan önce metil alkolü etil alkol diye piyasaya sürenlerin yol açtığı iddia ediliyor. Peki bir ölümcül sonuçlara neden olan sahte içkiler nasıl anlaşılır, dikkat edilecek ayrıntılar neler? İşte sahte içkiyi anlayabilmenin ipuçları...

14.10.2020Gündem
Polisten şok kaçak alkol operasyonu 7 ton ele geçirildi

Polisten şok kaçak alkol operasyonu! 7 ton ele geçirildi

Başakşehir'de kaçak alkol imalathanelerine operasyon düzenlendi. Operasyonda 7 ton etil ve metil alkol ile sahte içki yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. Operasyon kapsamında 2 kişi de gözaltına alındı.

13.10.2020Gündem
Son dakika... Sahte içkiden 5 günde 43 kişi yaşamını yitirdi

Son dakika... Sahte içkiden 5 günde 43 kişi yaşamını yitirdi

İstanbul, İzmir, Mersin, Aydın, Muğla, Kırıkkale ve Trabzon'da 9 Ekim'den bu yana metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle yaşamını yitirenlerin sayısı 43'e yükseldi.

13.10.2020Gündem
Son dakika haberler... Emniyetten sahte içki zehirlenmeleriyle ilgili açıklama

Son dakika haberler... Emniyet'ten sahte içki zehirlenmeleriyle ilgili açıklama

Son dakika haberine göre, Emniyet Genel Müdürlüğü alkollü içki zehirlenmeleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı. "Olaylarla ilgili Emniyet birimlerimizce yapılan operasyonlar neticesinde yakalanan 58 şüpheliden 7’si tutuklanmıştır." denilen açıklamada, "Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Birimlerince ölüm olayları sonrasında 5- 11/10/2020 tarihleri arasında yapılan operasyonlarda 16.737 litre etil alkol, 3.253 litre ile 2.495 şişe sahte alkollü içki ele geçirilmiştir." ifadelerine yer verildi. Açıklamada ayrıca "Son günlerde meydana gelen olaylarla ilgili olarak yaptığımız araştırmalar ve elde ettiğimiz bulgular sonucunda; marketlerde satılan ve dezenfektan olarak kullanılan etil alkol bazlı yüzey temizleyici sıvılara, içki aromaları karıştırmak suretiyle içilmesinden dolayı zehirlenme vakalarının yaşandığı anlaşılmıştır." denildi.

13.10.2020Gündem
Sahte içkide kullanılan metil alkolün 7 mililitresi bile öldürücü olabilir uyarısı

Sahte içkide kullanılan metil alkolün "7 mililitresi bile öldürücü olabilir" uyarısı

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Başkanı Prof. Dr. Başar Cander, sahte içki dolayısıyla meydana gelen ölümlere metil alkolün neden olduğunu belirterek, "Metil alkol, 7 mililitre alımlarda dahi ölümcül olabilen çok ağır zehirlenmeye yol açabilir." dedi.

13.10.2020Haber
Son dakika haberi İzmirde sahte içkiden ölenlerin sayısı 18e yükseldi

Son dakika haberi! İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 18'e yükseldi

İzmir'de sahte içkiden zehirlendikleri iddiasıyla hastanede tedavi gören 3 kişi daha yaşamını yitirdi. Böylece, İzmir’de sahte içkiden ölenlerin sayısı 18'e çıktı.

13.10.2020Haber
Son dakika haberi Sahte içki kâbusu... İzmirde ölü sayısı 18e yükseldi

Son dakika haberi! Sahte içki kâbusu... İzmir'de ölü sayısı 18'e yükseldi

İzmir'de sahte içkiden zehirlendikleri iddiasıyla hastanede tedavi gören 3 kişi daha yaşamını yitirdi. Böylece, İzmir’de sahte içkiden ölenlerin sayısı 18'e çıktı.

13.10.2020Gündem
Muğla’da sahte içki ve kaçak ürünler ele geçirildi

Muğla’da sahte içki ve kaçak ürünler ele geçirildi

MUĞLA’da yapılan operasyonlarda sahte içki ve gümrük kaçağı ürünler ele geçirildi. Ele geçirilen ürünlerle ilgili 56 kişi hakkında yasal işlem uygulandı.

12.10.2020Gündem
Beyoğlu’nda sahte içki denetimi

Beyoğlu’nda sahte içki denetimi

Beyoğlu’nda sahte ve kaçak içki denetimi yapıldı.

11.10.2020Gündem
Merdivenaltı üretim maske ve dezenfektanlar zehirliyor... Tek çare standartlara uygun, ambalajlı ürünler

Merdivenaltı üretim maske ve dezenfektanlar zehirliyor... Tek çare standartlara uygun, ambalajlı ürünler

Kontrolsüz üretilen maske ve dezenfektan, kullananı sadece virüse karşı savunmasız bırakmıyor, tahriş veya zehirlenmeye de sebep olabiliyor. Uzmanlar “Üç katlı her maske cilde uyumlu değildir, üretici test yaptırmalı. Tek çare kaynağını bildiğiniz yerden almak” diyor. ÜTS (Ürün Takip Sistemi) mobil uygulamasını kullanıp maske ve dezenfektanınızı sorgulayabilirsiniz.

11.10.2020Hürriyet Pazar
Sahte içkiden ölenlerin sayısı 14e yükseldi

Sahte içkiden ölenlerin sayısı 14'e yükseldi

İzmir ve Kırıkkale’de önceki gün 8 kişi sahte içki içtiği için hayatını kaybetmişti. Sahte içki satanlara yönelik operasyonlar devam ederken, 6 kişi daha sahte içkiden öldü.

11.10.2020Gündem
Son dakika haberler: İzmirde sahte içki kâbusu büyüyor Hayatını kaybedenlerin sayısı yükseldi

Son dakika haberler: İzmir'de sahte içki kâbusu büyüyor! Hayatını kaybedenlerin sayısı yükseldi

İzmir'de sahte içkiden zehirlenip, yaşamını yitirenlerin sayısı, 6'ya yükseldi. 16 kişinin hastanelerdeki tedavisi sürerken soruşturma kapsamında 10 kişinin gözaltında olduğu bildirildi. Tedavi altında olan T.U.'nun (50) annesi Zekiye U., "Çok büyük panik ve heyecan yaşadım. İçkiyi satanlara çok kızdım. Oğlum hastalandığını bana söylemedi. Ben onun ölüsünü de bulabilirdim. Dün gece, saat 22.20 gibi, 'Anne ben galiba beyin kanaması geçiriyorum, acil ambulans çağır' dedi. Ben ambulans çağıramadım heyecandan. Sahte alkolden akın akın insanlar da geldi. Yattığı bölümdekilerde zehirlenmeden gelmiş. Oğlum, Konak'tan almış sahte içkiyi, sadece kendisi içmiş" dedi.

10.10.2020Gündem
Sahte  içki kâbusu... 8 kişi hayatını kaybetti

Sahte içki kâbusu... 8 kişi hayatını kaybetti

İzmir ve Kırıkkale’de sahte içkiden zehirlenen 26 kişi hastanelik oldu. İzmir’de 1 kişi, Kırıkkale’de 7 kişi can verirken 8 kişinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

10.10.2020Gündem
Son dakika haberler... Sahte içkiden 7 kişi ölmüştü... Valilik korkunç detayı açıkladı

Son dakika haberler... Sahte içkiden 7 kişi ölmüştü... Valilik korkunç detayı açıkladı

Kırıkkale'de sahte içkiden zehirlendikleri şüphesiyle hastanelere başvuran 8 kişiden 7'si öldü, birinin tedavisi sürüyor. Kırıkkale Valiliği'nin son dakika açıklamasında "Konu ile ilgili olarak yapılan ilk araştırmada, şahısların aynı marketten temin ettikleri dezenfektan olarak kullanılan etil alkol bazlı yüzey temizleyici sıvılara içki aromaları karıştırmak suretiyle kendi yaptıkları karışımı içmeleri neticesinde zehirlenmiş oldukları anlaşılmıştır." denildi.

9.10.2020Gündem
Ankara merkezli 5 ilde sahte içki operasyonu: 17 gözaltı

Ankara merkezli 5 ilde sahte içki operasyonu: 17 gözaltı

Operasyonlarda 6 bin 800 sahte alkollü içki, sahte içki yapımında kullanılan 2 kazan ile 6 bin 956 ürün ve 149 sahte TAPDK bandrolü ele geçirildi.

3.10.2020Gündem
Restoran ve manavda, 11 litre kaçak etil alkol ele geçirildi

Restoran ve manavda, 11 litre kaçak etil alkol ele geçirildi

ESKİŞEHİR'de jandarma ekiplerince arama yapılan bir manavda ile restoranda bandrolsüz ve faturasız 11 litre etil alkol ele geçirildi. Kaçak alkolle ilgili işletme sahibi 2 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

28.09.2020Gündem
Manisa’da sahte içki ve uyuşturucu operasyonu

Manisa’da sahte içki ve uyuşturucu operasyonu

Manisa’nın Salihli ilçesinde polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda 20 litre sahte rakı ile uyuşturucu madde ele geçirildi.

25.09.2020Gündem
İzmir’de kaçak içki ve tütün operasyonu

İzmir’de kaçak içki ve tütün operasyonu

İzmir'in Dikili ilçesinde düzenlenen kaçak alkollü içki kaçakçılığına yönelik operasyonda, yaklaşık 2.744 litre sahte kaçak alkole el konuldu.

25.09.2020Gündem
Rhesus cinsi 2 maymunun ele geçtiği operasyonda 3 kişi tutuklandı

'Rhesus' cinsi 2 maymunun ele geçtiği operasyonda 3 kişi tutuklandı

MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, polisin düzenlediği operasyonda sahte ve kaçak içki ile 'Rhesus' cinsi 2 maymun ele geçirildi. Gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklanırken, maymunlar ise Doğa Koruma ve Milli Parklar Muğla Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.

22.09.2020Gündem
Dönere at eti karıştırdılar, lahmacuna böbrek eti koydular, çayı boya ile kararttılar... Gıda sahtekârları durmuyor

Dönere at eti karıştırdılar, lahmacuna böbrek eti koydular, çayı boya ile kararttılar... Gıda sahtekârları durmuyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, 91 firmaya ait 113 taklit ve tağşişli ürünü tek tek açıkladı. Döner ve sucukta at eti, pişmiş lahmacunda kalp, böbrek, karaciğer, taşlık gibi sakatat, bazı çikolatalarda da ilaç etken maddesine rastlandı.

16.09.2020Ekonomi
Jandarmanın operasyonunda 7 bin 220 litre sahte içki ele geçirildi

Jandarmanın operasyonunda 7 bin 220 litre sahte içki ele geçirildi

İSTANBUL İl Jandarma Komutanlığı sahte içki üreterek insan sağlığını tehdit eden organize suç örgütü üyesi 6 şüpheliyi yakaladı. Operasyonda çeşitli markalara ait 1 milyon sahte etiket, 30 bin boş içki şişesi, 12 bin çeşitli içki markalarına ait logolu ve bilyeli kapak, 10 bin adet TAPDK bandrolü, 7 bin 220 litre sahte içki ve etil alkol ele geçirildi. Operasyon anları kameralara yansıdı.

3.09.2020Gündem
Akuamarin (Aquamarine) Taşı nedir, nerelerde ve nasıl bulunur Akuamarin Taşı nasıl anlaşılır Özellikleri ve faydaları

Akuamarin (Aquamarine) Taşı nedir, nerelerde ve nasıl bulunur? Akuamarin Taşı nasıl anlaşılır? Özellikleri ve faydaları

Akuamarin (aquamarine) taşı, değerli taş gruplarından biridir. Kuyum ve aksesuar sektöründe etkin şekilde kullanılır. Zümrüde benzediği için özel bir ilgi duyulmaktadır. Akuamarin takı olarak değerlendirilse de şifalı olmasından dolayı tıbbi tedavide de kullanılıyor. Akuamarin taşı hakkında detaylı bilgiyi sizler için hazırladık.

27.08.2020Gündem
Mersinde 975 litre sahte etil alkol ele geçirildi

Mersin'de 975 litre sahte etil alkol ele geçirildi

MERSİN'de bir depo ile kargo şubesinde yapılan aramalarda toplam 975 litre sahte etil alkol ile içki yapımında kullanılan 225 kit ve 10 bin etiket ele geçirildi. 3 şüpheli gözaltına alındı.

11.08.2020Gündem
Kaplan Gözü Taşı Nedir, Nerelerde Ve Nasıl Bulunur Kaplan Gözü Taşı Nasıl Anlaşılır Özellikleri Ve Faydaları

Kaplan Gözü Taşı Nedir, Nerelerde Ve Nasıl Bulunur? Kaplan Gözü Taşı Nasıl Anlaşılır? Özellikleri Ve Faydaları

Kaplan gözü taşı, kuvars grubu taşlar içerisinde yer almaktadır. Bu özel taşın yoğun olarak demir oksit, sarı ve kahverengi renk tonlarından meydana gelmesi sebebi ile kaplan gözüne benzetildiği için bu ad ile anıldığı bilinmektedir. Kaplan gözü taşı nedir, nerelerde ve nasıl bulunur? Kaplan gözü taşı nasıl anlaşılır? Özellikleri ve faydaları ve merak edilen konuları sizler için hazırladık.

7.08.2020İyi Yaşam
Akuamarin (Aquamarine) Taşı Nedir, Nerelerde Ve Nasıl Bulunur Akuamarin Taşı Nasıl Anlaşılır Özellikleri Ve Faydaları

Akuamarin (Aquamarine) Taşı Nedir, Nerelerde Ve Nasıl Bulunur? Akuamarin Taşı Nasıl Anlaşılır? Özellikleri Ve Faydaları

Akuamarin (aquamarine) taşı, değerli taş gruplarından biridir. Kuyum ve aksesuar sektöründe etkin şekilde kullanılır. Zümrüde benzediği için özel bir ilgi duyulmaktadır. Akuamarin takı olarak değerlendirilse de şifalı olmasından dolayı tıbbi tedavide de kullanılıyor. Akuamarin taşı hakkında detaylı bilgiyi sizler için hazırladık.

5.08.2020İyi Yaşam
İzmirde sahte içki operasyonu

İzmir'de sahte içki operasyonu

İZMİR'in Bornova ilçesinde, polisin düzenlediği operasyonda 276 şişe sahte rakı, 120 litre etil alkol, 150 litre açık sahte rakı ele geçirildi.

30.07.2020Gündem
Zeytinburnunda sahte içki operasyonu

Zeytinburnu'nda sahte içki operasyonu

Zeytinburnu'nda sahte içki üretimi yapılan iş yerine düzenlenen operasyonda 275 litre alkol ele geçirilirken, 1 şüpheli gözaltına alındı.

21.07.2020Gündem
Adana’da 920 bin liralık sahte içki üretim malzemesi ele geçirildi

Adana’da 920 bin liralık sahte içki üretim malzemesi ele geçirildi

ADANA’da, polisin düzenlediği operasyonda, piyasa değeri 920 bin lira olan sahte içki üretim malzemesi ve gümrük kaçağı nargile tütünü ele geçirildi.

13.07.2020Gündem
Oyun (Playstation) salonları açık mı

Oyun (Playstation) salonları açık mı?

Playstation salonları açık mı sorusu ile konsol oyunu tutkunu olan pek çok kişinin araştırdığı husus oluyor. İçişleri Bakanlığı genelgesi ile pek çok ilde kepenklerini kapatan Playstation salonları, yayımlanan yeni genelge ile belirli şartlar dahilinde hizmet vermeye başlıyor. Peki Playstation salonları açık mı? İşte, Playstation salonları hakkında merak edilen bazı bilgiler

8.07.2020Gündem
16 ilde kaçak tütün operasyonu: 20 tutuklama

16 ilde kaçak tütün operasyonu: 20 tutuklama

İSTANBUL merkezli olarak 16 ilde yapılan sigara, alkol ve tütün kaçakçılarına yönelik eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda yakalanan şüphelilerden 20'si tutuklanırken, 32'si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

7.07.2020Gündem
Kıraathanelerde (Kahvelerde) ne zaman oyun oynanacak İşte, önemli şartlar

Kıraathanelerde (Kahvelerde) ne zaman oyun oynanacak? İşte, önemli şartlar

Kıraathaneler ya da diğer adıyla kahvelerde oyun oynanacak mı sorusu, 1 Temmuz Çarşamba günü pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelge ile koşulları belirlenen kahvelerde oyun oynama kıstasları, bu kriterlere uyulmadığı taktirde cezai müeyyide ile neticelendirilecek. Peki, Kıraathanelerde (Kahvelerde) ne zaman oyun oynanacak? İşte, bakanlığın yayımladığı o genelge

1.07.2020Gündem
İnternet kafeler ve oyun salonları ne zaman açılacak Tarih belli oldu

İnternet kafeler ve oyun salonları ne zaman açılacak? Tarih belli oldu!

İnternet kafeler ve oyun salonlarının ne zaman açılacağı ile ilgili İçişleri Bakanlığı açıklama yaptı. Koroanvirüs önlemleri kapsamında bir süredir birçok işletme kapalıydı. Normalleşme süreci ile beraber açılan yerlerin ardından gözler internet kafeler ve oyun salonlarına çevrildi. İşte genelgeye göre internet kafeler ve elektronik oyun yerlerinin açılma tarihi…

29.06.2020Gündem
İnternet kafe ve oyun salonları ne zaman açılacak İşte İçişleri Bakanlığı Genelgesi

İnternet kafe ve oyun salonları ne zaman açılacak? İşte İçişleri Bakanlığı Genelgesi

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz'da faaliyetlerine başlayabilecek.

26.06.2020Gündem
Son dakika haberler... İçişleri Bakanlığı yayımladı: 1 Temmuzda faaliyetlerine başlayacak

Son dakika haberler... İçişleri Bakanlığı yayımladı: 1 Temmuz'da faaliyetlerine başlayacak

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerlerine maskesiz girilemeyecek, içeride maske çıkarılmayacak. Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz'da faaliyetlerine başlayabilecek.

26.06.2020Gündem
Ataşehirde jandarmanın kaçak alkol operasyonu kamerada 8 ton ele geçirildi

Ataşehir'de jandarmanın kaçak alkol operasyonu kamerada! 8 ton ele geçirildi

ATAŞEHİR'de jandarma ekipleri, çeşitli yollarla İstanbul'a getirilen kaçak etil alkollerin sahte içki ve dezenfektan üretimi için piyasaya sürüleceği yönündeki ihbar üzerine harekete geçti. Operasyonda 8 ton etil alkol ele geçirirken, 3 şüpheli de gözaltına alındı.

15.06.2020Gündem
Bursada polis ekipleri kaçakçılara göz açtırmıyor

Bursa'da polis ekipleri kaçakçılara göz açtırmıyor

BURSA’da polis ekipleri, yılbaşından beri yaptığı çalışmalarda 3 bin 433 şişe gümrük kaçağı içki, 126 tarihi eser, 5 bin litre dezenfektan ve çok sayıda maske ele geçirdi, 55 kişi gözaltına alındı.

12.06.2020Gündem
İstanbul sahte içki operasyonu Binlercesi ele geçirildi

İstanbul sahte içki operasyonu! Binlercesi ele geçirildi

Pendik’te düzenlenen operasyonda satışa hazır vaziyette 7 bin şişe sahte içki ele geçirildi.

10.06.2020Gündem
Kadıköyde sahte içki operasyonu

Kadıköy'de sahte içki operasyonu

KADIKÖY'de, düzenlenen operasyonda yaklaşık 500 litre etil alkol, 100 litre sahte içki ile sahte içki üretiminde kullanılan malzemeler ele geçirilirken 1 şüpheli gözaltına alındı.

10.06.2020Haber
Kadıköyde sahte içki operasyonu

Kadıköy'de sahte içki operasyonu

KADIKÖY'de, düzenlenen operasyonda yaklaşık 500 litre etil alkol, 100 litre sahte içki ile sahte içki üretiminde kullanılan malzemeler ele geçirilirken 1 şüpheli gözaltına alındı.

10.06.2020Gündem
Tuzladaki operasyonda 47 ton metil alkol ele geçirildi

Tuzla'daki operasyonda 47 ton metil alkol ele geçirildi

TUZLA'da polis ekipleri, internet üzerinden satışlarla piyasaya metil alkol tedarik edildiği yönündeki ihbar üzerine harekete geçti. Depoya düzenlenen baskında 47 ton metil alkole el konuldu. Operasyon ve şüphelilerin yakalanması kameralara yansıdı.

9.06.2020Gündem
Eyüpsultanda üretilip Rusyaya sahte parfüm gönderilen depoya baskın

Eyüpsultan'da üretilip Rusya'ya sahte parfüm gönderilen depoya baskın

EYÜPSULTAN'DAKİ iş hanında sahte parfüm üretimi yapılan depoya polis ekipleri operasyon düzenledi. Operasyonda 1 milyon adet sahte parfüm ele geçirilirken, sahte parfümlerin Rusya'ya gönderildiği öğrenildi.

3.06.2020Gündem
Eyüpsultan’da bir milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi

Eyüpsultan’da bir milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi

EYÜPSULTAN'DAKİ iş hanında sahte parfüm üretimi yapılan depoya polis ekipleri operasyon düzenledi. Operasyonda 1 milyon adet sahte parfüm ele geçirilirken, sahte parfümlerin Rusya'ya gönderildiği öğrenildi.

3.06.2020Haber
İzmirde 8 ton sahte etil alkol ele geçirildi

İzmir'de 8 ton sahte etil alkol ele geçirildi

İZMİR'in Karabağlar ilçesinde, aynı mahallede bulunan 2 depoya yapılan operasyonda, piyasa değeri yaklaşık 250 bin TL olan 8 ton sahte etil alkol ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 2'si 18 yaşından küçük, 4 kişi gözaltına alındı.

30.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni günden sahte içki

COVID-19 salgını ve ölümleri ile uğraşırken, gündem bir anda sahte içkiye bağlı metil alkol zehirlenmesine kaydı.

16.10.2020