EKSTRA
MENÜ

Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Şahan Gökbakar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.526 Şahan Gökbakar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980; İzmir doğumlu Türk komedyen ve oyuncu.

Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan'ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Şahan Gökbakar Haberleri

İlhami Keser: 1 dolar bahşişimle üç su aldım, üç de bakkal verdi

İlhami Keser: 1 dolar bahşişimle üç su aldım, üç de bakkal verdi

Herkes onu Şahan Gökbakar’ın paylaştığı videodaki yangını çıplak elle söndürmeye çalışan Adıyamanlı genç olarak tanıdı. Gündüz garsonluk yaptığı otelde görevini tamamlayıp akşamları otostop çekerek yangın yerlerine ulaşıyordu. 21 yaşındaki İlhami Keser “Doğa benim kırmızı çizgimdir” diyor.

15.08.2021Hürriyet Pazar
Kenan İmirzalıoğlu: Denize girmemize rağmen içimiz yine soğumuyordu

Kenan İmirzalıoğlu: Denize girmemize rağmen içimiz yine soğumuyordu

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu tatil dönüşü soluğu kuaförde aldı.

7.08.2021Magazin
Şahan Gökbakar: Çok şükür felaketi atlattık

Şahan Gökbakar: Çok şükür felaketi atlattık

Marmaris’te başlayan yangının ilk gününden bu yana alandan canlı yayınlar yapan ve bölgeye yardım talep eden Şahan Gökbakar, orman yangınının söndürülme işleminin başarıyla gerçekleştiğini açıkladı. Ünlü oyuncu müjdeli haberi, “Çok şükür, felaketti atlattık” sözleriyle duyurdu.

7.08.2021Magazin
Yangın bölgelerine ünlülerden yardım eli: Dualarınızla Turgut’ta bir dağı kurtardık

Yangın bölgelerine ünlülerden yardım eli: Dualarınızla Turgut’ta bir dağı kurtardık

Ünlü isimler, Türkiye’nin birçok bölgesinde devam eden orman yangınlarından etkilenenlere yardım eli uzattı.

6.08.2021Magazin
Şahan Gökbakardan yangınla mücadelede provokasyon uyarısı

Şahan Gökbakar'dan yangınla mücadelede provokasyon uyarısı

Marmaris'te 8 gündür devam eden orman yangınında alevler Hisarönü, Orhaniye, Turgut ve Turunç mahallerinde kontrol altına alındı. Orman yangınlarına karşı verilen mücadeleye günlerdir destek veren komedyen Şahan Gökbakar'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Bölgede 'gönüllü' adı altında provokatörlerin bulunduğu iddia eden Gökbakar, botla 10-15 kişinin bölgeye geldiğini ve yangını söndürecek gibi yangının içine koştuklarını söyledi. Gökbakar, bu kişilerin oradaki ekiplerin düzenini bozduğunu ifade etti.

5.08.2021Gündem
Yangınla mücadelede tek yürek Ünlüler seferber oldu...

Yangınla mücadelede tek yürek! Ünlüler seferber oldu...

Ünlü isimler Türkiye’nin dört bir yanını saran yangınlar için tek yürek oldu. Kimi yangın söndürme çalışmalarında yer aldı, kimi de felaket bölgelerine yardım için seferberlik başlattı.

5.08.2021Magazin
Delikyol koyu nerede Şahan Gökbakar’ın yayınları sonrası merak konusu oldu:

Delikyol koyu nerede? Şahan Gökbakar’ın yayınları sonrası merak konusu oldu:

Deliklikoy yangın haberleriyle gündeme geldi. Delikyol mevkindeki son durum, Şahan Gökbakar tarafından paylaşıldı. Haberler ardından Delikyol mevkinin konumu bir kez daha merak konusu. Peki, Şahan Gökbakar'ın canlı yayın yaptığı Delikyol mevki nerede?

4.08.2021Magazin
Yangın topu nedir

Yangın topu nedir?

Yangınlarla mücadele konusunda oldukça önemli bir ekipman olan yangın söndürme topları, Türkiye'nin Akdeniz ve Ege bölgelerinde etkili olmayı sürdüren orman yangınlarıyla bir kez daha gündeme geldi. Yangınlara karşı etkili bir kullanım olarak sunulan yangın topu, alevle temas ettiği zaman 3 ile 5 saniye arasında patlıyor.

4.08.2021Gündem
Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar bugün ameliyat olacak

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar bugün ameliyat olacak

Reklam çekimleri sırasında fenalaşan, ardından tatilde bayılan ünlü oyuncu Hülya Duyar’ın beyninde tümör olduğu ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu hastaneye yattı.

4.08.2021Magazin
Şahan Gökbakar: Kimseden yardım istemeyeceğim

Şahan Gökbakar: Kimseden yardım istemeyeceğim

Marmaris’te evi bulunan Şahan Gökbakar, yangın bölgesinden yaptığı canlı yayınlarla sosyal medya hesabından yardım istedi. Ancak komedyeni mülkünün derdine düşmekle suçlayanlar oldu.

4.08.2021Magazin
İçindeki bu yangını unutma Ünlü isimler yangın bölgelerine yardım çağrısında bulundu...

İçindeki bu yangını unutma! Ünlü isimler yangın bölgelerine yardım çağrısında bulundu...

Türkiye’nin birçok bölgesinde 5 gündür devam eden orman yangınlarına ünlü isimlerin tepkileri dinmek bilmiyor. Tüm Türkiye gibi acıyı derinden yaşayan birçok ünlü isim, sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getirerek yardım çağrısında bulunuyor.

3.08.2021Magazin
Songül Karlı, Fethiyedeki yangını görüntüledi: Oteller boşaltılıyor

Songül Karlı, Fethiye'deki yangını görüntüledi: Oteller boşaltılıyor

Önceki gün Manavgat'ta başlayan orman yangının ardından Türkiye'nin çeşitli yerlerinden benzer haberler geldi. Osmaniye, Adana ve Kayseri'nin ardından Muğla da alevlere teslim oldu.

31.07.2021Magazin
Ciğerlerimiz yanıyor: Tuğba Özay tayına ağladı, Şahan Gökbakarın evi risk altında... Ünlü isimler TEMAyı bağış yağmuruna tuttu

Ciğerlerimiz yanıyor: Tuğba Özay tayına ağladı, Şahan Gökbakar'ın evi risk altında... Ünlü isimler TEMA'yı bağış yağmuruna tuttu!

83 milyon günlerdir yanan ormanına, telef olan hayvanına ve can kayıplarına ağlıyor. Türkiye’nin farklı noktalarında ardı ardına çıkan orman yangınları, söndürme çalışmalarına rağmen henüz kontrol altına alınamadı. Ünlü isimler de ülkenin yanan dört bir yanı karşısında üzüntülerini sosyal medyadan dile getirdi.

31.07.2021Magazin
İskele açıklaması

İskele açıklaması

Şahan Gökbakar, Marmaris Delikyol mevkisinde 10 milyon TL’ye satın aldığı villasının iskelesinin kaçak olduğu ve denize bıraktığı tonozların kaldırılmasıyla ilgili sosyal medya hesabından günler sonra açıklama yaptı.

15.07.2021Gündem
Şahan Gökbakarın villasının olduğu koydaki iskele ile ilgili yeni gelişme

Şahan Gökbakar'ın villasının olduğu koydaki iskele ile ilgili yeni gelişme

MUĞLA Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nce komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür' tabelası asmasıyla ilgili başlatılan inceleme tamamlandı. İskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi'ne, tonozların kaldırılması için de Büyükşehir Belediyesi'ne tutanak gönderildiği belirtildi. Villanın yapı kullanım izni olup, olmadığına dair resmi kurumlarla yazışmaların ise devam ettiği kaydedildi.

13.07.2021Magazin
Yeliz Korkmaz (Semiraminta)dan Demet Özdemire : Bir TikTok dansına var mısın

Yeliz Korkmaz (Semiraminta)'dan Demet Özdemir'e : "Bir TikTok dansına var mısın?"

Semiraminta ismiyle sosyal medyada çıkış yapan fenomen Yeliz Korkmaz hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Hakkında merak edilenleri yanıtlayan genç fenomen kapanışta Demet Özdemir'e, "Çok iyi bir dansçı olduğunu ve dans etmeyi çok sevdiğini bildiğim için benimle birlikte bir dans videosu çeker mi diye sormak isterdim" dedi. İşte o anlar...

9.07.2021Magazin
Şahan Gökbakarın villasının bulunduğu koya  kaçak iskele iddiasına inceleme

Şahan Gökbakar'ın villasının bulunduğu koya kaçak iskele iddiasına inceleme

MUĞLA Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, komedyen Şahan Gökbakar'ın Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, 'Özel mülktür' tabelası astığı iddialarıyla ilgili olarak inceleme başlattı.

8.07.2021Magazin
Şahan Gökbakara büyük şok Villasının önüne özel mülk girilmez tabelası asmıştı...

Şahan Gökbakar'a büyük şok! Villasının önüne 'özel mülk girilmez' tabelası asmıştı...

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, komedyen Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırıp, ’Özel mülktür’ tabelası astığı iddialarıyla ilgili olarak inceleme başlattı.

8.07.2021Magazin
Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki evi sosyal medya gündeminde… Özel mülk tabelası ve evin fiyatı gündem oldu

Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki evi sosyal medya gündeminde… Özel mülk tabelası ve evin fiyatı gündem oldu

Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki evi sosyal medya gündeminde. Evinin önündeki sahile “Özel mülktür girilmez” tabelası astıran Şahan Gökbakar’ın o anları kameraya da yansıdı. Ailesiyle sakin bir tatil için Marmaris’i tercih eden Şahan Gökbakar’ın 10 milyon TL’ye aldığı öğrenilen yeni evi için 3 milyon TL de masraf yaptığı iddia ediliyor. Kendisi için iskele ve kumsal yaptıran komedyen, koyun birçok yerine aynı tabeladan taktırdı. İşte Şahan Gökbakar’ın çok konuşulan eviyle ilgili detaylar…

8.07.2021Magazin
Azra Akın ve oğlu Demirin havuz keyfi

Azra Akın ve oğlu Demir'in havuz keyfi

Azra Akın, eşi Atakan Koru ve oğlu Demir ile Bodrum’da görüntülendi.

8.07.2021Magazin
Şahan Gökbakar ev aldı... Sahili elleriyle kapattı

Şahan Gökbakar ev aldı... Sahili elleriyle kapattı!

Marmaris’te ıssız bir koyda bulunan yeni evinde görüntülenen Şahan Gökbakar, sahile gelen tur teknelerinden rahatsız oldu. Komedyen, akşama doğru evinin önündeki sahile “Özel mülktür girilmez” tabelaları astı.

8.07.2021Magazin
Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi

Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi

Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu menajeri Tolga Akış ile dün evlendi. Mutlu çifti bu özel günlerinde Demet Özdemir, OğuZhan Koç, Eser Yenenler eşi Berfu Yenenler ve Edis Görgülü gibi ünlü dostları yalnız bırakmadı.

7.07.2021Magazin
Şahan Gökbakar ile Selin Gökbakar Selimiyeli oldu

Şahan Gökbakar ile Selin Gökbakar Selimiyeli oldu

Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar, çocukları Deniz Efe ve Ela ile önceki gün Selimiye’de demirledikleri teknelerindeydi.

11.06.2021Magazin
Şahan Gökbakar: Instagram benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü

Şahan Gökbakar: Instagram benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü

Özellikle pandemi döneminde her şeyden uzak kalmayı tercih eden Şahan Gökbakar sosyal medya hesaplarını da kapatmıştı.

6.05.2021Magazin
9 yıl sonra bitti Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı

9 yıl sonra bitti! Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı

Magazin aleminin ünlü isimleri sadece rol aldıkları diziler ya da sundukları programlarla değil, yaşadıkları aşklarla da gündemi meşgul etmeyi başarıyor...Ancak büyük bir heyecanla başlayan ilişkiler her zaman mutlu sona ulaşmıyor. Kimi zaman aile engeline takılan kimi zaman ise ihanetin gölgesi altında bitişe doğru sürüklenen birlikteliklerde ayrılık kaçınılmaz son oluyor. Verilen kararın ardından ise çiftler birbirleri hakkında öyle sözler söylüyorlar ki, birlikte geçen onca zamandan ziyade hafızalarda son cümleler kalıyor... İşte bir zamanlar büyük aşk yaşayıp, sonrasında birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan o isimler...

14.04.2021Magazin
Yasemin Sakallıoğlu kimdir Yasemin Sakallıoğlunun eşi Burak Yırtar hakkında bilgiler

Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Yasemin Sakallıoğlu'nun eşi Burak Yırtar hakkında bilgiler

Sosyal medyada paylaştığı videolarla adını duyuran daha sonra kariyerine oyuncu olarak devam eden Yasemin Sakallıoğlu, yönetmen Burak Yırtar'la nikah masasına oturdu. Evlilik haberleri ardından Yasemin Sakallıoğlu'nun hayatıyla ilgili araştırmalar başladı. Peki, Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Yasemin Sakallıoğlu'nun eşi Burak Yırtar hakkında bilgiler

11.03.2021Magazin
Demet Akalın neden yok Demet ile Alişan programında şok gelişme

Demet Akalın neden yok? Demet ile Alişan programında şok gelişme

Her sabah saat 09.45 itibarıyla izleyicilerle buluşan Demet ve Alişan programında üzücü bir gelişme yaşandı. Programın sunucularından Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un Koronavirüs'e yakalanmasının ardından karantinaya giren Demet Akalın, bir süre programdaki yerini alamayacak. İzleyicilerin 'Demet Akalın neden yok?' sorusuna yanıt veren Alişan, ünlü şarkıcının durumunun iyi olduğunu belirtti.

11.02.2021Magazin
Okan Kurt Survivor 2021e mi katılıyor Demet Akalın açıkladı

Okan Kurt Survivor 2021'e mi katılıyor? Demet Akalın açıkladı!

Acun Ilıcalı, Survivor 2021 kadrosuna dahil olacak isimleri açıklamaya başladı. Survivor 2021'in kadrosunda yer alacak ilk isim Cemal Hünal olmuştu. Demet Akalın'dan çok konuşulacak bir açıklama geldi. Akalın, Okan Kurt'a da kadroda yer alması için teklif geldiğini duyurdu.

9.12.2020Televizyon
En İyi Şahan Gökbakar Filmleri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Şahan Gökbakar Filmleri Listesi Ve Önerisi (2020)

En İyi Şahan Gökbakar Filmleri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Şahan Gökbakar Filmleri Listesi Ve Önerisi (2020)

Şahan Gökbakar, 20 Eylül 1980 tarihinde İzmir'de doğdu. 2002 yılında Bilkent Üniversitesinin Müzik ve Sahne Sanatları Bölümünden mezun oldu. Hazırladığı ilk programın adı Zıbın'dır. Zıbın'ın ilk bölümü 2004 yılında yayımlandı ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. Sizin için yeni ve eski, en çok izlenen Şahan Gökbakar filmlerini listeledik.

28.10.2020Kültür Sanat

Yazar Sonuçları

Rakamların farkında mısınız

Salgınla ilgili rakamların tamamı ürkütücü ama isterseniz gelin biz rakamlardan önce, yazımıza durumu özetleyen çok daha net, çok daha açık, çok daha acı ve çok daha ürkütücü bir cümleyle başlayalım: TÜRKİYE -maalesef- SALGININ EN AĞIR DÖNEMLERİNDEN BİRİNİ YAŞIYOR.

16.09.2021

Alaçatı’nın sorunu

Alaçatı’daki son cinayet olayının en berbat tarafı, mekan sahiplerinin cinayeti işleyen valelerle ilgili “Valeler bizim değil, tanımıyoruz” demesi.

27.08.2021

Sevgilinizin doğum gününe gitmezseniz ne olur

Can Yaman ile İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’nın ayrıldığı konuşuluyor.

19.08.2021

4. doz doğru karar mı

İKİ doz Sinovac aşısı yaptıran sağlıkçılara ve risk grubunda olanlara 3. doz Sinovac veya BioNTech aşısı yapılması tartışmasız doğru bir karardı. Ancak 3. dozda BioNTech aşısını tercih edenlere 4. doz olarak yeniden BioNTech aşısı yapılma önerisi bence acele edilmiş, erken alınmış bir karar oldu.

19.08.2021

Bu yangında çalışan 350 gönüllünün 250’si kadın

Fotoğrafta gördüğünüz yer, Bodrum’un Konacık bölgesindeki Herodot Kültür Merkezi’nin ana salonu...

10.08.2021

“Serin” 2021’in sıcaklık derecesi ürkütücü

Aşırı sıcaklar, seller ve yangınlar sebebiyle son zamanlarda hepimiz en az bir kez şu cümleyi kurmuşuzdur, “Doğa bizden intikam alıyor.”

7.08.2021

Mangalcı avı başladı

Öyle bir hava estiriyoruz ama aslında büyük mangalcı falan olduğumuz yok. Bizdeki asıl problem “aşırı mangalcı” olmamız değil, tesis olmaması.

6.08.2021

Yangın ile mücadelenin ünlü isimleri

Şahan Gökbakar... Demet Akalın... Selin Ciğerci... Ece Erken... İbrahim Çelikkol... Ve daha adını sayamadığım birçok ünlü... Türkiye’nin dört bir yanını saran yangınlar için tek yürek oldular. Kimi alanda, elinde hortum ile yangın söndürme çalışmalarına katıldı, kimi de felaket bölgelerine yardım için seferberlik başlattı. ‘A, onun yangın alanında işi ne?’ ya da ‘Ay, inanamıyorum içinden melek gibi biri çıktı!’ diyenlere de bir mesajları var: ‘Bu vatan hepimizin...’

6.08.2021

Yangın öncesi ve sonrası

Günlerdir yangınlarla yatıp kalkıyoruz.

4.08.2021

Şahan tartışmasına nasıl bakıyorsunuz?

Şahan Gökbakar’ın Marmaris’ten yaptığı paylaşımın ardından bölgeye üç helikopter gittiği iddia edilmişti. Diğer yandan Gökbakar’ı mülkünün derdine düşmekle suçlayanlar oldu. Hızlandırılmış tur isteyenlere karşı görüşleri toparladım.

3.08.2021

İyi başladı kötü bitirdi

Ortalık yanıyor Tuğba Özay çıkmış ekranlara parmak sallıyor.

3.08.2021

Şahan’ın önlemleri aşırı mı yerinde mi?

Denizler herkesin ama malum bizde buna pek aldırış eden yoktur.

9.07.2021

Sertab haklı mı haksız mı?

Bodrum’da bir çevre etkinliğine katılan Sertab Erener’in, “Artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler” açıklaması tartışılıyor.

9.07.2021

Insta-bunalım: En iyisi bir şey koymamak

Pandeminin bir de Instagram bunalımı yönü var.

9.05.2021

Merve Dizdar’ın önlüğü

Oyuncu Merve Dizdar, ilkokula başladığı günden önlüklü bir fotoğrafını paylaştı. Önlük o kadar büyük ki, okula bugün başlasa ancak olur üzerine. Altına da şunu yazmış: “Seneye de giyersin dediler, 5 sene bu önlükle geçti.” Oh be... Biri de çıkıp küçükken zengin olmadıklarından bahsetti.

9.05.2021

Mutasyonlar tesadüf mü

Pandemide aşılar “out”, mutasyonlar “in” şeklinde özetlenebilecek bir noktadayız. Bunun da açık, net ve kabul edilebilir bir nedeni var: Her yeni mutasyon, virüsün -muhtemelen- sadece “bulaşıcılık yeteneği”ni değil, “hasta etme gücü”nü de arttırabiliyor. Bu da sadece yeni vaka sayılarında artma değil, ağır hasta rakamlarında da yükselme anlamına geliyor.

11.02.2021