MENÜ

Saç Uzatma Yöntemleri

Saç Uzatma Yöntemleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Saç Uzatma Yöntemleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Saç Uzatma Yöntemleri haberi bulunmuştur.

Saç Uzatma Yöntemleri Haberleri

Ispanak ile sağlıklı saç uzatma yöntemleri

Ispanak ile sağlıklı saç uzatma yöntemleri

Bazen aylar geçse bile saçlarınız size hiç uzamıyor gibi gelebilir. Oysa ıspanakla hazırlayabileceğiniz bu tariflerle saçlarınızı uzatmak artık size daha kolay gelecek. Yeşil yapraklı bu sebzenin besin içeriği çok yüksek ve antioksidanlar bakımından oldukça zengin. Ispanak hem saçlarınızı uzatacak hem de onları daha güçlü hale getirecek.

Soğan Suyu İle Saç Uzatma

Soğan Suyu İle Saç Uzatma

Soğan suyu ile saç uzatma yöntemini son zamanlarda çok duymaya başladık. Biz de merak ettik ve biraz araştırdık. Soğan suyu gerçekten saç uzatır mı? Soğan suyu ile saç uzatma nedir? İşte cevaplar...

19.02.2019Saç
Sarımsak Saç Uzatır mı Saçlar İçin Sarımsak Nasıl Kullanılır

Sarımsak Saç Uzatır mı? Saçlar İçin Sarımsak Nasıl Kullanılır?

Sarımsağın saç uzattığına dair birçok söylem bulunuyor. Peki tüm bu söylenenler doğru mu? Sarımsak saç uzatır mı? Saçlar için sarımsak nasıl kullanılır?

4.02.2019Saç
Saçlarınız bir türlü uzamıyor mu

Saçlarınız bir türlü uzamıyor mu?

Zor uzayan saçlar kadınların kabusu olabiliyor. İşte saçları uzamayanlara pratik öneriler...

15.09.2017Stil
2016 yılının favori saç modelleri

2016 yılının favori saç modelleri

Kadınların saçlarıyla ilişkisi hep depresyon odaklı sanılır, hâlbuki depresyondan çok öte değişim her zaman iyi gelir kadın ruhuna.Aynada farklı bir renk, yeni bir saç kesimi gülümseme nedenidir. İşte ünlü kuaför Orhan Bademli'ye göre, 2016 yılında trend olacak saç modelleri...

28.12.2015Stil
Saç Sağlığımız İçin Neler Yapmalıyız(Video)

Saç Sağlığımız İçin Neler Yapmalıyız?(Video)

Saç sağlığımız için neler yapmalıyız?

8.09.2015Saç
Hızlı Saç Uzatmak İçin Ne Yapılmalı(Video)

Hızlı Saç Uzatmak İçin Ne Yapılmalı?(Video)

Saç Bakım Uzmanı Serap Öztürk Niya cevaplıyor; Hızlı saç uzatmak için yapılması gerekenler?

4.09.2015Saç
Hızlı Saç Uzatma Tüyoları

Hızlı Saç Uzatma Tüyoları

Düğün ve davetlerin çok olduğu yaz sezonuna yaklaşırken saç uzatmak işkence haline gelebiliyor. Saçınızı uzatmakta zorlanıyorsanız sizin için hazırladığımız hızlı saç uzatma tüyolarına göz atın!

4.06.2015Saç
Saç Uzatma Yöntemleri

Saç Uzatma Yöntemleri

Saçlarımız eskisinden daha çok boya ve föne maruz kalmaktadır. Bu kadar çok fön ve boya saçta nemin azalmasına, dolaylı olarak kırıkların oluşmasına ve bu nem takviye edilmediği zaman da saç telinde kopmalara neden olmaktadır.

20.05.2015Kişisel Bakım
Çabuk saç uzatma yöntemleri

Çabuk saç uzatma yöntemleri

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmanın doğuştan gelen bir özellik olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Herkesin uygulayabileceği çabuk saç uzatma yöntemleri de var. İşte bunlardan birkaçı...

18.03.2015Stil

Yazar Sonuçları

Saçın sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayan doğal kürler

Saçlarınızın sağlıklı ve bakımlı olması vücut kimyanızın dengesi ve doğru beslenmenize bağlıdır. Dengeli ve sağlıklı beslenenler uzun ve bakımlı saçlar için gerekli olan vitaminleri doğal yollarla alır.

16.05.2020

Düşen saça dava yolu

Uzun, doğal ve dolgun saç modasına Ankaralı kadınlar da uydu. Ama bu modaya uyarken dikkat. Bir okurum, saçını kaynakla uzatmış.

14.11.2006