MENÜ

Saç Rengi

Saç Rengi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Saç Rengi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.438 Saç Rengi haberi bulunmuştur.

Saç Rengi Haberleri

Damla Ersubaşının yeni imajı takipçilerini ikiye böldü

Damla Ersubaşı'nın yeni imajı takipçilerini ikiye böldü!

Bir süredir 2 çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanacağı yönündeki haberlerle gündemde olan Damla Ersubaşı imaj değiştirdi.

16.05.2020Magazin
Tarçın Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Tarçın Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız, bizim en önemli ve tamamlayıcı parçamızdır. Bu yüzden, doğru olan hem fiziksel hem de karakteristik özelliklerimize uygun bir saç rengi seçmektir. Her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve birçok tonu mevcut olan, tarçın bakır saç rengi hakkında tüm bilgileri, sizler için derledik.

23.03.2020Saç
Karamel Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Karamel Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Karamel kahve saç rengi, kadınlar tarafından beğenilen ve oldukça fazla talep gören bir seçenektir. Ancak saçları bu renge boyamadan önce bazı araştırmaların yapılması gerekmektedir. Karamel saç rengi kimlere yakışır, akar mı ve bakımı nasıl yapılır sorularına mutlaka cevap bulunmalıdır. Sizler için karamel kahve saç renginin tüm özelliklerini detaylı olarak hazırladık.

23.03.2020Saç
Sütlü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Sütlü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Sütlü kahve saç rengi kadınların sıklıkla tercih ettiği renklerden biridir. Saçlarında doğal bir hava yakalamak isteyen birçok kadın sütlü kahve saç rengini tercih etmektedir. Ancak sütlü kahvenin de kullanım koşulları vardır. Bu saç rengi de diğerleri gibi her kadında aynı durmamaktadır. Bu sebeple kadınlar, sıklıkla sütlü kahve saç renginin kimlere yakıştığını detayları ile belirttik.

20.03.2020Saç
Soğan Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Soğan Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlar, özellikle kadınların vücutlarında en çok tercih ettikleri alanlardır. Gür ve uzun saçlar, yüzyıllardan bu yana dişiliğin sembolü olmuştur. Sağlıklı görünen parlak saçlar için kozmetik yöntemlere başvuran kadınlar, farklı renkler ile yüzlerini daha aydınlık ve canlı gösterirler. Kadınların en çok tercih ettiği renklerden biri de doğan kabuğudur. Soğan kabuğu renginin kimlere yakışacağını ve bu renk ile ilgili diğer detayları sizler için derledik.

20.03.2020Saç
Sıcak Çikolata Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Sıcak Çikolata Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru saç rengini seçmek her zaman kolay değildir. Size hangi rengin size uygun ve uygulanabilir olduğunu önceden bilmek de yararlı olacaktır. Sert bir renk değişimi mi planlıyorsunuz? Ya da sadece saçınızı boyadınız mi ve yüzünüz sürekli makyaj mı istiyor? Cildiniz griye ya da yüzünüz kırmızıya dönüyorsa muhtemelen doğru saç rengine sahip değilsiniz. İşte sıcak çikolata saç rengine ait bilgileri sizler için derledik.

19.03.2020Saç
Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız bedenimizin en çok dikkat çeken ve fark edilen kısımlarındandır. Bu yüzden kendinize uygun bir saç rengi seçmeniz çok önemlidir. Her dönemde moda olan renklerden biri olan sarı saç rengi ile çok enerjik ve canlı gözükmeniz mümkün. Sarı saçın kimlere yakışacağı hakkındaki tüm bilgileri derledik.

19.03.2020Saç
Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Kahverengi Saç Rengi Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Kahverengi Saç Rengi Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç şekilleri, saç renkleri kişiyi çok fazla değiştiren unsurlardan biridir. Saçlarda uygulanan kesim şeklide kişiyi birden farklılaştırabilirken, saçlarda uygulanan boyama işlemleri de kişiyi farklılaştıran unsurlardan biridir. Saçlarında biraz farklılık yapmak fakat doğallıktan ayrılmak istemeyen kadınlar kahverengi saç renklerine yöneliyorlar. Kahve saç rengi kimlere yakışır, bakımı nasıldır gibi soruların yanıtlarını hazırladık.

18.03.2020Saç
Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız bizim hem eşsiz birer parçamız, hem de bizi diğer hanımlardan ayıran en büyük özelliklerimizdendir. Bu yüzden hem kendi tarzımıza uygun, hem de doğallığımızın çok dışına çıkmadan renk tercihi yapmamız gerekmektedir. Son yıllarda, oldukça sık kullanılmaya başlanan gri saç rengi yüze havalı ve farklı bir görüntü verecektir. Gri saç renginin, kimlere yakışacağı hakkında bilgileri derledik.

18.03.2020Saç
Kumral Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kumral Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kadınlar için saçlar ve yapılacak olan bakım güzellik konusunda en önemli unsurlar arasında gelir. Özellikle saç boyama bir kadın için rutin bakımlar arasında bir basamaktır. Nitekim her kadın güzel görünmeyi arzular ve bu görünümün başında saçlar gelir. Buna paralel olarak kumral saç rengi geçmişten günümüze her kadının daima vazgeçilmezi olmuştur. Peki, kumral saç rengi hangi tene ve kimlere yakışır? Kumral saç rengi akar mı? Kumral saç rengi bakımı nasıl yapılır konuları hakkında bilinmesi gerekenler.

17.03.2020Saç
Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarınız tanımlayıcı bir özelliktir ve diğer insanların sizin hakkınızda fark ettiği ilk şeylerden biridir. Bu nedenle, sadece stilinize uygun değil, aynı zamanda doğal özelliklerinizi de vurgulayan bir renk seçmek mantıklıdır. En çok kullanılan saç renklerinden biri olan küllü kumral, yüzü yumuşatarak kişiye genç bir görünüm verir. Küllü kumralın kimlere yakışacağına dair detayları derledik.

17.03.2020Saç
Fındık Kabuğu Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Fındık Kabuğu Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Fındık kabuğu saç rengi, göz önündeki ünlülerde görmeye alıştığımız bir saç rengi. Fındık kabuğu, saç rengi olarak oldukça popüler ve sevilen bir renk. Bu rengi denemeyi düşünenler için bir yol haritası olması için Fındık kabuğu saç rengi hangi tene ve kimlere yakışır? Akar mı? Bakımı nasıl yapılır? sorularının cevaplarını hazırladık.

17.03.2020Saç
Çikolata Kahve Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Çikolata Kahve Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Çikolata saç rengi, yıllardır bakımlı kadınların vazgeçemediği ve uzun yıllarda kullanmaya devam edecekleri en sıcak renklerden birisidir. Açık ve koyu olmak üzere, birçok farklı tonu bulunan çikolata kahve saç rengi ile ilgili pek çok sorunuza, bu yazımızda cevap bulabileceksiniz.

17.03.2020Saç
Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Bronz kahve saç rengi pek çok kadının tercihlerinin başında geliyor. Özellikle daha parlak ve güçlü bir görünüm vermesi nedeniyle günümüzde bir adım öne çıkmaktadır. Üstelik bu sene en gözde saç renklerinin arasında büyük beğeni topluyor. Peki, bronz kahve saç rengi kimlere yakışır? Bronz kahve saç rengi akar mı? Bronz kahve saç rengi bakımı nasıl yapılır? İşte bu konu hakkında bilinmesi gerekenler.

16.03.2020Saç
Bal Köpüğü Saç Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Bal Köpüğü Saç Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kumral olmak heyecan verici ve göz korkutucu bir deneyim olabilir. Kendinizi balköpüğü gibi açık saçlarla hayal etmek zor olabilir, özellikle de doğası gereği açık tenli değilseniz. Ancak hangi rengin cilt tonunuza uyacağını bilmek, doğru harekete karar vermenize yardımcı olabilir.

16.03.2020Saç
Koyu Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Koyu Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Özellikle kadınlar için en önemli olan aksesuar saçlarıdır. Bazen kendilerinde değişiklik yapmak için bazen de yeni bir şey denemiş olmak için saçlarını boyatırlar. Saç boyalarında çok fazla geniş yelpazede renk seçeneği bulunmaktadır. Koyu kumral saç rengine saçlarını boyatmak isteyen kişiler koyu kumral saç rengi hangi tene yakışır? Koyu kumral saç rengi kimlere nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını hazırladık.

13.03.2020Saç
Koyu Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Koyu Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Son yıllarda doğal saç renkleri oldukça popüler olmaya başladı. Doğal saç renklerinden biri olan koyu kestane saç rengi hangi tene ve kimlere yakışacağı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Koyu kestane saç renginin saçlar yıkandıkça akıp akmadığı ve koyu kestane saç renginin bakımının nasıl yapıldığı herkesin merak ettiği soruların yanıtları ile ilgili detayları sizler için hazırladık.

13.03.2020Saç
Bakır Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Bakır Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru kızıl saç rengi cildinizi canlandırır, yanlış seçim solgun ve hasta görünmenize neden olur. Çok açık veya çok sıcak tonlarda bir cildiniz varsa, zencefil, bakır ve kumral gibi sıcak kızıl saç renklerini seçebilirsiniz. Son yılların en trend renklerinden olan bakırlar, açık tenli ve çilleri olan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Bakır rengin detayları ve kimlere daha çok yakışacağını merak ediyorsanız sizler için hazırladık.

13.03.2020Saç
Bakır Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Bakır Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlar, tarihte her kadının güzelliğinin bin yıllık bir sembolüdür. Kadınların saçlarını yapma şekli ve nasıl besledikleri onlar hakkında çok şey anlatır. Trendler yıllar içinde değişti. Modayı körü körüne takip eden kadınlar, saç kesimleri veya saç renkleri konusunda kendilerine uymayan renkleri de kullandı. Doğru bir saç rengi için saç boyama sırasında uyulması gereken evrensel kurallar vardır. Saç renginizin cildinizin tonuna ve gözlerinizin rengine uyup uymadığına dikkat etmek çok önemlidir. İşte bakır kahve saç rengine ait merak edilen tüm detaylar.

13.03.2020Saç
Altın Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Altın Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Karamel saç tonlarının arasında en dikkat çeken ve en fazla tercih edileni altın karamel olmuştur. Altın karamel saç rengi birçok kadın tarafından ışıltılı görünmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Altın karamel saç rengi hakkında son zamanlarda kadınlar araştırma yapmaktadır. Birçok kadın altın karamel saç rengi kimlere yakışır diye araştırmaktadır. Bu noktada detaylı bilgileri derledik.

12.03.2020Saç
Koyu Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Koyu Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru saç rengine sahip olmak, görünüşünüzde büyük bir fark yaratır, bu yüzden cilt tonunuz için en iyi saç rengini bulmak çok önemlidir. Cilt tonunuz için hangi saç renginin en iyi olduğunu bulmanın ilk adımı, soğuk veya sıcak bir cilt tonuna sahip olup olmadığınızı belirlemektir.

12.03.2020Saç
Koyu Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Koyu Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Yüze havalı, asil ve zarif bir ifade kazandıran koyu kahverengi olan saçlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da kadınların vazgeçemediği saç renkleri arasında. Kadınlar arasında oldukça revaçta olan koyu kahve saç rengi kimlere yakışır, koyu kahve saç rengi akar mı, koyu kahve saç rengindeki saçlara bakım nasıl yapılır? İşte tüm bu soruların cevaplarını hazırladık!

12.03.2020Saç
Altın Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Altın Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç, kadınların görünümünü bir anda değiştiren ve en çok önem verdikleri alanlardan biridir. Sağlıklı ve parlak renkli saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Saç rengi seçiminde önemli olan, rengin cilt tonu ile uyumlu olarak kişiyi daha canlı göstermesidir. Saçlarda kullanılan doğru renkler cildin daha güzel görünmesini sağlar. En çok tercih edilen saç renklerinden biri de altın kahvedir. Altın kahve saç rengi ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtını sizler için hazırladık.

12.03.2020Saç
Kızıl Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kızıl Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Hiç saçınızı kızıla boyamayı düşündün mü? Belki de çocukken kızıla çalan saçlarınız vardı ya da her zaman kızıl saçları sevmişsinizdir. Kırmızı, yüksek etkili bir saç rengidir, hemen dikkat çeker! Kızıl saçlı bir renk tonu seçerseniz, tüm gözleri üzerinize çekmeye hazır olun! Sizin için doğru kırmızı saç rengine karar vermenize yardımcı olmak için kızılın farklı tonlarının kimlere yakışacağını derledik.

11.03.2020Saç
Kızıl Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kızıl Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kızıl ve kahve tonları kadınları en çok tercih ettiği saç renkleri arasında. Oldukça popüler olan bu göz alıcı renklerin birleşimi ise daha çok ilgi uyandırıyor. Birçok ünlü ismin de tercih ettiği bu saç rengini kataloglarda ve dergilerde inceleyenler acaba bana da yakışır mı? Demekten kendini alamıyor. İşte kızıl kahve saç rengi ile merak edilen tüm bilgileri sizler için derledik.

11.03.2020Saç
Açık Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Açık Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız, aynaya baktığımızda gözümüze ilk çarpan, eşsiz birer parçamızdır. Karşımızdaki insanların en çok dikkatini çeken özelliklerimizden birisidir. Bu yüzden hem yüzümüzü ön plana çıkaracak hem de, göz ve ten rengimizle uyumlu bir renk seçmek uygun olacaktır. En sık kullanılan renklerden birisi olan açık kumral saç rengi, sizi olduğunuzdan daha farklı ve genç gösterecektir. İşte açık kumral saç rengine ait merak edilen soruların cevapları.

11.03.2020Saç
Açık Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Açık Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç rengini değiştirmek, kadınlar arasında yaygın bir uygulamadır. Kimi imaj değiştirmek kimi de beyazları kapatmak için saçlarını boyuyorlar. Bazen deneme-yanılmayla en ideal saç rengi bulunuyor. Deneme-yanılma yapmadan açık kestane saç renginin kimlere daha uygun olacağını sizler için derledik.

11.03.2020Saç
Kestane Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kestane Saç Rengi Hangi Tene Ve Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Hem oldukça havalı, hem de kişiye gizemli bir görüntü veren kestane rengi saçlar, bu sene de sıkça tercih edilen renkler arasında. Peki, kestane saç rengi hangi tene ve kimlere yakışır, akar mı, kestane rengi saçlara nasıl bakım yapılır merak ediyorsanız, bu soruların yanıtlarını sizler için hazırladık.

10.03.2020Saç
Açık Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Açık Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde kadınların en beğendikleri ve favori renkleri olarak gösterdikleri saç renklerinden biri; açık karamel saç rengidir. Bu trendi rengi denemek isteyenler ve bu renkte saçları olup da rengin uzun ömürlü kullanımı için yapılması gerekenleri araştıranlar için Açık karamel saç rengi kimlere yakışır? Akar mı? Bakımı nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını detaylı olarak hazırladık.

10.03.2020Saç
Açık Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Açık Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Açık kahve saç rengi nasıl görünüyor? Hangi cilt tonu için en iyi seçenek olur? Koyu ten, açık ten ve bronz ten rengine sahip olanlar bu tonu tercih edebilir mi? İşte açık kahve saç rengi fikirleri hakkında tüm detaylar!

10.03.2020Saç
Karamel Saç Rengi Hangi Tene ve Kimlere Yakışır Akar mı Bakımı Nasıl Yapılır

Karamel Saç Rengi Hangi Tene ve Kimlere Yakışır? Akar mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Genellikle kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir renk olan karamel saç rengi, son dönemde oldukça karşılaştığımız bir renk. Kadınların fazlasıyla sevdiği karamel saç rengi, hangi tene ve kimlere yakışır? Karamel saç rengi akar mı? Karamel saç renginin bakımı nasıl yapılır? Soruları sizin de aklınızda ise, işte cevapları.

10.03.2020Saç
Leyla isminin anlamı nedir Leyla ne demek

Leyla isminin anlamı nedir? Leyla ne demek?

Kız çocuk bekleyen ebeveynlerin en çok tercih ettiği ve araştırdığı isimlerden biri de Leyla. Leyla ismi, geceyi ve gece ile ilgili bazı kavramları temsil etmektedir. Arabi ayların son gecesi anlamında da kullanılır. Peki, Leyla isminin anlamı nedir? Leyla ne demek?

25.02.2020Gündem
Sevgilinizin Saç Rengine Aşık Olanlara: PH 4.5 Renk Koruma

Sevgilinizin Saç Rengine Aşık Olanlara: PH 4.5 Renk Koruma

Sevgilinizin saç rengine de aşıksanız şimdi onun bu rengi korumasına yardımcı olabilirsiniz. Yüz yirmi yılı aşkın süredir saç alanında birçok yeniliğe imza atan Schwarzkopf Professional’ın ilk renk kilitleyici saç terapisi serisi BC BONACURE pH 4.5 Renk Koruma ile sevgilinize 14 Şubat’ta harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Seri, patentli pH 4.5 Teknolojisi ile yalnızca renklendirilmiş saçları korumakla kalmıyor, aynı zamanda mükemmel renkler için saçtaki renk pigmentlerini donduruyor.

28.01.2020Alışveriş
Bilim insanları stresin saçları nasıl beyazlattığını açıkladı

Bilim insanları stresin saçları nasıl beyazlattığını açıkladı

Bilim insanları stresin saçları nasıl beyazlattığı sorusuna bir yanıt bulduklarını açıkladı.

24.01.2020Teknoloji
Türk voleybolunun Mavi Şimşeki Meryem Boz gözünü olimpiyat madalyasına dikti

Türk voleybolunun "Mavi Şimşek"i Meryem Boz gözünü olimpiyat madalyasına dikti

2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri finalinde Almanya'yı 3-0 yenip, şampiyon olarak olimpiyatlara katılma hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın önemli isimlerinden Meryem Boz, Japonya'da da kürsüye çıkmak istediklerini söyledi.

16.01.2020Voleybol
Erman Toroğlunun saçlarına ne oldu İşte cevabı...

Erman Toroğlu'nun saçlarına ne oldu? İşte cevabı...

Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, saçlarıyla gündem olan Erman Toroğlu’yla konuştu.

3.12.2019Magazin
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

Kuaförüm Sensin jüri koltuğunda oturan Adnan Serter, gerek yorumları gerekse tartışmalarıyla gündeme geliyor. Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal ile birlikte yarışmacıları değerlendirip puanlıyor. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

4.11.2019Televizyon
Tavşan kız stili

Tavşan kız stili

Model Cansu Taşkın’ın bir ödül töreninde giydiği hediye paketini andıran elbise hakkında konuşalım.

3.10.2019Magazin
Perakende şirketler, teknoloji şirketlerine dönüşüyor

Perakende şirketler, teknoloji şirketlerine dönüşüyor

Günümüzde perakende şirketleri, e-ticaretin yükselişine karşı ayakta kalabilmek için mücadele ediyor. Bu durum, perakende şirketlerini dijital teknolojileri kullanmaya yöneltiyor. Hatta bu perakendecilerin neredeyse birer teknoloji şirketi haline gelmesine neden oluyor.

24.09.2019Teknoloji
Yılmaz Morgül: Ronaldo beni taklit ediyor

Yılmaz Morgül: Ronaldo beni taklit ediyor

Yılmaz Morgül, şarkıcılığı ile olduğu kadar iddialı çıkış ve yorumlarıyla da dikkat çekiyor.

17.09.2019Magazin
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

En doğru saçı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözlerin kıyasıya yarıştığı Kuaförüm Sensin'in jüri üyelerinden biri de Adnan Serter. 11 yaşından bu yana mesleğini yapan Adnan Serter, Kuaförüm Sensin'de yarışmacılarla girdiği diyaloglar ve tarzı ile en dikkat çeken jüri üyelerinden. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

16.09.2019Televizyon
Yüz Şekline Göre Saç Kesim Önerileri

Yüz Şekline Göre Saç Kesim Önerileri

Saç rengi, ten rengi, kaş rengi ve belki de göz renginiz beğendiğiniz saç modelinin size yakışmamasına sebep olabilir. Öncelikle kendi yüz şeklinizi belirleyip, biraz da dürüstçe yaklaşıp bu yüz şekline hangi saç modellerinin yakışacağına karar vermeniz gerekmekte. İşte yüz şekillerine göre saç kesim önerileri...

17.07.2019Saç
Güneş yanığına ne iyi gelir Güneş yanığı nasıl geçer

Güneş yanığına ne iyi gelir? Güneş yanığı nasıl geçer?

Yaz aylarının gelip sıcak havaların iyice kendisini göstermesiyle beraber, güneş yanıkları da birçok vatandaşların muzdarip olduğu konulardan biri haline geldi. Uzmanlar zararlı güneş ışığından etkilenilmemesi için belirli saatlerde güneş altında durulmasını tavsiye etmeseler de, cildi hassas olan kişiler bu durumdan çok daha kolay etkileniyor. Peki, Güneş yanığına ne iyi gelir? Güneş yanığı nasıl geçer?

2.07.2019Sağlık
Bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir

Bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir?

Yeni anne baba olan ebeveyler, yeni doğan bebek gelişimi ile ilgili konuları zaman zaman internetten merak edip araştırıyor. Bebeklerde göz rengi süreci de, bu konulardan birini oluşturuyor. Göz rengi genellikle yeni doğmuş bebeğin ilk aylarda renkli bir görünüm oluşturur ve bu renk durumu kalıcı değildir. Peki, bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir, ne zaman belli olur? İşte, konuya dair merak edilen detaylar.

21.06.2019Sağlık
Kadınlar Saçlarına Vakit Harcamak İstemiyor

'Kadınlar Saçlarına Vakit Harcamak İstemiyor'

Günümüz hayat koşulları, bizleri her alanda daha hızlı olmaya itiyor. Aynı anda sayısız işi halletmeye çalışırken, kendimize ayırdığımız süreden ödün vermek zorunda kalabiliyoruz. Güzellik ve bakım konuları da bu durumdan nasibini alıyor. Saç Stilisti Erdinç Çelik ile konuştuk, kadınların saç konusunda tercihlerini sorduk. "Analiz ettiğimde artık kadınlar saçlarıyla eskisi gibi çok uzun vakitler harcamıyor" diyen Çelik, saç konusunda merak edilenleri anlattı.

18.03.2019Saç
Melania Trump’ın dublörü mü var

Melania Trump’ın dublörü mü var

ABD Başkanı Donald Trump ve First Lady Melania’nın haftasonu, geçen hafta kasırganın vurduğu Alabama eyaletine gerçekleştirdiği ziyaret, bir dizi komplo teorisinin fitilini ateşledi.

12.03.2019Dünya
Saçlar 80li Yıllara Geri Dönüyor

Saçlar 80'li Yıllara Geri Dönüyor!

Saç modası artık her yıl değişiyor. Bu yıl ise saçlarda 80'lere dönüş yaşanıyor. Saç Tasarımcısı Emre Ayaksız ile 2019'un saç trendleri hakkında merak edilen ne varsa konuştuk. Ayaksız, yüz şekline göre saç modellerinden 80'lere dönüşe, saç rengi trendlerinden bakım tüyolarına kadar her şeyi anlattı.

7.03.2019Saç

Yazar Sonuçları

Satürn ileri: Kişi, kendi kendini gerçekleştirdiğinde kurtuluşu mümkündür.

Günaydın yıldız savaşçıları,Satürn ileri hareketine geçiş yaptı.

19.09.2019

Kanseri Düşündüren Cilt Değişiklikleri Nelerdir?

Güneş ışınlarına bağlı gelişen cilt kanserleri, yıllar geçtikçe artan şekilde görülmektedir. 1970’li yıllardan bu yana en ciddi cilt kanseri olan malign melanomun dünyada görülme sıklığı %150, aynı dönemde bu hastalıktan ölüm oranları ise % 44 artmıştır.

17.05.2019

Cildinize Acı Çektirmeden Güneşli Günlerin Tadını Çıkarın

Güneşli güzel günlerin gelmesi ile birlikte, cildimize daha dikkat etmemiz gereken bir süreç de başlamış oluyor. Güneş ışınları cildimizi nasıl olumsuz etkiler, bu etkilerden kaçınmak için neler yapmalıyız?

6.05.2019