EKSTRA
MENÜ

Sabah Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sabah Kahvaltısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.673 Sabah Kahvaltısı haberi bulunmuştur.

Sabah Kahvaltısı Haberleri

Kurtulmuş Fenerbahçe forması dikti

Kurtulmuş Fenerbahçe forması dikti

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ordu'da OSB ziyaretinde bulundu. Burada Süper Lig ekiplerinin formalarının dikildiği bir fabrikada incelemelerde bulunan Kurtulmuş Fenerbahçe forması da dikti.

20.10.2015Ekonomi
Koca bir şehir, her cuma deli gibi kahvaltıcı arıyoruz

'Koca bir şehir, her cuma deli gibi kahvaltıcı arıyoruz'

Kim nerede yemek yiyor, kim nerede kahvaltı ediyor, hangi restoran dolu, hangi semt yeni trend... Fotoğraftaki adam, önündeki ekrana bakıp bütün bu soruların cevaplarını bilen bir ‘büyük abi’ gibi hepimizi gözetliyor. Her ay 4 milyon kişinin, 36 bin restoran arasından 11 milyon mekân incelemesi yaptığı Zomato’nun genel müdürü Ali Servet Eyüboğlu’yla ne yiyip ne içtiğimizi konuştuk.

El Maktum’un Bodrum’daki otelinde yangın

El Maktum’un Bodrum’daki otelinde yangın

DUBAİ Başbakanı Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum’un Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Jumeirah Bodrum Palace’ta yer alan bungalovlarda bu sabah yangın çıktı. Otel görevlileri ve itfaiyenin çalışmasıyla yangın, tesisteki diğer evlere ve villalara sıçramadan söndürüldü.

25.09.2015Gündem
Artık sıra  ‘Anadolu’da

Artık sıra ‘Anadolu’da

İSTANBUL ve İzmir’de iki otel ile hizmet veren Ever Turizm, 10 yıl içinde 33 otele ulaşmayı hedefliyor. İstanbul dışında Ankara, Konya, Eskişehir, Edirne ve Çanakkale’de otel yatırımı için mesafe kateden şirket, Van’da da otel planlıyor.

5.09.2015Ekonomi
Pazar kahvaltınızı birlikte hazırlamak ister misiniz

Pazar kahvaltınızı birlikte hazırlamak ister misiniz?

Ünlü Şef Murat Bozok'tan en özel tarif sırlarını öğreneceksiniz.

1.09.2015Etkinlikler
Doğal güzellikler peşinde adım adım Türkiye

Doğal güzellikler peşinde adım adım Türkiye

Kaçkarlar’da rengârenk kelebekler, Toroslar’da alageyik, Urfa’da kamuflaj ustası çizgili ishakkuşu, Aladağlar’da ters lale... Bu efsane canlıları görmek için her yıl yurtiçi ve yurtdışından binlerce insan Türkiye sınırları içinde koşturuyor. Güzellikleri ve özellikleriyle aklınızı başınızdan alacak bu canlıların peşinden giderek Türkiye’nin en güzel doğal alanlarını keşfetmiş ve yeni dostluklar edinmiş olacaksınız. Doğada huzur bulmak için şimdi yollara düşme zamanı.

22.08.2015Seyahat
Özel okullarda öğle yemeği lüks lokantalarla yarışıyor

Özel okullarda öğle yemeği lüks lokantalarla yarışıyor

600 bine yakın öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü özel okullar, bu yıl yemek fiyatlarıyla velileri isyan ettirdi. Özel okullarda bir günlük öğle yemeği fiyatı 26 lirayı bulurken, 8 aylık ücret 5 bin liraya kadar çıkıyor. Sektör temsilcileri, “Günlük ücret 8 lira olmalı” derken, özel okul yöneticileri, “Ama bu u çocuklar kaliteli yemek istiyor” açıklaması yapıyor.

22.08.2015Ekonomi
Raftingin Ege’deki adresi; Dalaman Çayı

Raftingin Ege’deki adresi; Dalaman Çayı

DALAMAN’dan doğan Dalaman Çayı’nın, Narlı Mahallesi’nden başlayan 12 kilometrelik parkurunda yılda yaklaşık 20 bin tatilci ve turist rafting yapıyor. Çay üzerine inşa edilen baraj ve hidroelektrik santralleri (HES) nedeniyle parkur sayısı azalırken, eğitmenler, parkurlara ulaşmada kullandıkları yolları da kendilerinin yapmak zorunda kaldıklarını söyledi.

18.08.2015Ege
Şu anda Göcek’te olmak için 12 özel neden

Şu anda Göcek’te olmak için 12 özel neden

Ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesi isteseniz, içinde muhakkak Göcek’e bir yer ayırırım. Yoğun yat trafiği, denizi her geçen gün biraz daha kirletse de, Toroslar’dan yayılan eşsiz çam kokusu ve zengin sualtı faunası, yer yer sükûneti, yer yer sizi canlandıracak eğlence mekânlarıyla bu yazın da popüler adreslerinden biri.

16.08.2015Seyahat
Ergenlik döneminde beslenmede yapılan yanlışlar

Ergenlik döneminde beslenmede yapılan yanlışlar

Öğün atlamak ergenlik döneminde en sık yapılan alışkanlıklardandır.

Dondurma gün içinde ne zaman tüketilmeli

Dondurma gün içinde ne zaman tüketilmeli?

Gece tüketilen dondurma...

4.08.2015Sağlık
Selülit Tipine Göre Tedavi

Selülit Tipine Göre Tedavi

Selülitlerden kurtulmak için yapılan diyetlerin bir çoğu yanlış ve hatalı uygulanıyor...

Yazar Sonuçları

O dönemde yaşasam ilk savaşta ölürüm

Bu bayram sizin için zamanda yolculuk yaptım, Halime Hatun kıyafetleriyle “Diriliş: Ertuğrul” dizisinin setine gidip Ertuğrul’la buluştum. Ok attıktan sonra sohbet için otağımıza geçtik ve Ertuğrul rolündeki Engin Altan Düzyatan’dan çocukluğunun bayramlarını dinledim: “Çocukken bayramlarda para değil bolca sevgi verdiler bana... Para günümüzde çok konuşulan bir şey oldu, eskiden bu kadar değerli değildi.”

25.09.2015

Metabolizmanızı hızlandıracak 1 haftalık diyet menüsü

Bir hafta boyunca bunları yiyerek metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olun.

19.08.2015