EKSTRA
MENÜ

S Sport

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 241 haberi bulunmuştur.

S Sport Haberleri

MEDYADAN : Ortaya karışık

MEDYADAN : Ortaya karışık

Bugün başlıkları ve alıntıları ayırmadım, ortaya öööye bir karışık yaptım sizin için. Çağla Şıkel’in Sars testi – Ebru Güzel’in giydiği kolye – ABD’nin Irak işgalini bitiren köşe yazarı – Erdoğan’ın “domuz eti tadıcısı” – PakizeSuda / Tamer Karadağlı ya da kavgadan doğan dostluk – İslam Bonosu’nda neden turizm geliri yok – Genel Yayın Yönetmenine alenen yağ mı çekeceğiz artık... ve tabii haftanın başlıkları.

27.04.2003Kelebek
İngiltereyi yenin tarihe geçin

İngiltere'yi yenin tarihe geçin

A Milliler İngiltere karşısında ilk yarıyı 0-0 berabere tamamladı. İlk yarıda Beckham, Okan ve Emre sarı kart gördü.

2.04.2003Spor
Hey  Adalı şimdi roller değişti

Hey Adalı şimdi roller değişti

Dünya üçüncüsü takımımız, Avrupa Şampiyonası Grup elemelerinde kritik bir sınav verecek. Namağlup unvanını elinde bulunduran ay yıldızlılar, takipçisi İngiltere ile Light Stadı'nda TSİ 22.00'de karşılaşacak.

1.04.2003Spor
Hey  Adalı şimdi roller değişti

Hey Adalı şimdi roller değişti

Dünya üçüncüsü A Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası grup eleme maçında bugün İngiltere ile oynayacak.

1.04.2003Spor Arena
İtalyan kısrağı: Ferrari

İtalyan kısrağı: Ferrari

Dünyanın tartışmasız en ünlü spor otomobil üreticisi olan Ferrari, sadece hayalleri süsleyen modelleri ile değil, Formula 1'de geçmişten günümüze taşıdığı kırılmaz rekorlarla dolu başarılarıyla da adını hafızalara kazıyor.

30.12.2002Spor
Bu spor dergisinde körebeye bile yer var

Bu spor dergisinde körebeye bile yer var

Spor yayıncılığı açısından pek de alışılmadık bir durum bu. Endrüstri haline gelmiş sporda amatörlükten söz eden bir dergi var piyasada; İnsanca Spor. Bu ay ikinci sayısı yayınlanan okuması zevkli, taşıması zor bu dergi işler yolunda giderse her üç ayda bir okuyuculara ulaşacak.

14.12.2002Spor Arena
En iyisi Türkiye

En iyisi Türkiye

Dünya üçüncüsü millilerimiz dünyanın dilinde. İtalyan La Stampa gazetesi, ‘‘Brezilya dışında kupanın en iyisi Türkiye’’ derken, İngiliz Financial Times, ‘‘Avrupa ülkeleri artık rahat değil’’ yorumunu yaptı.

1.07.2002Spor
Sahtekar ikiye böldü

Sahtekar ikiye böldü

Rivaldo, sahte hareketiyle Avrupa'yı ikiye böldü. İspanya'da As ve Marca gazeteleri web sitelerinde Rivaldo için anketler düzenliyor.

6.06.2002Spor
Mucize Türk

Mucize Türk

Efes Pilsen’de görevine son verilmesinin ardından başına geçtiği Montepaschi Siena ile Saporta Kupası’nı kucaklayan Türk antrenör Çizme'de baştacı yapıldı. İtalyan gazeteleri, ‘‘Mucizeyi yaratan Türk. Herşey kurnaz tilki Ataman tarafından yönetildi’’ diye yazdı...

1.05.2002Spor
Burada kovuldu orada kral oldu

Burada kovuldu orada kral oldu

İtalyan gazeteleri, tarihi bir başarıya imza atarak Avrupa Saporta Kupası'nı kucaklayan Montepaschi Siena takımının koçu Ataman'ı ‘‘Mucizeyi yaratan Türk’’ diyerek baştacı yaptı.

1.05.2002Spor Arena