EKSTRA
MENÜ

Robert Lacey

Robert Lacey ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Robert Lacey haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Robert Lacey haberi bulunmuştur.

Robert Lacey Haberleri

Prens Harry ve Meghan Markledan Kate Middletona sürpriz: Görünce şaşkınlıktan donakaldı

Prens Harry ve Meghan Markle'dan Kate Middleton'a sürpriz: Görünce şaşkınlıktan donakaldı

İngiliz kraliyet ailesinde son bir yılda giderek yükselen gerilim biraz daha azalıyor görünüşe göre. Aileden ayrılıp ABD'ye yerleşen Prens Harry ile ağabeyi Prens William, bir dönem yan yana bile oturmak istemeyecek duruma gelmişti.

14.01.2021Magazin
Prens William ile Prens Harry cephesinde beklenmedik gelişme: Bir de hediye gönderdiler

Prens William ile Prens Harry cephesinde beklenmedik gelişme: Bir de hediye gönderdiler

Daha bir yıl önce birbirlerini gördüklerinde yüzleri asılan, aile yemeğinde yan yana bile oturmak istemeyen Prens William ile Prens Harry arasında beklenmedik bir gelişme yaşandığı iddia edildi. İngiliz basınına göre iki kardeş Noel ve yeni yıl sürecinde aralarındaki buzları eritmeye başladı.

12.01.2021Magazin
Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

Kavga çok büyümüş: Onun yanına oturmam

İngiliz kraliyet ailesinin iki prensi arasındaki gerilim sanıldığından çok daha üst noktalara ulaşmış. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Prens William, kardeşi Prens Harry'nin aileden ayrılık görüşmeleri sırasında onun yanına oturmasını bile istememiş.

6.01.2021Magazin
Hırs, kıskançlık, entrika: Çalışanlar bile onları kenara itti

Hırs, kıskançlık, entrika: Çalışanlar bile onları kenara itti

Ne anneleri Prenses Diana'nın ölümünden sonra birbirlerine kol kanat geren İngiliz kraliyet ailesinin iki prensi William ile Harry arasındaki gerilim bitiyor ne de bununla ilgili ortaya atılanlar.  Çocukluklarından beri kendilerine verilen aile içi rolleri uygulayan iki kardeş arasındaki iletişim, Prens Harry'nin Meghan Markle ile evlenmesinden sonra eskisinden farklı olmaya başladı.

Backgrid UK, Depo Photos

20.10.2020Magazin
Herkes onun Tatlı Henriatta ile evleneceğini sanıyordu

Herkes onun 'Tatlı Henriatta' ile evleneceğini sanıyordu

Onlar her ne kadar "kendimize bağımsız bir hayat kurmak istiyoruz" diyerek ülkeden bile ayrılmış olsa da İngiltere'de olduğundan çok daha fazla merak uyandırmaya devam ediyor.

Mega News Agency

12.10.2020Magazin
60 sene... 5 bin şapka...

60 sene... 5 bin şapka...

Tahtta geçen 60 yıl boyunca, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in şapka tutkusu hiç bitmedi. Şu an 5 bin parçadan oluşan bir şapka koleksiyonuna sahip olduğu söyleniyor.

9.02.2012Gündem
Kitap mezar taşı olmayacak

Kitap mezar taşı olmayacak

Ekonomi ve politikanın dışında katılımcılara Davos’a gelen ünlü politikacılara, işadamlarına teknoloji, sanat, edebiyatın da kapılarını açan Dünya Ekonomik Forumu’nun bu kapsamda bu yıl ilgi çeken oturumlarından biri de Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın katıldığı "Kitap mezar taşı olmayacak" oturumu oldu.

28.01.2006Ekonomi
Lordlar Kamarası’nda Gülen konferansı

Lordlar Kamarası’nda Gülen konferansı

İngiliz Parlamentosu, Fethullah Gülen konferansına ev sahipliği yapacak. Dünyanın en önemli ekonomi okulu London Scholl of Economics de aynı konferans için salonlarını ayırdı.

17.09.2007Gündem

Yazar Sonuçları