EKSTRA
MENÜ

Rita Wilson

Rita Wilson ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Rita Wilson haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 75 Rita Wilson haberi bulunmuştur.

Rita Wilson Haberleri

Madonna mücevherlerimin uğuruna inanıyor

Madonna mücevherlerimin uğuruna inanıyor

Tılsımlı mücevherleriyle uluslararası başarı kazanan Bee Goddess, son olarak ikonik yıldız Madonna’nın üzerinde ışıldadı. Markanın yaratıcısı Ece Şirin, süreci ve başarısını anlattı: “Dünyanın en önemli yıldızlarını uğuruna, enerjisine inandıkları Bee Goddess mücevherleriyle görmek harika bir duygu.”

36 saatte Auckland

36 saatte Auckland

Gökyüzü manzarasına damgasını vuran vinçler Yeni Zelanda’nın en büyük yerleşimindeki hızlı gelişimin kanıtı. Ülkenin 4,5 milyonluk nüfusunun üçte biri Auckland’da yaşıyor. Coğrafyanın ödüllendirdiği, trafiğin cezalandırdığı şehir iki liman arasındaki geniş yarımadada, 50’ye yakın volkanik tepenin üstüne kurulmuş. Batı mendireği tarafındaki Wynyard Quarter’da yeni açılan tiyatro, açıkhava sineması ve restoranların bulunduğu park şehrin prestijini artırdı. Auckland sakin, parklara önem veren bir şehir. Hızla gelişen sanat atmosferi, canlı moda endüstrisi, yerel malzemeleri kullanan şefler şehrin kalitesini de yükseltiyor.

18.03.2018Seyahat
10 şirket 600 yönetici ihraç etti

10 şirket 600 yönetici ihraç etti

Günümüzde pek çok çalışanın, özellikle yeni mezunların derdi kapağı yurtdışına atmak. Belki de bunun en güzel yollarından biri kariyer hayatına uluslararası bir şirkette başlamak. Bazı şirketler yurtdışına yönetici ihraç eden fabrikalar gibi. İK uzmanları Türklerin özellikle kriz tecrübeleri, sonuç odaklı ve hızlı olmaları sebebiyle tercih edildiklerini söylüyorlar.

Boston Maratonu koşuldu

Boston Maratonu koşuldu

Boston Maratonu'nu kadınlarda Kenyalı Rita Jeptoo, erkeklerde ise Meb Keflezighi birinci bitirdi.Geçen yılın da şampiyonu Rita Jeptoo'du.

22.04.2014Diğer
Atletizmde, bayanlar 20 kilometrede dünya rekoru

Atletizmde, bayanlar 20 kilometrede dünya rekoru

Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) 1. Dünya Yol Koşusu Şampiyonası, Macaristan'ın Debrecen kentinde yapıldı. Bayanlar 20 kilometrede Hollandalı Lornah Kiplagat, 1:03:21'lik dereceyle dünya rekoru kırdı.

8.10.2006Spor Arena
Sex-machine otele Axl after-partye

Sex-machine otele Axl after-party'e

İstanbul, iki önemli konsere evsahipliği yaptı. 73'lük "Sex-machine" James Brown konserden sonra oteline uyumaya gitti, Guns N’Roses grubunun vokalisti Axl Rose ise Sortie'deki after-party'e geçti.

13.07.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Biz Türkler böyle bir film çevirebilir miydik?

KALBİNİN Sesini Dinle filmini seyrederken, birden bir soru aklıma geldi ve hemen cevabını veremedim.

25.09.2002