EKSTRA
MENÜ

Resepsiyon

Resepsiyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Resepsiyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.300 Resepsiyon haberi bulunmuştur.

Resepsiyon Haberleri

Resepsiyon görevlisini ölümle tehdit etmiş

Resepsiyon görevlisini ölümle tehdit etmiş

ORDU'da Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisi Ceren Özdemir'i bıçaklayarak öldüren katil zanlısı Özgür Arduç'un, cezaevinden firar etiği günün gecesinde, resepsiyon görevlisini tehdit ederek kaldığı otelin, 14 yıl önce, 13 yaşındayken bıçaklayarak ağır yaraladığı Dinçer A.'nın ailesine ait restorana 150 metre mesafede olduğu ortaya çıktı.

7.12.2019Haber
Ceren Özdemiri öldüren cani hapishaneden firar edip otelde böyle kalmış.. Polisi aramadım, korktum

Ceren Özdemir'i öldüren cani hapishaneden firar edip otelde böyle kalmış.. 'Polisi aramadım, korktum'

ORDU'da Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisi Ceren Özdemir'i bıçaklayarak öldüren katil zanlısı Özgür Arduç'un, cezaevinden firar ettiği günün gecesinde, resepsiyon görevlisini tehdit ederek kaldığı otelin, 14 yıl önce, 13 yaşındayken bıçaklayarak ağır yaraladığı Dinçer A.'nın (27) ailesine ait restorana 150 metre mesafede olduğu ortaya çıktı. Geceyi geçirmek için tehdit ettiği resepsiyon görevlisi Deniz Aktaş, "Karnı açtı, ekmek arası bir şeyler verdim. 'Ekmeği yiyip çıkacağım' dedi. Gitmediğini fark edip, 'niye buradasın' dedim. Beni, 'seni öldürürüm' diyerek tehdit etti. 'Buranın hâkimi de savcısı da benim' dedi.  Otelde müşteriler vardı, olay büyümesin diye kalmasına izin verdik. O akşam beni de öldürebilirdi. Hala şoktayım" dedi.

7.12.2019Gündem
10 numarada dörtlü Suriye toplantısı

10 numarada dörtlü Suriye toplantısı

NATO Liderler Toplantısı’na katılmak üzere Londra’da bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın ev sahipliğinde Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un katılımıyla düzenlenen Suriye konulu dörtlü zirveye katıldı.

4.12.2019Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kraliçenin resepsiyonuna katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kraliçe'nin resepsiyonuna katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth tarafından NATO'nun 70'inci yılı dolayısıyla heyetler onuruna verdiği resepsiyona katıldı. Resepsiyona katılan liderler aile fotoğrafı çektirdi.

3.12.2019Gündem
Londra’da açılan Dünya Turizm Fuarı’nda Türkiye’ye yoğun ilgi

Londra’da açılan Dünya Turizm Fuarı’nda Türkiye’ye yoğun ilgi

Londra’da bu yıl 40’ıncı yılı düzenlenen 2019 Dünya Turizm Fuarı (WTM) Londra’nın Docklands bölgesi Excel fuar alanında dün açıldı. 200 ülkenin katıldığı turizm fuarı yarın akşam saatlerinde sona erecek.

5.11.2019Avrupa
‘Aramızda olmanıza önem veririz ama...’

‘Aramızda olmanıza önem veririz ama...’

Barış Pınarı harekâtını ‘sınır ihlali’ olarak değerlendiren Essen Belediye Başkanı Thomas Kufen’e cevabı Essen Başkonsolosu Şener Cebeci verdi: “Özel günlerimizde aramızda olmasını önemseriz. Dostlarımızın telkinlerine ve yorumlarına da önem veririz. Buradaki tek şart, karşılıklı saygı ve aynı göz hizasında olması kaydıyla.”

30.10.2019Avrupa
Avrupa’da Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu

Avrupa’da Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu!

Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıldönümü Türkiye’de olduğu gibi tüm Avrupa’da da büyük coşkuyla kutlandı. Başta Almanya olmak üzere İngiltere, Fransa,İtalya, Avusturya, İsveç, Malta, Yunanistan ve Romanya’da başkonsolosluklar cumhuriyet resepsiyonu ve kabul töreni düzenledi. Tüm temsciliklerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği Cumhuriyet Bayramı mesajı okundu.

30.10.2019Avrupa
96’ncı yıla Avrupa’da coşkulu kutlama: Sonsuza kadar yaşatacağız

96’ncı yıla Avrupa’da coşkulu kutlama: Sonsuza kadar yaşatacağız

Türkiye Cumhuriyeti’nin 96’ncı kuruluş yıl dönümü İngiltere, Hollanda, Vatikan, Belçika ve Arnavutluk’ta da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

29.10.2019Avrupa
Bakan Selçuk: Afrika ülkeleriyle ilişkilerimizin derinleşmesine önem atfediyoruz

Bakan Selçuk: Afrika ülkeleriyle ilişkilerimizin derinleşmesine önem atfediyoruz

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk "(Afrika kıtasıyla ilişkiler) Bu ivmenin daha da yükseltilmesine, mümkün olduğunca tüm kıta ülkeleriyle ilişkilerimizin derinleşmesine ve iş birliği alanlarının çeşitlendirilmesine önem atfediyoruz" dedi.

29.10.2019Ekonomi
2 bin davetliyle 29 Ekim töreni

2 bin davetliyle 29 Ekim töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Resmi Bayramlar Yönetmeliği’ndeki değişikliğin ardından yarın Beştepe’de ilk kez ‘29 Ekim Cumhuriyet Kabul Töreni’ne ev sahipliği yapacak. Türkiye ile Rusya arasında sağlanan mutabakat kapsamında teröristlerin çekilmesi için verilen 150 saatlik sürenin biteceği bu anlarda tüm gözler Beştepe’deki törende olacak.

28.10.2019Gündem
Finansın zirvesine ‘harekât’sunumu

Finansın zirvesine ‘harekât’sunumu

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, dünya finansının zirvesinde Türkiye’nin neden Barış Pınarı harekâtını yürüttüğünü anlattıklarını dile getirerek, yatırımcıların bir yıl önce performansını düşük olarak algıladıkları Türkiye’deki iyileşmenin farkında olduklarını söyledi.

22.10.2019Ekonomi
TBB Başkanı Aydın: Yatırımcılar toparlanmanın devam etmesini bekliyor

TBB Başkanı Aydın: Yatırımcılar toparlanmanın devam etmesini bekliyor

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, yatırımcıların Türkiye ekonomisindeki olumlu gelişmelerin farkında olduğunu, beklentilerinin olumlu yönde seyrettiğini ve ilgilerinin daha yüksek olduğunu vurguladı ve "Yatırımcılar 2020 yılında toparlanmanın devam etmesini bekliyor" dedi.

21.10.2019Ekonomi
Yüksek komisyon yabancıyı kaçırıyor

Yüksek komisyon yabancıyı kaçırıyor

Yabancının Türkiye’den konut almasına aracılık eden acente ya da kişiler yüksek komisyon isteyince yerli-yabancı fiyat dengesi bozuldu. Garsondan şoföre farklı meslekten kişilerin aracılığa soyunduğunu belirten sektör temsilcileri “Aynı evi yabancı yüzde 30 pahalıya alıyor, bunu fark ettiklerinde Türkiye’ye güvenleri kalmıyor” diyor.

11.10.2019Ekonomi
Ortak paydada buluşma daveti

Ortak paydada buluşma daveti

TBMM, aynı zamanda bir asırı tamamlayıp 100’üncü kuruluş yıldönümünü kutlayacağı yeni yasama yılına dün törenle başladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yasama yılını açış konuşmasında yeni bir çağrıda bulunarak, “Terörle ve şiddetle arasına mesafe koyan tüm kesimleri, milli meselelerde aynı ortak paydada buluşmaya davet ediyoruz. Bu hissiyatla hareket eden herkesle birlikte hareket etmeye hazırız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, özel oturumdaki konuşmasında şunları söyledi:

2.10.2019Gündem
Meclis açılıyor... Revizyon yılı

Meclis açılıyor... Revizyon yılı

19 Temmuz’da tatile giren parlamento, 27’nci yasama döneminin üçüncü yasama yılına yarın başlayacak. Başkanlık sisteminde üçüncü yasama yılına girilmesine karşın, 2018 genel seçiminden sonra ilk yasama yılı bir ay sürmüş, ikinci yasama yılı ise tekrarlanan yerel seçimlerle kesintiye uğramıştı. Partiler, kesintisiz olması beklenen bu yasama yılını tam zamanlı kullanmayı hedefliyor. Yarın ilk tören Meclis’teki Atatürk Anıtı’nda yapılacak.

30.09.2019Gündem
Süreyle ilgili takvim işliyor

"Süreyle ilgili takvim işliyor"

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu için gittiği New York’tan ayrılmadan önce beraberindeki gazetecilerin sorularını yanıtlarken, “Suriye’de güvenli bölge konusunda verdiğimiz süreyle ilgili takvim işliyor. Takvim işlerken biz de bütün tedbirlerimizi almış bulunuyoruz. Son dönemde bölgede uçaklarımızı da uçurduk. Uçaklarımızın burada uçuşu herhalde boşuna değil. Basit bir seyrüsefer değil” dedi. Erdoğan’ın sorulara verdiği yanıtları şöyle:

26.09.2019Gündem
Fotoğraf var anlaşma yok

Fotoğraf var anlaşma yok

KIBRIS müzakerelerini yeniden başlatabilmek amacıyla ‘yol haritası’ oluşturmaya çalışan BM Genel Sekreteri’nin geçici özel temsilcisi Jane Holl Lute, Pazar günü başladığı mekik diplomasisinde Türk ve Rum liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis ile 6 günde 6 defa görüştü, ancak tarafların uzlaşmasını sağlayamadı. Lute, çalışmaların devam edeceğini belirterek, bir resepsiyon düzenledi ve liderlerle el ele fotoğraf çektirerek Ada’dan ayrıldı.

7.09.2019Dünya
Çağla Kubat:Işıltılı dünyanın  bir parçası olamadım

Çağla Kubat:Işıltılı dünyanın bir parçası olamadım

Modellik, oyunculuk derken kariyerine spor alanında yön çizmeye karar veren Çağla Kubat, iş ve aile yaşamıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Vaktinin çoğunu Alaçatı’da eşiyle kurduğu sörf okulunda geçiren Kubat, sanat dünyası için “Hiçbir zaman o ışıltılı dünyanın bir parçası olamadım” dedi.

1.09.2019Magazin
Külliyede 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu

Külliye'de 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla "Başkomutan" sıfatıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resepsiyon verdi.

30.08.2019Gündem
Çavuşoğlu, Norveç’te 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katıldı

Çavuşoğlu, Norveç’te 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katıldı

Çavuşoğlu, Türkiye’nin Oslo Büyükelçiliği Konutu’nda düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katıldı. Türkiye’nin Oslo Büyükelçisi Fazlı Çorman’ın ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyon, iki ülkenin milli marşlarının çalınmasıyla başladı. Konuklara İngilizce hitap eden Bakan Çavuşoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı, gerçekleştirdiği ziyaret vesilesiyle bulunduğu Oslo’da idrak etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

30.08.2019Avrupa
Büyük Zaferin 97. yıl dönümü kutlanıyor... İşte 30 Ağustos Zafer Bayramının anlam ve önemi

Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü kutlanıyor... İşte 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın anlam ve önemi

30 Ağustos Zafer Bayramı, 97. yıl dönümü tüm yurtta büyük bir coşkuyla ve minnetle anılıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nün 97. yıl dönümü, yurtta, KKTC'de ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret edecek. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tebrikleri kabul edecek ve resepsiyon verecek. İşte, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın anlam ve önemine ilişkin bilgiler

29.08.2019Gündem
Otelde cinayet

Otelde cinayet

MALTEPE’deki bir otele dün sabah 07.00’de giden üç kişi, resepsiyon görevlisine Uğur Akkaya’nın (40) odasında olup olmadığını sordu.

29.08.2019Gündem
Son dakika... Maltepede lüks otelde cinayet Odasında öldürüp kaçtılar

Son dakika... Maltepe'de lüks otelde cinayet! Odasında öldürüp kaçtılar

İstanbul Maltepe’deki lüks bir otelde 3 kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hayatını kaybetti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polis, geniş güvenlik önlemleri altında çalışmalarını sürdürüyor.

28.08.2019Gündem
‘Zaferler ayı’na yoğun program

‘Zaferler ayı’na yoğun program

Ağustos ayının Türk tarihinde ‘zaferler ayı’ olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 26 Ağustos’ta Malazgirt Zaferi’nin 948. yıldönümü kutlamalarına katılacak, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünde de Beştepe’de geniş katılımlı bir resepsiyon verecek.

14.08.2019Gündem
Bakan Akardan önemli mesaj: Bu beyhude bir gayrettir

Bakan Akar'dan önemli mesaj: Bu beyhude bir gayrettir

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türkiye'nin garantörlüğünü, çeşitli söylem ve tanımlamalarla hafifletmeye, saptırmaya çalışmanın hiçbir anlamı yok. Bu beyhude bir gayrettir. Türkiye, Kıbrıs adasında garantördür ve bu hakkını dün olduğu gibi bugün de en etkin şekilde kullanacaktır." dedi.

1.08.2019Gündem
Fatihte otel sahibi ölü bulunmuştu Korkunç cinayetin nedeni belli oldu

Fatih'te otel sahibi ölü bulunmuştu! Korkunç cinayetin nedeni belli oldu

İstanbul Fatih'te Afgan uyruklu Türk vatandaşı Abdulsamih Endican sahibi olduğu otelde çalışanları tarafından gasp için öldürüldüğü ortaya çıktı. Otelde çalışan 2 şüphelinin cinayeti işlediği tespit edilirken garson Sokhıb A. yakalanırken, resepsiyonda çalışan Xasanjon A.'nın Özbekistan'a kaçtığı öğrenildi.

29.07.2019Gündem
GSB mülakat sonuçları açıklandı mı

GSB mülakat sonuçları açıklandı mı?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın (GSB) sözleşmeli personel alımına ilişkin mülakat süreci tamamlandı. Mülakatların ardından yaklaşık iki ay geçmesine rağmen sonuçların açıklanmaması üzerine, bu kapsamda beklenti içinde olan vatandaşlar, 'GSB mülakat sonuçları açıklandı mı?' ve 'GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?' gibi sorularına internette yanıt arıyor. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

17.07.2019Gündem
GSBde tarih belli oldu mu GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

GSB'de tarih belli oldu mu? GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın (GSB) bünyesine gerçekleştirilecek olan alımlar için gerçekleştirilen mülakatların sonuçları merak edilmeye devam ediliyor. Son günlerde birçok adayın merakla araştırdığı konu olan GSB mülakat sonuçları, açıklandığı takdirde kurumun resmi internet sitesi üzerinden sorgulanabilecek. Peki, GSB kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, mayıs ayından bu yana beklenen sonuçlar hakkında bazı bilgiler

15.07.2019Gündem
GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Mülakatlar 17 Mayısta tamamlanmıştı

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakatlar 17 Mayıs'ta tamamlanmıştı

Başvuruları İŞKUR üzerinden alınan GSB mülakatlarının sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. GSB mülakatından başarılı sayılmak için 100 tam puan üzerinden en az 70 puan alınması gerekiyor. İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlarda 3 bin 243 personel istihdam edilecek. Peki, GSB mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu mu? İŞKUR'dan açıklama geldi mi? İşte, GSB mülakat sonuçlarıyla ilgili son durum

5.07.2019Gündem
GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Bakanlıktan açıklama var mı

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bakanlıktan açıklama var mı?

GSB mülakat sonuçları, toplamda 3 bin 243 kişinin istihdam edileceği süreçte sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Farklı meslek kollarında gerçekleştirilen GSB mülakatları, sonuçları ile gündemde yer alıyor. Peki, GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı detaylar

22.06.2019Gündem
Kraliçe’ye Ankara’da doğum günü kutlaması

Kraliçe’ye Ankara’da doğum günü kutlaması

Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Sir Dominick Chilcott ve eşi Lady Chilcott, Büyükelçilik Konutu’nda Kraliçe II. Elizabeth’in 93. doğum günü dolayısıyla resepsiyon düzenledi.

21.06.2019Avrupa

Yazar Sonuçları

Başörtülülere saldırıya Kılıçdaroğlu’ndan tepki

Karaköy’de başörtülü iki genç kız kendi halinde yürürken, Semahat Yolcu isimli kadın tokat atıyor.

18.11.2019

Hamama yıkanmaya değil yemek yemeye gittim

Doğruya doğru, tarihi yarımadaya yolum pek düşmüyor.

13.10.2019

Birleşmiş Milletler ve uluslararası sistem

Dünya kamuoyunun dikkatleri bir kez daha Birleşmiş Milletlere çevrilmiş durumda. Ülke liderleri BM Genel Kurul’u yıllık olağan toplantısı sebebiyle her sene Eylül ayının son iki haftasında New York’ta toplanıyor.

26.09.2019

Ne korkunç bir gündü

18 yıl önce bugün saat 08.46’da New York’taki Dünya Ticaret Merkezi’nin kuzey kulesine Boeing 767 uçağı çarptığı gün ben de oradaydım... Gün boyu insanların koşuşturması ve yaşadıklarını saatler süren canlı yayınlarla paylaştım... Bir de gözaltına alındım...

11.09.2019