EKSTRA
MENÜ

Resepsiyon

Resepsiyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Resepsiyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.301 Resepsiyon haberi bulunmuştur.

Resepsiyon Haberleri

28 Türk öğrenciye Chevening bursu

28 Türk öğrenciye Chevening bursu

İngiltere Dışişleri Bakanlığı tarafından 1983 yılından bu yana finanse edilen Chevening burs programına hak kazanan 28 Türk öğrenciye İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore tarafından onur belgesi takdim edildi.

13.09.2017Eğitim
Kılıçdaroğlu, Bahçeli sorusuna böyle cevap verdi: Şaşırmam efendim

Kılıçdaroğlu, Bahçeli sorusuna böyle cevap verdi: Şaşırmam efendim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Başkan Yardımcısı" olacağı iddiasına ilişkin, "Daha çok erken. Şaşırmam efendim, niye şaşırayım. Anayasa değişikliğinde 'evet' oyu kullanmadılar mı? Evet oyu kullandığına göre tek adam rejimini savunuyor. Tek adam rejiminden de tek adamın yardımcısı olabilir. Niye olmasın." diye konuştu.

9.09.2017Gündem
‘Gizem Dolu Anadolu: 81 İl 81 Fotoğraf’ sergisi Cenevre’de

‘Gizem Dolu Anadolu: 81 İl 81 Fotoğraf’ sergisi Cenevre’de

Fotoğraf sanatçısı Resul Çelik, İsviçre’nin Cenevre kentinde ‘Gizem Dolu Anadolu: 81 İl 81 Fotoğraf’ isimli fotoğraf sergisi açtı.

7.09.2017Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan resepsiyona da gelmedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan resepsiyona da gelmedi

Dün sabahki Adli Yıl açılış törenine katılmayan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TBMM’de düzenlenen resepsiyona da gelmedi.

6.09.2017Gündem
5 bin kişiye iş imkanı

5 bin kişiye iş imkanı

Şirketlere temizlik, güvenlik, catering gibi alanlarda hizmet sunan tesis yönetimi şirketi ISS’in Türkiye’deki çalışan sayısı 30 bini aştı. Bu yıl 5 bin kişiye daha ilave istihdam sağlayacaklarını söyleyen ISS Grup İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Serap Özçalıcı, “Bizim dört bir yanımızda insan var, o sebeple insani dokunuşu olan kişileri işe alıyoruz” diyor.

Zafer Bayramı yurt dışında da kutlandı

Zafer Bayramı yurt dışında da kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı, Avrupa’da da kutlandı. En renkli kutlamalardan biri İngiltere’nin sahil kenti Brighton’da yapıldı. Türk dernekleri tarafından düzenlene kutlama programı, büyük bir coşkuya sahne oldu

31.08.2017Dünya
Operasyon sinyali

Operasyon sinyali

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Suriye ve Irak’ta terör örgütlerine karşı operasyon sinyali vererek, “Müttefiklerimizle yaşadığımız sorunlara rağmen planlarımızda, operasyonlarımızda herhangi bir gerileme yoktur. Bölgedeki gelişmelerle ilgili tüm seçenekler her an önümüzdedir. Şunu bilecekler ki Fırat Kalkanı’nda ne yaptıysak bundan sonraki süreçte de aynı şekilde bizler bu görevi ifa etmenin hazırlığı içindeyiz” dedi. 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Beştepe’de resepsiyon veren Erdoğan, konuşmasında şu mesajları verdi:

30.08.2017Gündem
Zaferin 95. yıldönümü... Ankarada resepsiyon başladı

Zaferin 95. yıldönümü... Ankara'da resepsiyon başladı

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, şu dakikalarda Beştepe’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’nci yıldönümü nedeniyle resepsiyon veriyor. Siyaset, iş, sanat, spor camiasından davetliler katılıyor. Cumhurbaşkanlığı bahçesinde düzenlenen resepsiyondan ilk kareler gelmeye başladı.

30.08.2017Haber

Beştepe’de 30 Ağustos resepsiyonu

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’nci yıldönümü nedeniyle resepsiyon veriyor. Siyaset, iş, sanat, spor camiasından davetliler katılıyor. İşte Cumhurbaşkanlığı bahçesinde düzenlenen resepsiyondan ilk kareler...

30.08.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırat Kalkanında yaptık yine yaparız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırat Kalkanı'nda yaptık yine yaparız

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’nci yıldönümü nedeniyle resepsiyon verdi. Siyaset, iş, sanat, spor camiasından davetlilerin katıldığı resepsiyonda konuşan Erdoğan "Şunu bilecekler ki Fırat Kalkanı’nda ne yaptıysak bundan sonraki süreçte de aynı şekilde bizler bu görevi ifa etmenin hazırlığı içindeyiz” ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gazetecilerden soru almadığı resepsiyon sona erdi.

30.08.2017Gündem
30 Ağustos resepsiyonu Beştepede

30 Ağustos resepsiyonu Beştepe'de

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Beştepe’de resepsiyon verecek.

17.08.2017Gündem
ABDden 15 Temmuz mesajı: Failleri adaletin karşısına...

ABD'den 15 Temmuz mesajı: Failleri adaletin karşısına...

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Ankara Büyükelçisi John Bass, Adana’da düzenlenen ABD’nin 241. Bağımsızlık Günü kutlamasında, “Türkiye’nin 15 Temmuz’da meydana gelen korkunç olayların faillerini adaletin karşısına çıkarmaya yönelik girişimlerini desteklemeye devam ediyoruz” dedi.

13.07.2017Gündem
Terörle mücadelede  bizim yaptığımız  hataları yapmayın

Terörle mücadelede bizim yaptığımız hataları yapmayın

İSTANBUL’da önceki akşam düzenlenen ABD’nin 241. Bağımsızlık Günü resepsiyonunda konuşan ABD Büyükelçisi John Bass, 15 Temmuz darbe girişimi sorumlularını yargılama çabalarını desteklediklerini söyledi. Bass, “Biz ABD’de son yıllardaki kendi tecrübemizde, terörizmle mücadelede bir takım acı dolu dersler öğrendik. Bu derslerden biri de şuydu: Adaleti aceleye getirmek ve terörizmin çok geniş bir tanımını yapmak temel haklara zarar verebilir ve devlete olan kamu güvenini sarsabilir. Umuyorum ki Türkiye’deki dostlarımız bizim yaptığımız bazı hataları yapmaktan kaçınırlar. İnsanlar birlikte çalışırsa yeni imkanlar yaratabilirler. O yüzden el ele verelim birlikte çalışalım. Birlikte çalışmayı iple çekiyoruz.”

7.07.2017Gündem
Utrecht Belediyesi’nde ‘bitterballen’ çatlağı

Utrecht Belediyesi’nde ‘bitterballen’ çatlağı

Hollanda’nın üçüncü büyük kenti Utrecht’te belediye yönetimi ‘köfte’ tartışması nedeniyle bölünmüş durumda. Belediye meclisi toplantılarında ve resepsiyonlarda ‘bitterballen’ adı verilen minik köfteler yerine vegan ve vejeteryan ürünler de ikram edilmesi konusunda başlayan tartışma, belediyeyi yöneten koalisyonda çatlağa neden oldu.

7.07.2017Dünya
Delmenhorst Belediyesinde ilk kez bayram resepsiyonu verildi

Delmenhorst Belediyesinde ilk kez bayram resepsiyonu verildi

Almanya’nın Aşağı Saksonya Eyaletine bağlı Delmenhorst Belediyesi, ilk kez Ramazan Bayramı resepsiyonu verdi.

27.06.2017Dünya
Göğsünüzün kabarmasına hazır mısınız

Göğsünüzün kabarmasına hazır mısınız?

Başlıkta da dediğimiz göğsümüzü kabartma garantili bir röportajla beraberiz sevgili üniversiteliler. Bestelediği eser Oslo Kammerakademi tarafından Almanya’da, Schleswig-Holstein Festivalinde seslendirilen Mert Karabey ile müzik serüvenini ve bu büyük başarının hikayesini konuştuk.

15.05.2017Kampüs

Yazar Sonuçları

ONTAN’ın yeni moddası beyaz

Yurt içi ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atan ONTAN, ‘Her MODDA’nın bir rengi, her rengin de kendine özgü mimarisi var’ konsepti kapsamında planlandığı projelerine bir yenisini ekledi.

11.09.2017

Resepsiyonu Kuran-ı Kerim ile açmak

SARAY’daki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarından iki görüntü kaldı.

5.09.2017

Turkuaz renkli Ruy-i Derya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu oldukça renkli geçti. Başbakan Binali Yıldırım’la sohbet etme, Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci’yle de sorularımıza yanıt alma şansı bulduk. En renkli anlar ise içeceklerin ikramında yaşandı.

31.08.2017