EKSTRA
MENÜ

Rengarenk Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 156 haberi bulunmuştur.

Rengarenk Yeni Bölüm Haberleri

Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne

Rengarenk 7. son bölümde şok eden sahne!

ATV'nin merakla beklenen dizisi Rengarenk 7. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin son bölümünde Renk'in Zeynep öğretmen yalanının ortaya çıkması Can'ı hayal kırıklığına uğrattı. Ayrılık arifesinde olan Can ve Renk'in arasında neler yaşandı? İşte Rengarenk son bölümde yaşananlar..

10.09.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık

Rengarenk dizisi 7. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 7. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazır. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can Renk'in gerçek hayatını öğreniyor. Gerçeklerin ortaya çıkması tüm ilişkileri alt üst edecek. Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

8.09.2016Kelebek
Rengarenk 5. bölüm ile ekrana kilitleyecek

Rengarenk 5. bölüm ile ekrana kilitleyecek!

ATV'nin sürprizlerle dolu dizisi Rengarenk bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek. Cuma akşamlarının merakla beklenen dizisinin yeni bölümünde Can, Renk'i kaybetmek istemiyor. Renk ise Zeynep öğretmen yalanını sürdürmekte kararsız. Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

26.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV ekranının heyecan dolu dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 4. son bölümü ile ekrana gelen Rengarenk dizisinde Can ve Renk arasındaki aşk daha da büyüyor. Can artık Renk ile yeni bir hayat kurmak istiyor. Peki Renk'in cevabı ne olacak? Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

20.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanını yayınladı

Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanını yayınladı!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Rengarenk son bölümünün ardından 4. bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu. Can Renk'in gitmesini istemiyor. İkili arasında yaşananlar herkesi ekrana başına kilitliyor. İşte Rengarenk yeni bölüm fragmanı..

13.08.2016Kelebek
Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk gerçekleri açıklayacak mı

Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk gerçekleri açıklayacak mı?

Rengarenk; Cuma günü bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Rengarenk dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak. Renk ve Can arasındaki yakınlaşma devam edecek. Fakat Renk Can'a gerçekleri anlatmak isteyecek. İşte İşte Rengarenk dizisinin 3. bölüm fragmanı

11.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 3. bölümü ne zaman yayınlanacak belli oldu

Rengarenk dizisi 3. bölümü ne zaman yayınlanacak belli oldu!

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk ilk iki bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Cuma akşamlarını renklendiren yeni dizi Rengarenk 3. bölümü ile 12 Ağustos Cuma akşamı ekrana gelecek. İşte Rengarenk dizisi 3. bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar..

5.08.2016Kelebek
Rengarenk 3. bölüm fragmanı ile yine çok konuşulacak

Rengarenk 3. bölüm fragmanı ile yine çok konuşulacak!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 3. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen Rengarenk dizisi yayınlanmaya başladığı günden itibaren dikkatleri üzerine çekti. Eğlenceli hikayesi ve sürpriz sahneleri ile Rengarenk dizisi 3. bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde.

18.07.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 2. bölümde beklenmedik kaza

Rengarenk dizisi 2. bölümde beklenmedik kaza!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk bu akşam 2. bölümü ile ekrana gelecek. İlk bölümü ile reytinglerde başarı gösteren Rengarenk dizisinin yeni bölümünde Renk ve Can arasındaki ilişkinin şekli değişiyor. Can'ın gerçekleri öğrenmesi işleri daha da karıştıracak. İşte Rengarenk dizisi 2. bölüm fragmanı..

15.07.2016Kelebek
Blizzard Arcade Koleksiyonu, Blizzard Entertainmentın temelini atan oyunları geri getiriyor

Blizzard Arcade Koleksiyonu, Blizzard Entertainment'ın temelini atan oyunları geri getiriyor

Bundan 30 yıl önce, bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda oyun geliştiricisinin kurduğu yeni bir oyun stüdyosu, kurucularının oynamayı sevdiği oyunları yapmak üzere işe koyuldu. Stüdyonun ilk yapıtlarından bazıları The Lost Vikings, Rock N Roll Racin ve Blackthorne'du. Çok iyi eleştiriler alan bu oyunlar, kısa süre içinde Blizzard Entertainment'a dönüşecek firmanın erken dönem tasarım prensiplerini yansıtıyordu. Blizzard bugün çok sevilen klasik oyunlarının güncellenmiş, Windows® PC, Nintendo Switch™, PlayStation®4 ve Xbox One uyumlu (ayrıca geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation®5 ve Xbox Series X|S'te de oynanabilen) dijital sürümlerini içeren Blizzard Arcade Koleksiyonu'nu duyurmaktan büyük gurur duyuyor.

21.02.2021eSpor
Eviniz: Spor salonunuz, bahçeniz, oyun alanınız

Eviniz: Spor salonunuz, bahçeniz, oyun alanınız

Evde geçirdiğimiz zamanı değerlendirmekte ustalaştık. Yine de önerilere kulak vermekte fayda var. Sonbaharı da evde karşılarken uzmanlar tavsiyeler verdi: Spor alanınızı yaratabilir, bir köşeyi küçük bir bahçeye dönüştürebilir, oyunlara da daha çok yer açabilirsiniz!

27.09.2020Hürriyet Pazar
Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii Adaları’nın başkenti, aslında pek çok gezgin için sadece bir ara durak. Gezginler buraya çoğunlukla Waikiki’nin kalabalığından uzak durup sadece Maui ya da Kauai’ye giderken uğruyorlar. Oysa Honolulu’nun bulunduğu Oahu Adası’na gelen turist sayısı 2018’de 6 milyon kişiye ulaştı. Başkent, yerel kültürü derinlemesine tanıtan müzeleri, yerel malzemeleri yaratıcı yaklaşımla kullanan şefleri, barları ve kafeleriyle bir ara durak olmaktan fazlasını hak ediyor. İşte ABD’nin batı kıyısına 4 bin kilometre uzaktaki bu okyanus eyaletinde cüzdan zorlamadan tatil yapmak isteyenler için mini bir rehber.

9.02.2020Seyahat
36 saatte Kopenhag

36 saatte Kopenhag

Bir şehrin çehresinde 10 yıl ne kadar büyük değişim yapabiliyor. Kopenhag, mimariden tasarıma, restoran trendlerine pek çok konuda adeta kutup yıldızına dönüştü. Artık geçmişin uyuşuk İskandinav başkenti değil. Kışın en soğuk döneminde bile sokaklar bisiklet dolu. Geçmişin çıplak topraklarında yeni restoranlarla yepyeni bir mutfak kültürü yeşerdi. Danimarka, Avrupa’nın ünlü bağlarına çok uzak olsa da Kopenhag dünyanın en önemli doğal şarap şehirleri arasında. Tek sorun baş döndürücü hızla çoğalan yeni mekânları takip etmek, keşfetmek...

7.05.2018Seyahat
Jessica Jones’ta kadınların egemenliği

Jessica Jones’ta kadınların egemenliği

8 Mart’ta ikinci sezonunun tüm bölümleriyle izleyici karşısına çıkan Netflix orijinal yapımı dizi Jessica Jones, kadın karakterleri stereotiplere sıkıştıran film ve dizi sektörünün eril kodlarını darmadağın eden bir yapım. Bu sezon, hem konusu, hem kadın kahramanları ele alış şekli, hem de 13 bölümü çeken 13 kadın yönetmenle erkek egemenliğinin yavaş yavaş yıkıldığı Hollywood’da değişen devrin simgelerinden biri olmaya aday.

18.03.2018Magazin
36 saatte Aarhus

36 saatte Aarhus

Eğitimle özdeşleşen küçük Danimarka sahil şehirlerinden Aarhus’da yaşayan her yedi kişiden biri üniversite öğrencisi. Şehir kültür kurumları açısından pek çok metropolü kıskandıracak kadar zengin. Anıtsal mimari örnekleri, yeniden işlevlendirilen yapılarıyla 2017’nin Avrupa Kültür Başkenti unvanını taşımayı hak ediyor. Limanda sürdürülen restorasyon tasarımcılara, barlara, restoranlara yeni alanlar açılmasını sağladı. Yürüyerek gezilebilecek canlı kent merkezi çatılardaki sanat işlerinden arka sokaklarına keşfetmeye değecek pek çok detayla dolu. Üstelik Kopenhag’dan trenle ulaşmak üç saat bile sürmüyor.

23.10.2017Seyahat
36 saatte Tokyo

36 saatte Tokyo

Baş döndürücü hızla genişleyen dev Japon şehrinin belirgin bir merkezi yok. Gökdelenler farklı öbekler halinde yayılmış. Batıdaki Shibuya’dan doğudaki Ginza’ya en kalabalık semtler arı kovanı gibi. Zamanınız kısıtlıysa cepheleri video ekranına dönüştürülmüş binaların hipnotik etkisine kapılmadan kültürel çeşitlilik açısından zengin semtlere yönelin. İşte 36 saatte Tokyo...

36 saatte Sapporo / Japonya

36 saatte Sapporo / Japonya

Ülkenin en kuzeyindeki Hokkaido Adası’nın başkenti Sapporo, 1972 Kış Olimpiyatları’yla dünyaya sesini duyurmuştu. O günden bu güne çok şey değişti. Sanat galerileri, mağazalar, deniz ürünlerinin bolluğu, heyecan verici restoranlar, sakuraların açtığı geniş parklarıyla şehir uluslararası cazibe merkezine dönüştü. Portland, Oregon gibi Amerikan şehirleriyle karşılaştırılan Sapporo’nun cazibesi ultra hızlı trenlerin servise girmesiyle iyice arttı. İşte 36 saatte Sapporo...

Çocuk dostu ada ülkesi...

Çocuk dostu ada ülkesi...

Doğal yaşam parkları, vahşi hayvanlar, safariler derken ailece kendinizi gerçek bir maceranın içinde buluyorsunuz Singapur’da. Her şey o kadar iyi düşünülmüş ki; hem çok iyi korunmuş bir orman, hem de kurallar sayesinde çok güvenli bir uydukent Singapur. Aynı zamanda çocuklarınızı evinizin bahçesindeki kadar rahat ve mutlu görebileceğiniz kocaman eğlence parkı gibi...

30.12.2016Seyahat
Çocuk dostu ada ülkesi...

Çocuk dostu ada ülkesi...

Doğal yaşam parkları, vahşi hayvanlar, safariler derken ailece kendinizi gerçek bir maceranın içinde buluyorsunuz Singapur’da. Her şey o kadar iyi düşünülmüş ki; hem çok iyi korunmuş bir orman, hem de kurallar sayesinde çok güvenli bir uydukent Singapur. Aynı zamanda çocuklarınızı evinizin bahçesindeki kadar rahat ve mutlu görebileceğiniz kocaman eğlence parkı gibi...

23.12.2016Seyahat
Kaçın Kurası yayınlanan yeni bölümüyle nefes kesti

Kaçın Kurası yayınlanan yeni bölümüyle nefes kesti!

Kaçın Kurası bu akşam yayınlanan 2. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Atv ekranlarının yeni dizisi Kaçın Kurası heyecan seviyesi çok yüksek bir bölümle ekranlara geldi. İzleyenler tarafından olumlu tepki alan dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşandı. Renk, Barış'ın Amerika'ya gitmesinin ardından kendi korkularıyla başbaşa kalır. İşte, Kaçın Kurası 2. bölüm özeti ve fragmanıyla sizlerle.

30.09.2016Kelebek
Rengarenk 7. bölüm fragmanında Canı şok eden gerçek

Rengarenk 7. bölüm fragmanında Can'ı şok eden gerçek!

ATV ekranının heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk 7. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'in yalanını öğrenince ayrılık kararı alıyor. Peki Renk ve Can birbirlerinden ne kadar ayrı kalabilecek? Rengarenk 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

7.09.2016Kelebek
Rengarenk 6. bölümde Renkin yalanı ortaya çıkıyor

Rengarenk 6. bölümde Renk'in yalanı ortaya çıkıyor!

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde Renk'in Zeynep öğretmen yalanı bir kez daha ortaya çıkıyor. Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.09.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 6. yeni bölümde Renk yakalanıyor

Rengarenk dizisi 6. yeni bölümde Renk yakalanıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı ile herkesi ekran başına kilitliyor. Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Rengarenk dizisinde Renk'in yalanı bir kez daha ortaya çıkıyor. Peki bu sefer nasıl sıyrılacak? Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

1.09.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 6. bölüm fragmanında sürpriz itiraf

Rengarenk dizisi 6. bölüm fragmanında sürpriz itiraf!

ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can, Renk'e duygularını itiraf ediyor. Renk'in Zeynep öğretmen yalanı ortaya çıkacak mı? Rengarenk 6. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

31.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisinin 5. bölüm fragmanı nefesleri kesecek

Rengarenk dizisinin 5. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Rengarenk dizisi 5. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Atv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Rengarenk'te bu hafta ilginç gelişmeler yaşanacak. Renk'in hayatından çıkmasını istemeyen Can elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Renk her ne kadar direnir görünse de Can'ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir. İşte, Rengarenk 5. bölüm fragmanı sizlerle...

26.08.2016Kelebek
Rengarenk 5. bölüm için nefesler tutuldu

Rengarenk 5. bölüm için nefesler tutuldu!

ATV'nin heyecanla beklenen dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanı ile herkesi ekran başına kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Rengarenk dizisinde Can'ın beklenmedik konuşması herkesi şaşırtacak. Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

25.08.2016Kelebek
Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında Candan beklenmedik konuşma

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında Can'dan beklenmedik konuşma!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 5. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamı yeni bölümü ile erkana gelecek olan Rengarenk dizisinde, Can Renk'e beklemediği bir konuşma yapıyor. Peki Renk'in bu konuşmaya tepkisi ne olacak? Rengarenk 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

22.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanında sürpriz dakikalar

Rengarenk dizisi 4. yeni bölüm fragmanında sürpriz dakikalar!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 4. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü yayınlanacak olan Rengarenk dizisinde Renk ve Can arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. İkilinin arasında başlayan aşk herkesi heyecanlandırıyor. Rengarenk 4. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

18.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisinin 3.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Rengarenk dizisinin 3.bölüm fragmanında şaşırtan gelişme!

Rengarenk bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. Rengarenk'te bu hafta işler karışıyor. Renk, Can'a gerçekleri anlatmak istiyor ama işler istediği gibi gitmiyor. İşte Rengarenk dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanı.

12.08.2016Kelebek
Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renkin büyük çabası

Rengarenk 3.bölüm fragmanında Renk'in büyük çabası!

Rengarenk bu akşam bomba bir bölümle ekranlara gelecek. ATV ekranların sevilen dizisi Rengarenk bu hafta 3.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde duygusal sahneler var... Can ve Renk arasında duygusal yakınlaşma yaşanırken; Renk Can'ı kandırmak istemiyor. İşte Rengarenk dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanı.

5.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 3. yeni bölüm için bir fragman daha yayınladı

Rengarenk dizisi 3. yeni bölüm için bir fragman daha yayınladı!

ATV'nin keyifle izlenen dizisi Rengarenk herkesi ekran başına kilitliyor. İlk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Rengarenk dizisi 3. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cuma akşamları ekrana gelen Rengarenk dizisinin yeni bölüm fragmanları ve merak edilenler haberimizde.

3.08.2016Kelebek
Rengarenk dizisi 3. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı

Rengarenk dizisi 3. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

ATV ekranının heyecan dolu dizisi Rengarenk hızlı başladı. Son olarak 3. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Cuma akşamları yayınlanan Rengarenk dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Can ve Renk arasında neler olacak? İşte Rengarenk dizisi 3. bölüm fragmanı ve merak edilenler..

29.07.2016Kelebek
Rengarenk 3. yeni bölümde Can, Renke şans veriyor

Rengarenk 3. yeni bölümde Can, Renk'e şans veriyor!

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Rengarenk 3. bölüm fragmanını yayınladı. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Rengarenk dizisi Cuma akşamlarını renklendirmeye devam ediyor. Can, yaşadığı kaza sonrası Renk'e yeniden yakınlaşıyor. Rengarenk 3. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.07.2016Kelebek
Rengarenk dizisi yayınladığı 2. bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Rengarenk dizisi yayınladığı 2. bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Rengarenk 2. bölüm fragmanıyla herkesin nefesini kesti. Atv ekranlarının yeni dizisi Rengarenk, bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Yayınladığı ilk bölümüyle reytinglerden iyi sonuç alan yeni dizi 2. bölümüyle bomba gibi geliyor. Dizinin yeni bölümünde işler iyice karışacak. Renk ve Can arasında sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte, Rengarenk 2. bölüm fragmanıyla sizlerle...

15.07.2016Kelebek
Yaz borsası

Yaz borsası

Hangi dizi yükselişte, hangisi çakılmak üzere, hangisi gelecek vaat ediyor?

15.07.2016Keyif
Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanında Renk yakalanıyor

Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanında Renk yakalanıyor!

ATV'nin yeni dizisi Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana gelen Rengarenk dizisinin yeni bölümünde Renk'in yalanı ortaya çıkıyor. Can ve Renk için yeni bir dönem başlayacakken her şey beklenmedik bir şekilde başa dönüyor. İşte Rengarenk dizisinin 2. bölüm fragmanları..

12.07.2016Kelebek
Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne

Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne!

Rengarenk dizisi ilk bölümü ile hızlı bir giriş yaptı. Cuma akşamı 2. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan Rengarenk dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Renk ve Can arasında neler olacak? Can her şeyi öğreniyor. Rengarenk 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümde kaçırdıklarınız haberimizde.

11.07.2016Kelebek
Rengarenk bu akşam 1. bölümüyle ekranlarda olacak - Fragman izle

Rengarenk bu akşam 1. bölümüyle ekranlarda olacak! - Fragman izle

Rengarenk dizisi 1. bölüm fragmanıyla bu akşam ekranlarda olacak. Atv ekranlarının yeni yaz dizisi olan Rengarenk, büyük umutlarla geliyor. Dizinin 1. bölümünde şaşaalı dünyadan bıkan ve dizi setinden kaçan genç bir kızın hikayesi anlatılıyor. Başrollerinde Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in bulunduğu dizi bu akşam ekranlarda olacak. İşte, Rengarenk dizisi 1. bölüm fragmanıyla sizlerle...

8.07.2016Kelebek
Türkiye’nin Disneyland’i açılıyor

Türkiye’nin Disneyland’i açılıyor

Turizmdeki kötü gidiş malumunuz... Sadece bacasız sanayi değil, bağlı işkolları da bundan etkilendi. Ama böyle bir tablo karşısında dahi yatırım yapmaktan ve yenilikçi projeler üretmekten vazgeçmeyen girişimcileri görmek umut veriyor. O umut ışıklarından biri Antalya Belek’ten yansıyor. Şimdilik 1,5 milyar TL’nin harcandığı ve adeta Türkiye’nin Disneyland’i olarak kurgulanan ‘The Land of Legends’ tema park ve oteli, sektöre taze kan getirecek cinsten...

21.06.2016Kelebek
2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti?

Her sene yaz ekranı ile birlikte yeni isimler ve yeni hikayeler hanemize eklenir. Kimi sadece yaz ekranının bir parçası olmaz, yeni sezonda ve hatta sonraki sezonlarda bir yıldız olarak yoluna devam eder. Son projelerinden sonda adını sık sık duyacağımız isimler hangileri peki?

20.06.2016Keyif

Yazar Sonuçları

“Denize aşık bir ressamın canlı renklerle boyadığı tablo”

Foça’ya ilk adım attığım günü hatırlıyorum. Günün en güzel saatleriydi. Güneş Foça’daki güne veda etmeye hazırlanırken önümdeki denizi kırmızıya boyamış, üzerine içinden geldiği gibi serpiştirdiği balıkçı teknelerini küçük dalgalarla okşuyordu. Biri küçük diğeri büyük deniz adı verilen koyların önündeki irili ufaklı adacıklar ve girinti çıkıntılar ufuk çizgisini görmemi engelliyor hemen karşıdaki burunda yer alan deniz feneri ise yaklaşan akşam için sabırsızlanıyordu.

20.07.2020

Haftanın testi

Bu kez soruları pek magazin takip etmediğini söyleyen Yonca Evcimik’e sordum. Çoğunu bilemedi ama cevapları çok neşeli.

10.05.2020

İskandinavya’nın incisi: Kopenhag

Danimarka’nın başkenti ve en büyük şehri olan Kopenhag, Danimarka’nın en büyük adası olan Zealand’de bulunuyor. Vikinglerin balıkçı kasabasıyken işlek bir liman kentine dönüşen Kopenhag’ın kelime anlamı, 'ticari liman'. Bir tüccar limanı olan Kopenhag, yüzyıllardır Kuzey Avrupa ticari bölgesinin kalbi. Limanı, kanalları, tarihi binaları, hareketli caddeleriyle Kopenhag, her yıl şehre gelen milyonlarca turiste keyifli bir seyahat vaat ediyor.

19.12.2018

İnsanlık tarihinin yüzde 1’i işte bu taşlarla başlıyor

BUGÜN Göbeklitepe’deyiz... “Orası neresi” diye sorarsanız cevabım şu... “Bilebildiğimiz insanlık tarihinin başladığı yer...”

26.09.2018

Çocuklar duysun artık!

Yeniden pişirilip pişirilip önümüze konduğu için, ‘bizim izleyici ne verirsen onu alır’ dendiği için, memleketçe ‘işi bileceksin, işe gitmeyeceksin’ zihniyetinde olduğumuz için, ‘fazla kafayı yormayacaksın, ortaokul seviyesini aşmayacaksın’ şeklinde bir kanal yaklaşımımız olduğu için; 2017 yaz sezonunda, yeni sezona da devam etsin umuduyla, eski diziler ardı ardına ekranlara döndü.

28.07.2017