EKSTRA
MENÜ

Red Bull Warm Up

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21 haberi bulunmuştur.

Red Bull Warm Up Haberleri

‘Sosyal ilişkilerimiz bizim her şeyimizmiş’

‘Sosyal ilişkilerimiz bizim her şeyimizmiş’

‘Bizim Gibiler’ albümünün ardından ara vermeden yeni single’ı ‘Aciz Aziz’i yayınlayan Ezgi Pekel, “İlk başlarda pandemi sürecini anlamlandırmak, tanımlamak çok zordu fakat süreç uzadıkça kendi içime kapanma dönemim oldu. Bu dönemde anladım ki sosyal ilişkilerimiz bizim her şeyimizmiş. Hele ki bir müzisyenin veya sanatçının üretmesi için bir şeyler görmesi, yaşaması ya da dinlemesi gerekiyormuş. ‘Aciz Aziz’ de kendi iç dünyasında yolculuğa çıkmış, kendini tanımaya çalışan ve bu süreçte de kendini sorgulayan yorgun bir kahramanın hikayesi” diyor.

31.08.2020Kitap Sanat
Red Bull Warm Up’ta Yer Alacak Grup Belli Oldu

Red Bull Warm Up’ta Yer Alacak Grup Belli Oldu

Red Bull Warm Up, kendi bestelerini  ve performanslarını video aracılığıyla gösteren katılımcıların başvuruları ile tamamlandı. Bu yıl ilk kez sadece online olarak gerçekleşen projede en iyi 10 müzik grubu ve solo sanatçıyı halkın oyları belirledi.

En İyileri Oylar Belirleyecek

En İyileri Oylar Belirleyecek!

Red Bull Warm Up finalistlerini müzikseverlerin oyları belirleyecek.

Dijital Formatta Yapılacak İşte Son Başvuru Tarihi...

Dijital Formatta Yapılacak! İşte Son Başvuru Tarihi...

Red Bull Warm Up bu yıl tamamen dijital bir formatla sürüyor. Müzisyenlerin yeteneklerini sergileyeceği yarışmanın son başvuru tarihi ise 3 Haziran.

Emir Yargından yarışmacılara ipuçları

Emir Yargın'dan yarışmacılara ipuçları

Red Bull Warm Up bu yıl tamamen dijital bir formatla geri dönüyor.  7 yıldır devam eden ve bu yıl ilk kez yalnızca dijital olarak sürdürülecek proje, müziğe ilgili ve özgün müzik üreten herkese şans tanıyor.

22.05.2020Keyif
Red Bull Warm Up ile Evin Sahnen Olsun

Red Bull Warm Up ile Evin Sahnen Olsun

Yeni nesil sanatçıları destekleyen Red Bull Warm Up bu yıl tamamen dijital bir formatla geri dönüyor.

Evler sahne oluyor

Evler sahne oluyor

Yeni nesil sanatçıları destekleyen Red Bull Warm Up, bu yıl tamamen dijital bir formata dönüyor.

15.05.2020Magazin
The Kites Red Bull Müzik Stüdyosu, Paris’te

The Kites Red Bull Müzik Stüdyosu, Paris’te

Yeni nesil sanatçıları Red Bull Warm Up ile tam donanımlı stüdyolarda kayıt alma hakkı kazanan The Kites, birkaç ay önce Red Bull Müzik Stüdyoları, Paris’te stüdyoya girdi.

İki gün 34 konser

İki gün 34 konser

Zorlu PSM, ikinci kez düzenleyeceği MIX Festival kapsamında bugün ve yarın 34 konsere ev sahipliği yapacak. Saykodelik rock ve halk müziğinin efsane ismi Selda Bağcan ve Boom Pam bugünün, elektronik müziğin maskeli kahramanı Claptone ise yarının headliner’ı olacak.

14.12.2017Kitap Sanat
Amsterdam’da kayıt şansı için son 5 gün

Amsterdam’da kayıt şansı için son 5 gün!

Türkiye çapındaki on üniversitede kurulacak set up’lardan seçilecek grupların başvuruları için son gün 15 Mayıs.

10.05.2017Kampüs
Üniversiteler Warm Up ile ısınacak

Üniversiteler Warm Up ile ısınacak

Yeni nesil sahneden müzisyen ve grupların dinleyicilere ulaştığı performans videoları serisi olarak doğan Warm Up, bu sene de genç müzisyenlere destek olmaya devam ediyor. Warm Up, bu yıl üniversitelerden de bir müzisyen/gruba platformda yer alma şansı tanıyor. Beşi yapılan başvurulardan, biri de üniversiteliler arasından seçilecek toplam altı grup profesyonel bir destekle ilk müzik kliplerine kavuşacak. Altı grubun arasından seçilen bir şanslı grup ise Amsterdam’da bulunan Red Bull stüdyolarında kayıt alma şansı yakalayacak. Türkiye çapındaki on üniversitede kurulacak set up’lardan seçilecek grupların başvuruları 2-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

9.05.2017Keyif
Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcanla çalacak

Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcan'la çalacak

Selda Bağcan&Boom Pam ve Wooden Wisdom (Elijah Wood – Turquoise Wisdom) 30 Mayıs Cumartesi günü Life Park’ta düzenlenecek olan Ekşi Fest’15’te sahne alacak.

28.05.2015Keyif
Ekonomide şenlik var

Ekonomi'de şenlik var

İZMİR Ekonomi Üniversitesi öğrencileri baharın gelişini şenlikle kutluyor. Öğrenciler, 6 - 8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek 14. Bahar Şenliği'nde Can Bonomo, Acapella Boğaziçi ve Gripin konserleriyle coşacak, Poyraz Karayel ve Seksenler dizi ekipleriyle sohbet edecek.

10.05.2015Ege
Red Bull Music Festival İstanbul’a geliyor

Red Bull Music Festival İstanbul’a geliyor

Beş güne yayılan dört farklı konsept, film gösterimleri ve iki farklı sergi ile 60 sanatçının sahne alacağı Red Bull Music Festival İstanbul 26-30 Eylül 2018 tarihleri arasında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu kapsamlı festival tam 7 ayrı mekânda, farklı disiplinleri ve farklı müzik janralarını festivalin özel temaları altında bir araya getirecek.

27.08.2018Kampüs
Üniversite grupları için oylama heyecanı başladı

Üniversite grupları için oylama heyecanı başladı

11 farklı üniversiteden yüze yakın başvurunun toplandığı performansları sen de oylayabilirsin!

8.06.2018Kampüs
Üniversiteli müzisyenler oylarınızı bekliyor

Üniversiteli müzisyenler oylarınızı bekliyor

Yeni nesil sahneden müzisyen ve grupların dinleyicilere ulaştığı performans videoları serisi olarak www.RedBull.com/music adresinde doğan Warm Up 2017’de üniversite gruplarının oylaması başladı. Bu yıl projeye katılacak 6 grup arasında yer alacak bir üniversite grubunun belirlenmesi için yapılan oylama 5 Haziran’a kadar devam edecek.

1.06.2017Etkinlikler
İdil Meşe’nin Berlin yolcuğu

İdil Meşe’nin Berlin yolcuğu

Hip hop'tan rock'a farklı türlerde müzik üreten birçok müzisyeni ağırlayan ve yeni nesil yerli sahneden on beş ayrı ismi dinleyiciyle buluşturan RedBull.com projesi Warm Up 2016’da Berlin’e stüdyolarında kayda giren isim İdil Meşe oldu. İdil Meşe ile Da Poet’in ilham verici Berlin yolculuğunun videosu RedBull.com’da yayına alındı.

18.10.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Kapadokya’dan Özel Konser

Geçtiğimiz hafta televizyonda gezinirken Kapadokya’da çekimleri yapılan özel bir konsere denk geldim. Daha sonra detayını merak edip araştırınca bu etkinliğin Cumhurbaşkanlığı’nın başlattığı ‘7 Tepeden 7 Kıtaya’ konser dizisinden biri olduğunu öğrendim. Televizyondaki nefis Kapadokya çekimlerini izlerken görüntü Ferman Akgül’ün vokaliyle birleşti.  Ferman Akgül ve Ethnic Band’in performansıyla “Türküler ve Folk Rock Ezgileri” konseri özellikle Kapadokya’nın eşsiz doğası ve görselliğiyle çok etkileyiciydi.

28.05.2020

Genç Müzisyenlere Atölye!

Gergedan Müzik genç müzisyenler için nefis bir imkan yaratıyorlar. Ben de bu yazı sayesinde duymayan kalmasın diye bu çağrıya katkıda bulunmak istedim.

28.11.2019

O ışık sende var mı?

Sitesinde “Kendi halinde bir müzik oluşumu” yazan Bir Baba Indie, uzun zamandır sürdürdüğü menajer röportajlarından yeni bir yazı dizisi hazırladı. Alternatif sanatçı ve grupların menajerleri, bir sanatçıda aradıkları özellikleri sıraladı.

4.07.2018