MENÜ

Ramazan Ne Zaman Başlayacak

Ramazan Ne Zaman Başlayacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ramazan Ne Zaman Başlayacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 612 Ramazan Ne Zaman Başlayacak haberi bulunmuştur.

Ramazan Ne Zaman Başlayacak Haberleri

2020 Ramazan ne zaman başlayacak Ramazanın ilk orucu ve sahuru ne zaman

2020 Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazan'ın ilk orucu ve sahuru ne zaman?

Dünyanın dört bir yanındaki Müslümanlar, Ramazan ayı heyecanı yaşıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirlenen imsakiye takvimiyle sahur ve iftar sofrasına oturacak olan vatandaşlar, Ramazan ayının ilk gününü bekliyor. Müslüman dini merciler, iftar organizasyonları, teravih namazlarını cemaatle kılma ve camilerde itikafa girme gibi ibadetlerin yapıldığı ramazan ayına günler kala Kovid-19 salgınından korunma uyarılarında bulunuyor. Peki, 2020 Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazan'ın ilk orucu ve sahuru ne zaman?

23.04.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020 ilk sahur ve oruç ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 ilk sahur ve oruç ne zaman?

Nisan ayının son günlerini yaşayan vatandaşların en çok araştırdığı konulardan biri de Ramazan ayı ve oruç ibadetine yönelik oldu. 2020 Ramazan ayı tarihi için araştırmalar günler öncesinden başladı. Müminler için bir rahmet ve mağfiret mevsimi olan, üç ayların sonuncusu Ramazan, önümüzdeki günlerde başlayacak. Peki, dua ve ibadetlerle taçlanacak olan 2020 Ramazan ayı hangi tarihte başlayacak? 2020'de ilk sahur ve oruç ne zaman?

15.04.2020Gündem
Ramazanın başlangıcı ne zaman 2020 Kadir Gecesi ne zaman

Ramazanın başlangıcı ne zaman? 2020 Kadir Gecesi ne zaman?

2020 Ramazan ayının ne zaman başlayacağı pek çok vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. On bir ayın sultanı Ramazan'a sayılı günler kala Ramazan'ın başlangıcını merak eden vatandaşlar, 2020 Ramazan hakkında sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazanın başlangıcı ne zaman?

3.04.2020Gündem
Ramazan ayı bu yıl ne zaman başlayacak 2020 Ramazana kaç gün kaldı

Ramazan ayı bu yıl ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan'a kaç gün kaldı?

Nisan ayına kısa bir süre kala vatandaşlar Ramazan'ın ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. Tam olarak 2020 Ramazan'ın başlangıç tarihi ve Ramazan Bayramı'nın idrak edileceği tarihi araştıran vatandaşlar, yaz tatili planlarını ona göre yapmak istiyor. Peki, Ramazan ayı bu yıl ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan'a kaç gün kaldı?

31.03.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlıyor Orucun ilk günü ne zaman

Ramazan ne zaman başlıyor? Orucun ilk günü ne zaman?

'Ramazan'ın ilk günü ne zaman?' sorusu oruç ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ülkemizde milyonlarca Müslüman'ın ibadetlerini edip dini vazifelerini gerçekleştirecekleri bu ayda, oruçlar tutulacak ibadetler yerine getirilecek. Peki, 2020 Ramazan ayı ne zaman başlıyor? Orucun ilk günü ne zaman?

24.03.2020Gündem
Ramazan orucu ne zaman başlayacak

Ramazan orucu ne zaman başlayacak?

Nisan ayının yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar Ramazan'ın ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. Tam olarak Ramazan'ın başlangıç tarihi ve Ramazan Bayramı'nın idrak edileceği tarihi araştıran vatandaşlar, yaz tatili planlarını ona göre yapmak istiyor. Peki, Ramazan orucu ne zaman başlayacak?

18.03.2020Gündem
Ramazanın ilk günü ne zaman 2020 ramazan ayı ne zaman başlayacak

Ramazan'ın ilk günü ne zaman? 2020 ramazan ayı ne zaman başlayacak?

Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruç tutarak ibadet etmek isteyen milyonlarca Müslüman, 2020'nin ilk sahurun ne zaman olduğunu araştırmaya şimdiden başladı. İslam alemi için en önemli aylardan biri olan Ramazan ayının gelmesine artık sayılı günler kaldı. Peki, Ramazan'ın ilk günü ne zaman? 2020 ramazan ayı ne zaman başlayacak?

9.03.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlıyor İlk oruca ne zaman kalkılacak

Ramazan ne zaman başlıyor? İlk oruca ne zaman kalkılacak?

Üç ayların gelmesiyle birlikte Ramazan'ı bekleyen vatandaşların tarih araştırmaları hız kazandı. Heyecanlı bekleyiş sürerken Ramazan ayının ilk orucunun ne zaman tutulacağı merak konusu oldu. Öte yandan 2020 Ramazan Bayramı'nın ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? İlk oruca ne zaman kalkılacak?

6.03.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak Bu yıl ilk oruç ne zaman tutulacak

Ramazan ne zaman başlayacak? Bu yıl ilk oruç ne zaman tutulacak?

İlk oruç ne zaman tutulacak sorusu, 2020 Ramazan ayının başlangıcına sayılın gün kala birçok Müslüman'ın gündeminde yer aldı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın belirlediği takvime göre bu yıl ilk oruç ibadeti nisan ayında başlayacak. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? Bu yıl ilk oruç ne zaman tutulacak?

4.03.2020Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman Oruç ne zaman tutulacak

Ramazan Bayramı ne zaman? Oruç ne zaman tutulacak?

Vatandaşlar bu yıllın ilk ilk orucunun hangi akşam tutulacağını merak ediyor. Dini vazifelerini yerine getirebilmek için bekleyen vatandaşlar 2020 Ramazan ayının başlayacağı zamanı araştırıyor. Peki, oruç ne zaman tutulacak? Ramazan Bayramı ne zaman?

1.03.2020Gündem
İlk oruç ne zaman tutulacak

İlk oruç ne zaman tutulacak?

On bir ayın sultanı Ramazan'a da sayılı günler kaldı. Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri 2020'de ilk orucun ne zaman tutulacağı oldu. İlk kez ne zaman sahura kalkacaklarını merak eden vatandaşlar, 2020 Ramazan ayına dair merak ettikleri sorulara yanıt arıyor. Peki, ilk oruç ne zaman tutulacak? Ramazan ne zaman başlayacak?

23.02.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020de ilk oruç ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020'de ilk oruç ne zaman?

'2020 Ramazan ayı ne zaman idrak edilecek?' sorusunun yanıtı, tüm İslam alemi tarafından sorgulanmaya başladı. Oruçların tutulacağı, ibadetlerin yapılacağı kutsal Ramazan ayı için geri sayım başladı. Peki, ilk oruç ne zaman tutulacak? 2020 Ramazan ayı ne zaman?

19.02.2020Gündem

Üç ayların başlangıcı ne zaman?

İslam alemi tarafından büyük önem verilen üç ayların ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Recep, Şaban ve Ramazan aylarından oluşan üç aylar, Müslümanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Üç ayların 2020'de hangi zaman dilimine denk geldiğini merak eden vatandaşlar, konuya dair internette araştırma yapıyor. Peki, üç ayların başlangıcı ne zaman?

13.02.2020Gündem
2020 Ramazan orucu ne zaman başlayacak

2020 Ramazan orucu ne zaman başlayacak?

Şubat ayının ortalarına doğru ilerlememize beraber, Müslümanlar için mübarek olan on bir ayın sultanı Ramazan ayına da kısa bir zaman kaldı. Milyonlarca vatandaş, Ramazan ayının ne zaman başlayacağını merak etmeye ve internetten araştırmaya başladı. Peki, bu yıl Ramazan ayı ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan orucu ne zaman başlayacak?

12.02.2020Gündem
Üç ayların başlangıcı recep ayı ne zaman 2020 Ramazan ayı ne zaman başlayacak

Üç ayların başlangıcı recep ayı ne zaman? 2020 Ramazan ayı ne zaman başlayacak?

Müslümanların oruç ibadetini idrak ettiği ramazan ayının 2020 yılında ne zaman başlayacağı şubat ayına girilmesiyle merak konusu oldu. Recep ve şaban aylarından sonra gelen ramazan ayı mübarek üç ayların sonuncusu olarak idrak ediliyor. Peki, üç ayların başlangıcı recep ayı ne zaman? 11 ayın sultanı olarak da bilinen ramazan ayı ne zaman hangi tarihte başlayacak? İşte, o konular hakkında detaylı bilgiler.

8.02.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020 Üç aylar ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Üç aylar ne zaman?

Şubat'ın gelmesiyle birlikte üç ayların başlayacağı tarihinin yanı sıra ramazan ayına yönelik tarih araştırmalar hız kazandı. Mübarek ramazan ayının ne zaman başlayacağını ve ilk orucu ne zaman tutacaklarını merak eden pek çok vatandaş, bu konuda Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıkladığı tarihleri sorguluyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Üç aylar ne zaman?

6.02.2020Gündem
2020 Ramazan başlangıcı merak konusu oldu - Ramazan Bayramı ne zaman

2020 Ramazan başlangıcı merak konusu oldu - Ramazan Bayramı ne zaman?

2020 Ramazan başlangıcı haftalar öncesinden merak konusu oldu. Müslüman alemi için önemi büyük olan 11 ayın sultanı Ramazan ayı için geri sayım sürüyor. Ramazan Bayramı Miladi Takvime göre her sene 11 gün önce kutlanıyor. Peki, bu yıl Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazan Bayramı hangi ayda idrak edilecek?

4.02.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak Üç aylar ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? Üç aylar ne zaman?

Tüm İslam dünyasının yıl içerisinde en değer verdiği aylardan biri olan ramazan için geri sayım başladı. 2020 ramazan ayının ne zaman başlayacağı pek çok vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Öte yandan ramazanı da kapsayan üç ayların bu yılki başlangıç tarihi de sorgulanıyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? Üç aylar ne zaman?

30.01.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020de ilk oruç ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020'de ilk oruç ne zaman?

Ramazan ayına kısa bir süre kala vatandaşların tarih araştırmaları başladı. 2020 ramazan ayının ne zaman başlayacağını ve ilk orucun hangi tarihte tutulacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırma yapıyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020'de ilk oruç ne zaman?

25.01.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020de ilk oruç ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020'de ilk oruç ne zaman?

İlk baharın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de 2020 ramazan ayının ne zaman başlayacağı ve ilk orucun ne zaman tutulacağı oldu. 2020 Ramazan ayında ilk kez sahura ne zaman kalkacaklarını merak eden Müslümanlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020'de ilk oruç ne zaman?

22.01.2020Gündem
Ramazan ayı ne zaman başlayacak 2020 Ramazan bayramı ne zaman

Ramazan ayı ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan bayramı ne zaman?

Ramazan ayına yönelik tarih araştırmaları yeni yılla birlikte hız kazandı. Oruç tutarak ibadetlerini yapacak vatandaşlar bir yandan da yaz tatili planları ile birleştirmek için ramazan bayramının tarih bilgisini sorguluyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan bayramı ne zaman?

19.01.2020Gündem
2020 ramazan başlangıcı ne zaman

2020 ramazan başlangıcı ne zaman?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte en çok merak edilen konulardan biri de ramazan ayının başlayacağı tarih oldu. Her sene birkaç gün önce gelen ramazan ayının 2020'de ne zaman başlayacağı ve ilk orucun ne zaman tutulacağı vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020 ramazan başlangıcı ne zaman?

11.01.2020Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020 Ramazan Bayramına kaç gün kaldı

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan Bayramı'na kaç gün kaldı?

2020 yılı Ramazan ayının ne zaman başlayacağı tüm İslam dünyası tarafından merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. İlk orucun ne zaman tutulacağı ilk sahura ne zaman kalkılacağını merak eden vatandaşlar bunun yanında, yaz tatili planlarını ayarlamak için Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağını da merak edip araştırıyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan Bayramı'na kaç gün kaldı?

2.01.2020Gündem
2020 ilk oruç ne zaman Ramazan ne zaman başlayacak

2020 ilk oruç ne zaman? Ramazan ne zaman başlayacak?

Ramazan ayının başlangıcı için kısa bir süre kaldı. Mübarek üç ayların sonuncusu olan 11 ayın sultan 'Ramazan' Bu yıl nisan ayında başlayacak. Milyonlarca Müslümanın heyecanla beklediği bu kutsal ay oruç ve ibadetlerle geçecek. Peki, 2020 ilk oruç ne zaman? Ramazan ne zaman başlayacak?

15.12.2019Gündem
2020 Ramazan Bayramı ne zaman Ramazan ayı ne zaman başlayacak

2020 Ramazan Bayramı ne zaman? Ramazan ayı ne zaman başlayacak?

2020 yılı Ramazan Bayramı ve mübarek ramazan ayı vatandaşların gündeminde yer almaya başladı. Yeni yılda oruç ibadetinin idrak edildiği ramazan ayının ne zamana denk geldiğini merak eden vatandaşlar, bu mübarek ayın tarihini Diyanet bilgisi doğrultusunda araştırıyor. Peki, 2020 Ramazan ayı ne zaman? Ramazan ne zaman başlayacak? İşte, ramazan ayının başlayacağı tarih.

5.12.2019Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2020 Ramazana kaç gün kaldı

Ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan'a kaç gün kaldı?

İslam aleminin beklediği ramazan ayı için geri sayım devam ediyor. Müslümanlar '11 ayın sultanı' ramazanın gelişini yine heyecanla beklerken bir yandan da tarih araştırmalarına hız verdi. 2020 yılında ramazanın başlangıç tarihini öğrenmek isteyen vatandaşlar, bu kapsamda Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınladığı bilgileri araştırıyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020 Ramazan'a kaç gün kaldı?

30.11.2019Gündem
2020 Ramazanın başlangıcı ne zaman Ramazan ne zaman başlayacak

2020 Ramazan'ın başlangıcı ne zaman? Ramazan ne zaman başlayacak?

Ramazan ayına yönelik araştırmalar yeni yıla günler kala hız kazandı. Rahmet ve bereket ayı ramazanın 2020'de ne zaman başlayacağı ve hangi tarihlere denk geleceği, oruç ibadetini yapmak isteyen vatandaşlarca araştırılıyor. Peki, ramazan ne zaman başlayacak? 2020 ramazan ne zaman?

18.11.2019Gündem
Ramazan ayı ne zaman başlayacak 2020 ramazan ayı tarihi

Ramazan ayı ne zaman başlayacak? 2020 ramazan ayı tarihi

Müslümanlar için mübarek olan ramazan ayı tarihi şimdiden merak edilmeye başlandı. 2019'un son günlerine doğru gelmemizle beraber, ramazan ayının 2020'de ne zaman başlayacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar, "oruç ne zaman başlıyor?" sorusuna Diyanet bilgisi doğrultusunda yanıt arıyor. İşte, 2020 ramazan ayı ve Ramazan Bayramı tarihi ile ilgili detaylar.

13.11.2019Gündem
Ramazan ayı ne zaman başlayacak | 2019 Ramazan başlangıç tarihi

Ramazan ayı ne zaman başlayacak? | 2019 Ramazan başlangıç tarihi

Nisan ayının ortalarına doğru ilerlememize beraber, Müslümanlar için mübarek olan on bir ayın sultanı Ramazan ayına da kısa bir zaman kaldı. Üç ayların gelmesiyle milyonlarca vatandaş, Ramazan ayının ne zaman başlayacağını merak etmeye ve internetten araştırmaya başladı. Peki, bu yıl Ramazan ayı ne zaman başlayacak? İlk oruç ne zaman idrak edilecek?

14.04.2019Gündem
İlk oruç bu yıl ne zaman tutulacak Ramazan ayının başlangıcı ne zaman

İlk oruç bu yıl ne zaman tutulacak? Ramazan ayının başlangıcı ne zaman?

Nisan ayı birlikte, 'bin aydan hayırlı' olarak nitelenen Ramazan ayının ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. 'Üç Aylar'ın başlamasının ardından şimdi de vatandaşlar Ramazan’ın ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Peki, ilk oruç bu yıl ne zaman tutulacak? Ramazan ayının başlangıcı ne zaman?

12.04.2019Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2019 Ramazan ayı tarihi

Ramazan ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan ayı tarihi

Miraç Kandilini geride bırakmamız ve Nisan ayına girmemizle beraber Müslümanın oruç ibadetini idrak edeceği Ramazan ayına da kısa bir zaman kaldı. İslam alemi için önemli olan ve bir ay boyunca ibadetlerinin yapılacağı Ramazan ayının başlangıç tarihi milyonlarca Müslüman tarafından merak konusu oldu. Peki bu yıl mübarek Ramazan ayı ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan ayı başlangıç tarihi hangi güne denk geliyor?

5.04.2019Gündem
Ramazan bu yıl ne zaman başlayacak Geri sayım başladı

Ramazan bu yıl ne zaman başlayacak? Geri sayım başladı

2019 Ramazan ayının başlangıcı için geri sayım başladı. On bir ayın sultanı olan Ramazan için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İslam camiası tarafından oldukça önemli ve mübarek olan Ramazan ayında vatandaşlar bolca ibadet edecekler. Peki, Ramazan bu yıl ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan ayı hangi tarihlere denk geliyor?

25.03.2019Gündem
2019 Ramazan ayı ne zaman başlayacak Ramazan ne zaman

2019 Ramazan ayı ne zaman başlayacak? Ramazan ne zaman?

İslam dünyasının heyecanla beklediği 'rahmet ve bereket ayı' Ramazan için sayılı günler kaldı. Mübarek üç aylardan biri olan Ramazan'ın başlangıç tarihi, oruç ibadetini yapacak vatandaşlarca araştırılıyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak?

11.03.2019Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak İşte 2019 Ramazan ayı başlangıç tarihi

Ramazan ne zaman başlayacak? İşte 2019 Ramazan ayı başlangıç tarihi

Mart ayının gelmesiyle birlikte Müslümanlar için önemli bir ay olan Ramazan'ın ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. 2019 Ramazan ayının başlangıç tarihini merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına Diyanet'in yayınladığı bilgileri araştırıyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak?

3.03.2019Gündem
2019 Ramazan Bayramı ne zaman Ramazan ayının önemi

2019 Ramazan Bayramı ne zaman? Ramazan ayının önemi

2019 Ramazan Bayramı ne zaman sorusunun yanıtı, tüm İslam camiasının sorguladığı ve merak ettiği konular arasında yer almaya devam ediyor. Oruç ayı olan Ramazan Ayı, kulun Rabbine iltica ederek, günahlarının bağışlanması için hayat yoluna yerleştirilmiş fırsat ve hazinelerle dolu bir aydır. Peki, 2019 Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek?

20.02.2019Gündem
2019 Ramazan ayı ne zaman idrak edilecek Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak

2019 Ramazan ayı ne zaman idrak edilecek? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

Üç aylar ve Ramazan’ın tarihi her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden merak konusu oldu. Regaip, Miraç ve Berat kandilleri ile Kadir Gecesi'ni de içinde barındıran üç aylar 8 Mart 2019'da başlayacak. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak, ilk oruç ne zaman tutulacak? İşte, Diyanet’in bu yılki takvimine göre, Ramazan ayının başlangıç tarihi ve bayram tarihleri.

17.02.2019Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak 2019 Ramazan Bayramı ne zaman

Ramazan ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan Bayramı ne zaman?

Hicri takvimde 9. ay olan ve İslam dininin inancına göre kutsal sayılarak oruç ibadetinin yapıldığı Ramazan ayına yönelik beklentiler, ocak ayının son günlerinin gelmesiyle birlikte arttı. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak?

31.01.2019Gündem
2019 Ramazan Ayı ne zaman başlayacak İşte Ramazan Bayramı tarihi

2019 Ramazan Ayı ne zaman başlayacak? İşte Ramazan Bayramı tarihi

2019 yılında Ramazan Ayı hangi tarihte idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca Müslüman vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. İslam dünyasının sabırsızlıkla beklediği Ramazan başlangıcı ve bayram tarihleri belli oldu. Peki, 2019 Ramazan Ayı ne zaman başlayacak? İşte Ramazan Bayramı tarihi.

18.01.2019Gündem
Ramazan ne zaman başlayacak

Ramazan ne zaman başlayacak?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte en çok merak edilen konulardan biri de Ramazan ayının başlayacağı tarih oldu. Ramazan'ın ne zaman başlayacağını merak eden milyonlarca vatandaşlar, konuya dair Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verdiği bilgileri öğrenmek istiyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan Bayramı ne zaman?

12.01.2019Gündem
2019 Ramazan Bayramı ne zaman 2019 Ramazan ne zaman başlayacak

2019 Ramazan Bayramı ne zaman? 2019 Ramazan ne zaman başlayacak?

2019 yılı Ramazan ayının ne zaman başlayacağı tüm İslam dünyası tarafından merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. On bir ayın sultanı Ramazan’ın 2019 yılında denk geldiği zaman aralığı birçok kişi tarafından merak ediliyor. 2019'da İlk orucun ne zaman tutulacağı ve ilk sahura ne zaman kalkılacağı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki, 2019 Ramazan ne zaman başlayacak? 2019 Ramazan Bayramı ne zaman?

27.09.2018Gündem
Ramazanın başlangıcı ne zaman 2018 Ramazan ne zaman başlıyor

Ramazan'ın başlangıcı ne zaman? 2018 Ramazan ne zaman başlıyor?

2018 Ramazan ayının ne zaman başlayacağı pek çok vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. On bir ayın sultanı Ramazan'a sayılı günler kala Ramazan'ın başlangıcını merak eden vatandaşlar, 2018 Ramazan hakkında sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazan'ın başlangıcı ne zaman?

14.05.2018Gündem
2018 Ramazan ne zaman başlayacak Ramazan Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor

2018 Ramazan ne zaman başlayacak? Ramazan Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor?

Planlarına yön vermek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı Ramazan Bayramı ne zaman sorusu, sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Bayramın kaç gün süreceğini ve hangi gün başlayacağını merak eden vatandaşlar, 2018 Ramazan bayramı ne zaman başlayacak sorusuna cevap arıyor. Peki, 2018 Ramazan Bayramı ne zaman başlayacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

3.05.2018Gündem
Ramazan Bayramı 2018 yılında kaç gün sürecek Ramazan ne zaman

Ramazan Bayramı 2018 yılında kaç gün sürecek? Ramazan ne zaman?

İslam aleminin huşu içerisinde geçireceği Ramazan Bayramı, bu yıl haziran ayının içerisinde ihya edilecek. Ramazan ne zaman sorusuna cevap arayan vatandaşlar ise oruç ibadetlerinin gerçekleştirileceği bu ayı sorgulamaya devam ediyor. Peki, Ramazan ayı ne zaman başlayacak? İşte, Ramazan Bayramı'nın tarihi ve kaç gün olacağına dair Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgiler

16.04.2018Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman ve kaç gün olacak İşte Ramazan ayının ilk günü

Ramazan Bayramı ne zaman ve kaç gün olacak? İşte Ramazan ayının ilk günü

Ramazan ayı ne zaman başlayacak sorusu, planları için harekete geçecek olan vatandaşların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Yıl içerisinde milyonlarca kişinin farklı şehirlere seyahat ettiği Ramazan Bayramı, kaç gün ve hangi gün olacağı ile sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini günler takviminde yer alan Ramazan Bayramı tarihi hakkında detaylı bilgiler

2.04.2018Gündem
2018 Ramazan Ayı ne zaman idrak edilecek Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak

2018 Ramazan Ayı ne zaman idrak edilecek? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan ne zaman sorusu, üç ayların başlamasıyla birlikte vatandaşların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Ramazan Bayramı için tatil planları yapan vatandaşların Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı dini takvimlere göre sorgulanan Ramazan Bayramı ne zaman sorusu, erken dönemde plan yapmak isteyenler için önem arz ediyor. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? İşte, 2018 bayram tatili hakkında detaylı bilgiler

26.03.2018Gündem
Ramazan ne zaman başlıyor 2018 Ramazan Bayramı kaç gün

Ramazan ne zaman başlıyor? 2018 Ramazan Bayramı kaç gün?

Ramazan Bayramı, bayram tatili için planlarını erken tarihte yapmak isteyen vatandaşların merakla sorguladığı konular arasında yer alıyor. İkamet ettikleri şehirden memleketlerine yolculuk yapmak isteyenlerin şimdiden planlarına yön verdiği 2018 Ramazan Bayramı tarihi, sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, 2018 Ramazan ne zaman başlayacak? İşte, bayram tatili ve detaylı bilgiler

18.03.2018Gündem
2018 Ramazan ne zaman başlayacak Üç Aylar ne zaman

2018 Ramazan ne zaman başlayacak? Üç Aylar ne zaman?

2018 Ramazan ne zaman başlayacak sorusu milyonlarca vatandaş tarafından büyük bir merakla beklenen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayı için geri sayım başladı. Bu mübarek ayda milyonlarca vatandaş camilere akın edip ibadetlerini edecekler. Peki, 2018 Ramazan ne zaman başlayacak? Üç Aylar ne zaman?

14.03.2018Gündem
2018 Ramazan ne zaman Ramazan ayının önemi

2018 Ramazan ne zaman? Ramazan ayının önemi

2018 Ramazan ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak eden binlerce vatandaş konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. On bir ayın sultanı Ramazan ayı için geri sayım başladı. Bu mübarek ayda milyonlaca kişi oruçlarını tutup ibadetlerini yapacaklar. Peki, 2018 Ramazan ne zaman? İşte, Ramazan ayının önemi.

10.03.2018Gündem
Ramazan ayı ne zaman 2018 Ramazan ayı hangi güne denk geliyor

Ramazan ayı ne zaman? 2018 Ramazan ayı hangi güne denk geliyor?

Ramazan ayı ne zaman başlayacak sorusu milyonlarca Müslüman vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Kış aylarının yavaş yavaş geride kalmasıyla birlikte tatil planlarına şimdiden başlayan vatandaşlar, planlarını Ramazan ayına göre yapıyorlar. Peki, Ramazan ayı ne zaman? 2018 Ramazan ayı hangi güne denk geliyor?

6.02.2018Gündem
Ramazan Bayramı tarihi 2017 Ramazan ne zaman başlıyor

Ramazan Bayramı tarihi! 2017 Ramazan ne zaman başlıyor

Ramazan ne zaman başlıyor sorusu, Ramazan Bayramı tarihini merak eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İbadetlerin yapılıp, oruçların tutulacağı bu ayda, sabır ve hoşgörü ön planda tutulacak. Yardımlaşmanın da etkin olacağı Ramazan'da, komşuluk ön plana çıkacak, ihtiyaç sahipleri mutlu edilecek. Peki, Ramazan ne zaman başlayacak? İşte, 2017 Ramazan Bayramı tarihi ve detaylı bilgiler

15.05.2017Gündem