EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Radyo D

Radyo D ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Radyo D haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.084 Radyo D haberi bulunmuştur.

Radyo D Haberleri

Kadir Çöpdemir Radyo Dye geçti

Kadir Çöpdemir Radyo D'ye geçti

Kendine has üslubuyla radyolarda başarılı programlara imza atan Kadir Çöpdemir, ‘‘Candan Cana’’ adlı programıyla artık Radyo D'de.

3.07.2002Kelebek
Kürtçe müziğe 1 yıl kapama

Kürtçe müziğe 1 yıl kapama

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Kürtçe müzik parçaları çaldığı gerekçesiyle Diyarbakır'da yayın yapan Gün TV'ye 1 yıllık yayın durdurma cezası verdi.

11.02.2002Gündem
Demokrasi rafa kalktı

Demokrasi rafa kalktı

G.Saray Kulübü Başkanı, ‘‘Fatih Altaylı'yı bir türlü susturamıyoruz. Abiyane olacak ama, fazla traş cildi bozar. Altaylı'da bu çıkışları ile kulübün yapısını bozdu. Fatih Terim'i hedef almak yanlış’’ dedi.

18.12.2001Spor
RTÜK yine ceza yağdırdı

RTÜK yine ceza yağdırdı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK),ATV, İnter Star ve TGRT'ye birer gün süreyle yayını durdurma cezası verdi. Üst Kurul, “toplumu şiddet, terör ve etnik ayrımcılığa sevkeden ve toplumda nefret duyguları oluşturacak yayınlara imkan verilmemesine'' ilişkin maddeye aykırı davranan İmaj Radyo'ya (Ankara) 15 gün, Özgür Radyo'ya (Ankara) 30 gün, Radyo Nida'ya (Malatya) 7 gün, Ses FM'e de(İçel) 15 gün süreyle yayını durdurma cezası verdi.

7.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları