EKSTRA
MENÜ

Prof. Dr. Mehmet Karaca

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 90 haberi bulunmuştur.

Prof. Dr. Mehmet Karaca Haberleri

Rektör Prof. Dr. Mehmet Karaca uyarıyor: Tercihte geleceğin mesleklerine yönelin

Rektör Prof. Dr. Mehmet Karaca uyarıyor: Tercihte geleceğin mesleklerine yönelin

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, “Geleceğin meslekleri arasında, edüstriyel veri bilimciliği, siber fiziksel güvenlik ve kriptografik mühendisliği, robot koordinatörlüğü, IT/ IoT çözüm mimarlığı, endüstriyel bilgisayar mühendisliği, bulut hesaplama uzmanlığı, veri güvenliği uzmanlığı, şebeke geliştirme mühendisliği, 3D yazıcı mühendisliği, giyilebilir teknoloji tasarımcılığı gibi alanlar var. Gelecek yıllarda toplumsal hayatta birçok dönüşüm yaşanacak. Yeni alanlar, yeni fırsatların da ortaya çıkmasını sağlayacak. Gelişen alanların gelecekte maddi getirisi, mevcut mesleklere göre kat kat fazla olacak. 5G teknolojilerinin gelişimiyle birlikte nesnelerin internetinden söz ediyoruz, makinelerin birbiri arasında kuracakları iletişim için de insan aklına ve yönetimine ihtiyaç var" dedi.

4.08.2020Eğitim
Doğa Koleji’nde İTÜ’lü dönem

Doğa Koleji’nde İTÜ’lü dönem

Aylarca öğretmenler maaş alamadığı için zor durumda kalan, eğitimi aksayan Doğa Koleji’nin İTÜ’ye geçişinde son aşama tamamlanmak üzere. 102 kampusta 8 bini öğretmen, 5 bini personel olmak üzere 13 bin çalışanı olan kurumda yönetimin başına geçen İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji kurucu temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Karaca ile son durumu konuştuk.

25.07.2020Eğitim
İTÜ Meslek Lisesi çıtayı yükseltti

İTÜ Meslek Lisesi çıtayı yükseltti

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, "İTÜ MTAL'a bu eğitim öğretim döneminde daha büyük bir ilgi bekliyoruz. Bu sene LGS'den yüzde 1'lik dilimden öğrenci almayı hedefliyoruz. Hedefimiz bu alanda nitelikli ara elemanlar yetiştirmek. Üstüne bir de üniversite derecesi almaları ve hele İTÜ'lü olurlarsa ciddi imkân ve olanaklar onları bekliyor. Lisede birkaç dersi de üniversitedeki hocalarımız üstlenebilir. Yani lise öğrencilerine üniversite hocalarımız da ders verecek" dedi.

21.07.2020Eğitim
Güvenlik güçlerinin çocuklarına eğitim bursu

Güvenlik güçlerinin çocuklarına eğitim bursu

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji tarafından sağlık çalışanlarının çocuklarına tanınan burs imkânının ardından, güvenlik güçlerinin çocuklarına da eğitim bursu verilmesi kararlaştırıldı.

23.06.2020Eğitim
Son dakika haberler... CNN TÜRK yayınında heyecanlandıran açıklama İTÜ Rektörü ilk kez duyurdu...

Son dakika haberler... CNN TÜRK yayınında heyecanlandıran açıklama! İTÜ Rektörü ilk kez duyurdu...

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, CNN TÜRK canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Karaca, İTÜ, Sağlık Bakanlığı ve özel sektörün üzerinde çalıştığı bir projeyi ilk kez açıkladı. Sağlık çalışanları için takip sistemi geliştirdiklerini duyuran Prof. Dr. Karaca, "Ateş ve kandaki oksijen miktarını ölçen ve bunun takibini yapay zeka ile beraber yapan, veriyi işleyen bir sistem geliştirdik." ifadelerini kullandı.

30.05.2020Gündem
Sağlıkçılara yarı yarıya indirim

Sağlıkçılara yarı yarıya indirim

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ETA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Koleji okullarında sağlık çalışanlarının çocuklarına yönelik yüzde 50 indirim uygulanacağını söyledi.

29.05.2020Eğitim
İTÜ Rektörü: Doğa öğrencileri İTÜ’nün deneyimlerinden yararlanacak

İTÜ Rektörü: Doğa öğrencileri İTÜ’nün deneyimlerinden yararlanacak

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Online Kariyer Günleri canlı yayınında İTÜ ETA Vakfı kuruluşu olan Doğa Koleji’nin Türkiye genelindeki tüm kampüslerinden lise öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

18.04.2020Eğitim
İTÜ Rektörü, Doğa Koleji eğitim yöneticileriyle buluştu

İTÜ Rektörü, Doğa Koleji eğitim yöneticileriyle buluştu

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Kolejinin eğitim yöneticileriyle buluştu.

12.03.2020Eğitim
İTÜ İşletme Fakültesi binası mimarını arıyor

İTÜ İşletme Fakültesi binası mimarını arıyor

İTÜ İşletme Fakültesi Mimari Proje Yarışması'na başvurular devam ediyor. İsteyenler, 28 Kasım'a kadar başvuru yapılabilecek.

22.10.2019Eğitim
İTÜ Ortaköy MTALin ilk dersi rektörden

İTÜ Ortaköy MTAL'in ilk dersi rektörden

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ Ortaköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) öğrencilerinin ilk dersine girdi.

10.09.2019Eğitim
Çevre baskısından soyutlanın iyi karar verin

Çevre baskısından soyutlanın iyi karar verin

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandı. Sıra da tercihler var. Üniversite adaylarının bu dönemde çevre baskısından soyutlanarak iyi karar vermeleri gerekiyor.

15.07.2019Eğitim
Gözde bölümlerde kontenjanlar azaldı

Gözde bölümlerde kontenjanlar azaldı

Üniversite tercih kılavuzuna göre, 2019 kontenjanları geçen yıla göre yüzde 3 azaldı. Bu yıl 1 milyon 7 bin 191 aday üniversiteli olacak. Sağlık, hukuk, öğretmenlik gibi gözde programların kontenjanlarında da azaltılmaya gidildi. Ayrıca tercih yapacak öğrencilerin başarı barajlarını da unutmaması gerekiyor.

5.07.2019Eğitim
İTÜnün hedefi havacılıkta öncü olmak

İTÜ'nün hedefi havacılıkta öncü olmak

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, "Her okul her alana bulaşmamalı, kendisine bir hedef seçmeli. Örneğin İTÜ'nün en önemli özelliklerinden birisi havacılık alanı. Havacılık, biyomedikal, gıda ve benzeri alanlarda mümkün olduğu kadar insan kapasitesini geliştirmek ve bu alanda ülkede öncü rol oynamak hedefimiz" dedi.

20.05.2019Eğitim
Yapay zekâ merkezi

Yapay zekâ merkezi

Dijital sanayi devriminin en önemli parçası olan yapay zekâ için Türkiye’de önemli adımlar atılmaya başlandı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) çatısı altında kurulan Yapay Zekâ ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, projeler geliştirerek bu konudaki dışa bağımlılığı azaltmayı amaçlıyor.

26.01.2019Ekonomi
Üniversite yaşamına uyum sağlama yolları

Üniversite yaşamına uyum sağlama yolları

Şu anda bu yazıyı okuyan gençlerden hangileri doğup büyüdüğü şehirdeki üniversiteleri kazandı, kimler bavulunu toplayıp başka bir kentin yolunu tutacak bilmiyorum. Ama nerede olursa olsun, üniversite okumanın yaşamınız boyunca edineceğiniz birçok deneyimden daha önemli ve daha öğretici olacağını biliyorum.

1.10.2018Eğitim
Üç büyük üniversitenin rektöründen tercih önerileri

Üç büyük üniversitenin rektöründen tercih önerileri

Times Higher Education (THE) ve QS gibi saygın yükseköğretim derecelendirme kuruluşlarının dünya sıralamalarında, Türkiye’den de üniversiteler yer alıyor. Sayısız program arasından hangisini tercih edeceğinize karar veremediyseniz, bu listelerde olan, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin rektörlerine kulak vermeye ne dersiniz?

8.08.2018Eğitim
İTÜ Çekirdek 11 bini aşkın başvuru aldı

İTÜ Çekirdek 11 bini aşkın başvuru aldı

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ Çekirdek'in kurulduğu 2011’de 12 proje başvurusu aldığını söyledi. Karaca, "2017 sonu itibarıyla bu sayı 11 bin 96’ya ulaştı. 11 bin insan fikri için 'bize de merkezinizde yer verin' başvurusunda bulundu" dedi.

12.03.2018Eğitim
Türk üniversitesi dünya listesinde üçüncü sırada

Türk üniversitesi dünya listesinde üçüncü sırada

İTÜ Çekirdek, dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından Avrupa'nın en iyi 2'nci, dünyanın ise en iyi 3'üncü kuluçka merkezi seçildi.

24.02.2018Eğitim
Rektör iklim değişikliğini anlattı

Rektör iklim değişikliğini anlattı

Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) düzenlenen ‘AGÜ Talks’ söyleşilerine katılan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, iklim değişikliğini anlattı.

8.02.2018Eğitim
İTÜ rektörüne Ukraynadan fahri doktora unvanı verilecek

İTÜ rektörüne Ukrayna'dan fahri doktora unvanı verilecek

İTÜ rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca’ya Ukrayna’dan fahri doktora unvanı verilecek.

5.02.2018Kampüs
İTÜ, dünyanın en yeşil 100 üniversitesi arasında

İTÜ, dünyanın en yeşil 100 üniversitesi arasında

İTÜ, sürdürülebilirlik ve çevre bilinci konusunda uluslararası bir platform olan Green Metric (Yeşil Ölçüm) sıralamasında, 619 üniversite arasında 77'inci sırada yer alarak, bu listede ilk 100'e giren tek Türk üniversitesi oldu.

14.12.2017Eğitim
Türk üniversiteleri mühendislikte öne çıktı

Türk üniversiteleri mühendislikte öne çıktı

Çin merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu ShanghaiRanking Consultancy ‘Alanlarına Göre En İyi Üniversiteler 2017 Sıralaması’nı yayınladı. 5 temel, 52 alt alanda yapılan sıralamada en iyi dereceyi deniz mühendisliğindeki 43’üncülükle İTÜ elde etti. Türk üniversiteleri 52 alandan 22’sinde temsil edilirken, Harvard 15 alandaki birincilikle dünyada en iyi görünüme sahip yükseköğretim kurumu oldu. Dünya Üniversiteleri Sıralaması 2017’de (ARWU) ise ilk sırada 401-500 sıra bandı İstanbul Üniversitesi yer aldı.

18.08.2017Eğitim
İTÜ Rektörü en çok kazandıracak 10 mesleği açıkladı

İTÜ Rektörü en çok kazandıracak 10 mesleği açıkladı

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, geleceğin mesleklerinin toplumsal dönüşümü gerçekleştireceğini belirtti. Rektör Karaca, "Dijital dönüşümle birlikte günümüzde bildiğimiz birçok meslek miadını dolduracak. Onların yerine, Robot Mühendisliği, 3D Yazıcı Mühendisliği, Giyilebilir Teknoloji Tasarımcılığı gibi meslekler hayatımıza yön verecek" dedi.

18.05.2017Eğitim
Fransa Büyükelçiliği ve İTÜ’den ortak burs programı

Fransa Büyükelçiliği ve İTÜ’den ortak burs programı

Fransa’nın Türkiye Büyükelçiliği ve İTÜ arasında imzalanan anlaşmaya göre, üniversiteden üç araştırmacı doktora sonrası çalışmalarını 6 ay boyunca sağlanacak bursla Fransa’da sürdürecek. Eylül 2017’de başlayacak uygulama, belirlenen dallarda çalışmalar yapan araştırmacıları kapsıyor.

3.03.2017Eğitim
İTÜ, üçüncü nesil üniversite olma yolunda

İTÜ, "üçüncü nesil üniversite" olma yolunda

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ'nün yaptığı çalışmalarla üçüncü nesil olgusuna en yakın üniversite haline geldiğini belirterek, "Üçüncü nesil üniversitelerin en büyük özelliği patent, proje üretmek ve sanayiye yardım etmek. Özellikle bu çalışmalarla halkın refahını artırmak." dedi.

15.11.2016Eğitim
İlk 1000’de 18 Türk üniversitesi

İlk 1000’de 18 Türk üniversitesi

LONDRA merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education’ın (THE) 2016-2017 Dünya Üniversiteleri Sıralaması’nda Türkiye, 18 üniversiteyle temsil edildi.

23.09.2016Eğitim
Üniversitelilerden rektör protestosu

Üniversitelilerden rektör protestosu

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) bir grup öğrenci, Rektör Prof. Dr. Mehmet Karaca'nın anti-demokratik ve baskıcı bir yönetim sergilediğini iddia ederek eylem yaptı.

5.12.2013Eğitim
Hollanda Başbakanı AR-GE için İTÜye geldi

Hollanda Başbakanı AR-GE için İTÜ'ye geldi

Hollanda Başbakanı AR-GE ve inovasyon için İTÜ’ye geldi.

8.11.2012Teknoloji
Cumhurbaşkanı 19 rektörü atadı

Cumhurbaşkanı 19 rektörü atadı

CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül, 19 üniversitenin rektör atamasını yaptı. Cumhurbaşkanı Gül, 19 rektörden 10’unu yeniden görevlerine atarken son dönemdeki organ nakilleriyle adını duyuran Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörlüğü’ne, halen bu görevi yürüten Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe’yi yeniden atadı.

6.07.2012Gündem
Edebiyat ruhsal protezdir -1

Edebiyat ruhsal protezdir -1

“Edebiyat, bizi sınırlı varlığımızın ve duyularımızın ötesine taşıyan bir ruhsal protez gibidir; ona tutunmamızı ve bu sayede sınırlarımızın ötesine erişmemizi sağlar.” Terry Eagleton

12.07.2021Eğitim
İstanbul Avrupa Yakası 2 Haziran elektrik kesinti listesi.. Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Avrupa Yakası 2 Haziran elektrik kesinti listesi.. Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yaşayan vatandaşlar bölgelerindeki elektrik kesintilerindeki son durumu merak ediyorlar. Bir çok semtte meydana gelen hem bakım çalışması hem de arıza kaynaklı çalışmalar elektrik kesintilerine neden oluyor. Peki arıza listesine bakıldığında elektriklerin geleceği saatler nedir? İşte ilçe ilçe elektriklerin geleceği saatler

2.06.2020Gündem
Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin merakla beklediği corona virüsü toplantısı sonrasında çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız, tehdit ortadan kalkana kadar, evinden çıkmamalı, kimseyle temas etmemelidir" dedi. Erdoğan ayrıca 76 yaş üstü emekli vatandaşların eğer isterlerse emekli maaşlarını evlerinden alabileceklerini söyledi.

18.03.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 10 Mart 2020 İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 10 Mart 2020 İstanbul elektrik kesintisi

10 Mart Salı gününde elektik kesintileri yaşanmaya devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri, mahalleleri ve kesintilerin süreceği zaman dilimini resmi sayfası üzerinden paylaştı. Vatandaşlar, planlı kesinti programı ile ikamet ettikleri ilçedeki kesintilerin ne kadar süreceğini görüntüleyebiliyor. İşte, 10 Mart 2020 Salı günü planlı kesinti programı...

10.03.2020Gündem
Ankara ve İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul ve Ankara'da ikamet eden vatandaşların ana gündem konusu elektrik kesintisi oldu. 'Elektrikler ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt elektrik dağıtım şirketlerinden geldi. BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programını paylaştı. Peki, Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

17.12.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 20 Kasım İstanbul elektrik kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 20 Kasım İstanbul elektrik kesinti programı

İstanbul'da yaşanan elektrik kesintilerinin ardından bölgelerinde elektriklerin ne zaman geleceğini merak eden vatandaşlar, elektrikler ne zaman gelecek sorusunu internette sıklıkla arıyorlar. İstanbul'da hem arıza kaynaklı hem de planlı elektrik kesintileri mevcut.

20.11.2019Gündem
14 Kasım İstanbulda planlı ve arıza kesintileri hangi bölgelerde Elektrikler ne zaman gelecek

14 Kasım İstanbul'da planlı ve arıza kesintileri hangi bölgelerde? Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul ilçelerinde yaşayan vatandaşlar bölgelerindeki elektrik kesintilerinin nedenini ve elektriklerin ne zaman geleceğini merak ediyorlar. Konu hakkında elektrik dağıtım şirketlerinin paylaştığı listelere göre 14 Kasım Perşembe günü elektrik kesintilerinin programı belirlendi. İşte ilçe ilçe elektrik kesinti program listesi

14.11.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelir 22 Ekim İstanbul elektrik kesinti listesi

Elektrikler ne zaman gelir? 22 Ekim İstanbul elektrik kesinti listesi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 22 Ekim tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

22.10.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 20 Eylül elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 20 Eylül elektrik kesintisi programı

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bakım ve onarım çalışmaları gereğince planlı elektrik kesintisi yaşanıyor. Söz konusu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, elektriklerin geleceği saati merak ediyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte, BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

20.09.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 1 Eylül elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 1 Eylül elektrik kesintisi

Yeni ayın ilk gününde İstanbul'dan elektrik kesintisi haberleri geliyor. İstanbul'un bazı semtlerinde BEDAŞ ve AYEDAŞ tarafından planlı bakım onarım çalışmalarının yanı sıra arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanıyor. İşte, 1 Eylül 2019 elektrik kesintisi hakkında detaylar...

1.09.2019Gündem
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

Anayasa Mahkemesinin (AYM), "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" metnine imza atan 10 akademisyenin "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda "hak ihlali" kararı vermesine ilişkin 1071 akademisyen karşı bildiri imzaladı.

29.07.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 19 Temmuz elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz elektrik kesintisi programı

BEDAŞ ve AYEDAŞ, 19 Temmuz 2019'da yapılacak olan planlı elektrik kesintisi programını internet sitesi üzerinden yayınladı. Planlı kesinti programına göre, Kadıköy, Eyüp, Esenyurt, Silivri, Sultangazi, Kartal, Çekmeköy gibi pek çok İstanbul ilçesinde elektrik verilemeyecek. Peki, Elektrikler ne zaman gelecek? İşte, 19 Temmuz elektrik kesintisi programı

19.07.2019Gündem
İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek | 11 Nisan  BEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? | 11 Nisan BEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'un birçok ilçesinde planlı elektrik kesintisi yapılacağını BEDAŞ internet sitesi üzerinden duyurdu. Bununla beraber vatandaşlar da İstanbul'da elektriklerin ne zaman geleceğini internetten sorgulamaya başladı. Silivri, Şişli, Arnavutköy gibi ilçelerde şu saatlerde elektrik verilemiyor. Peki, İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte, 11 Nisan BEDAŞ elektrik kesintisi programı.

11.04.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 27 Kasım planlı kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 27 Kasım planlı kesinti programı

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ, kesinti yaşanacak ilçe ve mahalleleri resmi sayfası üzerinden duyurdu. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte 27 Kasım tarihli planlı kesinti programı

27.11.2018Gündem
İTÜ’den Fransız enstitüyle işbirliği

İTÜ’den Fransız enstitüyle işbirliği

İstanbul Teknik Üniversitesi ve Fransız Rouen Ulusal Uygulamalı Bilimler Enstitüsü (INSA) arasında eğitim ve bilimsel araştırma alanlarında işbirliği anlaşması imzalanıyor.

27.10.2017Eğitim