EKSTRA
MENÜ

Prens Carl Philip

Prens Carl Philip ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens Carl Philip haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26 Prens Carl Philip haberi bulunmuştur.

Prens Carl Philip Haberleri

Hamileyken koronavirüse yakalanmış

Hamileyken koronavirüse yakalanmış

İsveç kralı Carl XVI Gustaf ile eşi Kraliçe Silvia'nın tek erkek çocuğu olan Prens Carl Philip, 2015 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdürdüğü Prenses Sofia ile üçüncü bebeklerini beklediğini geçtiğimiz ay duyurmuştu.  Fakat bu mutlu haberin resmi olarak duyurulmasının öncesinde çift büyük bir endişe yaşadı. 41 yaşındaki Prens Carl Philip ile 36 yaşındaki Prenses Sofia, bu mutlu haberi duyurmadan önce koronavirüe yakalandı.

13.01.2021Magazin
Yılanlı Prenses üçüncü kez hamile

'Yılanlı Prenses' üçüncü kez hamile

Bir zamanlar TV ekranlarında "yılanlı kadın" olarak tanınan sonra da modern çağların peri masallarından birinin kahramanı olarak kraliyet sarayına gelin giden prenses üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor.

Splash News, Mega News Agency, Backgrid USA

11.12.2020Magazin
Çıplak pozlarıyla tanınan Yılanlı kadın şimdi tacıyla kral sofrasında

Çıplak pozlarıyla tanınan 'Yılanlı kadın' şimdi tacıyla kral sofrasında

Aslında 2000'lerin ilk yarısında belki de hayatına nasıl bir yön vereceğini bilmediğinden gerçekten de şöhret peşindeydi.

BACKGRID USA, AVALON, REUTERS, AP, AFP

11.12.2019Magazin
İsveç Kralı Gustaftan ‘tasarruf açıklaması

İsveç Kralı Gustaf'tan ‘tasarruf' açıklaması

İsveç Kralı 16. Gustaf, kraliyet ailesinin vergi mükelleflerine yükünün arttığı eleştirileri üzerine 5 torununun ilerde Saray'da görev üstlenmeyeceğini açıkladı.

8.10.2019Dünya
Evlenip prenses olan eski TV yıldızı dostunu yalnız bırakmadı: Düğün hatırası

Evlenip prenses olan eski TV yıldızı dostunu yalnız bırakmadı: Düğün hatırası

2015 yılında evlilik yoluyla İsveç kraliyet ailesine giren eski TV yıldızı ve model Sofia Hellqvist, uzun süredir yakın arkadaşı olan modacı Carolina Pihl'ı mutlu gününde yalnız bırakmadı.

BACKGRID UK

21.09.2019Magazin
İşte dünyanın merak ettiği bebek  prens

İşte dünyanın merak ettiği bebek prens

Yedi haftalık Prens Alexander, İsveç’in Ulusal Gün kutlamalarında ilk kez halkın karşısına çıktı.

6.06.2016Hayat
Stockholmde tarihi tören: Aziz Sancar, Nobel Kimya Ödülünü aldı

Stockholm'de tarihi tören: Aziz Sancar, Nobel Kimya Ödülü'nü aldı

Türk bilimadamı Aziz Sancar, İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen törenle Nobel Kimya Ödülü'nü aldı. Sancar'a, ödülü İsveç Kralı 16'ncı Gustaf tarafından takdim edildi.

10.12.2015Dünya
Modern çağın külkedileri böyle değişti

Modern çağın "külkedileri" böyle değişti

Onlar sıradan ailelerin sıradan kız çocuklarıydı. Günün birinde benzerine ancak masallarda rastlanacak bir gelişme oldu: "Hayatlarının prensi" karşılarına çıktı.

10.09.2015Magazin
Prens Carl Philippe ile Sofia Hellqvistin aşkı bakışlarından belli oluyor

Prens Carl Philippe ile Sofia Hellqvist'in aşkı bakışlarından belli oluyor

İkisi de hala ilk günkü gibi aşık.... İki ay önce dünyanın ilgiyle izlediği bir törenle evlenen İsveç Prensi Carl Philip ile eski manken Sofia Hellqvist'in aşkı kelimenin tam anlamıyla ilk bakışta görülüyor.

28.08.2015Magazin
Balayına doyamadılar

Balayına doyamadılar

Geçtiğimiz haziran ayında evlenen İsveç Veliaht Prensi Carl Philip ile çiçeği burnunda karısı Prenses Sofia Hellqvist ikinci balayına çıktı.

12.08.2015Magazin
İsveç Prensi Carl Philip eski fotomodel Hellqvist ile evlendi

İsveç Prensi Carl Philip eski fotomodel Hellqvist ile evlendi

İsveç’te tahtın üçüncü varisi olan Prens Carl Philip, geçmişte fotomodellik yapan Sofia Hellqvist ile dün gerçekleştirilen törenle evlendi.

15.06.2015Avrupa
O şimdi prenses

O şimdi prenses

İsveç tahtının üçüncü sıradan vârisi olan Prens Carl Philip (36), eski bir model ve televizyon yıldızı olan Sofia Hellqvist (30) ile dün Stockholm’de evlendi.

14.06.2015Dünya
İsveç’te özel ilgi

İsveç’te özel ilgi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyaret için bulunduğu İsveç’in başkenti Stockholm’de, Kral XVI. Gustaf tarafından karşılandı.

11.03.2013Gündem
Güle krallar gibi karşılama

Gül'e krallar gibi karşılama

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyaret için bulunduğu İsveç'in başkenti Stockholm'de, İsveç Kralı Carl XVI. Gustaf tarafından resmi törenle karşılandı. İsveç'te Prenses Lilian'ın ölümünün ardından Türk heyetinin isteği üzerine, kente asılan Türk bayrakları da yarıya indirildi.

11.03.2013Gündem
Müstakbel prensese imaj yasağı

Müstakbel prensese imaj yasağı

İsveç prensi Carl Philip’in sevgilisi Sofia Hellqvist, kurduğu ‘Oyun Alanı Projesi’ vakıf takımının sponsoru THY’den bilgi almak için İstanbul’daydı.

22.02.2013Kelebek
İyi saatte olsunlar Majesteleri

İyi saatte olsunlar Majesteleri

İngiltere’nin kraliyet varisi Prens Harry’nin The Sun tarafından yayımlanan çıplak fotoğrafları geçen hafta dünya gündemine damgasını vurdu. Fotoğrafların, 27 yaşındaki prensin Las Vegas’ta tatilde arkadaşlarıyla çıplak eğlenirken, telefon kamerasıyla çekildiği tahmin ediliyor. Harry, kraliyetin ‘problem çocuğu’ ilan edildi. Ancak bu konuda ciddi rakipleri var: Dünyanın mavi kana mensup diğer genç prens ve prenseslerinin de sabıka kaydı bir hayli kabarık

25.08.2012Kelebek
Genç prense dayak

Genç prense dayak

İsveç’in genç Prensi Carl Philip, kız arkadaşı ile birlikte gittiği Fransa’nın Cannes kentindeki gece kulübünün çıkışında bir kişinin saldırısına uğradı.

12.08.2012Gündem
İsveç Prensi Philip saldırıya uğradı

İsveç Prensi Philip saldırıya uğradı

İsveç'in genç Prensi Carl Philip'in, kız arkadaşı ile birlikte gittiği Fransa'nın Cannes kentindeki gece kulübünün çıkışında bir kişinin saldırısına uğradığı bildirildi.

12.08.2012Gündem
Kral metresiyle kaçacaktı

Kral metresiyle kaçacaktı

İsveç halkı, “ağırbaşlı” kralları Gustaf’ın seks maceralarını anlatan kitapla şaşkına döndü. Kitapta vahşi seks partileri düzenlediği iddia edilen Kral’ın model sevgilisi ile ıssız bir adaya kaçmayı planladığı anlatıldı.

5.11.2010Dünya
İsveç Prensesi evlendi

İsveç Prensesi evlendi

İsveç Prensesi Viktoria, nişanlısı Olof Daniel Westling ile bugün çok sayıda davetlinin katıldığı törenle Stora Kyrkan'da (Büyük Kilise) dünya evine girdi.

20.06.2010Gündem
Prensin aklını başından alan güzel

Prensin aklını başından alan güzel

İsveç'in playboy prensi Carl Philip'in seksi model Sofia Hellqvist'le ilişki yaşadığının ortaya çıkması, kraliyet ailesini zor durumda bıraktı.

9.04.2010Dünya

Erotik yıldız prensi kaptı

Prens’in striptizci ve porno yıldızı ile çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü

9.04.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Ekaterinburgskaya Tragediya

Ekim Devrimi’nin üzerinden 9 ay geçmişti. 17 Temmuz 1918 sabahı, Yakov Yurovski komutasında 12 Bolşevik, Ural Dağları’nın doğusundaki Ekaterinburg’da bir evde hapis tutulan kişileri kurşuna dizdiler.

13.05.2006