EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Prens Albert

Prens Albert ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens Albert haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 397 Prens Albert haberi bulunmuştur.

Prens Albert Haberleri

Bana Monacoda tecavüz ettiler

Bana Monaco'da tecavüz ettiler

Dünyanın en tanınmış mankenlerinden Karen Mulder, bir TV programında ağlayarak, ‘‘Bana Monaco'da, kraliyet ailesinden biri tecavüz etti’’ dedi.

7.11.2001Gündem
Tacın yeni müşterisi pop starlar

Tacın yeni müşterisi pop starlar

Londra'da Victoria & Albert Müzesi'nde açılan taç sergisinde Kraliçe Elizabeth ve Prenses Diana'nın tacının yanısıra, Elton John'un bir gelinlik mağazasından aldığı iki taç, Versace'nin Madonna için tasarladığı taç ve Victoria Beckham'ın düğününde taktığı taç da yer alıyor.

23.03.2002Gündem
Cannes cıvıl cıvıl

Cannes cıvıl cıvıl

Bu yıl 55'nci kez düzenlenen Cannes Film Festivali'nde finale bir kaç gün kaldı. Bir yandan dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen filmler Altın Palmiye için mücadele ediyor, bir yandan da düzenlenen gala ve toplantılarda sinema dünyasının ünlüleri biraraya geliyor. Cannes Film Festivali'nin vazgeçilmezlerinden 'yıldız adayları'da plajları şenlendiriyor. İşte Cannes'dan manzaralar:

24.05.2002Gündem
Canaydın: Bizim için kolay oldu

Canaydın: Bizim için kolay oldu

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Mondragon'un transferinin kendileri için zor olmadığını belirterek, ''Bizim için kolay oldu, gittik hallettik'' dedi.

26.05.2002Spor Arena
Prens ve Prenses’ten Sakıp Ağa’ya saygı

Prens ve Prenses’ten Sakıp Ağa’ya saygı

Türkiye'yi ziyaret eden Belçika Veliaht Prensi Philippe, Prenses Mathilde ve Belçika ekonomi heyeti onuruna Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi’nde bir davet düzenlendi. Konuk heyet Sabancı Müzesi’ne gelmeden önce, Dolmabahçe’den The İstanbul adlı tekneyle boğaz turu yaptı. Tekneden, Emirgan Camii’nin yanındaki iskelede inen heyet, buradan yürüyerek Sakıp Sabancı Müzesi’ne geçti.

2.05.2004Kelebek
Sarayda düğün telaşı

Sarayda düğün telaşı

Avrupa'nın iki ayrı ülkesinde iki kraliyet ailesi düğün telaşı içinde... İlk düğün, 14 Mayıs'ta Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da. Veliaht Prens Frederik, Avustralyalı Mary Donaldson ile dünyaevine giriyor. Tam sekiz gün sonra, 22 Mayıs'ta bu kez Madrid'te bir kraliyet düğünü var. İspanya Veliaht Prensi Felipe ile nişanlısı Letizia Ortiz evleniyor.

4.05.2004Gündem
Hollywood’u karıştıran yıldız

Hollywood’u karıştıran yıldız

Ünlü bir babanın kızı, başarılı bir çocuk yıldızdı. Sonra şampiyon tenisci John McEnroe ile evlendi. Ama çocukluğunda esiri olduğu uyuşturucu, babasından gördüğü şiddet ve cinsel tacizin yarattığı kaostan yıllarca kendini kurtaramadı. Tatum O’Neal ‘A Paper Life’ isimli kitabında yaşadığı olumsuzlukları açık yüreklilikle anlatınca, Hollywood bir anda karıştı.

7.11.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Kanvasdeşen Patricia

Kay Scarpetta romanları okumaktan hakikaten keyif alırım.

11.12.2001

Monako’da taban AKP tulum Yeni Türkiye

Erken seçimin erken atmosferini yerinde inceleyip, yazmak üzere gazetede kim var kim yok, hepsi Türkiye'nin dört bir yanına dağılınca kendimi yanlız hissettim.

27.07.2002

Florence Nightingale

HEMŞİRELİK dünyanın en kutsal mesleklerindendir. Mesleği yücelten isimlerin başında Florence Nightingale gelir. Modern hemşireliğin kurucusu olarak bilinir.

14.12.2002

Noel ve ışık

Ne mutlu ki, en uzun geceler nihayet bitti, bitiyor. Karanlıkların sonu geldi.

22.12.2002

Bush için yolları onarıyoruz, Wilhelm için surları yıkmıştık

İstanbul, NATO zirvesine hazırlanıyor ve zirve mekánlarının çevresine bol bol makyaj yapılıyor.

19.06.2004