EKSTRA
MENÜ

Prens Albert

Prens Albert ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens Albert haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 397 Prens Albert haberi bulunmuştur.

Prens Albert Haberleri

Canaydın: Bizim için kolay oldu

Canaydın: Bizim için kolay oldu

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Mondragon'un transferinin kendileri için zor olmadığını belirterek, ''Bizim için kolay oldu, gittik hallettik'' dedi.

26.05.2002Spor Arena
Cannes cıvıl cıvıl

Cannes cıvıl cıvıl

Bu yıl 55'nci kez düzenlenen Cannes Film Festivali'nde finale bir kaç gün kaldı. Bir yandan dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen filmler Altın Palmiye için mücadele ediyor, bir yandan da düzenlenen gala ve toplantılarda sinema dünyasının ünlüleri biraraya geliyor. Cannes Film Festivali'nin vazgeçilmezlerinden 'yıldız adayları'da plajları şenlendiriyor. İşte Cannes'dan manzaralar:

24.05.2002Gündem
Tacın yeni müşterisi pop starlar

Tacın yeni müşterisi pop starlar

Londra'da Victoria & Albert Müzesi'nde açılan taç sergisinde Kraliçe Elizabeth ve Prenses Diana'nın tacının yanısıra, Elton John'un bir gelinlik mağazasından aldığı iki taç, Versace'nin Madonna için tasarladığı taç ve Victoria Beckham'ın düğününde taktığı taç da yer alıyor.

23.03.2002Gündem
Bana Monacoda tecavüz ettiler

Bana Monaco'da tecavüz ettiler

Dünyanın en tanınmış mankenlerinden Karen Mulder, bir TV programında ağlayarak, ‘‘Bana Monaco'da, kraliyet ailesinden biri tecavüz etti’’ dedi.

7.11.2001Gündem
O gece korkusu yüzüne yansımıştı:  Babam bize hep acı çektirdi

O gece korkusu yüzüne yansımıştı:  Babam bize hep acı çektirdi

Karısı Meghan Markle ile birlikte Oprah Winfrey'in sorularını yanıtladığı röportajla gündemi sarsan Prens Harry, yine bırakıp gittiği ailesini "bombaladı."

21.05.2021Magazin
Pencereden görenler şoke oldu: Ölümünün üzerinden 23 yıl geçti

Pencereden görenler şoke oldu: Ölümünün üzerinden 23 yıl geçti

Modern çağların en çok tanınan ünlü kişilerinden biri Diana Spencer, ya da herkesin onu andığı adıyla Prenses Diana. 1997'de, üzerindeki sır perdesi hala aydınlanmayan ölümünün üzerinden 23 yıl geçse de hala bütün anıları tazeliğini koruyor.

2.02.2021Magazin
Kraliçe emretti, doğum belgesinden Meghanın adı kaldırıldı

Kraliçe emretti, doğum belgesinden Meghan'ın adı kaldırıldı

Meghan Markle'ın adı, oğlu Archie'nin doğum belgesinden Kraliçe'nin emriyle silinmiş.

1.02.2021Magazin
Kralın kızı olduğunu kanıtlayan Delphine Boël artık resmen Belçika Prensesi

Kralın kızı olduğunu kanıtlayan Delphine Boël artık resmen Belçika Prensesi

Belçika Kralı 2. Albert'in evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen sanatçı Delphine Boël, mahkeme kararı sonucu resmen "Belçika Prensesi" ünvanına sahip oldu. Brüksel Temyiz Mahkemesi, Boël'in artık biyolojik babası Kral 2. Albert'in soyadını taşımasına karar verdi.

2.10.2020Dünya
Hayatımızı güzelleştirecek 100 kitap

Hayatımızı güzelleştirecek 100 kitap

Nicedir merak ettiğiniz eserleri okumak, kitaplığınızda hep gözünüze çarpan ama bir türlü okumaya vakit bulamadığınız kitapları elinize almak, yeni yazarlar keşfetmek, yarım kalan klasikleri bitirmek için bundan daha iyi bir zaman olabilir mi? Jürimize danıştık, evde geçirdiğimiz zamanı daha anlamlı kılacak önerilerini sorduk. İster zamana direnen bir kitabın kapağını aralayın, ister çağdaş edebiyatın parlayan yıldızlarının izini sürün...

Virüs prens dinlemiyor

Virüs prens dinlemiyor

Koronavirüs İngiliz Kraliyet ailesine de sıçradı.

26.03.2020Dünya
Prens 2. Albert: Biraz ateşim var

Prens 2. Albert: Biraz ateşim var

Monaco Prensi 2. Albert, koronavirüs olduğunu duyurmasının ardından ilk kez sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

23.03.2020Dünya
Kraliyet ailesinde Corona Virüsü alarmı

Kraliyet ailesinde Corona Virüsü alarmı!

Monaco Prensi 2. Albert’in (62) Corona Virüsü (Covid-19) testinin pozitif çıkmasından 9 gün önce İngiltere Veliaht Prensi Charles görüşmesi, İngiliz basınında endişe yarattı. Risk grubunda olan Kraliyet Ailesi mensuplarının her gün özel olarak doktora muayene olacağı bildirildi.

20.03.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Noel ve ışık

Ne mutlu ki, en uzun geceler nihayet bitti, bitiyor. Karanlıkların sonu geldi.

22.12.2002

Florence Nightingale

HEMŞİRELİK dünyanın en kutsal mesleklerindendir. Mesleği yücelten isimlerin başında Florence Nightingale gelir. Modern hemşireliğin kurucusu olarak bilinir.

14.12.2002

Monako’da taban AKP tulum Yeni Türkiye

Erken seçimin erken atmosferini yerinde inceleyip, yazmak üzere gazetede kim var kim yok, hepsi Türkiye'nin dört bir yanına dağılınca kendimi yanlız hissettim.

27.07.2002

Kanvasdeşen Patricia

Kay Scarpetta romanları okumaktan hakikaten keyif alırım.

11.12.2001

Koronayı dize getirdiler

İş, cemiyet ve spor hayatının ünlü isimlerinin koronavirüse yakalanması sevenlerinde şok etkisi yaratırken, iyileşme hikayeleri ise halka umut dağıtıyor.

24.04.2020

A’dan Z’ye Beethoven

Beethoven’ın doğumunun 250’nci yılında ‘BBC Music’ dergisi tarafından hazırlanan dosyayı görünce, acaba bizim yazarlarımız, sanatçılarımız için böyle bir dosya ne zaman hazırlanacak sorusuna tarih veremedim.

25.02.2020