EKSTRA
MENÜ

Pozitif Live

Pozitif Live haberleri sayfasında güncel ve son dakika Pozitif Live hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 230 Pozitif Live haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Pozitif Live Haberleri

Tek istediğimiz Mehmet’i sevenlerin bir araya gelmesi

Tek istediğimiz Mehmet’i sevenlerin bir araya gelmesi

Kültür-sanat yaşamında önemli bir yere sahip olan Pozitif Live’ın kurulucularından Mehmet Uluğ, aramızdan ayrılalı iki yıl oluyor. Uluğ anısına, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bir anma gecesi düzenleniyor. Akbank Caz Festivali kapsamında gerçekleşecek gecede yine Grammy ödüllü caz müzisyeni David Murray sahne alıyor. Mehmet Uluğ Anma Gecesi’ni, Uluğ’un kardeşi ve aynı zamanda Pozitif’in diğer kurucusu olan Ahmet Uluğ’la konuştuk.

23.10.2015Keyif
Trompetin usta ismi İstanbulda

Trompetin usta ismi İstanbul'da

İbrahim Maalouf bugünün kadınlarına adadığı yeni albümüyle İstanbul'da sevenleriyle buluşacak.

21.10.2015Magazin
HipHop Jam İstanbul geliyor

HipHop Jam İstanbul geliyor

Hip Hop kültürünün bütün unsurlarının bir arada hayat bulacağı HipHop Jam İstanbul 2015, Pozitif Live ve Hiphoplife işbirliği ile 5 Aralık Cumartesi günü Volkswagen Arena’da Hip Hop camiasının en büyük isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

2.10.2015Keyif
Jessie J, Türk hayranlarına mesaj gönderdi

Jessie J, Türk hayranlarına mesaj gönderdi

Dünyanın en çok takip edilen pop starlarından Jessie J, 11 Eylül Cumaakşamı Volkswagen Arena’da gerçekleştireceği konseri için gün sayanhayranlarına özel bir video hazırladı. Pozitif Live’ın Instagram sayfasındapaylaşılan video'da sevenleriyle buluşmak için heyecanlandığı her halindenbelli olan sanatçı, İstanbul’daki hayranlarını çok özlediğini ve onlarlapartilemek için sabırsızlandığını söyledi.

26.08.2015Ne Oluyor
Buikadan senfonik konser

Buika'dan senfonik konser

“Buika’nın sesi denizin sesine karışacak, Turgutreis’teki müzik rüzgârı tüm Bodrum’u etkisi altına alacak…”

16.08.2015Keyif
Mehmet Uluğ’un adı müzikle yaşayacak

Mehmet Uluğ’un adı müzikle yaşayacak

Pozitif’in kurucu ortaklarından Mehmet Uluğ’un adını yaşatacak Mehmet Uluğ Müzik Evi (MUME), Düşler Akademisi Kaş’ta açıldı. MUME’nin ilk konukları, 10. yılını kutlayan Barış İçin Müzik Orkestrası’ydı.

7.08.2015Keyif
D-Marin Müzik Festivali’nde Onur Ödülü Ayla Erduranın

D-Marin Müzik Festivali’nde Onur Ödülü Ayla Erduran'ın

11 yıldır gerçekleştirilen D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali 15 - 19 Ağustos tarihleri arasında ünlü şeflerin,orkestraların,solistlerin katılımıyla dinleyicilere ulaşıyor.

7.08.2015Keyif
İstanbul renklendi

İstanbul renklendi

'Life in Color', “One Colony” ev sahipliğinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti.

2.08.2015Magazin
Yanınızda olmak için sabırsızlanıyorum

'Yanınızda olmak için sabırsızlanıyorum'

Pozitif Live organizasyonuyla 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlik Park'ta konser verecek olan şarkıcı Jessie J. hayranları için bir video yayınladı.

25.06.2015Magazin
One Love Festivalinde müzik hiç susmadı

'One Love Festival'inde müzik hiç susmadı

13-14 Haziran tarihlerinde, 'Hayat Bu Kapağın Altında' desteğiyle Pozitif Live tarafından gerçekleştirilen One Love Festival'ine ilgi büyük oldu.

15.06.2015Magazin
D-Marin Turgutreisin programı açıklandı

D-Marin Turgutreis'in programı açıklandı

Müzikseverlerin her yıl büyük heyecanla beklediği D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali, 15-19 Ağustos tarihleri arasında bu sene 11. kez müzikseverlerle buluşuyor. Festival, İngiliz Kraliyet Filarmoni Orkestrası, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Denis Matsuev, Buika, Sarah Chang, Eleni Karandriou ve Fazıl Say gibi dünyaca ünlü sanatçı ve orkestraları ağırlamaya hazırlanıyor.

2.06.2015Keyif
OneRepublic, Türkiyedeki ilk konserini verdi

OneRepublic, Türkiye'deki ilk konserini verdi

OneRepublic, ilk Türkiye konserini Pozitif Live organizasyonuyla 30 Mayıs Cumartesi akşamı Volkswagen Arena'da verdi.

1.06.2015Magazin
Ve kazanan belli oldu

Ve kazanan belli oldu

Jessie J ile tanışma fırsatını yakalayan şanslı belli oldu.

13.05.2015Magazin
Jessie J ile kim tanışacak

Jessie J ile kim tanışacak

Jessie J, Pozitif Live organizasyonu ile 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlikpark'ta konser verecek.

15.04.2015Magazin
Cappadox 5 milyon lira kazandıracak

Cappadox 5 milyon lira kazandıracak

KAPADOKYA’da 16-18 Mayıs tarihleri arasında kültür, doğa, müzik, çağdaş sanat ve gastronomi festivali Cappadox hayata geçecek.

6.04.2015Ekonomi
OneRepublic ile tanışmak için büyük fırsat

OneRepublic ile tanışmak için büyük fırsat!

Büyük heyecanla beklenen OneRepublic konseri öncesi, grubun hayranlarına “Şanslı Sayılar” dan sürpriz var!

31.03.2015Keyif
Seksi imajıyla İstanbul’u Bang Bang ile sallayacak

Seksi imajıyla İstanbul’u Bang Bang ile sallayacak

"Bang Bang", "Nobody's Perfect", "Price Tag" gibi hit parçalarıyla tüm dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesi edinen son yılların en çarpıcı pop idolü Jessie J, 3 Temmuz Cuma akşamı Pozitif Live organizasyonuyla Küçükçiftlikpark'ta sahne almaya hazırlanıyor.

27.02.2015Keyif
Tüm duyulara hitap eden festival: Cappadox

Tüm duyulara hitap eden festival: Cappadox

Cappadox, alışılmışın dışında bir festival deneyimi yaşamak isteyenleri, 16-18 Mayıs tarihleri arasında Kapadokya’ya davet ediyor.

12.02.2015Keyif
Yarıyıl tatilinde aileler için en eğlenceli etkinlik

Yarıyıl tatilinde aileler için en eğlenceli etkinlik

Dünya turnesi kapsamında beş yıl boyunca, beş farklı kıtada, 30’un üzerinde ülkeyi ziyaret edecek olan Buz Devri Canlı (Ice Age Live) gösterisinin birbirinden eğlenceli kahramanları Sid, Scrat, Many, Diego ve Peaches yarıyıl tatilinde çocuklarla İstanbul’da buluşmak için gün sayıyor!

22.01.2015Keyif
Plácido Domingo’dan Arena’da müzik ziyafeti

Plácido Domingo’dan Arena’da müzik ziyafeti

IEG Live, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği ile İstanbul’a gelen ve yarım yüzyılı aşkın aktif sanat hayatıyla "operanın kralı" unvanını koruyan İspanyol tenor Plácido Domingo, 19 Ocak Pazartesi akşamı Ülker Sports Arena’da bir konser verdi.

20.01.2015Keyif
Placido Domingonun İstanbul konseri için geri sayım başladı

Placido Domingo'nun İstanbul konseri için geri sayım başladı

Yüzyılın en büyük tenorlarından Plácido Domingo,IEG Live, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği ile Garanti Bankası anasponsorluğunda İstanbul’a geliyor. 65 kişilik Filarmonia İstanbul Orkestrası’nıneşlik edeceği Plácido Domingo konserinin biletleri, Garanti kredi kartısahiplerine %20 indirim fırsatıyla biletix’ten alınabiliyor.Yarım yüzyılı aşkın aktif sanat hayatıyla "operanınkralı" unvanını koruyan İspanyol tenor Plácido Domingo,Garanti Bankası ana sponsorluğu ile 19 Ocak 2015 Pazartesi akşamı Ülker Sports Arena’da gerçekleşecekkonserde zengin repertuvarını İstanbullu müzikseverleriçin söyleyecek. Heyecanla beklenen efsane; opera, operet, İspanyol müziklioyunu zarzuela ve çeşitli Broadway eserlerinden aryaların yanı sıra “Bésame Mucho”ve “Granada” gibi repertuvarının sevilen parçalarını seslendirecek.  Hazırlıkları aylar öncesinden başlayan konseriçin ünlü tenora, 65 kişilik Filarmonia İstanbul Orkestrası eşlik edecek.

8.01.2015Haber
Filarmonia İstanbul Orkestrasıyla sahne alacak

Filarmonia İstanbul Orkestrası'yla sahne alacak

Yüzyılın en büyük tenorlarından biri kabul edilen Placido Domingo, 19 Ocak'ta Ülker Sport Arena'da sahne alacak.

24.12.2014Avrupa
Morrissey İstanbul parçası için teşekkür etti

Morrissey 'İstanbul' parçası için teşekkür etti

Dünyaca ünlü starları Türk hayranlarıyla buluşturan Pozitif Live'ın düzenlediği İstanbul konserinde Morrissey, bu kez güçlü akustiği ve büyüleyici atmosferiyle dikkat çeken Volkswagen Arena’da İstanbullu hayranlarına bir kez daha unutamayacakları bir deneyim yaşattı.

18.12.2014Keyif
Morrisseyin İstanbul konseri ertelendi

Morrissey'in İstanbul konseri ertelendi

Avrupa turnesi kapsamında bu akşam Volkswagen Arena'da gerçekleştirilmesi planlanan Morrissey konseri, sanatçının turne organizasyonunda ortaya çıkan lojistik gecikmeler nedeniyle ertelendi.

7.12.2014Keyif
Operanın efsanesi Plácido Domingo İstanbula geliyor

Operanın efsanesi Plácido Domingo İstanbul'a geliyor!

Elli yılı aşkın kariyerinde gerçekleştirdiği 3600’ü aşkın performansla yüzyılın en büyük tenorlarından biri olarak klasik müzik tarihine geçen Plácido Domingo, 19 Ocak’ta Map İletişim, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği ile İstanbul’da konser vermeye hazırlanıyor.

6.11.2014Keyif
Morrissey 7 Aralıkta İstanbulda

Morrissey 7 Aralık'ta İstanbul'da

Alternatif rock müziği gruplarından The Smiths'in vokalisti Morrissey, Avrupa turnesi kapsamında 7 Aralık'ta Volkswagen Arena'da sahne alacak.

16.10.2014Keyif

Yazar Sonuçları

Hozier: İstanbul son konserimiz olacak!

3 Mart’ta İstanbul bir dünya yıldızını daha ağırlayacak.

12.02.2016

CAZIN RENKLİ SESİ: ELİF ÇAĞLAR

Blues severler 12 Aralık Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da Pozitif Live’ın düzenlediği ‘Blues Sessions Istanbul’da bir araya geliyor.

10.12.2015

MIA’DAN CESUR ÇIKIŞ

MIA yeni single’ı ‘Borders’ı yayınladı. Birçok meslektaşından farklı olarak yaptığı şarkılarda mesaj kaygısını hiç çekinmeden belirten sanatçı, günümüzün en ciddi konularından olan mültecilerin dramını yeni şarkısında işlemiş.

4.12.2015

TÜRKÇE RAP’İN PARLAYAN YILDIZI: AYBEN

5 Aralık’ta İstanbul’da büyük bir Hip Hop etkinliği gerçekleşecek. Pozitif Live ve Hiphoplife işbirliği ile Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan Hip Hop Jam’de Türkiye’nin en popüler rapper’ı Ceza’nın canlı orkestrası ile headliner olacak. 

26.11.2015

Kaan Tangöze'den bayram sürprizi

Geçtiğimiz hafta uzun bayram tatili öncesi Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ‘Gölge Etme’ adlı ilk solo albümünü dijital olarak yayınlayarak gerçek bir bayram sürprizi yaptı. Söz konusu albüm gün yüzü gördüğünden beri müzik piyasası ve sosyal medya hem bu güzel çalışmaya hem de Kaan Tangöze’ye övgüler yağdırıyor.

5.10.2015

Beyaz kurdun öyküsü

BADEM grubundan tanıdığımız Barış Bahçeci yakın zamanda ‘Beyaz Kurdun Öyküsü’ adlı solo albümünü yayınladı. Sanatçının müzikal yolculuğu, solo albümünün hazırlık aşamasına dair samimi bir söyleşi gerçekleştirdik.

29.05.2015

Kapadokya'nın yeni festivali: Cappadox

Pozitif Live Kapadokya’da şimdiye kadar yaptığı organizasyonları içinde belki de en orijinal olanını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

15.05.2015

Kayahan’ı kaybettik

Aslında bu yazıyı dün yazmıştım, tek bir farkla bu satırlar olmadan. Hayat dün sabah öyle hızlı değişti ki, Kayahan’ı kaybettiğimizi duyunca yazıyı bitirdiğim şekliyle yayına göndermeden önce Kayahan ile ilgili birkaç cümle eklemek istedim.

4.04.2015

Madonna pelerininin gazabına uğradı

Brit Awards müzik ödülleri gecesinde ödüllerin sahiplerinden çok canlı performansında sahneden düşen Madonna geceye damgasını vurdu.

27.02.2015

Mogwai 13 Şubat'ta İstanbul'da

En son geçtiğimiz yaz One Love Festival’da Park Orman’da izlediğim Mogwai 10 gün sonra Volkswagen Arena’da sahne almak üzere İstanbul’a geliyor. Pozitif Live’ın organizasyonuyla 3. kez Türkiye’de konser vermeye hazırlanan Mogwai’den Barry Burns ile konser öncesi çok keyifli bir söyleşi yaptık. Bu yazıyı tamamen Mogwai’ye ayırmak istedim bu yüzden.Kendinize bir iyilik yapın, 13 Şubat akşamı Mogwai konserine gidin derim. Canlı performansıyla sizleri büyüleyeceklerine eminim!

2.02.2015

Domingo 74. yaşını sahnede kutladı

“Operanın Kralı” unvanlı İspanyol tenor Plácido Domingo, önceki gün Ülker Sports Arena’da konser verdi. Ünlü tenor, 74. yaşını alkışlar eşliğinde sahnede kutladı.

21.01.2015

İki şehir, iki ülke, tek konser: Bölüm 2

Hatırlarsınız geçtiğimiz senenin Ekim ayında şef Burak Onur Erdem’in yönettiği İstanbul Avrupa Korosu Selanik’te Mary Konstantinidou yönetimindeki Selanik Şehir Korosu ile birlikte dostluk konseri gerçekleştirmişti.

13.01.2015

Morrissey: Ben sizin arkadaşınızım!

Yazının başlığındaki sözler önceki akşam Volkswagen Arena’da konser veren Morrissey’e ait.

19.12.2014

Robbie Williams'tan sürpriz albüm

Yeni yıl sebebiyle müzik piyasası da kendi payına düşen ticari hareketlenmeleri yaşamaya başlıyor. Her sene bu dönem piyasaya çıkan yeni yıl temalı albümler bir yana, bazı sanatçılar yeni albümlerini de bu arifede çıkartmayı tercih ediyor.

5.12.2014

Lykke Li İstanbul'daydı

15. yılını kutlayan Babylon’da kendi adıma çok uzun zamandır canlı performansını iple çektiğim Lykke Li hem de iki gece üst üste sahnedeydi.

21.11.2014

Lucca 10 yaşında

İstanbul gecelerinin en popüler yeme-içme ve eğlence adreslerinden Bebek’teki Lucca, 10’uncu yılını partiyle kutladı.

23.10.2014

7 Aralık'ta Morrissey İstanbul'da

Morrissey İstanbul’a geliyor. Hem de 7 Aralık’ta.

19.10.2014