MENÜ

Plaka Sorgulama

Plaka Sorgulama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Plaka Sorgulama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 168 Plaka Sorgulama haberi bulunmuştur.

Plaka Sorgulama Haberleri

Araç plaka sorgulama nasıl yapılır E Devlet plaka sorgulama ekranı

Araç plaka sorgulama nasıl yapılır? E Devlet plaka sorgulama ekranı

Genellikle ikinci el araç satın alacak kişilerin ilgilendiği araç plaka sorgulama işlemi, son günlerin en çok araştırılan konuları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Satın alacakları araçlardaki sonradan çıkacak sorunların önüne geçmek isteyen vatandaşlar, e-Devlet aracılığı ile bu işlemi sıra beklemeden yapabilir. İşte, 'Araç plaka sorgulama nasıl yapılır?' sorusunun yanıtı...

28.11.2018Gündem
Tramer kaydı nedir Tramer kaydı nasıl sorgulanır

Tramer kaydı nedir? Tramer kaydı nasıl sorgulanır?

Tramer kaydı nedir ve nasıl sorgulanır sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Satın aldıkları ve ya alacakları araçların tramer kaydını merak eden vatandaşlar, sorgulama işleminin nasıl olacağını merak ediyor. Tramer kaydı nedir? Tramer kaydı nasıl sorgulanır?

17.07.2018Gündem
Araç plaka sorgulaması nasıl yapılır E Devlet plaka sorgulama işlemi

Araç plaka sorgulaması nasıl yapılır? E Devlet plaka sorgulama işlemi

Son günlerde en çok merak edilen konulardan biri de araç plaka sorgulamasının nasıl yapılacağı oldu. Özellikle ikinci el araç satın alacak kişilerin araştırdığı bir konu alan araç plakası sorgulama hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, internette merak etikleri soruların cevabını arıyor. Peki, plaka sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet'ten plaka sorgulama nasıl yapılır?

6.06.2018Gündem
Plakadan ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor mu İşte plaka sorgulama ekranı

Plakadan ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor mu? İşte plaka sorgulama ekranı

Plakadan ceza sorgulama işleminin detayları araç sahipleri tarafından merak ediliyor. Trafik içinde ceza uygulamasına tabi tutulduğundan şüphelenen araç sürücüleri artık online olarak plaka üzerinden ceza sorgulama işlemi yapabiliyor. Peki trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

22.05.2018Gündem
Plaka ile araç hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

Plaka ile araç hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Plaka ile araç hasar kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı ikinci el araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından büyük bir merakla araştırılmaya devam ediyor. Hem alım hem de satım işlemi için oldukça önemli olan bu sorgulamayı vatandaşlar oldukça kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Peki, plaka ile araç hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

30.03.2018Gündem
Araç plakası sorgulama işlemi | E Devlet plaka sorgulama nasıl yapılır

Araç plakası sorgulama işlemi | E Devlet plaka sorgulama nasıl yapılır?

İkinci el araç satın alacak kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan araç plakası sorgulama, son günlerde yeniden araştırılmaya başlandı. Araç plakası sorgulama işlemi oldukça pratik, e-Devlet aracılığı ile bu işlemi sıra beklemeden istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Peki, araç sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet'ten plaka sorgulama nasıl yapılır?

14.03.2018Gündem
Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Devlet trafik ceza sorgulama

Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet trafik ceza sorgulama

Araç plaka numaraları ile trafik cezası sorgulamak isteyen vatandaşlar bu işlemi internet üzerinden nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Online sistemde araç ceza sorgulaması yapabileceğiniz bir dizi işlem bulunuyor. İşte trafik ceza sorgulama işleminin detayları ve uygulanabilecek yöntemler

9.01.2018Gündem
Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır TRAMER sorgulama

Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır? TRAMER sorgulama

Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yeni araç sahibi olmak isteyen ve alacakları aracı ikinci el olarak alacak olan vatandaşlar, kazalı riskini ortadan kaldırmak için araçların plakadan hasar kaydını sorguluyorlar. Peki, araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

8.12.2017Gündem
Plaka ile ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Plaka numarası ile trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ile ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plaka numarası ile trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ile trafik cezası sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce sürücü konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. E-Devlet üzerinden trafik cezanızı plaka numarası ile kolayca sorgulayabilirsiniz. İşte, E-Devlet üzerinden araç plaka numarası ile ceza sorgulama işleminin detayları.

7.12.2017Gündem
Plaka ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Plakadan trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plakadan trafik cezası sorgulama sayfası

Trafik cezasının plaka üzerinden sorgulanma işlemini merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla ilgili araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Plakaya yazılan trafik cezalarını sorgulamak isteyen vatandaşlar e-Devlet üzerinden kolayca işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. İşte detaylar.

28.11.2017Gündem
Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Hasar kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce araç almak isteyen vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, alacakları aracın hasarlı olup olmadığını nasıl kontrol edeceklerini merak ediyorlar. Peki, Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

7.11.2017Gündem
Araç plaka hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

Araç plaka hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Plaka hasar sorgulama işlemi ile satın aldıkları ya da almak istedikleri araçların durumunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden sorgularına devam ediyor. Araçların durumuna göre işlem yapacak olan vatandaşlar, plaka hasar sorgulama işleminin sonucuna göre kararlarını verecek. Peki, plaka hasar sorgulama işlemi nasıl yapılacak? İşte, merak edilen konunun detayları

18.10.2017Ekonomi
Esnaftan e-Devlet isyanı

Esnaftan e-Devlet isyanı

e-Devlet kapısı olan 'www.turkiye.gov.tr' sitesindeki 'araç sorgulama' menüsünden plaka numarası ile yapılan araç sorgulama uygulamasına son verilmesi, 2. el araç alım satımı işiyle uğraşan ticaret erbabı açısından sıkıntıya yol açtı.

22.04.2016Ekonomi
MTV ve araç vergi borcu sorgulama

MTV ve araç vergi borcu sorgulama!

Günümüzde internet teknolojilerin gelişmesiyle beraber Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi web sayfası üzerinden vergi borcu sorgulama ve ödeme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Online vergi ödemesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

15.03.2016Gündem
Araç tramer kaydı sorgulama işlemleri nasıl yapılır Araç plaka sorgulama

Araç tramer kaydı sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Araç plaka sorgulama

Yeni bir araç alacak maddiyata sahip olamayan ikinci el otomobil alıcıları, araç sorgulama ve tramer hasar kaydı alma işlemlerini internet üzerinden birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebiliyor. Plakadan araç sorgulaması nasıl yapılır? Tramer hasar kaydı nasıl yapılır? İşte detaylar…

22.01.2016Gündem
e-Devlet araç sorgulama hizmetleri nelerdir

e-Devlet araç sorgulama hizmetleri nelerdir?

e-Devlet’in online araç ve plaka sorgulama işlemleri sayesinde, vatandaş sorgulamak istediği araca ait hasar ve sigorta poliçe bilgilerine kolay ve pratik bir şekilde erişebiliyor.

13.01.2016Gündem
Plakadan araç sorgulama nasıl yapılır

Plaka'dan araç sorgulama nasıl yapılır?

Araç sahipleri ve ikinci el araç almayı düşünenler artık araç bilgilerine kolayca erişebiliyorlar. Otomobil sahibi olmak isteyenler, araç sorgulama, araç borç sorgulama, tramer hasar kaydı sorgulama gibi konuları online olarak öğrenebilecek. Plakadan araç sorgulaması nasıl yapılır? Araç borcu, tramer hasar kaydı nasıl yapılır? gibi soruların cevaplarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

19.12.2015Gündem
Online araç hasar kaydı sorgulama | Trafik cezası ve plaka sorgulama işlemleri

Online araç hasar kaydı sorgulama | Trafik cezası ve plaka sorgulama işlemleri

E-Devlet şifresiyle giriş yapabileceğiniz online araç ve plaka sorgulama işlemleri sayesinde aracına ait hasar ve sigorta poliçe bilgilerine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Araç plaka ve hasar kaydı sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Sigorta poliçe nedir?

7.12.2015Bilgi
Araç hasar kaydı ve tramer sorgulama

Araç hasar kaydı ve tramer sorgulama

E- Devlet üzerinden araç hasar kaydı ve tramer sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Aracınızın herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

1.12.2015Bilgi
İkinci el otomobil alacaklara önemli uyarı

İkinci el otomobil alacaklara önemli uyarı

Bursa Oto Galericileri Odası Başkanı Hakan Yanık, vatandaşların almak istedikleri aracın hasar kaydını sorguladıkları 'TRAMER' sisteminin sağlıklı işlemediğini öne sürerek, "Pert aracı trafiğe salan zihniyet size ne kadar doğru bilgi verebilir. Oradaki her bilgi doğru değil. Bazen olmayan şey çıkıyor, kimi zaman da olanlar gözükmüyor" dedi.

23.11.2015Otomobil
EGM Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır

EGM Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır?

EGM ile arabamızın ceza durumunu öğrenebilmek oldukça kolaylaştı. Farkında olmadığımız trafik cezaları artık canımızı sıkmayacak.

23.10.2015Bilgi
Araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulama nasıl yapılır

Araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulama nasıl yapılır?

Araç hasar kaydı sorgulama ikinci el araba alım satım işlerinde sıkça kullanılan bir işlem. Aracınızın herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını haberimizin detaylarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

7.10.2015Gündem
E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır Sms ile plaka sorgulama, poliçe bilgisi sorgulama

E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır? Sms ile plaka sorgulama, poliçe bilgisi sorgulama

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde..

17.09.2015Gündem
E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır Sms ile plaka sorgulama, poliçe bilgisi sorgulama

E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır? Sms ile plaka sorgulama, poliçe bilgisi sorgulama

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde..

10.09.2015Gündem
E-devlet şifresi nasıl alınır E-devlet ile öğrenci belgesi sorgulama, TC kimlik no ile e-devlet sistemine giriş

E-devlet şifresi nasıl alınır? E-devlet ile öğrenci belgesi sorgulama, TC kimlik no ile e-devlet sistemine giriş

Birçok bürokratik işlemin kısa yolu anlamına gelen e-devlet şifresi ile devlet tarafından verilen hizmetleri elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Peki e-devlet şifresi nasıl alınır? Hangi uygulamalarda kullanılır? Detayları öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

19.08.2015Gündem
Sms ile araç plaka sorgulama, e-devlet ile araç hasar kaydı sorgulama, tramer ve araç ceza sorgulama

Sms ile araç plaka sorgulama, e-devlet ile araç hasar kaydı sorgulama, tramer ve araç ceza sorgulama

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde..

11.08.2015Gündem
Online araç ve plaka sorgulama işlemleri - Araç hasar sorgulama

Online araç ve plaka sorgulama işlemleri - Araç hasar sorgulama

E-Devlet şifresiyle giriş yapabileceğiniz online araç ve plaka sorgulama işlemleri sayesinde aracına ait hasar ve sigorta poliçe bilgilerine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

11.08.2015Gündem
Araç hasar kaydı sorgulama, Araç plaka sms ile sorgulama, Tramer sorgulama, Araç ceza sorgulama

Araç hasar kaydı sorgulama, Araç plaka sms ile sorgulama, Tramer sorgulama, Araç ceza sorgulama

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

7.08.2015Gündem
E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır

E-devlet plaka sorgulama, araç hasar kaydı ve tramer sorgulama, araç plaka sorgulaması nasıl yapılır?

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde..

4.08.2015Gündem
Araç plaka sorgulama nasıl yapılır SMS ile araç plaka sorgulama, Tramer sorgulama, araç hasar kaydı sorgulama

Araç plaka sorgulama nasıl yapılır? SMS ile araç plaka sorgulama, Tramer sorgulama, araç hasar kaydı sorgulama

Araç borç sorgulama, tramer araç hasar kaydı ve araç plaka sorgulama işlemlerini online olarak yapmak artık çok basit. Mobil ve online uygulamalar ile araç plaka sorgulama işlemlerini ve tramer hasar kaydının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Detaylar haberimizde..

31.07.2015Gündem
Plaka ile aracınıza ait tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz

Plaka ile aracınıza ait tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz

E-Devlet şifresiyle giriş yapabileceğiniz online araç ve plaka sorgulama işlemleri sayesinde aracına ait hasar ve sigorta poliçe bilgilerine ulaşabilirsiniz

24.07.2015Gündem
Araç ve plaka sorgulama işlemleri nasıl yapılır (Sigorta poliçe sorgulama)

Araç ve plaka sorgulama işlemleri nasıl yapılır? (Sigorta poliçe sorgulama)

E-Devlet şifresiyle giriş yapabileceğiniz online araç ve plaka sorgulama işlemleri sayesinde aracına ait hasar ve sigorta poliçe bilgilerine ulaşabilirsiniz

23.07.2015Gündem
MTV sorgulama nasıl yapılır MTV 2020 borç sorgulama ekranı

MTV sorgulama nasıl yapılır? MTV 2020 borç sorgulama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) 2020 yılının ilk ödeme işlemleri ocak ayında tamamlandı. Ocak ve temmuz ayında iki taksit halinde ödenen MTV ödemelerinin sonraki taksidi için araştırmalar şimdiden başladı. Araç sahipleri MTV borçları ve MTV borç sorgulama işlemlerini nasıl yapacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, MTV sorgulama nasıl yapılır? İşte, MTV 2020 borç sorgulama ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

11.02.2020Ekonomi
Aracını muayeneye götürecekler dikkat Sakın inanmayın

Aracını muayeneye götürecekler dikkat! Sakın inanmayın

TÜVTÜRK tarafından, ücretsiz olarak alınabilen araç muayene randevusu için telefonla veya bazı internet siteleri aracılığıyla ücret talep eden kişilere itibar edilmemesi gerektiği bildirildi.

1.02.2020Otomobil
MTV taksit ödeme 2020 nasıl yapılır E devlet MTV borcu sorgulama ve hesaplama ekranı

MTV taksit ödeme 2020 nasıl yapılır? E devlet MTV borcu sorgulama ve hesaplama ekranı!

2019 yılına ait motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) 1 Ocak'ta başlayan birinci taksit ödeme süresi 31 Ocak 2020'de sona erecek. Araç sahipleri MTV borçlarını İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden şifre girişi yapmadan sadece plaka ve TC Kimlik Numarası ile ödeyebilecekler. MTV borç sorgulaması ise e devlet üzerinden yapılabilecek. 31 Ocak tarihine girilmesiyle beraber MTV hesaplama ve MTV borç sorgulamaları hız kazandı. İşte, MTV hesaplama ekranı ve 2020 MTV borç ödemeleri hakkında detaylar...

30.01.2020Ekonomi
MTV ödemeleri ne zaman bitecek MTV 2020 borçları internetten nasıl ödenir

MTV ödemeleri ne zaman bitecek? MTV 2020 borçları internetten nasıl ödenir?

MTV ödemelerinde son gün ne zaman sorusu, ve MTV tarifesi ocak ayının bitmesine günler kala milyonlarca araç sahibinin en önemli gündem konusu oldu. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin ilk taksiti İnteraktif Vergi Dairesi, İnternet Vergi Dairesi ve GİB mobil uygulaması üzerinden ya da nakit olarak yatırılabilecek. Peki, 2020 MTV ödemeleri ne zaman bitecek? MTV 2020 borçları internette nasıl ödenir? İşte, MTV ödemelerine yönelik merak edilen bilgiler.

26.01.2020Ekonomi
HGS - OGS müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

HGS - OGS müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

HGS - OGS müşteri hizmetleri sürücülerin yaşadığı sorunlar ve talepler için hizmet vermektedir. HGS – OGS müşteri hizmetlerine bağlanmak için iletişim numaralarını çevirebilirsiniz. HGS – OGS müşteri hizmetlerine direk ve doğrudan bağlanmak için bazı tuşlara basmanız gerekiyor. İşte HGS – OGS müşteri hizmetleri ve iletişim bilgilerinin tamamı.

14.01.2020Gündem
Otomobil alacaklara güzel haber Yeni uygulama başladı

Otomobil alacaklara güzel haber! Yeni uygulama başladı

PTT AŞ, ikinci el araçların kilometre bilgilerinin ardından hasar kaydına ilişkin verileri de paylaşmaya başladı. Araç Hasar Sorgulama, Araç Hasar Detay Sorgulama ve Araç Değişen Parça Sorgulama şeklinde verilen hizmete, PTT Bank internet bankacılığı üzerinden erişilebiliyor.

20.10.2019Ekonomi
İnternetten trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

İnternetten trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşlar internetten trafik ceza sorgulama ve ceza ödeme işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Peki internetten trafik ceza sorgulama ve trafik cezası ödeme işlemleri nasıl yapılır?

17.10.2019Gündem
Nöbetçi Noter sorgulama ekranı Noterler bugün açık mı

Nöbetçi Noter sorgulama ekranı! Noterler bugün açık mı?

Nöbetçi noter sorgulama ekranı, pazar günü alım satım yapmak isteyen birçok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. 81 ilde nöbetçi olarak hizmet veren noterlerin adresleri, nöbetçi noter sorgulama ekranından öğrenilebiliyor. İşte, 13 Ekim Pazar günü için nöbetçi noter ekranı ve detaylı bilgiler

13.10.2019Gündem
HGS borç sorgulama işlemi nasıl yapılır HGS bakiyesi nasıl öğrenilir

HGS borç sorgulama işlemi nasıl yapılır? HGS bakiyesi nasıl öğrenilir?

Araç sahipleri HGS bakiye bilgilerini ve varsa ceza ödemelerini internetten nasıl yapmaları gerektiğini öğrenmek istiyorlar. HGS ile ilgili bir çok işlem hem bankaların online şubeleri tarafından hem de https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/ adresinden yapılabiliyor. Peki HGS borç bakiyesi öğrenmek için hangi adım izlenmeli.. İşte HGS işlemleri hakkında detaylı bilgiler.

4.10.2019Gündem
Plakadan trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Trafik cezası internetten nasıl ödenir

Plakadan trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Trafik cezası internetten nasıl ödenir?

Araç sahipleri internetten trafik ceza kontrollerini ve varsa trafik cezalarının nasıl ödeneceğini merak ediyorlar. Hem EGM'nin resmi internet sitesinden hem de E-Devlet aracılığı ile plakanıza kesilmiş trafik cezasını görebilir ve bu online kurumları kullanarak cezanızı ödeyebilirsiniz. Peki EGM ve E-Devlet'ten trafik cezası ödeme işlemi online olarak nasıl yapılır?

4.10.2019Gündem
Plakadan HGS ceza sorgulama nasıl yapılır

Plakadan HGS ceza sorgulama nasıl yapılır?

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) kullanımı ile köprü ve otoyollardan geçiş yapan araç sahipleri, plakalarına herhangi bir cezanın kesilip kesilmediğini internet üzerinden sorgulamaya başladı. Plaka ya da şahıs bilgileri ile kolayca görüntülenebilen HGS ceza sorgulama ekranı, iki ayrı yöntemle kullanılabiliyor. İşte, HGS ceza sorgulama ekranı ve detaylı bilgiler

10.06.2019Gündem
Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır | E -Devlet ve EGM üzerinden plakadan ceza öğrenme

Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? | E -Devlet ve EGM üzerinden plakadan ceza öğrenme

Milyonlarca sürücü, online trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini öğrenmek için internetten sık sık araştırma yapıyor. Trafikte ışık ve şerit ihlali nedeniyle ceza alan sürücüler, trafik cezalarını E-Devlet yada Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) üzerinden kolaylıkla öğrenebiliyor. Peki, Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Devlet ve EGM üzerinden plaka no ile trafik cezası sorgulama ekranı.

1.05.2019Gündem
Egzoz emisyonu yaptırmayanlar dikkat Ceza geliyor

Egzoz emisyonu yaptırmayanlar dikkat! Ceza geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Egzoz denetimlerinde seyir halindeki tüm araçların durdurulması yerine sadece ölçüm yaptırmayanların tespitine yönelik uygulama, bu yıl pilot olarak Ankara'da gerçekleşecek" dedi.

14.04.2019Ekonomi
MOBESEye kardeş MOBAS geldi

MOBESE'ye kardeş MOBAS geldi

Güvenlik güçlerinin suç ve suçluyla mücadele amacıyla kullandığı kameralı güvenlik sistemi çözümlerinden MOBESE'ye, açılabilir bariyerli yeni bir ürün eklendi.

25.12.2018Teknoloji
Son dakika... Şoke eden köprü cezaları ile ilgili sürpriz gelişme

Son dakika... Şoke eden köprü cezaları ile ilgili sürpriz gelişme

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) geçen hafif ticari araçlara kesilen ceza ile ilgili sürpriz bir gelişmenin yaşandığı anlaşıldı. Hürriyet.com.tr'nin haberi sonrası gündeme gelen cezalara bu sabah yapılan sorgulamada, ödenmesi gereken herhangi bir borcun olmadığı görüldü. Dün akşam sistemden 25 bin 475 TL ceza görünen bir araç sahibi yeni sorgulama yaptığında her hangi bir cezanın olmadığını gördü. Benzer tablo ile başka bir çok araç sahibinin karşı karşıya kaldığı öğrenildi. Ancak bu durumun, teknik bir sıkıntıdan kaynaklı olup olmadığı anlaşılamadı.

5.12.2018Ekonomi
HGS geçiş bilgileri ve bakiye sorgulama ekranı

HGS geçiş bilgileri ve bakiye sorgulama ekranı

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile köprü ve otoyollarda yaptıkları geçiş ihlallerini merak eden araç sahipleri, borç durumlarını internet üzerinden görüntülemek istiyor. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün (KGM) sunduğu imkan aracılığıyla ihlal durumunda ödemelerini internet üzerinden gerçekleştirebilecek olan sürücüler, tarih ve saat bilgisini de öğrenebilecek. İşte, sadece plaka ile sorgulayabileceğiniz HGS bakiye ve geçiş bilgileri

16.10.2018Gündem