EKSTRA
MENÜ

Plajlar

Plajlar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Plajlar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.046 Plajlar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Plajlar Haberleri

Şile Plajları 2020 - Şilede Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Şile Plajları 2020 - Şile'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

İstanbul’da hafta sonlarında deniz, kum ve de güneş keyfi denildiğinde akla ilk gelen tatil yerlerinden birisi Şile‘dir. Şile Plajları 2020 - Şile'de denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi nelerdir? Sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.

12.10.2020Seyahat
Silivri Plajları 2020 - Silivrida Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Silivri Plajları 2020 - Silivri'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Silivri, İstanbul'da denize girilebilecek birbirinden güzel plajlarıyla ideal tatil yerleri arasında. Her yaz, uzun sahil şeridi, temiz kumsalı ve mavi denizi ile Silivri plajları yoğun bir talep görüyor. Bu özel plajlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere özel Silivri plajları 2020- Silivri'de denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesini hazırladık.

12.10.2020Seyahat
Urla Plajları 2020 - Urlada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Urla Plajları 2020 - Urla'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yaz tatili dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden biri olarak Ege'nin incisi İzmir öne çıkmaktadır. Özellikle İzmir'in yoğun bölgelerine en yakın plajlara sahip olan Urla, bu konuda bir adım öne çıkıyor. İşte Urla Plajları 2020 - Urla'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Yalova Plajları 2020 - Yalovada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yalova Plajları 2020 - Yalova'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Marmara Bölgesi'nde yer alan Yalova aynı zamanda yaz tatili için birçok farklı plaj imkanı sunuyor. Ege ve Akdeniz Bölgesine gidemeyenler için bir alternatif olarak, oldukça geniş kumsalı ile birçok plaj öne çıkmaktadır. İşte Yalova Plajları 2020 - Yalova'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Fethiye Plajları 2020 - Fethiyede Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Fethiye Plajları 2020 - Fethiye'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Fethiye ilçesi, Muğla ili içerisinde en çok tercih edilen tatil alanlarından biridir. Özellikle yazın birçok ziyaretçi ağırlayan Fethiye içerisinde çeşitli plajlar ve koylar yer almaktadır. El değmemiş özel alanlarından, popüler plajlarına kadar sizler için Fethiye’de denize girilebilecek ücretli ve ücretsiz plajları detaylı bir şekilde derledik.

12.10.2020Seyahat
Dikili Plajları 2020 - Dikilide Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Dikili Plajları 2020 - Dikili'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yaz sezonu geldikten sonra herkes en iyi plajları aramanız derdine düşmektedir. Ülkemizde turizm cenneti olan pek çok yer vardır. O bölgelerden birisi de Dikili'dir. Dikili İzmir'e bağlı olan muhteşem bir ilçedir. Plajları ile ünlü olan bu ilçede çok güzel bir tatil deneyimi yaşamak mümkündür. Dikili'ye geldikten sonra kendinizi bu bölgede Ege'nin masmavi sularına bırakarak güzel bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz. Dikili plajlarını tatil için tercih ettikten sonra sizler de göreceksiniz ki Dikili tatil yapmak için biçilmiş kaftandır. Instagram, Facebook gibi sosyal platformlarda Dikili plajları paylaşılmakta ve hikaye benzeri paylaşımlar yapılmaktadır. Dikili 2020 yılı itibari ile plajları ile ünlenen bir ilçe olmuştur. Bundan dolayı bu ilçeye gelmek isteyenler önceden araştırma yapmakta ve plajlar hakkında bilgi edinmektedirler. Peki, Dikili plajları nasıldır? Dikili'de denize girmek için en iyi ücretli ve ücretsiz olan halk plajları hangileridir? Dikili'de ki tercih edilecek konaklama imkanları nelerdir? İşte Dikili plajlarına dair tüm detaylar.

12.10.2020Seyahat
Datça Plajları 2020 - Datçada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Datça Plajları 2020 - Datça'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Doğal güzellikleri ile insanı adeta mest eden Datça, Muğla'nın en çok tercih edilen yaz tatil alanlarından biridir. Özellikle masmavi denizi ve altın rengi kumsalları ile tercih edilen pek çok farklı plajı bulunuyor. İşte Datça Plajları 2020 - Datça'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Çeşme Plajları 2020 - Çeşmede Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Çeşme Plajları 2020 - Çeşme'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Türkiye'nin en çok tercih edilen turistik ilçeleri arasında şüphesiz Çeşme gelmektedir. Çeşme sahip olduğu plajları ve sahip olduğu koylar ile birlikte yaz aylarının vazgeçilmez bir ilçesidir. Çeşme'de bulunan plajlar Türkiye'nin en güzel plajları arasına girmiştir. Özellikle sosyal mecralardan da sık sık paylaşılan bu plajlar Türkiye'nin turizm cenneti olan bu ilçesini daha da cazip haline getirmiştir. Çeşme çevresinde yer alan konaklama imkanları da bulunmaktadır. Çeşme'ye gelerek her bütçeye uygun bir şekilde konaklama imkanlarından yararlanabilir, ister otel, isterseniz de pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Üstelik bütün bu konaklama imkanlarını online bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Çeşme'nin plajları arama motorlarında özellikle yaz aylarında fazlaca araştırılmaktadır. Peki Çeşme'nin plajları nasıldır? Çeşme'de denize girilecek en iyi plajlar hangileridir? Çeşme İzmir'in neresinde kalmaktadır? İşte Çeşme plajlarına dair her şey.

12.10.2020Seyahat
Çanakkale Plajları 2020 - Çanakkalede Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Çanakkale Plajları 2020 - Çanakkale'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Her ne kadar plaj dendiği zaman Güney Ege ve Akdeniz sahilleri ön plana çıksa bile, aynı zamanda Çanakkale plajları harika olanaklar sunuyor. Üstelik turistik ve kültürel açıdan zengin mirasa sahip olan Çanakkale, farklı bölgelerinde pek çok plaj sunmaktadır. Peki, Çanakkale Plajları 2020 - Çanakkale'de denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Büyükada Plajları 2020 - Büyükadada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Büyükada Plajları 2020 - Büyükada'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

İstanbul'da oturanların şehirden kaçış için en çok tercih ettiği destinasyonları arasında Büyükada gelmektedir. Bir vapur kadar uzakta olan Büyükada aynı zamanda yaz aylarında değerlendirebilecek farklı plajlar sunuyor. İşte Büyükada Plajları 2020 - Büyükada'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Bursa Plajları 2020 - Bursada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Bursa Plajları 2020 - Bursa'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Özellikle kış turizmi ile ön plana çıkan Bursa, son yıllarda yaz turizmi üzerinden de gelişmeye devam ediyor. Farklı ilçeleri ile beraber denize girmek için plaj imkanı sağlayan şehir, bölgeye gelenlere farklı alternatifler sunmaktadır. İşte Bursa Plajları 2020 - Bursa'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Bozcaada Plajları 2020 - Bozcaadada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Bozcaada Plajları 2020 - Bozcaada'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Bozcaada Türkiye'nin turistik ve tatil yerleri arasındadır. Ülkemizin en çok tercih edilen adalarından birisi olan Bozcaada içerisinde pek çok faaliyeti gerçekleştirmek mümkündür. Bozcaada ayrıca plajları ile ünlü bir ilçedir. Bozcaada'ya geldikten sonra ücretli ve ücretsiz olan bu plajları tercih edebilirsiniz. Hem halk plajı hem de ücretli plajın oldukça fazla olduğu bu yerde yaz mevsiminde pek çok turist bulunmaktadır. Ülkemizden de direkt olarak bu bölgeyi tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bozcaada'da konaklama imkanları da üst seviyede olup, online bir şekilde konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Beş yıldızlı oteller ve pansiyonların olduğu bu bölgede muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda Bozcaada en çok araştırılan yerlerden olmuştur. Peki, Bozcaada plajları nerededir? Bozcaada'da denize girmek için tercih edilebilecek ücretli ve ücretsiz olan plajlar hangileridir? İşte Bozcaada'da tercih edilebilecek ücretli ve ücretsiz bütün plajlar.

12.10.2020Seyahat
Bodrum Plajları 2020 - Bodrumda Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Bodrum Plajları 2020 - Bodrum'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ülkemizin cennet köşelerinden Muğla ilimizin gözde turistik ilçesi Bodrum, her sene çok sayıda insanın tatil amacı ile akınına uğruyor. Masmavi Ege Denizi’nin sımsıcak kumlarına ve masmavi buz gibi denizine kendilerine bırakmak isteyenler Bodrum plajlarına koşuyor. Bu güzel plajlara dair Bodrum Plajları 2020- Bodrum'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Bartın Plajları 2020 - Bartında Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Bartın Plajları 2020 - Bartın'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yaz turizminin en çok tercih edilen bölgelerinden biri olarak Bartın plajları geliyor. Dik ormanlık yamaçları gölgesinde kilometrelerce uzunluktaki plajları, yaz tatilini en iyi biçimde geçirme olanağı vermektedir. İşte Bartın plajları 2020 - Bartın'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Balıkesir Plajları 2020 - Balıkesirde Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Balıkesir Plajları 2020 - Balıkesir'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ülkemiz tatil sezonunda oldukça hareketli bir seyahat dönemi geçirmektedir. Özellikle en güzel plajlarda tatil yapmak isteyen tatilciler internet üzerinden en iyi tatil ve plaj yerlerini araştırmaktadırlar. Araştırmalar sonucunda ise Balıkesir plajlarını da görebilirler. Balıkesir plajları ile ünlü bir şehir olduğundan ötürü ülkemizde oldukça fazla tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Marmara denizine ve hatta Ege denizine de ilçe olarak kıyısı bulunan Balıkesir plajları tatilcilerin en çok tercih ettiği plajlardır. Balıkesir plajları çevresinde konaklama olanakları da gelişmiştir. Bundan ötürü Balıkesir'de pek çok kişi bütçesine uygun bir şekilde otel odası kiralamakta veya pansiyonlar da kalarak muhteşem bir tatil deneyimi geçirmektedirler. Balıkesir'de konaklama imkanları geliştiğinden ötürü online bir şekilde rezervasyon işlemi de gerçekleştirmek mümkündür. Peki, Balıkesir'de en çok tercih edilen plajlar hangileridir? Balıkesir'de denize girmek için en çok tercih edilen ücretli ve ücretsiz plajların listesi nedir? İşte Balıkesir plajlarına dair tüm detaylar.

12.10.2020Seyahat
Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalıkda Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalık'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ayvalık günümüzde hem deniz ve plajları bakımında hem de gezilecek yerler bakımından her daim ön planda olan bir yerdir. Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalık'ta denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi? Sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.

12.10.2020Seyahat
Antalya Plajları 2020 - Antalyada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Antalya Plajları 2020 - Antalya'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Antalya, yaz döneminde deniz turizminin cazibe merkezlerinden biridir. Göz alıcı plajlarıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Antalya’nın birçok ilçesi deniz kıyısında bulunuyor. Alanya’dan Kaş’a kadar ücretli veya ücretsiz birçok plaj bulunuyor. Bunlardan birçoğu mavi bayrak ödüllüdür. Bakir kalmış koylarda veya tarihi kalıntıların içinde yüzme imkânı sunuyor. Bu yazımızda Antalya’da denize girebileceğiniz ücretli ve ücretsiz plajları bulabilirsiniz.

12.10.2020Seyahat
Alanya Plajları 2020 - Alanyada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Alanya Plajları 2020 - Alanya'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Antalya'nın turizmin merkezi tatil beldelerinden biri olan Alanya, kıyı şeridi boyunca uzanan olağanüstü güzellikteki plajlarıyla göz dolduruyor. Tatil keyfini kum, güneş ve deniz üçlüsü ile doyasıya yaşamak isteyenler için işte Alanya Plajları 2020- Alanya'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Alaçatı Plajları 2020 - Alaçatıda Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Alaçatı Plajları 2020 - Alaçatı'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Alaçatı ülkemizin turistik yerlerinden birisidir. Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Alaçatı plajları ile ünlü bir semttir. Alaçatı özellikle İzmir'in nüfusunu yaz mevsiminde oldukça fazla arttırmaktadır. Yaz mevsiminde Alaçatı semtine gelerek burada tatil yapmak isteyenler burada bulunan evleri ve beş yıldızlı otelleri tercih etmektedirler. Alaçatı plajları İzmir'in en güzel sularının olduğu bir plajdır. Alaçatı plajlarına giderek muhteşem bir tatil deneyimi ve zevki yaşayabilirsiniz. Burada yer alan otellere online bir şekilde rezervasyon da yapabilirsiniz. Alaçatı plajları internette en çok araştırılan plajlardır. Burada hem ücretli hem de ücretsiz plajlar bulunmaktadır. Peki Alaçatı'nda ki denize girilecek plajlar neresidir? Alaçatı'da girilecek en iyi ücretli plajlar neresidir? Alaçatı'da denize girilecek en iyi ücretsiz plajlar neresidir? İşte, Alaçatı'da girilecek en güzel plajlar.

12.10.2020Seyahat
Akyaka Plajları 2020 - Akyakada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Akyaka Plajları 2020 - Akyaka'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Akdeniz ve Ege'nin buluştuğu en özel şehirler arasında yer alan Muğla, özellikle yaz turizmi için büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda Muğla'nın birçok farklı bölgesinde plaja girmek için harika sahiller yer alıyor. Özellikle Akyaka plajları son dönemlerde bir adım öne çıkmış durumda. İşte Akyaka Plajları 2020 - Akyaka'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Akçakoca Plajları 2020 - Akçakocada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Akçakoca Plajları 2020 - Akçakoca'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Çok fazla olmasa bile Akçakoca'ya gidildiği zaman girilecek olan farklı plajlar bulunmaktadır. Özellikle harika doğal güzellikleri ve masmavi denize ile beraber yaz ayını geçirme olanağı sağlıyor. Aynı zamanda farklı mekanları, restoran ve kafeler ile mutlaka gezilip görülmesi gereken beldeler içerisinde yer almaktadır. İşte Akçakoca Plajları 2020 - Akçakoca'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Ağva Plajları 2020 - Ağvada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ağva Plajları 2020 - Ağva'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yaklaşık olarak 50 metre genişliğinde ve iki buçuk kilometre uzunluğunda alana sahip olan Ağva, bu doğrultuda birçok farklı plaj sunuyor. Özellikle hafta sonları tatilcilerin akınına uğrayan bölge, pek çok farklı olanak ile güzel bir yaz geçirme imkanı sağlamaktadır. İşte Ağva Plajları 2020 - Ağva'da denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi.

12.10.2020Seyahat
Ağva Plajları 2020 - Ağvada Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ağva Plajları 2020 - Ağva'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve kumla dolu sahilde harika bir gün geçirmek adına, Ağva plajları arasından tercih yapabilirsiniz. Berrak denizi ve birçok farklı etkinliği ile öne çıkan plajları bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz şekilde sunuluyor. Kişisel tercihlerinize ve lokasyona bağlı olarak seçim gerçekleştirebilirsiniz. Sadece plajlar değil aynı zamanda plajların çevresindeki pek çok etkinlikten faydalanmak mümkün. Özellikle kamp alanları ile beraber piknik yapmak için de farklı bölgeler bulunuyor. Tercihinize bağlı olarak seçim yapabilir ve Ağva Bölgesinin değişik plajlarını değerlendirebilirsiniz.

12.10.2020Seyahat
Türkiye’nin mavi durakları… Birbirinden güzel 10 marina

Türkiye’nin mavi durakları… Birbirinden güzel 10 marina

Yatların, teknelerin bazen dinlenmek, bazen ihtiyaçlarını karşılamak için bağlandıkları marinalar sadece teknelere değil, içindeki restoranlar, butikler ve eğlence merkezleriyle dışarıdan gelen ziyaretçilere de hizmet veriyor. İster tekneci olun ister ‘sade turist’ jürimizin seçtiği 10 marina uğradığınıza değecek; kimi SPA’sıyla kimi etkinlik alanıyla dünya çapında en iyiler arasında…

11.10.2020Seyahat
Kuşadasında mesire alanları ve plajlar doldu

Kuşadası'nda mesire alanları ve plajlar doldu

Aydın'ın turistik ilçesi Kuşadası'nda hafta sonunu değerlendirmek isteyenler mesire alanları ile plajları doldurdu. Ekim ayı olmasına rağmen hava sıcaklığının 32 derece olarak ölçüldüğü ilçede yerli turistler ile bölge halkı piknik yapıp kumsalda güneşlenerek pazar gününün keyfini çıkardı.

5.10.2020Seyahat
Bu emeğe yazık olmasın

Bu emeğe yazık olmasın

Antalya’dan iki manzara... Plajlar mesafe olmaksızın tıklım tıklım dolarken Akdeniz Üniversitesi’nde sağlık personeli, bir can kaybı daha yaşanmasın diye koruyucu kıyafetlerinde ter içinde çalışıyor. Bir de karantinada olması gerekirken gezerken yakalananlar var...

21.09.2020Gündem
Kaputaş Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Kaputaş Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kaputaş Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kaputaş Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde Kaputaş plajı oldukça ünlü plajlar arasında olup yerli ya da yabacı pek çok sayıda turist için mutlaka görmesi ve denize girmesi gereken plajlardan en önemlileri arasında yer almaktadır. Bu neden ile herkesin uğrak yeri alan Kaputaş plajını sizler için Kaputaş Plajı hakkında bilgi, Kaputaş Plajı nerede ve nasıl gidilir? Kaputaş Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

18.09.2020Seyahat
İztuzu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir İztuzu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

İztuzu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? İztuzu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ülkemiz 3 tarafı denizlerle çevrili olan bir ülkedir. Aynı zamanda kuzey yarım kürenin orta kısmında yer aldığı için 4 mevsimin en güzel yaşandığı ülkelerden biridir. Özellikle ülkemizin güney sahilleri yaz mevsimi boyunca deniz sezonunun oldukça hareketli geçtiği sahillerdir. Bu sahillerde ve koylarda ilkbahar mevsiminde başlayan deniz turizmi sonbahar mevsimine kadar sürer. Ülkemizin yaz mevsiminin uzun süre yaşandığı plajlardan biri de İztuzu Plajı’dır. İztuzu Plajı ile ilgili detayları derledik.

18.09.2020Seyahat
Konyaaltı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Konyaaltı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Konyaaltı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Konyaaltı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Yaz sezonunun açılması ile birlikte tatilcilerin en çok uğradığı yerler kuşkusuz plajlardır. Ülkemizin 3 yanı da denizlerle çevrili olmasından ötürü pek çok ilimizde plajlar bulunmaktadır. Ülkemizde en çok ziyaret edilen plajların başında da Konyaaltı plajı yer almaktadır. Konyaaltı plajı denize girme imkanları üst seviyede olan ve tatilcilere muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan plajlardan birisidir. Hal böyle olunca Konyaaltı plajı her yaz mevsimi binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Konyaaaltı plajına gelmek isteyen turistler ise plaj hakkında araştırma yapmaktadırlar. Peki, Konyaaltı plajı tam olarak nerededir? Konyaaltı plajına nasıl gidilir? Konyaaltı plajının özellikleri nelerdir? Konyaaltı plajında kamp yapılıyor mu? Kamp ücretleri nelerdir? İşte Konyaaltı plajı ile ilgili tüm detaylar.

18.09.2020Seyahat
Karasu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Karasu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Karasu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Karasu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Her yıl binlerce kişiyi ağırlayan Karasu Plajı, Sakarya ilinde bulunuyor. Doğal ve tarihi güzellikleri ile ön plana çıkan Karasu Plajı Türkiye'nin de en büyük plajına sahip olarak biliniyor. Karasu Plajı ince kumu ile ön plana çıkıyor. Doğal güzellikleri ile bilinen Karasu Plajı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

18.09.2020Seyahat
Sazlıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sazlıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sazlıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sazlıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde sazlıca plajı İzmir ilinde bulunan en güzel plajlar arasında yer almaktadır. Sazlıca plajı Foça ilçesinde yer almakta olup yerli ya da yabancı pek çok kişi tarafından talep görmektedir. Sazlıca plajı deniz ve serinleme ihtiyacı olan kişiler için inanılmaz güzellikte olan plajlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden ile sazlıca plajını sizler için ayrıntılı olarak araştırdık. Sazlıca Plajı hakkında bilgi, Sazlıca Plajı nerededir? Sazlıca plajı nasıl gidilir? Sazlıca Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

18.09.2020Seyahat
Süreyya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Süreyya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Süreyya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Süreyya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Eski dönemlerden günümüze kadar ulaşmış ve kullanılmış olan plajlar arasında Süreyya Plajı gelmektedir. Birçok kişi bu plaj hakkında bilgi almaya çalışmakta ve internetten araştırma yapmaktadır. Peki, Süreyya Plajı nerede ve nasıl gidilir? Süreyya Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) bilgilerini derledik.

18.09.2020Seyahat
Sevgi Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sevgi Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sevgi Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sevgi Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kuşadası ülkemizin en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Özellikle yaz aylarında oldukça fazla turist ağırlayan Kuşadası bölgesi birçok kişinin akın ettiği, yaz aylarının oldukça yoğun geçtiği ilçelerden bir tanesidir. Kuşadası'nda bulunan plajlar da ülkemizin en nadide en güzel plajları olarak karşımıza çıkar. Kuşadası plajları arasında bulunan Sevgi Plajı da bu plajlardan biridir. Sevgi Plajı ile ilgili merak edilen detayları derledik.

18.09.2020Seyahat
Kastro Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Kastro Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kastro Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kastro Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ülkemizde Kastro plajı Tekirdağ ilinde bulunan en güzel plajlar arasında yer alan ve az bilinmekte olan bir plajdır. Bu yüzden kastro plajını sizler için araştırdık. Kastro plajı hakkında bilgi, Kastro plajı nerededir? Kastro plajına nasıl gidilir? Kastro Plajı giriş ücreti ne kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

18.09.2020Seyahat
Yörükali Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Yörükali Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Yörükali Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Yörükali Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ülkemiz üç tarafı denizlerle çevrili yaz aylarının oldukça güzel değerlendirildiği ülkelerden bir tanesidir. Bu sebeple özellikle yaz aylarında deniz turizmi oldukça gelişmiş bir turizm çeşididir. Ülkemizin bütün kıyılarında birbirinden değerli plajlar yer alır. Bu plajlardan bir tanesi de Yörükali Plajıdır. Yörükali Plajı ile ilgili detayları derledik.

18.09.2020 Seyahat
Sarımsaklı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sarımsaklı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sarımsaklı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sarımsaklı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sadece Türkiye'nin değil ayrıca dünya çapında en iyi plajlar arasında yer alan Sarımsaklı, yaz ayları geldiğinde en çok tercih edilen kumsallar arasında geliyor. Peki, Sarımsaklı Plajı nerede ve nasıl gidilir? Sarımsaklı Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) hakkında detayları derledik.

18.09.2020Seyahat
Sarısu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sarısu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sarısu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sarısu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Yaz sezonu için herkes tatil planlarını yapmaya başladı. Türkiye genelinde birbirinden güzel tatil rotalarında eşsiz tatiller gerçekleştirilebiliyor. Önemli olan en güzel tatil rotaları için tertemiz plajlar tercih edilmesidir. Antalya'da bulunan Sarısu Plajı da en çok tercih edilen plajlardan. Sarısu Plajı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

18.09.2020Seyahat
Süreyya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Süreyya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Süreyya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Süreyya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Eski dönemlerden günümüze kadar ulaşmış ve kullanılmış olan plajlar arasında Süreyya Plajı gelmektedir. Birçok kişi bu plaj hakkında bilgi almaya çalışmakta ve internetten araştırma yapmaktadır. Peki, Süreyya Plajı nerede ve nasıl gidilir? Süreyya Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) bilgilerini derledik.

17.09.2020Seyahat
Kefken Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Kefken Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kefken Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kefken Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kefken, Karadeniz kıyısında yer alan gözde tatil yerlerinden. Deniz keyfi için Karadeniz’i tercih edenler için en güzel alternatifler Kefken plajlarında. Bu düşünceye katılanlar için Kefken Plajı nerede ve nasıl gidilir? Kefken Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) konularını hazırladık.

17.09.2020Seyahat
Kısırkaya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Kısırkaya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Kısırkaya Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kısırkaya Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sıcak yaz aylarının en güzel dinlenme ve eğlence sahalarının başında plajlar geliyor. İnsanların huzur buldukları bu güzel plajlar arasında Kısırkaya Plajı beğenilenler arasında. Peki, Kısırkaya Plajı nerede ve nasıl gidilir? Kısırkaya Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) bilgilerini detaylarıyla derledik.

17.09.2020Seyahat
Pırlanta Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Pırlanta Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Pırlanta Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Pırlanta Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde pırlanta plajı oldukça güzel plajlar arasında yer almaktadır. Pırlanta plajı yerli ya da yabacı pek çok turist için mutlaka denize girmesi gereken plajlar arasında yer almaktadır. Bu neden ile pırlanta plajını sizler için Pırlanta Plajı hakkında bilgi, Pırlanta Plajı nerede ve nasıl gidilir? Pırlanta Plajı giriş ücreti ne kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

17.09.2020Seyahat
Riva Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Riva Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Riva Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Riva Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde Riva plajı güzel plajlar arasında yer almaktadır. Bu plajı yerli pek çok kişi için deniz ve serinleme ihtiyacını karşılayabilen plajlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden ile Riva plajını sizler için araştırdık. Riva Plajı hakkında bilgi, Riva Plajı nerede ve nasıl gidilir? Riva Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

17.09.2020Seyahat
Lara Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Lara Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Lara Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Lara Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Yazın en gözde ve kalabalık alanlar plajlar. Plajlar, milyonların en iyi dinlenme ve eğlence alanları. Ülkemizdeki Lara Plajı en ünlü plajlarımızdan. İşte Lara Plajı nerede ve nasıl gidilir? Lara Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) bilgilerini sizler için derledik.

17.09.2020Seyahat
Menekşe Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Menekşe Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Menekşe Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Menekşe Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Menekşe plajı ülkemizde bulunan kaliteli ve denizi plajlar arasında yer almaktadır. Menekşe plajı İstanbul ilinde yer almakta olup bu ilin yakınlarından gelen yerli pek çok kişi için deniz ve serinleme ihtiyacını karşılayan bir plaj olmaktadır. Bu yüzden ile menekşe plajını sizler için araştırdık. Menekşe Plajı hakkında bilgi, menekşe plajı nerede? Menekşe plajına nasıl gidilir? Menekşe plajı giriş ücreti ne kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

17.09.2020Seyahat
Ilıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Ilıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ilıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Ilıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde ılıca plajı İzmir ilinde bulunan ve hemen hemen en güzel plajlar arasında yer alan bir plajdır. Bu plaja günümüzde yerli ya da yabancı pek çok kişi gelip denize girmektedir. Bu yüzden ile ılıca plajını sizler için araştırdık. Ilıca hakkında bilgi, ılıca plajı nerede ve nasıl gidilir? Ilıca Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

17.09.2020Seyahat
İncekum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir İncekum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

İncekum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? İncekum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Türkiye’de Ege ve Akdeniz bölgesinde yer alan plajlar başta olmak üzere çok sayıda, nefes kesici güzellikte plajlar bulunuyor. Bu plajlardan biri de İncekum plajıdır. İncekum nerededir? İncekum plajına nasıl gidilir? İncekum plajı özellikleri nelerdir? İncekum plajında kamp yapılır mı? İncekum Plajı konaklama detayları ve plaja giriş ücretleri nelerdir? İşte İncekum plajı ile ilgili detaylar.

17.09.2020Seyahat

Yazar Sonuçları

Caretta Tuba’nın peşinde... Kıyı kıyı, ada ada Akdeniz ülkeleri

Bir Akdeniz gezisine çıkacak olsanız nasıl bir rota belirlerdiniz? Hangi adalara, hangi kıyılara uğrar, hangi sularda yüzerdiniz? Bu defa rehberimiz bir iribaş denizkaplumbağası, yani bir Caretta caretta olan Tuba. Unutmayın ki kumsallarında betonların, suyunda plastik başta olmak üzere kirliliğin her geçen gün biraz daha arttığı Akdeniz’de bir kaplumbağanın geçtiği sular en temiz, yaklaştığı kıyılarsa en bakir yerler.

12.10.2020

Gökçeada’da bitmeyen yaz 

Ülkemizde güneşin son battığı yer, yeşilin ve mavinin özgür dünyası Gökçeada Eylül ve Ekim aylarında Ege’de yazdan kalma günleri yaşamak için ideal adres. Gökçeada - İmroz son yıllarda “Kuzey Ege turizminde ben de varım“ diyor ve sakin doğayla içiçe bir tatil kaçamağı için ziyaretçilerini bekliyor.

12.10.2020

Aldatmanın ‘miniği’

Cem Özer’in sosyal medyada konuşup, uygunsuz görüntülerini gönderdiği kişi ile yıllar önce ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

8.10.2020

Kalabalıktan uzak cennet sahiller

Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya’nın kıyılarının uzunluğu, girinti çıkıntı dahil 640 kilometre. Turist akınına uğrasa da kıyı şeridinde kalabalıktan uzak, izole bir tatil yapılabilecek pek çok nokta bu sayede bulunabiliyor. Bazılarına tekneyle ulaşılabiliyor, bazıları da aslında popüler ama kimselerin uğramadığı köyleri var... Mesela, Kaş’ın İzne Köyü’nü hiç duymadıysanız önerilerimize bakın.

20.09.2020