EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Phuket Adası’

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 288 haberi bulunmuştur.

Phuket Adası’ Haberleri

Türban demeci vermedim

Türban demeci vermedim

Başbakan Erdoğan, Alman Gazetesi Welt am Sonntag’daki ‘Kızım türbanı şık buluyor, moda olduğu için de takıyor. Türbanı üniversitelerde serbest bırakmak için hazırlık yapıyoruz’ açıklaması için, ‘Ben öyle bir demeç vermedim, Alman gazeteciyi de hatırlamıyorum’ dedi.

8.02.2005Gündem
Tsunami kurbanı mankenin doktorlara teşekkür turu

Tsunami kurbanı mankenin doktorlara teşekkür turu

Çek süper model Petra Nemcova, tsunami felaketi sırasında aldığı ağır yaraları iyileştiren doktor ve hemşirelere teşekkür etmek için Tayland’a gitti. Kasığından aldığı yaralar nedeniyle üç hafta hastanede yatan 26 yaşındaki model, hayatını Taylandlı doktorlara borçlu olduğunu söyledi.

23.05.2005Dünya
Düğünde Hawai gecesi

Düğün'de Hawai gecesi

Ünlü işadamı Gulu Lalvani'nin kızı Divia ile ünlü iş adamı Joel Cadbury ile Phuket Adası'ndaki davetlerinin ikinci günü birbirinden renkli ve hareketli görüntülere sahne oldu.

31.03.2006Kelebek
Hint usulü düğün

Hint usulü düğün

Ünlü işadamı Gulu Lalvani'nin kızı Divia ile Joel Cadbury'nin Phuket Adası'ndaki düğünü önceki akşam yapıldı. Damadın fil, gelinin ise bir tahtın üzerinde taşındığı düğünde her şey kusursuzdu.

1.04.2006Gündem
Phuket böyle düğün görmedi

Phuket böyle düğün görmedi

Semiramis Pekkan'ın Hint asıllı eski eşi Gulu Lalvani'nin ilk evliliğinden olan kızı Divia ve dünyaca ünlü Cadbury çikolatalarının varislerinden Joel Cadbury'nin Phuket'teki düğününün yankıları devam ediyor. İşte dünyanın dört bir yanından 1200 kişinin katıldığı ve dört gün dört gece süren düğünden renkli görüntüler...

9.04.2006Gündem
Albüm öncesi enerji depoladı

Albüm öncesi enerji depoladı

DMC'den mayıs ayında çıkaracağı yeni albümünün hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Ajda Pekkan, albüm öncesi Uzakdoğu'da kısa bir tatil yapma fırsatı buldu. Kız kardeşi Semiramis Pekkan'ın eski eşi Gulu Lalvani'nin kızı Divia Lalvani'nin düğünü için Phuket'e giden Pekkan, burada yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu da atmış oldu.

17.04.2006Gündem
Yol yordam bilsem hemen evleneceğim

Yol yordam bilsem hemen evleneceğim

18 yaşında "Bizimkiler" dizisinde başladığı oyunculuk serüvenine devam eden Özge Özberk, "Kırık Kanatlar" dizisinden ayrıldıktan sonra yeni projeler için kolları sıvadı. Şampuan reklamı için gittiği Uzakdoğu dönüşünde Kelebek'e konuşan Özberk, 3 yıldır Hayım Sadioğlu'yla birlikte olduğunu belirtip "İşe nereden başlamam gerektiğini bilsem hemen evleneceğiz" dedi...

2.10.2006Kelebek
İzmirli kuyumcu gelgit kurbanı

İzmirli kuyumcu gelgit kurbanı

Ege Bölgesi’nin tanınmış kuyumcu toptancılarından Mesut Yetkin, eşi Hande Yetkin’le (41) tatil için gittiği Tayland’ın Phuket Adası’nda denizde oluşan gelgit sonrası dalgalara kapılıp boğuldu. Birlikte denize girdiği 15 yıllık eşinin boğulmasına tanıklık eden Hande Yetkin (36), "Dalgalar beni ondan ayırdı" dedi.

1.11.2007Kelebek
Avare

Avare

9.12.2007Seyahat
Ne kadar mini giydiğin değil nasıl taşıdığın önemli

Ne kadar mini giydiğin değil nasıl taşıdığın önemli

İpek Tuzcuoğlu, "Bana aşk olmadan evliliğin olması ve çoluk çocuk sahibi olmak pek ahlaklı gelmiyor"dedi.

9.01.2008Kelebek
Modanın haşarı oğlanları dekorasyon dünyasını sarsıyor Keith & Alan

Modanın haşarı oğlanları dekorasyon dünyasını sarsıyor Keith & Alan

Yıllar önce moda dünyasının altını üstüne getirmişlerdi. Milano Moda Haftası’nda yaptıkları işlevsel tasarımlarla Galliano, Gianfranco Ferre, Versace ve Dolce & Gabbana’nın önüne geçtikleri olmuştu. New York Times’tan Herald Tribune’e kadar bir çok gazete uzun süre onlardan bahsetmişti. O zamanlar Byblos markası için çalışıyorlardı ve Byblos Boys (Byblos’un oğlanları) olarak tanınıyorlardı. 4 yıl önce moda dünyasından sıkıldıklarını fark ettiler.

29.02.2008Kelebek
Günahlar çiçekli sandalda uzaklaştıkça Taylandlılar arınıyor, hafifliyor

Günahlar çiçekli sandalda uzaklaştıkça Taylandlılar arınıyor, hafifliyor

Akdeniz’den sonra Kızıldeniz ve Amman Denizi’ni ekibine katıldığı yelkenliyle aşan gezgin Gülin Aköz, geçen hafta Tayland’ın güneyindeki Phuket Adası’na vardı. Bir kargo gemisinde kamara kiralayıp, Amerika’ya doğru yola çıkmaya hazırlanıyor. Bu arada Phuket kentinde, muson sezonunun sonunu simgeleyen Loi Krathong Festivali’ni izledi. Gözlemlerini Hürriyet Seyahat okurlarına yazdı.

23.11.2008Kelebek
Hayatıma format attım

Hayatıma format attım

Evliliğini bitiren, evini değiştiren ve son olarak yeni albümü “Aşkın Her Hali”ni tamamlayan Tuğba Özerk, hayatında yepyeni bir sayfa açtı.

15.06.2009Kelebek
THY teknisyeni Phuket Adasında boğuldu

THY teknisyeni Phuket Adası'nda boğuldu

Tatil için Phuket Adası'na giden THY teknisyeni Deniz Çoban (33), denizde boğuldu.

25.06.2009Gündem
Protesto yok öpücük var

Protesto yok öpücük var

Tayland'ın Phuket Adası’nda dışişleri bakanları seviyesinde gerçekleşen 42’inci Güney-Doğu Asya Ülkeleri (ASEAN) toplantısı için olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

19.07.2009Dünya
Huzur peşinde

Huzur peşinde

İpek Tuzcuoğlu, tatil anlayışını Hafta Sonu dergisiyle yaptığı söyleşide anlattı.

6.08.2009Seyahat
Tatilde büyük ramazan indirimi

Tatilde büyük ramazan indirimi

Turizmciler, ramazan ayıyla birlikte azalması beklenen turist sayısını çeşitli kampanyalarla artırmaya çalışıyor. Türkiye'de tatilin nabzını tutan sektör temsilcileri Ağustos'un bitmesine 10 gün kala başlayacak olan bu dönemde yüzde 30'a varan indirimler olacağını belirtiyor.

10.08.2009Ekonomi
Bayram turlarına yoğun ilgi

Bayram turlarına yoğun ilgi

Ramazan Bayramı'nda yurt dışı tatil turlarına ilgiyi değerlendiren Pronto Tur Pazarlama Müdürü Sarp Özkar, “Bu yıl bayram satışlarımız beklentilerimizin çok üzerinde gerçekleşti. Şu ana kadarki satışımız, toplam bayram satışımızın yüzde 40'ına gelmiş durumda” dedi.

26.08.2009Ekonomi
Madalya tencereden çıkacak

Madalya tencereden çıkacak

Tüm Aşçılar Federasyonu’na kayıtlı uluslararası madalyalı 12 aşçımız, 30 Eylül’de başlayan ve bugün sona erecek olan “International Kremlin Culinary Cup”ta dereceye girmek için Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’da ter döküyor.

2.10.2009Kelebek
Altın kepçelere 38 madalya

Altın kepçelere 38 madalya

Kremlin Culinary Cup’a bireysel kategoride katılan Ağaoğlu My City Hotel takımı da 7 madalya kazanınca altın kepçeler Rusya seferinden 38 madalyayla döndü.

24.10.2009Spor Arena
Altın kepçelere 38 madalya

Altın kepçelere 38 madalya

30 Eylül-3 Ekim’de Moskova’daki “International Kremlin Culinary Cup”ta madalyaya boğulan Aşçı Milli Takımı hızını alamayıp oradan da 7 Ekim’de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen uluslararası yarışmaya gitti ve yurda toplam 31 madalyayla döndü. Kremlin Culinary Cup’a bireysel kategoride katılan Ağaoğlu My City Hotel takımı da 7 madalya kazanınca altın kepçeler Rusya seferinden 38 madalyayla döndü.

24.10.2009Spor Arena
Bayramda tatil ve eğlence bir arada

Bayramda tatil ve eğlence bir arada

Yerli turistleri ağırlamaya hazırlanan oteller, ünlü sanatçıların sahne alacağı programlara ağırlık verirken seyahat acenteleri de çeşitli ödeme kolaylıklarıyla her bütçeye uygun tatil imkanı sağlıyor.

10.11.2009Ekonomi
Yılbaşında Phuket adasındalar

Yılbaşı'nda Phuket adasındalar

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal ile yılbaşı tatili için Tayland'ın Phuket Adası'na gitti. Çift, uçağa ayrı ayrı binmeyi tercih etti.

25.12.2009Futbol
Yılbaşı tatili için Phuket’e gittiler

Yılbaşı tatili için Phuket’e gittiler

GALATASARAY´lı futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal ile yılbaşı tatili için Tayland´ın Phuket Adası´na gitti. Çift, uçağa ayrı ayrı binmeyitercih etti.

27.12.2009Gündem
Kaptan Ardadan 10 numara hediye

Kaptan Arda'dan 10 numara hediye

Arda Turan sevgilisi Sinem Kobal ile yılbaşı tatili için gittiği Tayland’ın Phuket Adası’nda bombayı patlattı.

2.01.2010Gündem
Sineme yakın takip

Sinem'e yakın takip!

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan kısa süre önce tek taş yüzük hediye ederek evliliği adım attığı sevgilisi Sinem Kobal’ı yakın takibe aldı.

4.01.2010Gündem
Evlilik şartı ada

Evlilik şartı ada

Arda şu an birlikte olduğu kız arkadaşı Sinem Kobal ile evlilik hazırlıklarına başladı.

6.01.2010Gündem
Vizesiz turların gözdesi Balkanlar oldu

Vizesiz turların gözdesi Balkanlar oldu

Balkanlar'daki birçok ülkenin Türk vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırması, bölgedeki destinasyonlara ilgiyi artırdı.

18.06.2010Ekonomi
Hilton’da düğün Phuket’te balayı

Hilton’da düğün Phuket’te balayı

Ahmet Tezcan Makina Sanayi’nin sahibi İnşaat Mühendisi Osman Nuri Tezcan ve aile şirketleri olan Erkekler Hırdavat Boya A.Ş.’nin Halkla İlişkiler Müdürü Mine Erkekler, Hilton Oteli’nde düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

2.07.2010Ege
1 dolara ada turu yaptım bembeyaz kumlarda cenneti buldum

1 dolara ada turu yaptım bembeyaz kumlarda cenneti buldum

Endüstri mühendisi Kaan Tanberken (35), kasvetli iş hayatının stresinden uzaklaşmak için her fırsatta yurtdışına çıkıyor. Gezgin ruhu, onu Uzakdoğu’dan, Afrika’ya tam 14 ülkeye savurmuş. Seyahat karnesinde Cezayir, Libya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti ve Asya’daki bir çok Türk Cumhuriyeti de yer alıyor. Tanberkan, bembeyaz kumsallardan, seyyar lokantalarda sunulan kızarmış timsaha Tayland’ın ucuzluk diyarı Phi Phi’yi anlattı.

1.08.2010Seyahat
Phang-Nga’da James Bond Adası’nı görmeye gelenleri deniz çingeneleri ağırlıyor

Phang-Nga’da James Bond Adası’nı görmeye gelenleri deniz çingeneleri ağırlıyor

Phang-Nga Körfezi, Çin Hindi’nden Hint Okyanusu’na doğru uzanan Malakka Yarımadası’nın doğu kıyısında. Andaman Denizi’ne açılan körfezde, hırçın dalgaların şekillendirdiği, kireç taşından 42 ada bulunuyor. Ulusal park ilan edilen körfez günümüzde Tayland turizminin en gözde bölgelerinden. Ankaralı Gezginler Grubu üyesi mimar Duygu Çeviker, körfeze gitti, izlenimlerini yazdı.

23.01.2011Seyahat
Balayı Phuket’te

Balayı Phuket’te

İzmir’de, Güzin-Sabahattin Batmaz çiftinin kızları Özge Batmaz’la Gülistan-Şükrü Bekir Bağbozan’ın oğulları Kıvanç Bağbozan, Hilton Oteli’nde düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.

20.02.2011Ege

Yazar Sonuçları

Phuket mi, geçiniz

BANGKOK/PHUKET

CESETTEN
kalan son parçayı çıkarıyorlar. Kime ait belli değil. Çürümüş. Etrafa dehşet bir koku yayılıyor. Şişmiş. Kadın mı, erkek mi, tanımı mümkün değil.

9.02.2005

Kızıyla yaş farkı sadece 6

Güliz Onursal’dan yıllar önce boşanan Nurettin Hasman’ın bu evlilikten ikiz kızları var.

21.02.2005

Yeni bir aşk

Twigy terliklerinin sahibi Sinan Öncel’in adı bir zamanlar Canan Bozkurt’la anılıyordu.

5.01.2006

Az kaldı

Melda Kamhi ve Sinan Kosif 22 Nisan gecesi Swissotel’de evleniyorlar. Genç çiftin düğünleri için her şey hazır.

4.04.2006

Phuket dönüşü TİM’e koştu

Geçtiğimiz hafta Semiramis Pekkan’ın eski eşi Gulu Lalvani’nin kızı Divia, Phuket Adası’nda düzenlenen muhteşem bir törenle evlendi.

10.04.2006

Eski sevgililer kahvaltıda buluştu

Ayşe Özyılmazel, dört yıl süren bir beraberlik yaşadığı Haşmet Babaoğlu’ndan geçtiğimiz aylarda ayrılmış, ayrılığın hemen ardından Okan Bayülgen’le ilişki yaşamaya başlamıştı.

3.02.2008

Kriz sadık müşteriyi de ‘ucuz’ ürüne yöneltti devreye ‘sadakat’ girdi

Krizde üç sadık müşterisinden birini ucuzluk mağaza ve marketlerine kaptıran perakende zincirleri, onları yeniden kazanmak için ‘sadakat kart’larına sarıldı. ‘Sadakat kart’ta 6 depo benzin alana uçak bileti, 1000 TL’lik alışveriş yapana çeyrek altın, 75 TL’lik alışverişe 15 TL’lik hediye kuponu yarışı kızıştı.

19.07.2009

3,5 milyon dolara daire aldı

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, Baltalimanı’ndan 3,5 milyon dolara bir yalı dairesi satın aldı.

31.12.2009

Avatar’ı izledi

Kısa dönem askerliğini geçtiğimiz günlerde tamamlayıp ıstanbul’a dönen Keremcem, önceki gün Kanyon’daydı.

3.02.2010

Mobilyaya mobilya demem üç işe birden yaramayınca

Danimarkalı mobilya markası BoConcept, Türkiye’deki ilk mağazasını Etiler’de açtı. Sade çizgiler ve farklı tasarımlar vaat eden markanın tasarımcısı Morten Georgsen Odense’yle buluştum. İşte dünyada 340 mağazası bulunan mağazanın tasarımcısından en yeni mobilya trendleri

10.12.2010