EKSTRA
MENÜ

Penti

Penti haberleri sayfasında güncel ve son dakika Penti hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 360 Penti haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Penti Haberleri

Bakırköy’ün yeni çekim merkezini iki ayda 4 milyon kişi gezdi

Bakırköy’ün yeni çekim merkezini iki ayda 4 milyon kişi gezdi

İstanbul’un Bakırköy bölgesinde iki ay önce açılan Capacity Alışveriş Merkezi, birçok markanın o bölgede açılan ilk mağazasını içinde barındırıyor. Bunların arasında Midpoint, House Cafe gibi kafe ve lokantalar, Gap, Camper gibi giysi, ayakkabı ve aksesuvar markaları bulunuyor. Bu nedenle yeni alışveriş merkezi çok ilgi görüyor.

31.01.2008Kelebek
Kalpli mesaj

Kalpli mesaj

Nil Karaibrahimgil, Penti'nin 14 Şubat Sevgililer Günü koleksiyonu için ilginç pozlar verdi.

29.01.2008Gündem
Seksi Nil

Seksi Nil

Nil Karaibrahimgil, bir çorap markası için objektif karşısına geçti.

31.12.2007Gündem
Her yerde bacaklarıma bakıyorlar

Her yerde bacaklarıma bakıyorlar

Nil Karaibrahimgil, reklam filminden sonra " Her yerde bacaklarıma bakıyorlarmış gibi geliyor ve hafif hafif her yerden uzamaya çalışıyorum" dedi.

23.11.2007Kelebek
Meyhanede oyununa biletler 35 lira, mezeler ve limitsiz yerli içki dahil

Meyhanede oyununa biletler 35 lira, mezeler ve limitsiz yerli içki dahil

İstanbul Harbiye’de bir tiyatroya gittim ki, böyle gerçekçi bir oyun görmemişsinizdir. Oyun meyhanede geçiyor diye salon meyhane şeklinde düzenlenmiş. Koltuk moltuk yok. Masalara oturuyorsunuz. Kaç kişiyseniz ona göre rezerve edilmiş. Bir köşede fasıl heyeti, aynen meyhane gibi saz-söz de var. Önünüzde mezeleriniz, içkiniz, sohbet edip, şarkı söyleyip oyunu izliyorsunuz. (Ben abartıp sigara bile içtim.) Aşçı, garson, etrafınızda gördüğünüz herkes oyuncu.

22.11.2007Kelebek
Beni şımartan şöhret değil

Beni şımartan şöhret değil

Nil Karaibrahimgil, şımardığı yönündeki iddialara yanıt verdi.

16.11.2007Kelebek
Bu kış çoraplar Nil ve Tülin’den

Bu kış çoraplar Nil ve Tülin’den

Çorap bu yıl kimlik değiştirdi. Artık pantolon neyse çorap da o... Hatta yüzlerce rengi ve deseni olduğu için pantolondan daha kullanışlı.

5.10.2007Kelebek
Hepsi Grubu hayranları

Hepsi Grubu hayranları

Gençlerin sevgilisi Hepsi Grubu, İzmir Alsancak’ta katıldığı Penti mağazasındaki imza günü izdihama yol açtı.

10.02.2007Ege
Büyükçekmece’ye tiyatrolu alışveriş merkezi

Büyükçekmece’ye tiyatrolu alışveriş merkezi

Bu hafta başında Büyükçekmece’de yepyeni bir alışveriş merkezi açıldı: D’Silva. İçinde 65 ünlü markanın mağazası bulunuyor. Tiyatro, sinema, bovling ve oyun alanlarıyla bölgenin sosyal yaşamını da hareketlendirmeyi hedefliyor. Şu anda 11 alışveriş merkezinin bulunduğu Beylikdüzü-Büyükçekmece-Gürpınar bölgesinde, tamamlanan projelerle birlikte yakında toplam 21 alışveriş merkezi hizmet verecek.

21.12.2006Kelebek
Hepsi Kızları çorap mankeni

Hepsi Kızları çorap mankeni

Penti çorapları, 2006-2007 sonbahar-kış koleksiyon çekimlerini Hepsi kızlarıyla yaptı. Hepsi Grubu ilk kez bir giyim markası ile çalışıyor. Yasemin, Gülçin, Cemre ve Eren çekimler sırasında çok heyecanlandıklarını söylüyorlar.

27.10.2006Kelebek
Şöhrete hálá alışamadılar

Şöhrete hálá alışamadılar

Geçtiğimiz yıl "Olmaz Oğlan" ve "Yalan" şarkılarıyla adlarını duyuran Hepsi grubu, "Hepsi 2" adlı albümleriyle yeniden sevenlerinin karşısında... Türkiye’nin R&B tarzında müzik yapan ilk grubu unvanını da taşıyan Hepsi grubu üyeleri, gördükleri ilgiye rağmen hálá şöhrete alışamadıklarını söylüyorlar.

8.08.2006Kelebek
Albüm alana çorap bedava

Albüm alana çorap bedava

Hepsi grubu, yeni albümleri "Hepsi 2"yi Sepetçiler Kasrı’ndaki davetle tanıttı. Grup elemanları, "Kısa sürede beğenilen ve dinlenen isimler arasına girmek bize mutluluk verdi. Yeni albüm için Penti firması da bize destek oldu" dedi. Grubun Cd’sini alanlara özel hazırlanmış çorap hediye edilecek.

13.06.2006Spor Arena
2 HAZİRAN: Hepsi albüm tanıtımı

2 HAZİRAN: Hepsi albüm tanıtımı

Hepsi Penti... Yeni albümlerini tanıtacaklar . “Ben de Hepsi ni Penti farkıyla dinlemek istiyorum!” bu akşam Sepetçiler Kasrı'nda olabilirsiniz.

1.06.2006Seyahat
İçimiz dışımızdan daha renkli

İçimiz dışımızdan daha renkli

Artık iç giyimde de modadan, değişen trendlerden, yenilenen koleksiyonlardan, özel günler için yapılan özel ürünlerden bahsedebiliyoruz. İç giyimde uzmanlaşmış markaların sayısı artıyor.

22.09.2005Kelebek
İçimiz dışımızdan daha renkli

İçimiz dışımızdan daha renkli

Artık iç giyimde de modadan, değişen trendlerden, yenilenen koleksiyonlardan, özel günler için yapılan özel ürünlerden bahsedebiliyoruz. İç giyimde uzmanlaşmış markaların sayısı artıyor. Zincir iç çamaşırı mağazalarının yanında, ünlü hazır giyim markaları da en az diğer kıyafetler kadar şık ve bol renkli modeller hazırlıyor.

22.09.2005Kelebek
Bu çoraplarla bacaklar  daha çekici daha seksi

Bu çoraplarla bacaklar daha çekici daha seksi

Bu yıl çorap altın çağını yaşıyor. Güllüsü, dallısı, allısı, morlusu, filesi, örgülüsü derken bacaklarımız panayır yeri gibi şenlendi.

10.12.2004Kelebek
Bu çoraplarla bacaklar  daha çekici daha seksi

Bu çoraplarla bacaklar daha çekici daha seksi

Bu yıl çorap altın çağını yaşıyor. Güllüsü, dallısı, allısı, morlusu, filesi, örgülüsü derken bacaklarımız panayır yeri gibi şenlendi. Türkiye’nin en büyük çorap üreticisi Penti de trende uydu ve 50 yıldır ilk kez koleksiyonunda renklere ağırlık verdi, çok renkli ve desenli modeller üretti.

10.12.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Bizim binaya çorap otomatı kondu

Hürriyet binasında yemekhanenin önü, dönem dönem, semt şenliklerinde kurulan pazar yerlerine benzer.

28.02.2008

Youtube: ruhum desen desen

Andy Warhol’un dediği, tam anlamıyla oldu. Oluyor. 15 dakikalığına herkes ünlü.

3.02.2008

İnce çorapla kadınlara masaj bile yaptılar, 50 milyon doları buldular

TÜRK firmaları geliştirdikleri fiyonklu, sarmaşıklı, yapraklı, dantelli, ekose ve fileli modellerle, desenli kadın çorabı pazarının lideri İtalya’nın tahtına göz dikti. Farklı desen ve renklerde üretilen bu çoraplar sayesinde pazar da 50 milyon dolarlık hacme ulaştı.

5.01.2008

Çorapta Avrupa’da ilk 5’e girdik iç giyim ve mayoda da büyüyeceğiz

TÜRKİYE’nin en eski çorap markalarından Öğretmen’in Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, artık İngiltere’de yüzde 12-15 pazar payını ele geçirdiklerini, üretimde Avrupa’nın en büyük ilk 5-8 büyük üreticisi arasına girmeyi başardıklarını söyledi.

18.11.2007

Penti reklamında oynadım!

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! AZ SONRA, İKİ GÜN SONRA, ÇARŞAMBA YAYINDA!!! Herşey şöyle başladı...

30.09.2007

İngiltere ince kadın çorabı pazarının yüzde 15’i Türklerin

İNCE kadın çorabında Türk üreticiler Avrupa’da başta İngiltere olmak üzere hızla pazar payını artırıyor. Öğretmen Çorapları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, artık İngiltere’de yüzde 15 pazar payını ele geçirdiklerini ve bu rakamı önümüzdeki yıl yüzde 20’ye çekmeyi hedeflediklerini söyledi.

26.11.2006

2’şer bin Euro’ya uçtular, ’Zürih’e niye geldik’ dediler

ZÜRİH’in ünlü restoranlarından biri... Türkiye’nin kalburüstü perakendecileri birarada...

3.06.2006

Rezervasyon şart

Her katında farklı tatların yakalandığı Andon’daki Müdavim Bar, kış sezonuna haftanın her günü canlı müzik uygulamasıyla başlıyor.

7.10.2004