EKSTRA
MENÜ

Pazarlama

Pazarlama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pazarlama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 29.333 Pazarlama haberi bulunmuştur.

Pazarlama Haberleri

Satış Elemanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Satış Elemanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Satış Elemanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Satış Elemanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Hayatı kaliteli, rahat, problemsiz ve mutlu geçirmenin yollarından birisi de kariyer ve meslek seçimleridir. Meslek seçimlerini yaparken hangi işte daha ilgili ve verimli olunacaksa o sektörde çalışmak gerekmektedir. Bu sektörlerden bir tanesi de satış elemanıdır. Piyasa üzerinde en çok elemana ihtiyaç duyulan meslek gruplarındandır. Satış elemanı ile ilgili farklı bilgiler öğrenip kullanım sağlayabilirsiniz. Cevabı merak edilen satış elemanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görevleri nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

24.12.2020Meslekler
Promotör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Promotör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Promotör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Promotör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Sektörel bazda ele alındığı zaman birçok farklı firma için günümüzde promotör mesleği büyük bir öneme sahiptir. Her geçen gün daha ilgi çeken bir meslek olması ile beraber pek çok kişi bilgi almaya çalışıyor. Peki, promotör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Promotör olma şartları, maaşları ve iş imkanları hakkında merak edilenler.

24.12.2020Meslekler
Prodüktör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Prodüktör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Prodüktör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Prodüktör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Meslek seçimlerinde dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. Özellikle kişisel yetenekler doğrultusunda meslek seçilmelidir. Son yılların en popüler mesleklerden bir tanesi de prodüktörlüktür. Prodüktör nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

24.12.2020Meslekler
Organizatör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Organizatör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Organizatör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Organizatör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Organizatör, konser, sergi, seminer, lansman, konferans, festival gibi çeşitli etkinlikleri planlayan kişidir. Organizatörler, kamu ve özel sektörde hizmet verir. Organizatör nedir? Ne iş yapar? Daha pek çok merak edilen sorunun cevabını sizler için derledik.

24.12.2020Meslekler
Moda Tasarımcısı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Moda Tasarımcısı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Moda Tasarımcısı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Moda Tasarımcısı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Günümüzde meslek seçimi yaparken çok dikkatli davranmak gerekir. Özellikle yeteneğe göre meslek seçilmelidir. Genç kızlar genel olarak moda tasarımcılığı mesleğine ilgi gösteriyorlar. Moda tasarımcısı nedir? Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

24.12.2020Meslekler
Kimya Mühendisi nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Kimya Mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Kimya Mühendisi nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Kimya Mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Günümüzde kimya mühendisliği pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan bir meslek dalıdır. Bu nedenle sizler için kimya mühendis nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Kimya mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları nelerdir? Sorularını detaylı olarak araştırdık ve derledik.

24.12.2020Meslekler
Sosyal medyada başarının sırrı KuguMedya

Sosyal medyada başarının sırrı KuguMedya

Tüm pazarlama biçimleri gibi, sosyal medya pazarlama stratejisi önemli bir noktadır. Sosyal medya stratejiniz sayesinde, hedeflerinizi net şekilde tanımlayarak, her noktada çabalarınızın meyvesini alabilirsiniz. Sosyal medyada kalıcı olmak, hedef kitlenizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanız için, uygun içerikler oluşturmak ve farklı hizmetlerden yararlanılmalıdır.

23.12.2020Teknoloji
Kuru meyve ve mamulleri ihracatı 1,4 milyar dolara ulaştı

Kuru meyve ve mamulleri ihracatı 1,4 milyar dolara ulaştı

Türkiye’nin kuru meyve ve mamulleri sektörü, yeni yılın gelmesine günler kala, 2020 yılında yaklaşık 1,4 milyar dolar tutarında ihracat yaparak, 2019 yılının ihracat rakamlarını yakaladı.

23.12.2020Ekonomi
Murat Can Ünverdi’den “Influencer olma” tüyoları

Murat Can Ünverdi’den “Influencer olma” tüyoları

Günümüzde çoğu insan için kazançlı bir kariyer seçeneği ve yaşam tarzı gibi görünen Influencer olmak, birçok kişinin hedefleri arasında yerini alıyor. Bunun yanında bir etkileyicinin sosyal medya profilinin, tüm pırıltısı ve çekiciliğinin arkasında ise, Murat Can Ünverdi’ye göre; çok çalışmak, çok çalışmak ve yine çok çalışmak ile sabırlı olmak var.

23.12.2020Tekno
2020li yıllarda istihdamı etkileyecek 5 büyük değişiklik

2020'li yıllarda istihdamı etkileyecek 5 büyük değişiklik

İşgücü piyasasını etkileyen iki büyük güç var: Teknolojik yeniliklerin hızlanması ile gelişen otomasyon ve Covid-19 salgını. İşte geleceğin meslekleri...

23.12.2020Teknoloji
Grafik Tasarımcı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Grafik Tasarımcı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Grafik Tasarımcı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Grafik Tasarımcı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Grafik tasarımcılık iş potansiyeli yüksek bir alan olduğundan mesleğe ilgi de artıyor. Siz de grafik tasarımcılık nedir, grafik tasarımcılar ne iş yapar ve ne kadar maaş alır gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız, tüm cevapları sizler için derledik.

23.12.2020Meslekler
Gıda Teknikeri nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Gıda Teknikeri olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Gıda Teknikeri nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Gıda Teknikeri olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Gıda teknikeri, gıda maddelerinin sağlık prosedürlerine uygun bir şekilde üretilerek paketlenmesinde rol oynar. Gıda teknikeri nedir? Ne iş yapar? Gibi en çok merak edilen soruların cevabını sizler için derledik.

23.12.2020Meslekler
İnfluencer ne demek, kimlere denir

İnfluencer ne demek, kimlere denir?

Tüketim alışkanlıkları ile ‘trend’leri belirliyor, sosyal medyada binlerce kişi tarafından takip ediliyorlar. INFLOW Awards ödül töreni ardından ‘influencer’ teriminin anlamı merak konusu oldu. Tören En İyi Youtube Influencer Danla Bilic, En İyi Yükseliş Gösteren Influencer ödülünü ise Bilic’in yakın arkadaşı Cemal Can Canseven kazandı. Peki, influencer ne demek, kimlere denir?

22.12.2020Gündem
CD Projekt Red’in liderliği oyunun geliştiricileri tarafından sorgulanıyor

CD Projekt Red’in liderliği oyunun geliştiricileri tarafından sorgulanıyor

Cyberpunk 2077 geliştiricilerinin mevcut tartışmada CD Projekt Red’in liderliğini sorguladığı bildirildi.

22.12.2020eSpor
Turizmdeki dijitalleşme turist sayılarına olumlu yansıyacak

'Turizmdeki dijitalleşme' turist sayılarına olumlu yansıyacak

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kınay, "Türkiye'nin gelecekteki tanıtımının yeni yüzü, yeni devrimi 'GoTurkey' platformuyla gerçekleşecek. Dijital platform, daha çok insanın Türkiye'yi tanımasına vesile olacak." dedi.

22.12.2020Seyahat
Satış Danışmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Satış Danışmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Satış Danışmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Satış Danışmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Satış danışmanı, günümüzde iş olanağı oldukça fazla olan mesleklerden bir tanesidir. Satış Danışmanı Nedir? Ne İş Yapar? Nasıl Olunur? Sorularını bilmeyenler için özetle anlatmak istedik. Aynı zamanda bu işi yapacak olup araştıranlar içinde akla gelen soruların cevaplarını derledik.

22.12.2020Meslekler
Plasiyer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Plasiyer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Plasiyer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Plasiyer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Pek çok farklı firma için ürün ve hizmetin etkin şekilde insanlara ulaşması noktasında plasiyer büyük bir öneme sahiptir. Bu mesleği yapmak isteyen birçok kişi ise plasiyer hakkında bilgi almaya çalışıyor. Peki plasiyer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Plasiyer olma şartları, maaşları ve iş imkanları konusunda merak edilenler.

22.12.2020Meslekler
Vakıf Katılım en fazla altın ihracatı yapan finansal kuruluş oldu

Vakıf Katılım en fazla altın ihracatı yapan finansal kuruluş oldu

Vakıf Katılım, Mücevher İhracatçıları Birliği’nin yayımladığı rapora göre 2020 yılı Ocak Kasım ayları arasında yaklaşık 6 ton külçe altın ihracatı hacmi ile ‘’En fazla altın ihracatı yapan finansal kuruluş’’ oldu.

21.12.2020Ekonomi
Koronavirüs aşısı turizme umut aşıladı

Koronavirüs aşısı turizme 'umut aşıladı'

TÜROB Başkanı Eresin Kovid-19 aşısının gündeme gelmesiyle pozitif bir havanın estiğini belirterek “Turizm sektöründe beklentimiz yılın 2. yarısından sonra tekrar işlerin açılmaya başlayacağı ve yukarı doğru gidecek grafiklerin oluşacağı yönünde” dedi

21.12.2020Seyahat
Biri 86 diğeri 20 yaşındaki iki ortak, şaşırtıyor

Biri 86 diğeri 20 yaşındaki iki ortak, şaşırtıyor

MARDİN'de köylerden aldıkları üzümlerden ürettikleri cevizli sucuk, pestil gibi ürünleri başta İstanbul olmak üzere birçok büyükşehire kargo yoluyla gönderen 86 yaşındaki İbrahim Berkay ile 20 yaşındaki Diyar Özgüç'ün ortaklığı görenleri şaşkına çeviriyor. Ortaklardan Berkay, pestil ve sucuk yapımındaki tecrübesiyle leziz tatlar ortaya çıkarırken, Özgüç de pazarlama gücü ve teknolojiyi kullanarak birbirlerine tamamlıyor.

21.12.2020Güncel
Otomotivde yerli sermaye tutunamıyor

Otomotivde yerli sermaye tutunamıyor

Geçen hafta, Kibar Holding’in hisselerini devrederek Hyundai yönetiminden çıkacağını açıklaması ile birlikte otomotivde yerli sermaye yeniden gündeme geldi. Geçmişte başka Uzak Doğu firmaları da Güney Koreli Hyundai gibi Türk sermayesinden ayrılmıştı. Peki, Türkiye’de üretim yapan Fiat, Renault, Ford, Toyota, Mercedes gibi dünya devi firmaların hangileri ne kadar yerli sermayeli ortaklıklara sahip, üretilen araçların hangisi ne kadar yerli?

21.12.2020Ekonomi
Gıda Mühendisi nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Gıda Mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Gıda Mühendisi nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Gıda Mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Gıda ürünlerinin sağlıklı şekilde insanlara ulaştırılması noktasında gıda mühendisleri büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda saygın ve geniş bir iş imkanı bulunan bir meslek olması sebebiyle pek çok kişinin de merak ettiği meslekler içerisinde geliyor. Peki gıda mühendisi nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Gıda Mühendisi olma şartları, maaşları ve iş imkanları konusunda merak edilenler.

21.12.2020Meslekler
Dijitalleşme turist sayılarına olumlu yansıyacak

Dijitalleşme turist sayılarına olumlu yansıyacak

Türkiye'nin kültür, turizm değerlerini tek bir çatı altında sunmayı hedefleyen "goturkey.com" dijital platformunun, 2021 turizm rakamlarına olumlu yansıması bekleniyor.

20.12.2020Ekonomi
Koronavirüs aşısı turizme umut aşıladı

Koronavirüs aşısı turizme "umut aşıladı

TÜROB Başkanı Müberra Eresin “Kovid-19 aşısının gündeme gelmesiyle pozitif bir hava esmiş durumda. Turizm sektöründe bugün itibarıyla beklentimiz, 2021'in ikinci yarısından sonra yavaş yavaş tekrar işlerin açılmaya başlayacağı ve sektörde yukarı gidecek grafiklerin oluşacağı yönünde” dedi.

19.12.2020Ekonomi
Hem üretici hem biz kazanacağız

Hem üretici hem biz kazanacağız

COVID-19 hayatımıza girdiğinden beri yediklerimizin sağlıklı olmasına daha çok özen gösteriyoruz. Neyse ki Türkiye’nin birçok şehrinde üreticiyle tüketiciyi buluşturan gıda kooperatifleri var. 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü vesilesiyle jürimize, “Hangilerine sipariş verebiliriz?” diye sorduk; meyve-sebzeden süte kadar farklı seçenekleri derledik.

Son dakika haberi: Gizli koronavirüs aşısı fiyatlarını yanlışlıkla Twitterda paylaştı Belçikada skandal..

Son dakika haberi: Gizli koronavirüs aşısı fiyatlarını yanlışlıkla Twitter'da paylaştı! Belçika'da skandal..

Son dakika haberi.. Belçikalı bakan, gizli kalması gereken koronavirüs aşısı fiyatlarını Twitter'dan paylaşarak büyük bir skandala imza attı. Ortaya çıkan aşı fiyatları ise dikkat çekti.

18.12.2020Dünya
GODIVA’da yeni dönem başlıyor

GODIVA’da yeni dönem başlıyor

Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren lider global premium çikolata şirketi GODIVA’nın yeni CEO’su, Yıldız Holding’in Strateji ve Büyümeden Sorumlu Başkanı Nurtaç Ziyal Afridi oldu. Son iki aydır GODIVA’nın yönetim sürecine nezaret etmekte olan Afridi, ekibiyle birlikte gelecek üç yıllık dönem için oluşturduğu güçlü stratejiyle, dinamik bir çoklu-kanal yapısıyla GODIVA için yeni pazarlama fırsatlarını hayata geçirecek.

18.12.2020Ekonomi
Son Dakika Haberi | Milli Takıma dev sponsor

Son Dakika Haberi | Milli Takım'a dev sponsor!

Dünyanın en büyük 5 akıllı telefon üreticisi arasında yer alan Vivo, Türkiye A Futbol Milli Takımı’nın ana sponsoru oldu.

18.12.2020Futbol
Sosyal Medya Uzmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Sosyal Medya Uzmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Sosyal Medya Uzmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Sosyal Medya Uzmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte meslekler de çeşitlenmeye başladı. Özellikle sosyal medya uzmanlığı günümüzün en popüler meslekleri arasında sayılıyor. Sosyal medya uzmanlığı nedir? Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

18.12.2020Meslekler
SEO Uzmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Arama Motoru Optimizasyonu uzmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

SEO Uzmanı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Arama Motoru Optimizasyonu uzmanı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

SEO Uzmanı günümüzde sıklıkla duyulan mesleklerden biri haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli gelişen ve ihtiyaç duyulan bir meslek haline gelmiştir. SEO Uzmanı nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, SEO uzmanı olma şartları nelerdir, maaşları ve iş imkanları nasıldır gibi soruların cevaplarını derledik.

18.12.2020Meslekler
Türkiye sağlık turizminde önde gelen ülkeler arasına girdi

Türkiye sağlık turizminde önde gelen ülkeler arasına girdi

Türkiye, son 15 yılda sağlık sektörüne yaptığı yatırımları, uluslararası çapta başarılar elde eden doktorları ve tıp alanındaki teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sayesinde dünyada tercih edilen ülkeler arasına girdi. Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre bu yılın ilk çeyreğinde 143 bin 266 yabancı hasta Türkiye'de sağlık hizmeti alırken, 187 milyon 955 bin dolar sağlık turizmi geliri elde edildi. DHA’nın ulaştığı biri Rus diğeri Kosovalı iki hasta, doktorlara ve gelişmiş sağlık sistemine güven duydukları için Türkiye’yi tercih ettiklerini söyledi.

17.12.2020Gündem
Sabahattin Alinin sadelik felsefesi torununun tasarımlarında hayat buluyor

Sabahattin Ali'nin 'sadelik felsefesi' torununun tasarımlarında hayat buluyor

Sabahattin Ali'nin torunu sadekar İdil Laslo, 20 yıllık iş hayatını bıraktıktan sonra başladığı kuyumculuk sanatında önemli tasarımlara imza atarak, sade ve yoğun el işçiliğiyle değerli ve yarı değerli taşlara hayat veriyor.

17.12.2020Keyif
Hindistan Yüksek Mahkemesinden yeni tarım yasalarının uygulanmasının ertelenmesi tavsiyesi

Hindistan Yüksek Mahkemesinden yeni tarım yasalarının uygulanmasının ertelenmesi tavsiyesi

Hindistan Yüksek Mahkemesi, hükümete protestocu çiftçilerle yeniden diyalog kurmak için yeni tarım yasalarının uygulanmasını ertelemesini tavsiye etti.

17.12.2020Dünya
Son dakika… Yargıtay’dan müdürleri üzen haber

Son dakika… Yargıtay’dan müdürleri üzen haber!

Özel sektörde çalışan milyonlarca kişiyi ilgilendiren emsal bir karara imza atan Yargıtay, müdür ya da üst seviyede yönetici olan çalışanlara fazla mesai ücreti ödenmeyeceğine hükmetti.

17.12.2020Haber
Son dakika… Yargıtay’dan müdürleri üzen haber

Son dakika… Yargıtay’dan müdürleri üzen haber!

Özel sektörde çalışan milyonlarca kişiyi ilgilendiren emsal bir karara imza atan Yargıtay, müdür ya da üst seviyede yönetici olan çalışanlara fazla mesai ücreti ödenmeyeceğine hükmetti.

17.12.2020Gündem
300 milyon dolarlık ortaklık

300 milyon dolarlık ortaklık

Arçelik ile Japon Hitachi 300 milyon dolarlık ortak şirket kuruyor. Arçelik’in yüzde 60 paya sahip olacağı yeni şirket, Hitachi markalı ürünleri Japonya hariç, dünyanın tüm ülkelerinde tüketicilerle buluşturacak.

17.12.2020Ekonomi
Manken nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Manken olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Manken nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Manken olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Mankenlik sosyal medyanın öneminin artmasıyla birlikte özellikle gençlerin ilgi gösterdiği bir meslek grubu haline gelmiştir. Bu nedenle mankenlik hakkında yeterli bilgiye sahip olunması önemlidir. Mankenlik nedir? Mankenler ne kadar kazanır? Gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

17.12.2020Meslekler
Distribütör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Distribütör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Distribütör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Distribütör olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Distribütör, son yıllarda sıklıkla duymaya başladığımız bir sözcük. Fransızca kökenli bu sözcük, dağıtıcı anlamını taşıyor. Distribütörler, tanıtım ve satış faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişiler olarak ilgi görüyorlar. Bu mesleği yakından tanımak isteyenler için distribütör nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Distribütör olma şartları, maaşları ve iş imkanlarını derledik.

16.12.2020Meslekler
Digiturk yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Digiturk yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Medya yöneticisi Rashed Al-Marri Digiturk’te göreve başladı.

16.12.2020Futbol
BORON bulaşık temizlik ürünleri tanıtıldı

BORON bulaşık temizlik ürünleri tanıtıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Bütün gayretimiz en doğal olanı en uygun maliyetle vatandaşlarımıza sunmak. Temizlik ürünlerinde doğal olanın bir lüks ya da ayrıcalık değil, ulaşılabilir olmasını sağlamanın gayreti içerisindeyiz" dedi.

16.12.2020Ekonomi
Arçelik Asya Pasifik’te önemli bir yatırıma daha imza attı

Arçelik Asya Pasifik’te önemli bir yatırıma daha imza attı

Güneydoğu Asya pazarının önemli oyuncusu Hitachi GLS’nın Japonya dışında Hitachi markalı beyaz eşya sektöründeki tüm faaliyetlerinin bir şirket altında toplanması ve kurulacak şirketin yüzde 60’ının Arçelik tarafından alınması için ortaklık anlaşması imzalandı. Arçelik’in global yetkinliği, Hitachi’nin bölgesel ve marka gücünü bir araya getirecek olan yeni şirket, Hitachi GLS’nin Çin ve Tayland’da bulunan iki üretim ve 10 satış şirketi ile 3.800 çalışanını devralacak. Hitachi markasıyla üretim ve pazarlama faaliyeti yapacak olan yeni şirketin, Arçelik’in küresel büyümesine güç katması ve Asya Pasifik bölgesinin lider oyuncusu olması hedefleniyor.

16.12.2020Ekonomi
İşte Japonyanın en çok indirilen oyunu: Toon Blast

İşte Japonya'nın en çok indirilen oyunu: Toon Blast

Dünyanın en büyük mobil oyun şirketleri arasında yer alan Peak'in geliştirdiği Toon Blast, Japonya'da yılın en çok indirilen oyunu oldu.

16.12.2020Teknoloji
Vodafone Türkiye’nin yeni CEOsu Engin Aksoy oldu

Vodafone Türkiye’nin yeni CEO'su Engin Aksoy oldu

Vodafone Türkiye CEO'su olarak Engin Aksoy atandı. Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre Alex Froment Curtil Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Stratejiden sorumlu İcra Kurulu üyesi görevine getirildi. Engin Aksoy görevi Alex Froment Curtil’den 1 Şubat 2021 itibariyle devralacak.

15.12.2020Teknoloji
“Dünyanın Sporu”nu Evinize Getiren D-Smart Brand&Sport Summit’te

“Dünyanın Sporu”nu Evinize Getiren D-Smart Brand&Sport Summit’te!

D-Smart, markalar dünyası ve spor sektörünü bir araya getiren Brand&Sport Summit’e katılıyor, geniş spor içeriklerinden önümüzdeki dönem sosyal sorumluluk projelerine kadar tüm yatırımlarını anlatıyor.

15.12.2020Futbol
TÜRSAB, dünya sektör başkanlarıyla 2021 turizmini değerlendirmeye devam ediyor

TÜRSAB, dünya sektör başkanlarıyla 2021 turizmini değerlendirmeye devam ediyor

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya "2020 yılında 2 milyon Rus turisti ülkemizde ağırladık. Umarım en kısa sürede 2019 rakamlarını yeniden yakalarız. 2021 yılında Rusları ülkemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız" dedi.

15.12.2020Ekonomi
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker holdingin dijital ajandasını paylaştı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker holdingin dijital ajandasını paylaştı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, “Yeni dünya düzeni bambaşka çalışma modelleri gerektiriyor. Konvansiyonel şirketlerin de hızla kendisini değişen dünyaya adapte etmesi ve dijitale geçmesi gerekiyor. Bu konunun Yıldız Holding'le ilgili en güzel tarafı ise bu ihtiyacı çalışanlarımızın da hissediyor, ihtiyaca yönelik konuları kendileri projelendiriyor ve çalışmaları ilerletiyor olması” dedi.

14.12.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

2021 yılında pazarlama dünyasında neler yaşanacak?

Dijital çağa ayak uyduran milyonlarca tüketici, şirketleri de dijital dönüşüme ayak uydurmaya zorluyor. Peki, 2021 yılında dijital pazarlama trendleri ve tüketicilere ulaşma yolları neler olacak?

21.12.2020

“Yeni Normalli” dijital çağda kariyer keşfi

Kariyer hepimizin hayatının oldukça merkezinde yer alan bir kavram. Bu sebeple hem yaşamımızın kalitesini etkiliyor hem de yaşadığımız her türlü değişimden önemli ölçüde etkileniyor.

15.12.2020

Retro Pazarlama Nedir?

2000'li yıllardan sonra geçmişe duyduğumuz özlem biraz daha arttı diye düşünüyorum. 80'ler, 90'lar ruhu öyle farklı, zihnimizde hala öyle canlı ki...

14.12.2020