EKSTRA
MENÜ

Payu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 26 haberi bulunmuştur.

Payu Haberleri

Gelişen pazarların yıldızıyız

Gelişen pazarların yıldızıyız

PayU’nun hizmet sunduğu 4 kıtadan 19 ülkenin e-ticaret verilerinin incelendiği “The Next Frontier: 2021 ve sonrasında ortaya çıkan e-ticaret liderleri için en çok umut vadeden pazarlar” raporu açıklandı. Basın mensuplarıyla bir araya gelen iyzico-PayU CEO’su Barbaros Özbuğutu ve CMO’su Murat Büyükkucak, rapora dair dikkat çeken veriler paylaştı.

3.06.2021Teknoloji
Geleceğin İlk 5 Finans Kuruluşu Hedefinde iyzico’nun Başarı Öyküsü

Geleceğin İlk 5 Finans Kuruluşu Hedefinde iyzico’nun Başarı Öyküsü

Hürriyet gazetesinin usta yazarı Ertuğrul Özkök, keyifli söyleşilerine son zamanların öne çıkan konularından “Fintek” ile devam ediyor. iyzico-PayU CEO Barbaros Özbuğutu ile Fintek piyasasını ve geleceğini, son tüketiciye hayatı kolaylaştırmasını ve işlem güvenliğini anlatıyor.(Sponsorlu İçerik)

25.02.2021Life Style
Geleceğin ilk 5 finans kuruluşu hedefinde iyzico’nun başarı öyküsü

Geleceğin ilk 5 finans kuruluşu hedefinde iyzico’nun başarı öyküsü

Hürriyet gazetesinin usta yazarı Ertuğrul Özkök, keyifli söyleşilerine son zamanların öne çıkan konularından “Fintek” ile devam ediyor. iyzico-PayU CEO Barbaros Özbuğutu ile Fintek piyasasını ve geleceğini, son tüketiciye hayatı kolaylaştırmasını ve işlem güvenliğini anlatıyor.

25.02.2021Ekonomi
Dijital ekonomi dijital hizmet vergisi ile kayıt altına alınıyor

Dijital ekonomi "dijital hizmet vergisi" ile kayıt altına alınıyor

"Küresel teknoloji devlerinin" dijital ortamda sunduğu reklam hizmetlerinin her geçen gün artması, hükümetleri harekete geçirdi.

28.11.2019Teknoloji
Kamil Koç resmen devroldu

Kamil Koç resmen devroldu

Rekabet Kurumu Kamil Koç firmasının Flixmobility GmbH'ye devrini onayladı. Bundan sonra Kamil Koç Avrupa'nın en büyük otobüs filosuna katılmış oldu.

12.09.2019Ekonomi
PayU, Red Dot Paymentın çoğunluk hissesini satın aldı

PayU, Red Dot Payment'ın çoğunluk hissesini satın aldı

Naspers'ın ödeme ve fintech şirketi PayU, bugün Güneydoğu Asya odaklı online ödeme çözümü sağlayıcısı Red Dot Payment'ın (RDP) çoğunluk hissesini satın aldığını duyurdu.

5.07.2019Teknoloji
iyzico 165 milyon dolara PayUya satıldı

iyzico 165 milyon dolara PayU'ya satıldı

6 yıl önce Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından kurulan ve o günden bu yana büyüyen iyzico, uzun görüşmelerin ardından PayU'ya 165 milyon dolara satıldı.

11.06.2019Teknoloji
Girişimi olan kazanıyor

Girişimi olan kazanıyor!

BU hafta Türkiye’deki startup’lar için unutulmazdı. Kendi alanlarında öne çıkan 3 startup, yerli ve yabancı rakipleri tarafından satın alındı. Önce yerli e-dönüşüm şirketi Foriba, vergi yazılımları ve raporlama çözümleri alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Sovos’a satıldı. Ardından haber bulut tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, Turkven ve Earlybird’ün yatırımcısı olduğu Mikro ve Zirve’nin oldu. Son olarak finans teknolojileri ve ödeme altyapısı geliştiren Iyzico, en büyük rakibi PayU çatısı altına girdi. İşte bu startup’ların hikâyeleri ve onları el değiştirmeye götüren süreç...

31.05.2019Ekonomi
Türkiyeyi bölgesel merkez yapacak

Türkiye'yi bölgesel merkez yapacak

PayU EMEA CEO'su Shiliashki “Türkiye öncelikli pazarlarımızdan biri, yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. PayU Türkiye CEO'su Emre Güzer de “Türkiye'yi bu bölgede bir merkez olarak konumlandırmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

14.11.2018Ekonomi
PayU, ödeme teknolojisi platformu ZOOZu satın aldı

PayU, ödeme teknolojisi platformu ZOOZ'u satın aldı

PayU, önde gelen ödeme teknolojisi platformu ZOOZ'u satın aldı. Bu alımla birlikte, PayU'nun 2016 yılında finansal hizmetlere erişimi açmak için dünya genelinde başlattığı bir dizi strateji doğrultusunda toplam yatırım ve satın alma işlemleri 350 milyon dolara ulaştı.

25.07.2018Ekonomi
Yatırımları yarım milyar doları geçti

Yatırımları yarım milyar doları geçti

16 ülkede faaliyet gösteren PayU, bağımsız dijital havale şirketi Remitly'e yatırım yaptı. Remitly, bu yatırımla D serisi fonunu 115 milyon dolara kadar yükselteceğini duyurdu. PayU CEO'su Laurent Le Moal da bundan böyle Remitly'nin yönetim kurulunda yer alacak. PayU Türkiye CEO'su Emre Güzer, dünya çapında yarım milyar doları geçen yatırımlarına yenilerini eklemeyi sürdüreceklerini açıkladı.

7.11.2017Ekonomi
Sosyal medya üzerinden alışverişler güvenli mi

Sosyal medya üzerinden alışverişler güvenli mi? 

Son yıllarda Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden yapılan satışlar kolaylık sağlasa da birçok tehlike barındırıyor. Ticari kaydı bulunmayan, sınırlı iletişim bilgisine sahip kişiler tarafından yapılan satışlar dolandırıcılık riskleri taşıyor. PayU Türkiye, sosyal medya kanalları üzerinden alışveriş yapan kullanıcılara bir dizi tavsiyede bulunuyor.

5.07.2017Ekonomi
Markafoni kapanıyor

Markafoni kapanıyor

Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni.com‘un kapanışı şirket içinde gönderilen bir e-posta ve web sitesinde yayınlanan resmi bildiriyle doğrulandı. 9 yıl önce kurulan Markafoni 2014 yılında Güney Afrikalı Naspers Grubu'na satılmıştı.

1.06.2017Ekonomi
Geri dönüşümü kazanca çeviren sisteme destek

Geri dönüşümü kazanca çeviren sisteme destek!

PayU, şirketlere ve sektörlere bir yenisini daha ekledi. Geri dönüşüm atıklarını değerlendirerek, hurda arayan ve hurda satan iki tarafın da kazanç elde etmesini sağlayan e-Pazar girişimi www.acilhurda.com, PayU Türkiye’nin güvenli ödeme altyapısıyla yayında.

26.04.2017Ekonomi
Online alışverişlerdeki tehlikeye dikkat

Online alışverişlerdeki tehlikeye dikkat!

Türkiye'de e-ticaret sektörünün büyümesi ve ekonomik göstergelere paralel olarak dolandırıcılık girişimleri de artıyor. 2016 yılında Türkiye'nin e-ticaret sektöründe 56 milyon liralık dolandırıcılık girişimini engelleyen PayU, yüzde 100'e yaklaşan yakalama oranı ile hem müşterileri hem de işyerlerini korumaya devam ediyor.

31.01.2017Teknoloji
Mezun olmadan e-ticaret girişimcisi olma şansı

Mezun olmadan e-ticaret girişimcisi olma şansı

Yeditepe Üniversitesi’nde ‘Girişimcilik’ dersini alan yüksek lisans öğrencileri, mezun olmadan sponsor bularak E-Ticaret girişimcisi olma hakkını elde edebilecek.

22.12.2016Kampüs
Ödeme ve Elektronik Para Derneği kuruldu

Ödeme ve Elektronik Para Derneği kuruldu

Türkiye’yi yeni nesil ödeme teknolojilerinin merkez üssü haline getirmeyi hedefleyen Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) kuruldu.

28.12.2015Teknoloji
Sporunu Yap ve Çık

Sporunu Yap ve Çık

“Sporunu yap ve çık” konsepti ile şehirli bir duruş sergileyen Gymstop, Türkiye’de bir ilk olan konsepti ile sporu ulaşılabilir hale getiriyor ve “Ben Buradayım” diyebileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı!

Gymstop Türkiye’deki kalıplaşmış spor kulübü anlayışını değiştirmeyi amaçlıyor.

11.08.2015Etkinlikler
ETİD ilk mezunlarını verdi

ETİD ilk mezunlarını verdi

ELEKTRONİK Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından, TTNET’in sponsorluğunda düzenlenen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı sona erdi.

4.05.2014Ekonomi
TÜBİTAK destekli ‘akıllı gitar’

TÜBİTAK destekli ‘akıllı gitar’

Bilkent Cyberpark bünyesindeki Easy Guitar firması, TÜBİTAK’ın da desteğiyle ‘akıllı gitar’ geliştirdi.

15.02.2014Gündem
Kadın gündüz seçiyor koca gece onay veriyor

Kadın gündüz seçiyor koca gece onay veriyor

Türkiye’de internetten alışverişin cirosu 3.5 milyar lirayı aştı. E-Ticaret Derneği Başkanı Hakan Orhun, “Genellikle kadınlar gündüz inceliyor akşam eşinin onayıyla alıyor” dedi.

22.08.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Elimize değmeyen, görmediğimiz para ile 190 milyar lira harcıyoruz

Son zamanlarda kendi çevremde, teknoloji çevrelerinde, bankacılık çevrelerinde, çok sık duyduğum üç kelime var.

25.02.2021

Ben tesadüflere inanırım

GERÇEKTEN böyle düşünüyorum.

12.06.2019