EKSTRA
MENÜ

Payitaht Abdülhamid

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 308 haberi bulunmuştur.

Payitaht Abdülhamid Haberleri

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde sarayda, Murad’ın ve Hüseyin Paşa’nın idamlarının kasveti yaşanırken, Payitaht’ın başına da yeni ve büyük bir bela sarıldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.03.2018Televizyon
Buse görücüye çıktı

Buse görücüye çıktı

Mayıs ayında Alişan ile nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Buse Varol, Payitaht 'Abdülhamid' dizisinin kadrosuna katıldı.

26.02.2018Televizyon
Buse görücüye çıktı

Buse görücüye çıktı

Mayıs ayında Alişan ile nikah masasına oturmaya hazıarlanan oyuncu Buse Varol, Payitaht 'Abdülhamid' dizisinin kadrosuna katıldı.

26.02.2018Ekran
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanan son bölümünde izleyiciler oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşadılar. Dizinin yayınlanan son bölümünde Bidar Sultan ağabeyinin yaptığı hainliğe bir türlü inanamamaktaydı. Abdülkadir’den dayısını bulmasını istedi. Bunu öğrenen Seniha Sultan durumu Sultan Abdülhamid’e bildirdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı yayınlanmaya devam eden tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in son bölümünde Bidar Sultan, oğlu için endişelenirken, gerçek yüzü ortaya çıkan Firuze artık yolun sonuna geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in son bölümünde Parvus ve Wilhelm’in iki ayrı koldan gerçekleştirdiği suikastın ardından ortalık karıştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı izleyicileriyle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı. Son bölümde Abdülhamid Duyun-u Umumiye'nin yaptığı karşı hamlenin şaşkınlığı ve öfkesi içindeyken, olayın Abdülkadir yüzünden olduğunu öğrendi ve deliye döndü. Son bölümün bitmesiyle beraber diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.02.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde demir yolu ve petrol anlaşmasında karar hisselerini almak için Abdülhamid’in paraya ihtiyacı vardı. Parvus önce Abdülhamid’in beklediği paranın önünü kesti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.01.2018Televizyon
İsviçre’de 9. Altın Hilal Film Festivali

İsviçre’de 9. Altın Hilal Film Festivali

İsviçre İslam Toplumu’nun Zürih Dietikon Stadthalle Gösteri Merkezi’nde düzenlediği 9. Altın Hilal Film Festivali’ne sinemaseverler büyük ilgi gösterdi.

21.01.2018Dünya
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Sultan Abdülhamid, içinde sivil Yahudilerin olduğundan habersiz, Rus gemisi için bombalama emrini verdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.01.2018Televizyon
‘Mehmetçik Kut’ül Amare’ dizisi yurt dışında da başarılı olacak

‘Mehmetçik Kut’ül Amare’ dizisi yurt dışında da başarılı olacak!

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, kurum olarak hassas davranıp kaliteli işler yapmaya çalıştıklarını belirterek, “Muhteşem bir kahramanlık destanı olan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi, üzerine uzun zamandır çalıştığımız bir proje. Bu dizinin de beğenileceğine ve çok konuşulacağına inancım tam.” dedi.

18.01.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Bidar Sultan, Abdülkadir’in Firuze ile evlilik kararını öğrendi. Naime ile beraber Abdülkadir’i kararından döndürmeye çalıştılar. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.01.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün? TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünün TRT 1 yayın akışında yer almaması dizi takipçilerini meraklandırdı. Bülent İnal, Özlem Conker ve Saygın Soysal’ın başrollerini paylaştığı Payitaht Abdülhamid en son 29 Aralık'ta 31. bölümüyle izleyici karşısına çıkmış, final sahnesi ekrana kilitlemişti. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün yayınlanacak?

4.01.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin 32. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Payitaht Abdülhamid dizisinin 32. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümün ardından 32. bölüm fragmanını yayınladı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren tarih dolu dakikalarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

30.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kemalettin’i vuran Hatice, muhafızlar tarafından Sultan Abdülhamid’in huzuruna getirildi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ilk fragmanı: Çekeceksiniz bu ahlaksızlığın cezasını

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ilk fragmanı: Çekeceksiniz bu ahlaksızlığın cezasını

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman kısa sürede yayınlandı. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle sosyal medyanın da gündeminde yer alan Payitaht Abdülhamid 31. bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar yer alıyor. İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölümünden ilk görüntüler!Ç

23.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Payitaht Abdülhamid son bölümünde Parvus’un yakalanması bütün dünyayı ayağa kaldırdı. Vladimir, Karaso ve Herzl’ın iş birliğiyle Payitaht’ta ayaklanmalar oldu. Sultan Abdülhamid hem dış ülkelerin baskıları hem de içeride ayaklanan tüccarlar ve gayrimüslim tebaa ile uğraşmak zorunda kaldı. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid 29. yeni bölüm fragmanında silahlar konuşuyor

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları seyircisini ekrana kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in, bu hafta yayınlanacak 29. bölümünde, büyük bir katliama atılan imzalar ve Osmanlı’yı savaşın eşiğine getiren sebepler ekranlara gelecek. İşte Payitaht Abdülhamit yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

14.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yapımcısından o iddialara yanıt

  'Payitaht Abdülhamid'in yapımcısından o iddialara yanıt

TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiği öne sürülmüştü...

13.12.2017Televizyon
Kısacık ömründe 100 yıllık çalıştı

Kısacık ömründe 100 yıllık çalıştı

İbrahim Çağlar’ın eşi Nilgün Çağlar cenazede kendisine başsağlığı dileyenlere, “Çok çalışıyordu çok. Kısa ömründe herhalde 100 yıllık çalıştı. Çok hızlı yaşadı. Çok yordu kendini, çok. Siz yormayın kendinizi” diye öğütte bulundu.

12.12.2017Ekonomi
Çağların vefatı ardından çok konuşulmuştu Hastane direktörü ilk kez Hürriyete konuştu

Çağlar'ın vefatı ardından çok konuşulmuştu! Hastane direktörü ilk kez Hürriyet'e konuştu

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın kalp krizi geçirip vefat etmesi okları tedavi gördüğü hastaneye çevirdi. Söz konusu hastane grubunun Medikal Direktörü Prof. Gazi Yiğitbaşı, “Çağlar’ın şikayeti gaz ve karın ağrısıydı. Buna rağmen kalp riski dikkate alınıp EKG çekildi. Sonucu temiz çıkıp, verdiğimiz ilaçla rahatlayan Çağlar hemen çıkıp eve gitmek istedi. Kol ve göğüs şikayeti olsaydı zorla tutardık” açıklamasını yaptı.

12.12.2017Ekonomi
İTO Başkanı Çağlar Payitaht Abdülhamidde rol almış

İTO Başkanı Çağlar "Payitaht Abdülhamid"de rol almış

Dün sabaha karşı kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "Payitaht Abdülhamid" dizisinde İTO'nun kurulmasına öncülük eden "İbrahim Efendi" karakterini canlandırmıştı.

12.12.2017Haber
Ünlü iş adamının ölümü iş dünyasını yasa boğdu O gece neler yaşandı İşte çarpıcı ayrıntılar...

Ünlü iş adamının ölümü iş dünyasını yasa boğdu! O gece neler yaşandı? İşte çarpıcı ayrıntılar...

İstanbul Ticaret Odası Başkanı, 57 yaşındaki İbrahim Çağlar hayatını kaybetti. Haber, iş dünyasını yasa boğdu. Oysa daha pazar gecesi TRT 1’de yayımlanan ve İTO’nun ‘Payitaht’ dizisinde kuruluşuyla ilgili bölümde çekinerek oynamış, ‘artislik yapıyor, diyecekler’ kaygısı yaşamıştı.

11.12.2017Ekonomi
İbrahim Çağlar, dün Payitaht Abdulhamidin setindeydi

İbrahim Çağlar, dün Payitaht Abdulhamid'in setindeydi

Bu sabaha doğru hayatını kaybeden İTO Başkanı İbrahim Çağlar ile ilgili çarpıcı bir bilgi ortaya çıktı. Çağlar'ın, TRT'de yayımlanan Payitaht Abdulhamid dizisinde rol aldığı öğrenildi.

11.12.2017Ekonomi
Bu sabah vefat eden Çağlar, dün Payitaht Abdulhamidin setindeydi

Bu sabah vefat eden Çağlar, dün Payitaht Abdulhamid'in setindeydi

Bu sabaha doğru hayatını kaybeden İTO Başkanı İbrahim Çağlar ile ilgili çarpıcı bir bilgi ortaya çıktı. Çağlar'ın, TRT'nin ünlü dizisi Payitaht Abdulhamid'in dünkü çekimlerinde rol aldığı öğrenildi. Dizinin yapımcısı Yusuf Esenkal, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, Çağlar'ın sete dün sabah 10.00'da geldiğini söyledi.

11.12.2017Ekonomi
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Payitaht 'Abdülhamid' yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi..

Payitaht 'Abdülhamid' dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümü öncesinde fragman ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağını merak ediliyordu.. Abdülhamid’in emriyle idam gerçekleşmiş; Seniha Sultan da Mahmud Paşa’nın acısıyla kavrulmaktadır. Peki Payitaht 'Abdülhamid' yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

8.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden kararlar verildi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde şoke eden kararlar verildi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Parvus’un Abdülhamid’in bazı gençleri zehirlettiği haberini dünyaya yaymak için korkunç bir planı vardı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
Haberler asılsızdır

'Haberler asılsızdır'

Kocaeli’nin Körfez İlçesinde bir eve girerek hırsızlık yapan kişinin, TRT'nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid oyuncusu olduğu iddia edildi.

2.12.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 28. yeni bölüm fragmanında padişaha şok öneri

Payitaht Abdülhamid 28. yeni bölüm fragmanında padişaha şok öneri!

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Marco, ismini Abdülhamid’e verip kendini deşifre eden Mahmud Efendi'yi öldürmek için harekete geçti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.12.2017Televizyon
Hırsızlık yapan dizi oyuncusunu, diziyi izleyen polisler yakaladı

Hırsızlık yapan dizi oyuncusunu, diziyi izleyen polisler yakaladı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bir eve girerek hırsızlık yapan dizi oyuncusu güvenlik kamerasına takıldı. Hırsızı arayan polis memurları, tesadüfen diziyi izlerken hırsızın oyuncu olduğunu belirledi.

1.12.2017Gündem
Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Abdülhamid’in ölüm döşeğinde olması düşmanın ekmeğine yağ sürdü. Bir yandan Amerika Osmanlı’ya karşı savaş hazırlıklarına başladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.11.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde oynanan sinsi ve hain planların bir parçası olarak, Mahmud, Parvus’un da emriyle Şehzade Abdülkadir’i babasının yerine tahta geçmesi için hazırladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017Televizyon
Brezilya’dan dizi alırdık şimdi dizi satıyoruz

Brezilya’dan dizi alırdık şimdi dizi satıyoruz

“Filinta”, “Payitaht: Abdülhamid” dizileri, “Osmanlı Subayı” ve “Rumi” gibi ses getiren filmlerin yapımcılarından Yusuf Esenkal, değişen dizi sektörünü anlattı...

16.11.2017Magazin
Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kemalettin ve Hatice için Firuze’nin elindeki mektup oldukça tehlikeliydi. Firuze ateşle oynarken, o ateşin sadece Hatice ve Kemalettin’i değil, kendini de yakacağını biliyordu. Son bölümün bitmesiyle beraber yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.11.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde bu hafta dizinin giriş hikâyesinde yer alan konuların ilki… Murat, Söğütlü ve Yusuf, fırıncının ailesini ajanlardan kurtardı ancak yeni görevleri çok daha zorlu olacaktı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.11.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanında sarayda gündem Gerfand

Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanında sarayda gündem Gerfand!

Payitaht Abdülhamid 22. bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Her Cuma TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in 22. yeni bölüm fragmanında Gerfand'ın her şeyi açık açık anlatmasından korkan Parvus, büyük bir endişe içerisinde ne yapacağını düşünmektedir. İşte, bu ve dahasının yaşanacağı Payitaht Abdülhamid 22. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

26.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı... Yeni bölümde neler yaşanacak

Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı... Yeni bölümde neler yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid bu akşam 21. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Mahmut itibarlı günlerine dönmek için işbirliklerine devam ediyor. Parvus sinsi ve zehirli ajanlarını Payitaht’ın sokaklarına salıyor. İşte tüm gelişmelerin ipuçlarını veren Payitaht Abdülhamid 21. bölüm fragmanı ve özeti!

20.10.2017Televizyon
TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var İşte 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var? İşte 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var sorusu birçok vatandaş tarafından en çok merak edilenler arasında yer almaya başladı. Tüm futbolseverleri ilgilendiren Monaco Beşiktaş maçı bu akşam TRT 1 yayın akışında yer alıyor. Peki, Monaco Beşiktaş maçının haricinde bu akşam TRT 1 yayın akışında neler yer alacak? İşte 17 Ekim TRT 1 yayın akışı.

17.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm sonrası 21. yeni bölüm fragmanında belge ortaya çıkıyor

Payitaht Abdülhamid son bölüm ardından 21. yeni bölüm fragmanında padişahın arkasından çevrilen oyunlar, saray içerisinde huzursuzluk yaratmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanında bir anda ortaya çıkan belge, ortalığın fena halde karışmasına neden olacak. İşte, son bölüm sonrasında hayli heyecanlı geçmesi beklenen Payitaht Abdülhamid 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları

14.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanında Sultana sinsi tuzak

Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanında Sultan'a sinsi tuzak

Payitaht Abdülhamid yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların soluksuz olarak takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sarayın içine sızan düşmanın Sultan Abdülhamid ile akılları durduracak ilginç anlaşmayı masaya yatırması, Sultan’a hazırlanan sinsi tuzak ve aksiyonu bol ajan avı heyecanı doruklara çıkartacak. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

5.10.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni sezonu başladı... Sosyal medyaya konu oldu

Payitaht Abdülhamid yeni sezonu başladı... Sosyal medyaya konu oldu

Payitaht Abdülhamid dizisi 2. sezonuyla başladı. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle dikkatleri üzerine çeken Payitaht Abdülhamid'in yeni sezon gelişmeleri sosyal medyaya da konu oldu. Özellikle Sultan Abdülhamid'in Yunanlıların teslim anlaşması için İngiliz ve Yunan Sefirleriyle masaya oturduğu anlar dikkat çekti. İşte Payitaht Abdülhamid 18. bölüm özeti!

29.09.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon öncesi ilk fragmanı yayınlandı.. İşte o tarih

Payitaht 'Abdülhamid' dizisinin yeni sezon öncesi ilk fragmanı yayınlandı.. İşte o tarih

TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht 'Abdülhamid' yeni sezona merhaba diyor. Dizinin ne zaman başlayacağı geçtiğimiz günlerde merak konusu olmuştu. İzleyiciler Payitaht 'Abdülhamid' ne zaman başlayacak sorusunun cevabını ararken, dizinin yeni bölüm başlagıç tarihi açıklandı. Peki Payitaht 'Abdülhamid' yeni sezonda neler yaşanıyor? İşte detaylar

23.09.2017Televizyon
Yeni sezona yeni oyuncular

Yeni sezona yeni oyuncular

Payitaht Abdülhamid 29 Eylül Cuma günü TRT1 ekranındaki yerini alacak. 23 Haziran’da yayınlanan 17.bölüm ile sezon finali yapan dizi, tarihin esintilerini günümüze yansıtmaya devam edecek. Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid, Kocaeli’nde Sekapark içinde dizi için özel hazırlanan dev platoda çekiliyor.

21.09.2017Televizyon
İsimsizlerin Hatemi Berkan Şal kimdir

İsimsizler'in Hatem'i Berkan Şal kimdir?

İsimsizler dizisinin Hatem'in Berkan Şal, dizinin yeni sezona başlamasıyla birlikte araştırılmaya başlandı. Dizide önemli bir karakteri canlandıracak olan Berkan Şal, yeni sezonda İsimsizler dizisinde Hatem karakterini canlandıracak. Peki, İsimsizler Hatem kimdir? İşte, deneyimli oyuncu hakkında bazı bilgiler

11.09.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid 16. bölüm fragmanında ittifak devletleri şoke uğruyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ittifak devletleri, bu hafta yine Sultan’ın yeni planının şokuyla karşı karşıya kalacaklar. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

15.06.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid 15. bölüm fragmanında dört yanda harp çanları çalıyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça etkileyici dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren oldukça sevilen dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücut bulmamış durumda. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

8.06.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid 14. bölüm fragmanında radikal kararlar alınıyor

Payitaht Abdülhamid 14. bölüm fragmanında radikal kararlar alınıyor

Payitaht Abdülhamid yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sultan Abdülhamid artık daha radikal kararlar alması gerektiğinin farkındadır. İşte, Payitaht Abdülhamid 14. bölüm fragmanı.

1.06.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Abdülhamid’e de bu sözü söylettiler ya...

“Gerçeklerin er geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır” Erhan Çelik’in magazin hayatımıza kazandırdığı bir söz oldu.

27.12.2017