EKSTRA
MENÜ

Payitaht Abdülhamid

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 310 haberi bulunmuştur.

Payitaht Abdülhamid Haberleri

Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında cuma akşamları izleyici ile buluşan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid bu akşam yine nefesleri kesti. Dizinin, ekranlara gelen 81. bölümünde dışarıdan ve içeriden yapılan saldırılar Abdülhamid’i ve devleti bir kez daha zor duruma soktu. Abdülhamid’in aldığı zekice önlemler sadece zaman kazandırdı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte detaylar...

4.04.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 80. bölümde neler oldu

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 80. bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında yayınlanan, tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamit 80. bölümü ile bu akşam evlerinize konuk oldu. Dizinin yayınlanan bölümünde Abdülhamid'e suikast tertip edildi. Payitaht Abdülhamit dizisi takipçileri, internetten 'Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte, 80. bölümde olanlar...

28.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 79. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid'in 79. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid'in bu hafta 79. bölümüyle ekranlara geldi. Bu haftaki bölümde, Abdülhamid’in hamleleri ile Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak istedi. Son bölümün hemen ardından, yeni bölüm fragmanı araştırma konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 79. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 78. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 78. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanacak olan 78. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanın giderek arttığı dizinin yeni bölümünde, Abdülhamid’in sonunda sabrı taşar ve Fuat’ın cezasını keser. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 78. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında başka neler var?

14.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 77. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 77. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan tarihi dizi Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanacak olan 77. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanın giderek arttığı dizinin yeni bölümünde Abdülhamid, Tahsin Paşa’yı karşısında beklerken kaçtığını öğrenince yıkılacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 77. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında başka neler var?

7.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 76. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.02.2019Televizyon
Suat Ergin kimdir Hangi dizilerde oynadı

Suat Ergin kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Suat Ergin, son günlerde konuşulan isimler arasında yer alıyor. Oyuncu kimliğiyle tanınan Suat Ergin, Kurtlar Vadisi Pusu ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde boy göstermiştir. Peki, Suat Ergin kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

26.02.2019Magazin
Payitaht Abdülhamid 75. bölüm fragmanında Abdülhamid haşin yüzünü gösteriyor

Payitaht Abdülhamid 75. bölüm fragmanında Abdülhamid haşin yüzünü gösteriyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 75. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid haşin yüzünü nihayet ikili oyunların ustası Vembery’e gösterir. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.02.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid nihayet Camgöz’ün intikamını aldı. Joris de Payitahın altını üstüne getirip Abdülhamid’i yıkmak için keskin bıçağı Ozanyan ve acımasız eli Garo ile harekete geçti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Mesut Özilden Payitaht: Abdülhamid paylaşımı

Mesut Özil'den "Payitaht: Abdülhamid" paylaşımı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal forması giyen Mesut Özil, "Payitaht: Abdülhamid" dizisini yakından takip ediyor.

13.02.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 73. bölüm fragmanında Rothshild hırslanıyor

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm fragmanında Rothshild hırslanıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Rothshild aldığı yenilginin hırsıyla şer ittifakını toplar. Hepsine tek tek görevlerini dağıtır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

7.02.2019Televizyon
Netflixin sesi oldu

Netflix'in sesi oldu

Payitaht Abdülhamid dizisinde İtalyan Enzo karakterini canlandıran oyuncu Doğu Aytun, Netflix 'in seslendirmede tercih ettiği isimler arasına dahil oldu.

5.02.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 72. bölüm fragmanında Abdülhamidden düşmanlarına sürpriz

Payitaht Abdülhamid 72. bölüm fragmanında Abdülhamid'den düşmanlarına sürpriz

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 72. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Rotshshild, Vembery ve Fuat, Abdülhamid’in ve Devleti Aliye’nin gizli sırları peşinde koşarken Abdülhamid’in onlar için hazırladığı sürpriz ne olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

31.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 71. bölüm fragmanında Abdülhamidin eli kolu bağlanıyor

Payitaht Abdülhamid 71. bölüm fragmanında Abdülhamid'in eli kolu bağlanıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 71. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Rothshild’in anlaşma için koyduğu şart, Abdülhamid’in elini kolunu bağlar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

24.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisine yeni karakter

Payitaht Abdülhamid dizisine yeni karakter

TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncu dahil oldu.

22.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid, Fuat’ın hainliğini kendi gözleriyle gördü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.01.2019Televizyon
Vuslat dizisi oyuncuları kimdir İşte Vuslat dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Vuslat dizisi oyuncuları kimdir? İşte Vuslat dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Vuslat dizisi oyuncuları, TRT ekranlarında izleyicilerine merhaba diyen diziyi takip eden birçok kişinin araştırdığı konu oldu. Başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Pelin Uluksar gibi isimlerin de yer aldığı Vuslat dizisi, oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Peki, Vuslat oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, o isimler hakkında bazı bilgiler

14.01.2019Televizyon
Buse Varol Tektaş kimdir Ne zaman evlendi

Buse Varol Tektaş kimdir? Ne zaman evlendi?

Şarkıcı Alişan ile evlendikten sonra ‘Tektaş’ soyadını alan Buse Varol, sosyal medya paylaşımları ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Alişan ile birlikteliği, evliliği ve hamileliği uzun süre konuşulan Buse Varol Tektaş kimdir? İşte, hayatına ilişkin bilgiler

11.01.2019Magazin
Payitaht Abdülhamid 69. bölüm fragmanında Abdülhamidden dahiyane plan

Payitaht Abdülhamid 69. bölüm fragmanında Abdülhamid'den dahiyane plan

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 69. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid, Tevfik Paşa’nın güvenirliğinden ve Fuat’ın hainliğinden emin olmak için dahiyane bir plan yapar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.01.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid 68. bölüm fragmanında Abdülhamid şüphe içinde

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 68. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid ihanet içinde olduğundan şüphe ettiği herkesi zindana attırır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.01.2019Televizyon
Ezgi Eyüboğlu kimdir, eşi kim

Ezgi Eyüboğlu kimdir, eşi kim?

Güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 2016 yılında hayatını meslektaşı Kaan Yıldırım ile birleştiren Ezgi Eyüboğlu, eşiyle çekildiği aşk dolu fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Peki, Ezgi Eyüboğlu kimdir?

31.12.2018Magazin
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sabahattin gitmiş, ancak sarsıntısı dinmemişti. Abdülhamid bu kaçırılma olayında kimlerin parmağı var, ortaya çıkarmaya kararlıydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.12.2018Televizyon
‘Rafadan Tayfa’ gurbetçilerle buluşacak

‘Rafadan Tayfa’ gurbetçilerle buluşacak

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın (YTB), organizasyonuyla gerçekleşen Almanya’nın en büyük Türkçe kitap fuarı ‘19. Astec Türkçe Kitap ve Kültür Fuarı başladı.

28.12.2018Avrupa
Payitaht Abdülhamid 66. bölüm fragmanında şoke eden olay

Payitaht Abdülhamid 66. bölüm fragmanında şoke eden olay

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 66. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemeye çalışırken Abdülhamid’le karşı karşıya gelmişti. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisi son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemeye çalışırken Abdülhamid’le karşı karşıya geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid oğlu Mehmet Selim ve oğul gibi sevdiği Halil Halit’in içine düştükleri durum karşısında çaresiz durumdaydı. Abdülhamid’e gerçekleri söylemeye karar veren Vembery ise ölümle pençeleşmekteydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.12.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 63. bölüm fragmanında Abdülhamid zor bir karar vermek zorunda kalıyor

Payitaht Abdülhamid 63. bölüm fragmanında Abdülhamid zor bir karar vermek zorunda kalıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 63. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid büyük bir çıkmaza düşmüştür. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

29.11.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 62. bölüm fragmanında Halil Halid ve Tatar başarmaya çalışıyor

Payitaht Abdülhamid 62. bölüm fragmanında Halil Halid ve Tatar başarmaya çalışıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 62. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid Rusya’da kurduğu büyük planın sonucunu beklerken, Halil Halid ve Tatar, Rusya’da canları pahasına Abdülhamid’in verdiği görevi başarmak için uğraşırlar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

22.11.2018Televizyon
TRT1de bugün neler var 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT1'de bugün neler var? 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT 1'in 16 Kasım tarihli canlı yayın bilgileri arasında nelerin yer aldığı birçok vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Peki, TRT1'de bugün neler var?

16.11.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 61. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid 61. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 61. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

15.11.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 60. bölüm fragmanında Abdülhamid plan kuruyor

Payitaht Abdülhamid 60. bölüm fragmanında Abdülhamid plan kuruyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 60. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Reval masasında Osmanlı’yı bölüşmek üzerine pazarlıklar sürerken, Abdülhamid bu masayı dağıtmanın yollarını arar. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

9.11.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid 59. bölüm fragmanında Halil Halid paraların peşine düşüyor

Payitaht Abdülhamid 59. bölüm fragmanında Halil Halid paraların peşine düşüyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 59. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halil Halid bankadan çalınan paraların peşine düşer, ancak Samuel’in kurnazlığı nedeniyle bulması kolay olmaz. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

1.11.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid’i yeni ve zorlu bir sınav beklemekteydi. Fuat ve Şivenaz Osmanlı ekonomisini bir anda çökertecek gizli ve büyük bir plan yaptı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm 2. fragmanında Halil Halid köşeye sıkıştırılıyor

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm 2. fragmanında Halil Halid köşeye sıkıştırılıyor

Payitaht Abdülhamid 57. bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. Yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlanan Payitaht Abdülhamid 57. bölüm 2. fragmanında Halil Halid’in köşeye sıkıştırıldığı anlar dikkat çekti. İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

19.10.2018Televizyon
Dört dörtlük olduğumu düşünmüyorum

Dört dörtlük olduğumu düşünmüyorum

21 yıldır ekranlarda... Sansasyonlara karışmayı bırakın, adına magazin haberlerinde bile pek rastlamıyoruz. Oyuncu Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can’la gözlerden uzak bir hayat sürüyor. Sedef Avcı’yla yeni sezonda dahil olduğu ‘Payitaht Abdülhamid’ vesilesiyle buluştuk.

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktaydı. Yeni atadığı paşaları vazifelendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışı, 10 Ekim Çarşamba gününün yayın akışı ile merak konusu olmaya başladı. İçerisinde dizi, film, sağlık programları, haber bültenleri ve birçok programı barındıran TRT 1 yayın akışı, günün sorgulanan konusu olmaya başladı. Peki, özellikle yeni sezon dizileri ve spor müsabakalarıyla araştırılan TRT 1 yayın akışı içerisinde 10 Ekim Çarşamba günü neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde ipler gerildi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde ipler gerildi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid ona kurulan büyük tuzağa rağmen, görevini başarmaya çalışırken, aynı anda Mısır’da yapılan büyük toplantıda kimler Osmanlı’nın kaderini çizmeye çalışmaktaydı merak konusu oldu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamidin Selim Paşası Taner Ertürkler kimdir

Payitaht Abdülhamid'in Selim Paşa'sı Taner Ertürkler kimdir?

Başarılı oyuncu Taner Ertürkler, yeni yayın dönemine başlayan Payitaht Abdülhamid'in oyuncuları arasında yer almaya başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizide 'Selim Paşa' olarak izleyici karşısına çıkan Taner Ertürkler'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in Selim Paşa'sı Taner Ertürkler kimdir?

5.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamidin Muradı Volkan Keskin kimdir

Payitaht Abdülhamid'in Murad'ı Volkan Keskin kimdir?

Ünlü oyuncu Volkan Keskin, Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna dahil oldu. Sevilen dizide 'Murad' rolünü oynayacak oyuncunun kim olduğu, kariyeri ve diğer bilgileri diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Payitaht Abdülhamid'in Murad'ı Volkan Keskin kimdir? İşte, merak edilen tüm detaylar...

5.10.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamidin Marcosu Nik Xhelilaj kimdir

Payitaht Abdülhamid'in Marco'su Nik Xhelilaj kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Payitaht Abdülhamid'in oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler katılıyor. Dizinin yeni sezonunda dahil olan isimlerden biri de Nik Xhelilaj oldu. Payitaht Abdülhamid'te 'Marco' karakterini canlandıran Nik Xhelilaj'ın kim olduğu diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Payitaht Abdülhamid'in Marco'su Nik Xhelilaj kimdir?

5.10.2018Televizyon
Buyurun  7 geceye 1 özet...

Buyurun 7 geceye 1 özet...

İZLEMEDEN GEÇMEYİN.. Elçin Yahşi öneriyor

Zühtü Paşanın kedi operasyonu

Zühtü Paşa'nın kedi operasyonu

PAYİTAHT Abdülhamit dizisinde Zühtü Paşa’yı canlandıran Latif Koru, önceki gün “yavru kedi” telaşı yaşadı.

27.09.2018Magazin
Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu ne zaman İşte yeni sezon fragmanları

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu ne zaman? İşte yeni sezon fragmanları

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Her cuma akşamı izleyicisiyle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon tarihi yayınlanan fragmanla birlikte açıklandı. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu ne zaman? İşte yeni sezon fragmanları.

27.09.2018Televizyon
Oyuncu Türkoğlu trafik kazası geçirdi

Oyuncu Türkoğlu trafik kazası geçirdi

Payitaht Abdülhamid dizisinde "Emanuel Karasu" rolüyle tanınan sanatçı Ali Nuri Türkoğlu, Üsküdar'da geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

24.09.2018Gündem
Çukurda flaş ayrılık Usta oyuncu Payitaht Abdülhamide transfer oldu

Çukur'da flaş ayrılık! Usta oyuncu Payitaht Abdülhamid'e transfer oldu!

'Payitaht Abdülhamid', 3. sezonu öncesi oyuncu transferleriyle gündemden düşmüyor. Son olarak da Çukur'da rol alan usta bir oyuncu Payitaht Abdülhamid'e transfer oldu.

24.09.2018Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni sezona merhaba diyor.. İşte o fragman

Payitaht Abdülhamid yeni sezona merhaba diyor.. İşte o fragman

TRT 1 ekranlarının 3. sezon büyük sürprizleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan, ES Fim’in yapımcılığında çekilen fenomen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon fragmanı dün gece yayınlandı. İşte fragmanda dikkat çeken detaylar ve Payitaht Abdülhamid'in yeni sezonunda yaşanacaklar

21.09.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Cübbeli ve fesli, Mehmet Akif'e neden saydırıyor

İslamcı kesimin bir bölümünde, İstiklal Marşımızın sözlerinin yazarı Mehmet Âkif Ersoy’a karşı bir saldırı başladı.

9.01.2019