MENÜ

Pasaport

Pasaport ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pasaport haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.219 Pasaport haberi bulunmuştur.

Pasaport Haberleri

Almanya Konsolosluğu Nerededir Alman Konsolosluğu Adresi, Telefon Numarası Ve İletişim Bilgileri

Almanya Konsolosluğu Nerededir? Alman Konsolosluğu Adresi, Telefon Numarası Ve İletişim Bilgileri

Pek çok vatandaş Almanya Konsolosluğu hakkında bilgi alabilmek için internet üzerinden araştırma gerçekleştiriyor. Bu durum hem gurbetçiler hem de Türkiye'de ikamet eden vatandaşlar adına geçerlidir. Peki, Almanya konsolosluğu nerededir? Alman konsolosluğu adresi, telefon numarası ve iletişim bilgileri hakkında bilinmesi gerekenler.

15.04.2020Gündem
Son dakika: Mecliste kabul edildi Yaz tatilinde eğitime devam

Son dakika: Meclis'te kabul edildi! Yaz tatilinde eğitime devam

Son dakika haberine göre; Üniversitelerde, ilk ve orta öğretimde yaz tatilinde eğitim verilecek. Öğretmenlerin 2 aylık yaz tatili kısaltılabilecek.

15.04.2020Gündem
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler TBMM’de oylanıyor

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler TBMM’de oylanıyor

TBMM Genel Kurulunda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yapılamayan eğitimlerin telafisi ve yükseköğretimde düzenlemeyi de içeren Yükseköğretim Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 15 maddeden oluşan birinci bölümü kabul edildi. İkinci bölümün de görüşülmesi tamamlandı, teklifin tamamı bugün oylanacak.

15.04.2020Eğitim
Kosavadaki sokağa çıkma izni kimlik kartındaki son 2 rakama göre

Kosava'daki sokağa çıkma izni kimlik kartındaki son 2 rakama göre

Kosova'da son günlerde koronavirüs (Covid-19) salgınına ilişkin meydana gelen vakalardaki artışı nedeniyle, hükümet sıkı tedbirler aldı. Kosova Sağlık Bakanı Arben Vitia tarafından açıklanan yeni önlemler kapsamında, 15 Nisan itibariyle sokağa çıkma saatleri 1,5 saate düşürüldüğü belirtildi.

14.04.2020Dünya
YÖKten diploma denkliklerine ‘koronavirüs’ düzenlemesi

YÖK'ten diploma denkliklerine ‘koronavirüs’ düzenlemesi

YÖK tarafından koronavirüs salgını nedeniyle, yurtdışında eğitim gören öğrenciler dikkate alınarak, diploma denkliklerine ilişkin mevzuatta değişikliğe gidildi. Diploma denklik başvurularında, bir öğretim dönemi için eğitim öğretim süresinin yüzde 70'i kadar o ülkede bulunmak yeterli sayılacak. Tıp, hukuk, mühendislik gibi bölümler dışında dünya sıralamalarında ilk 400'de olan üniversitelerden uzaktan öğretim yoluyla alınan diplomalara, Seviye ve Yeterlilik Belirleme Sistemi uygulanmadan denklik işlemi yapılabilecek

14.04.2020Eğitim
KDK’den vakıflara yeşil pasaport tavsiyesi

KDK’den vakıflara yeşil pasaport tavsiyesi

KDK, vakıf yükseköğretim kurumlarında görev yapan akademik personelin, devlet üniversitelerindeki akademik personel gibi "hususi pasaport" alabilmeleri için tavsiye kararı verdi.

12.04.2020Eğitim
Düzce’de karantina süreleri dolan 467 kişi evlerine gönderildi

Düzce’de karantina süreleri dolan 467 kişi evlerine gönderildi

Düzce'de yurt dışında geldikten sonra yurda yerleştirilen 467 kişi, 14 günlük karantina sürelerinin dolması üzerine evlerine gönderildi.

11.04.2020Gündem
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda kabul edildi

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda kabul edildi

Kovid-19 salgını nedeniyle yapılamayan eğitimlerin telafisi, üniversitelerin bilimsel araştırma faaliyetlerinin desteklenmesi ve vakıf üniversitelerine ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Mili Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda kabul edildi. Buna göre, yılda iki kez yapılabilen doçentlik başvuru sayısı arttırılarak bekleme süresi azaltılacak. Açıköğretim öğrencileri, katkı payı veya öğrenim ücretini ödemesi ve her dönem başında kaydını yenilemesi şartıyla öğrencilik haklarından yararlanacak.

11.04.2020Eğitim
Lionel Messiden Ronaldinhonun kefalet parasını ödediği iddialarına yalanlama geldi

Lionel Messi'den Ronaldinho'nun kefalet parasını ödediği iddialarına yalanlama geldi!

Barcelona'nın Arjantinli yıldız futbolcusu Lionel Messi, Ronaldinho'nun hapisten çıkmasını sağlayan 1.6 milyon Dolar kefalet parasını ödediğine dair haberlerin gerçek olmadığını açıkladı.

10.04.2020Futbol
Yurtdışından Türkiyeye Araba Getirmek İçin İstenen Şartlar Ve Belgeler (2020)

Yurtdışından Türkiye'ye Araba Getirmek İçin İstenen Şartlar Ve Belgeler (2020)

Yurtdışından Türkiye’ye araba getirmek, gurbetçi vatandaşların en sık araştırdığı konuların başında gelmektedir. Bu araçlarla alakalı hususlar Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenmektedir. Peki, yurtdışından Türkiye’ye araba getirmek için istenen şartlar ve belgeler nelerdir? Sizler için yurtdışı araçların girişi konusunda merak edilen tüm detayları derledik.

9.04.2020Gündem
Yurtdışından Emekli Olmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir Yurtdışı Emeklilik Şartları Ve Gerekli Belgeler (2020)

Yurtdışından Emekli Olmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir? Yurtdışı Emeklilik Şartları Ve Gerekli Belgeler (2020)

Emeklilik çalışan herkesin hayali olmaktadır. Emekli olabilmek için de belirli bir süre çalışmış olmak gerekmektedir. Aynı zamanda emekli olabilmek için gerekli olan tüm şartları taşıyor olmakta gerekmektedir. İşte yurt dışından emekli olmak için gereken koşul ve şartlar hakkında tüm bilgiler.

9.04.2020Gündem
Türkiyeden Almanyaya Köpek Getirmek İçin Ne Yapılmalıdır

Türkiye'den Almanya'ya Köpek Getirmek İçin Ne Yapılmalıdır?

Pek çok gurbetçi Türkiye'den Almanya’ya köpeklerini götürebilmek için neler yapılacağı konusunda araştırma gerçekleştirir. Bu konuda belli başlı bazı şart ve koşullar yerine getirilmek suretiyle, minik dostları yurtdışına çıkarmak mümkün. Peki, Türkiye'den Almanya'ya köpek getirmek için ne yapılmalıdır? İşte detaylar.

9.04.2020Gündem
Fransada Vekaletname Nasıl Çıkarılır Fransa Vekaletname Örneği

Fransa'da Vekaletname Nasıl Çıkarılır? Fransa Vekaletname Örneği

Fransa’da ikamet eden pek çok vatandaş nasıl vekaletname çıkaracağı konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Değişik amaçlarla kullanmak için çıkarılan vekaletname için, ele alınması gereken belli başlı bazı unsurlar bulunmaktadır. Peki, Fransa'da vekaletname nasıl çıkarılır? Fransa vekaletname örneği hakkında bilinmesi gerekenler

9.04.2020Gündem
Fransada Resmi Tatil Günleri Ne Zaman Fransa Resmi Tatiller Listesi (2020)

Fransa'da Resmi Tatil Günleri Ne Zaman? Fransa Resmi Tatiller Listesi (2020)

Dünyadaki her ülkede belirli günler resmi tatil olarak belirlenmiştir. Resmi tatil günlerinde özel ve devlet daireleri, okullar, konsolosluk ve Büyükelçilikler de kapalı konumda olurlar. Bu ülkelerden birisi de Fransa'dır. Peki Fransa'da resmi tatil günleri ne zaman? Fransa resmi tatiller listesi (2020) nelerdir? Sizler için tüm detayları derledik.

9.04.2020Gündem
Almanyadan Türkiyeye Araba Getirmek İçin Ne Kadar Vergi Ödenir

Almanya'dan Türkiye'ye Araba Getirmek İçin Ne Kadar Vergi Ödenir?

Türkiye şartlarına göre yurtdışında arabaların fiyatları oldukça uygundur. Bu nedenle birçok kimse özellikle Almanya’dan araba getirme niyetindedir. Fakat yurtdışından Türkiye’ye araba getirmenin belirli şartları bulunuyor. Bu şartları öğrenip, ona göre araç alıp, Türkiye’ye getirebilirsiniz. Almanya’dan nasıl araba alacağınızı ve Türkiye’ye getirdiğinizde ne kadar vergi vereceğinizi sizler için derledik.

9.04.2020Gündem
Almanyada Umre Fiyatları Ortalama Ne Kadardır (2020)

Almanya'da Umre Fiyatları Ortalama Ne Kadardır? (2020)

Dini görevini yerine getirmek isteyen pek çok gurbetçi Almanya üzerinden Umre fiyatlarını öğrenmeye çalışıyor. Her sene değişkenlik gösteren fiyatlar doğrultusunda, Almanya üzerinden 2020 fiyatları da belirlenmiş durumda. Peki, Almanya'da umre fiyatları ortalama ne kadardır? (2020) İşte detaylar.

9.04.2020Gündem
Almanyada İşsizlik Maaşı Var Mıdır Almanya İşsizlik Maaşı Başvurusu Nasıl Yapılır

Almanya'da İşsizlik Maaşı Var Mıdır? Almanya İşsizlik Maaşı Başvurusu Nasıl Yapılır

Almanya bireysel açıdan toplum refahını en üst noktada tutan sosyal ve güçlü devletler arasında yer almaktadır. Bu sebepten çalışan ve iş arayan kesim adına ortak çıkarlar üst noktada tutulmaktadır. O yüzden pek çok kişi Almanya'da İşsizlik maaşının olup olmadığı konusunda araştırma yapmaktadır. Peki, Almanya'da işsizlik maaşı var mıdır? Almanya işsizlik maaşı başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar.

9.04.2020Gündem
Zürih Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Zürih Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Dünyada bulunan ülkelerin belirli bölgelerinde Başkonsoloslukla bulunmaktadır. Konsolosluklarda, o bölgede Yaşayan Türk vatandaşlarının belirli işlemleri yapılmaktadır. Bunlardan birisi de Zürih Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki Zürih Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte, detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

9.04.2020Gündem
Viyana Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Viyana Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri  

Türk Konsoloslukları Dünyanın genellikle her ülkesinde bulunmaktadır. Türk konsolosluklarında o ülkede yaşayan Türklerin Bazı işlemleri yapılmaktadır. Viyana Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki Viyana Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

9.04.2020Gündem
Bu nasıl ev hapsi Hapisten çıkan Ronaldinho...

Bu nasıl ev hapsi! Hapisten çıkan Ronaldinho...

Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay'da tutuklanan ve 6 ay hapis cezası alan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldo de Assis Moreira, bilinen adıyla "Ronaldinho" serbest bırakılmıştı...

9.04.2020Futbol
Stuttgart Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Stuttgart Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsoloslukları dünyada genellikle her ülkede belirli bölgelerde yer almaktadır. Türk Başkonsoloslukları o bölgede yaşayan Türklerin bazı işlerini gerçekleştirmek ile görevlidir. Yurt dışında yer alan konsolosluklardan biri de Stuttgart Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki, Stuttgart Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylar.

9.04.2020Gündem
Stokholm Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Stokholm Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsolosluğu genellikle ülkelerin belirli eyaletlerinde bulunmaktadır. O bölgede yaşayan Türklerin birçok işlemlerinin yapıldığı kurumdur. Stockholm Türk Başkonsolosluğu bunlardan birisidir. Peki, Stockholm Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte merak edilenleri sizler için hazırladık.

9.04.2020Gündem
Salzburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Salzburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsoloslukları ülkelerin belirli eyaletlerinde bulunmaktadır. Burada yaşayan Türk vatandaşlarının belirli işlemleri yapılmaktadır. Salzburg Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki Salzburg Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte, merak edilenler ve bilinmesi gerekenler.

9.04.2020Gündem
Paris Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Paris Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Konsolosluk bir ülkenin başka bir ülkedeki ticari şehirlerinde açtıkları merkezlerdir. Konsolosluk pasaport yenileme, eğitimsel yardım sağlama, yurtdışında ölüm, doğum gibi olaylar ile ilgilenmektedir. Peki Paris Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylar ve bilinmesi gerekenler.

9.04.2020Gündem
Nürnberg Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Nürnberg Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsoloslukları genellikle her ülkede ve belirli bölgelerde bulunmaktadır. Başkonsolosluklar o ülkede yaşayan Türklerin belirli işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Nürnberg Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki Nürnberg Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

9.04.2020Gündem

Nant Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Başkonsolosluk bir ülkenin başka bir ülkenin ticari şehirlerinde açtığı merkezlerdir. Her ülke farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlarına hizmet ulaştırmak için vatandaşlarının bulunduğu ülkelerde konsolosluklar açmaktadır. İşte Nant başkonsolosluğuna dair merak edilen tüm detaylar.

9.04.2020Gündem
Mainz Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Mainz Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Dünyadaki çoğu ülkelerin belirli eyaletlerinde Türk Başkonsoloslukları bulunmaktadır. Türk Başkonsoloslukları o bölgede yaşayan Türklerin Belirli işlemlerini yapmakla görevli bir kurumdur. Mainz Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki Mainz Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir. Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

9.04.2020Gündem
Madrid Türk Büyükelçiliği Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Madrid Türk Büyükelçiliği Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Dünyanın birçok ülkesinde ve belirli eyaletlerde Türk Büyükelçilikleri bulunmaktadır. Türk Büyükelçilikleri o bölgede yaşayan Türk vatandaşların belirli işlerini yapmakla görevli kurumlardır. Bunlardan birisi de Madrid Türk Büyükelçiliğidir. İşte, Madrid Türk Büyükelçiliği ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

9.04.2020Gündem
Lizbon Türk Büyükelçiliği Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Lizbon Türk Büyükelçiliği Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Genellikle dünyanın her ülkesinin belirli eyaletlerinde Türk Büyükelçilikler bulunmaktadır. Büyükelçilikler o bölgede yaşayan Türk vatandaşlarının belirli işlemlerinin yapılmasında görevli kurumdur. Lizbon Türk Büyükelçilik de bunlardan birisidir. Peki Lizbon Türk Büyükelçiliği nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile birlikte derledik.

9.04.2020Gündem
Kopenhag Türk Büyükelçiliği Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Kopenhag Türk Büyükelçiliği Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Büyükelçilikleri dünyanın çoğu ülkesinde, belirli eyaletlerinde bulunmaktadır. Türk Büyükelçilikler o bölgede yaşayan Türk vatandaşların belirli işlemlerinin yapılmasında görevli kurumlardır. Bunlardan birisi de Kopenhag Türk Büyükelçiliğidir. Peki Kopenhag Türk Büyükelçiliği nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Merak edilenleri sizler için derledik.

9.04.2020Gündem
Köln Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Köln Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Konsolosluklar yurt dışında ülkelerin belirli bölgelerinde bulunmaktadır. O bölgede yaşayan Türklerin birçok işlemleri kendilerine ait Türk Başkonsolosluklarda yapılmaktadır. Köln Türk Başkonsolosluğu bunlardan birisidir. Peki Köln Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte, merak edilenler ve bilinmesi gerekenler.

9.04.2020Gündem
Ronaldinhoya 4 yıldızlı ev hapsi

Ronaldinho'ya 4 yıldızlı ev hapsi

Sahte pasaport kullandığı için Paraguay'da hapse giren Ronaldinho, hapis süresinin kalan kısmını 4 yıldızlı bir otelin kral dairesinde geçirecek.

9.04.2020Futbol
Karlsruhe Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Karlsruhe Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Yurt dışında bulunan ülkelerin genellikle hepsinde Türk Başkonsoloslukları bulunmaktadır. Türk Başkonsolosluklarında o ülkede yaşayan Türklerin bazı işlemleri yapılmaktadır. Bunlardan birisi de Karlsruhe Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki, Karlsruhe Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu aşağıda derledik.

8.04.2020Gündem
Hamburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Hamburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türkiye Cumhuriyeti yabancı ülkelerde yaşayan vatandaşlarına başkonsolosluklar aracılığı ile hizmet vermektedir. Resmi işlemlerin yapılabilmesi için vatandaşların başkonsolosluklara başvurmaları gerekmektedir. İşte, Hamburg Türk Başkonsolosluğu hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

8.04.2020Gündem
Frankfurt Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Frankfurt Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk vatandaşlarının en çok yaşadığı ülkelerden biri Almanya’dır. Almanya’da en çok gidilen Türk Konsolosluğu Frankfurt Konsolosluğudur. Frankfurt Türk Konsolosluğu nerededir? Frankfurt çalışma saatleri, telefon numarası, adres ve iletişim bilgileri nelerdir. Tüm bu soruların yanıtları detayları ile yer alıyor.

8.04.2020Gündem
Essen Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Essen Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsoloslukları yurt dışında çoğu ülkede bulunmaktadır. Türk Başkonsoloslukları yurt dışında yaşayan Türklerin belirli işlemlerini yapmak ile görevlidir. Bunlardan birisi de Essen Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki Essen Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir. Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

8.04.2020Gündem
Edinburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Edinburg Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Başkonsolosluklar genellikle ülkelerin belirli bölgelerinde bulunmaktadır. Türk Başkonsoloslukları o bölgede yaşayan Türk vatandaşlarının birçok işlemlerini gerçekleştirmek için görevli kurumlardır. Edinburg Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki Edinburg Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

8.04.2020Gündem
Düsseldorf Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Düsseldorf Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsoloslukları genellikle her ülkede ve belirli yerlerde bulunmaktadır. Yurtdışında yaşayan Türklerin belirli işlemleri bulunduğu yere ait Konsolosluklarda yapılmaktadır. Düsseldorf Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki, Düsseldorf Türk Başkonsolosluğu nerededir? Başkonsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

8.04.2020Gündem
Deventer Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Deventer Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Deventer Türk Başkonsolosluğu ile askerlik, pasaport ve tüm T.C. vatandaşlık hizmetlerini alabilirsiniz. Deventer Türk Başkonsolosluğu ile yapılacak olan tüm işlemlerde mutlaka çalışma saatlerine ve randevu sistemine dikkat etmek gerekir. İşte Deventer konsolosluğuna dair merak edilenler.

8.04.2020Gündem
Brüksel Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Brüksel Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsolosluklar yurt dışında Türklerin belirli işlerini gerçekleştirmek amacıyla bulunurlar. Başkonsolosluklar genellikle yurt dışında belirli bölgelerde bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Brüksel Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki, Brüksel Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylar.

8.04.2020Gündem
Bregenz Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Bregenz Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Yurt dışında bulunan ülkelerin belirli yerlerinde Türk Konsoloslukları bulunmaktadır. Başkonsolosluklar o bölgede yaşayan Türklerin belirli işlemlerini gerçekleştirmek ile görevlidir. Bunun için randevu alınması gerekmektedir. Bu konsolosluklardan birisi de Bregenz Türk Başkonsolosluğu'dur. Peki, Bregenz Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile cevapladık.

8.04.2020Gündem
Bordo Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Bordo Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Dünyadaki çoğu ülkede ülkemizi temsil etmek üzere Türk Konsoloslukları bulunmaktadır. Türk Konsolosluklar o ülkede yaşayan Türklerin evlenme, boşanma, nüfus işlemleri ve pasaport işlemleri gibi işlerinden sorumludur. Bordo Türk Başkonsolosluğu da bunlardan birisidir. Peki Bordo Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Merak edilenleri sizler için cevapladık.

8.04.2020Gündem
Bern Türk Büyükelçiliği Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Bern Türk Büyükelçiliği Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Büyükelçilikleri ülkelerin belirli eyaletlerinde bulunmaktadır. Türk Büyükelçiliklerde o bölgede yaşayan Türk vatandaşlarının belirli işlemleri yapılmaktadır. Bu Büyükelçiliklerden birisi de Bern Türk Büyükelçiliğidir. Peki Bern Türk Büyükelçiliği nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? İşte, merak edilenler ve bilinmesi gerekenler.

8.04.2020Gündem
Berlin Türk Başkonsolosluğu Nerededir Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Berlin Türk Başkonsolosluğu Nerededir? Konsolosluk İletişim Bilgileri, Adresi, Telefon Numarası Ve Çalışma Saatleri

Türk Başkonsolosluklar genellikle yurt dışında belirli yerlerde bulunur. Başkonsolosluk o ülkede yaşayan Türklerin belirli işlemlerini gerçekleştirmektedir. Berlin Türk Başkonsolosluk da bunlardan birisidir. Peki, Berlin Türk Başkonsolosluğu nerededir? Konsolosluk iletişim bilgileri, adresi, telefon numarası ve çalışma saatleri nelerdir? Sizler için bu konuyu detayları ile derledik.

8.04.2020Gündem
Efsane isim Ronaldinho kefaletle serbest Cezasını orada tamamlayacak...

Efsane isim Ronaldinho kefaletle serbest! Cezasını orada tamamlayacak...

Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay'da tutuklanan ve 6 ay hapis cezası alan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldo de Assis Moreira, bilinen adıyla "Ronaldinho" serbest bırakıldı.

7.04.2020Futbol
Son dakika | Efsane futbolcu Ronaldinho serbest bırakıldı

Son dakika | Efsane futbolcu Ronaldinho serbest bırakıldı

Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay'da tutuklanan ve 6 ay hapis cezası alan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldo de Assis Moreira, bilinen adıyla "Ronaldinho" ev hapsine alındı.

7.04.2020Futbol
Son Dakika | Ronaldinhoya bir şok daha Koronavirüs (corona virüsü) nedeniyle...

Son Dakika | Ronaldinho'ya bir şok daha! Koronavirüs (corona virüsü) nedeniyle...

Ronaldinho ile kardeşi Roberto, sahte evrakla ülkeye giriş yapmak suçundan geçtiğimiz ay gözaltına alınmıştı. Daha sonra tutuklanarak hapishaneye gönderilen Ronaldinho'ya bir darbe de 'koronavirüs' gündemi vurdu.

7.04.2020Futbol
Ronaldinho’dan hapishanede ailesine videolu mesaj

Ronaldinho’dan hapishanede ailesine videolu mesaj!

Sahte pasaport düzenlediği gerekçesiyle Paraguay'da tutuklanan Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho, hapishaneden ailesine ilk kez videolu mesaj gönderdi.

6.04.2020Futbol
Mavi Kart Talep Dilekçesi Türkçe Nasıl Yazılır

Mavi Kart Talep Dilekçesi Türkçe Nasıl Yazılır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından izinli şekilde çıkmak isteyen kişiler mavi karta sahip olur. Yabancı durumuna düşen vatandaşlar mavi kart ile beraber Türkiye'de belli başlı bazı haklara sahip olmaya devam eder. Bu sebeple pek çok kişi mavi kart talep dilekçesi hakkında bilgi almak için internet üzerinden araştırma gerçekleştirmektedir. Peki, mavi Kart talep dilekçesi Türkçe nasıl yazılır? İşte bu konu hakkında bilinmesi gerekenler.

6.04.2020Gündem
Mavi Kart Nedir Mavi Kart Başvurusu Nasıl Ve Nereye Yapılır

Mavi Kart Nedir? Mavi Kart Başvurusu Nasıl Ve Nereye Yapılır?

Mavi kart, doğuştan Türk vatandaşı olup daha sonra bazı sebeplerle vatandaşlıktan çıkan kişilere verilen bir belge olarak son yıllarda en çok araştırılan konulardan biri. Mavi kart'a nasıl sahip olabileceğini araştıran vatandaşlar için Mavi kart nedir? Mavi kart başvurusu nasıl ve nereye yapılır? Sorularının cevaplarını detaylı bir şekilde derledik.

6.04.2020Gündem