EKSTRA
MENÜ

Parti Meclisi

Parti Meclisi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Parti Meclisi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 32.473 Parti Meclisi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Parti Meclisi Haberleri

Sarıgül: İttifak arayışı içinde değiliz

Sarıgül: İttifak arayışı içinde değiliz

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Zaman zaman soruyorlar. 'Hangi ittifak içinde yer alacaksınız?' Onun cevabı şu; biz ittifak arayışı içinde değiliz ancak ülkede refah ve huzur isteyen her siyasi partiyle diyalog içinde olmak, demokrasinin bir gereğidir" dedi.

7.10.2021Gündem
CHP 98 yaşında

CHP 98 yaşında

CHP dün 98’inci kuruluş yılını kutladı. Anıtkabir ziyaretinin ardından Parti Meclisi (PM) toplantısına başkanlık eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “100. yılda güzel Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız. Dostlarımızla beraber geleceği inşa edeceğiz” dedi.

10.09.2021Gündem
Erbil ve Kerkükte görüşmelerde bulunan CHP heyetinden açıklama

Erbil ve Kerkük'te görüşmelerde bulunan CHP heyetinden açıklama

Erbil ve Kerkük'te görüşmelerini tamamlayan CHP heyetinin başkanlık eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, 'Ortadoğu Barış ve İşbirliği Teşkilatı' (OBİT) kurulması önerisinde bulunduklarını belirterek," Terörün artık son bulmasını istiyoruz. Terörle şiddet demokrasinin, sosyal ve ekonomik gelişmenin, refahın ve toplumsal barışın önündeki en önemli engeldir" dedi.

8.09.2021Gündem
CHPli heyet Konyaya gidecek

CHP'li heyet Konya'ya gidecek

Cumhuriyet Halk Partisi'nden oluşan heyetin, Konya'da 7 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı araştırmak için Konya'ya gideceği bildirildi.

30.07.2021Gündem
CHP, milletvekili çıkarılamayan illeri hedefledi

CHP, milletvekili çıkarılamayan illeri hedefledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, parti olarak tüm örgütleriyle sahada olduklarını belirterek, "Amacımız, ilk seçimde daha önce milletvekili çıkaramadığımız doğu illerinde milletvekili çıkarmak. Gittiğimiz illerde bunu görüyoruz. CHP'ye büyük bir yöneliş var." dedi.

28.07.2021Gündem
CHP, 40 kişilik heyet ile Giresunda ziyaret Amasız ve fakatsız tüm darbelerin karşısındayız

CHP, 40 kişilik heyet ile Giresun'da ziyaret! 'Amasız ve fakatsız tüm darbelerin karşısındayız'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak amasız ve fakatsız tüm darbelerin karşısındayız. Halkın iradesinin üzerinde bir güç tanımadık, tanımıyoruz." dedi.

15.07.2021Gündem
Baykal’ın avukatından ‘Karaca’ yanıtı

Baykal’ın avukatından ‘Karaca’ yanıtı

Deniz Baykal’ın avukatı Muzaffer Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca’yla ilgili iddialara yanıt verdi.

7.07.2021Gündem
CHP’den 2 bin yeni belediye sözü

CHP’den 2 bin yeni belediye sözü

CHP Parti Meclisi’nde (PM) oy birliği ile kabul edilen Yerel Yönetimler Politika Belgesi’nin ayrıntıları ortaya çıktı. Belgeye göre, CHP iktidarında yerel yönetimlerin yetkileri ve öz gelirlerinin yanı sıra belediye sayıları da artırılacak. Üç ana başlıktan oluşan belgede ayrıca yerel yönetimlerin güçlendirileceği, demokratikleştirileceği ve şehirlerin sürdürülebilir kılınacağı vurgulandı.

5.07.2021Gündem
CHPden 29 ana ilkede ‘Parlamenter Sistem’ hazırlığı

CHP'den 29 ana ilkede ‘Parlamenter Sistem’ hazırlığı

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi’nde, Hukuk ve Seçim İşleri Genel Başkan Yardımcılığı eşgüdümünde hazırlanan Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem raporu görüşüldü.

1.07.2021Gündem
Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ kimdir, kaç yaşında Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ’nün biyografisi

Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ kimdir, kaç yaşında? Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ’nün biyografisi

CHP Milletvekili Saliha Sera Kadıgil Sütlü partisinden istifa etti. CHP İstanbul Milletvekili Saliha Sera Kadıgil Sütlü, partisinden istifa ederek Türkiye İşçi Partisi'ne katıldığını açıkladı. Haberler ardından Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ ile ilgili araştırmalar başladı. Peki, Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ kimdir? Türkiye İşçi Partisi'ne katılan Saliha Sera KADIGİL SÜTLÜ’nün biyografisi

25.06.2021Gündem
Memleket Partisi ilk mitingi yaptı

Memleket Partisi ilk mitingi yaptı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yeni partideki ilk açıklamasını genel merkez binasının önünde miting havasında bir toplantıyla yaptı.

19.05.2021Gündem
Memleket Partisi üç vekille Meclis’te

Memleket Partisi üç vekille Meclis’te

CHP’den ayrılan Muharrem İnce, Memleket Hareketi adıyla hazırlığını yürüttüğü Memleket Partisi’ni dün kurdu. CHP Parti Meclisi üyeliğinden istifa eden Gaye Usluer yeni partinin sözcüsü olurken, daha önce CHP’den ayrılan üç milletvekilinin katılımıyla parti Meclis’te 3 sandalyelik temsile ulaştı.

18.05.2021Gündem
Tabelalar asıldı, üzerleri örtüldü Memleket Hareketi hakkında son detaylar

Tabelalar asıldı, üzerleri örtüldü! Memleket Hareketi hakkında son detaylar

Memleket Hareketi’ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce partisinin kuruluşunda son aşamaya geldi. Yarın kurucular son imzaları tamamlayacak. Partinin ne zaman kurulacağı ve yönetimine kimlerin katılacağı hakkında son bilgileri CNN TÜRK Muhabiri Mustafa Berber aktardı.

15.05.2021Gündem
CHP, 14 parti ile bayramlaştı

CHP, 14 parti ile bayramlaştı

CHP heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla aralarında AK Parti ve MHP'nin de bulunduğu 14 partinin temsilcileri ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

14.05.2021Gündem
Siyasi parti bayramlaşmalarının ana gündemi İsrailin Filistinlilere yönelik saldırıları

Siyasi parti bayramlaşmalarının ana gündemi İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları

ANKARA'da geleneksel olarak gerçekleştirilen siyasi partiler arası bayramlaşma programı, bu yıl da koronavirüs tedbirleri kapsamında video konferans ile yapıldı. Partiler arası bayramlaşmanın ana gündem maddesi İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları oldu.

14.05.2021Gündem
‘Devri sabık’ defterini kapatmalıyız

‘Devri sabık’ defterini kapatmalıyız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekili Aykut Erdoğdu’nun, “İktidarı TRT canlı yayınında yargılayacağız” sözlerini değerlendirirken, “Böyle, ‘devri sabık yaratacağız, çıkaracağız mahkemeye’, bunlar doğru değil. Bu anlayış, darbeler döneminde olan bir anlayıştır. Bu defteri tümüyle kapatmamız lazım, böyle bir şey olmaz” dedi. Kılıçdaroğlu, T24’teki röportajında özetle şu mesajları verdi:

10.05.2021Gündem
Gaye Usluer CHP’den istifa etti

Gaye Usluer CHP’den istifa etti

CHP Parti Meclisi (PM) üyesi ve 25-26. dönem eski Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, partisinden istifa etti.

6.05.2021Gündem
AK Partili Turandan, İmamoğluna ön soruşturma açıklaması

AK Partili Turan'dan, İmamoğlu'na ön soruşturma açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan ön soruşturmaya ilişkin, "Bir tek hizmeti olmayan kişilerin uyduruk konularla gündem olmasını ibretle izliyoruz. İmamoğlu’nun kimliğini kişiliğini herkes biliyor. Hizmet yapmaktan öte ileriki yıllar için psikolojik manevralar yaptığını görüyoruz. Bu tarz niyeti olan bir insana imkan verecek adımlar atılmaması lazım. Gereksiz bir konu diye düşünüyorum" dedi.

5.05.2021Gündem
Ekrem İmamoğlu’nun kayınvalidesi son yolculuğuna uğurlandı

Ekrem İmamoğlu’nun kayınvalidesi son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaşamını yitiren kayınvalidesi Havva Kaya (77), memleketi Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde toprağa verildi.

11.04.2021Gündem
İnce: Parti nisanda

İnce: Parti nisanda

Yeni parti çalışmalarını hızlandıran Muharrem İnce genel merkez inşaatında inceleme yaptı, nisan ayında İçişleri’ne başvuru yapıp partiyi tanıtacaklarını söyledi.

30.03.2021Gündem
Muharrem İnce: Nisanda başvurumuzu İçişleri Bakanlığına yapacağız

Muharrem İnce: Nisan'da başvurumuzu İçişleri Bakanlığı'na yapacağız

CHP'den istifa ederek parti kurma çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, Ankara'da tadilat çalışmaları süren parti genel merkezini inceledi. İnce, "Nisan ayı içerisinde başvurumuzu İçişleri Bakanlığı'na yapacağız. Yine nisan ayında partinin adını, logosunu, parti meclisi salonumuzda tanıtacağız" dedi.

29.03.2021Gündem
‘42 milyon kadının hakkı kararnameyle alınamaz’

‘42 milyon kadının hakkı kararnameyle alınamaz’

Cumhurbaşkanı kararnamesiyle Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesi ve Merkez Bankası Başkanı’nın değiştirilmesi üzerine CHP’de acil toplantılar yapıldı.

21.03.2021Gündem
Dava sonrası iki senaryo

Dava sonrası iki senaryo

Kapatma davasının ardından HDP’lilerin nasıl bir yol izleyeceklerine ilişkin senaryolar Ankara kulislerinde tartışılmaya başlandı. İlk senaryo milletvekillerinin istifa edip araseçimi zorlayacağı yönünde... İkincisi ise HDP kapatılırsa, siyasi faaliyetlerin Demokratik Bölgeler Partisi ya da başka bir parti ile sürdürülmesi.

19.03.2021Gündem
Bankadaki romantizm

Bankadaki romantizm

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ve eşi Mehmet Karaca. Biri çiçeği burnunda avukat diğeri bankacıyken yolları aynı binada çalışırken kesişmiş. Bankadaki çay ikramlarının yerini zamanla üst kata yollanan çiçekler almış.

15.03.2021Gündem
Eğitim patinaj yapıyor

Eğitim patinaj yapıyor

CHP dün Merkez Yönetim Kurulu’nu topladı. Toplantı sürerken basın açıklaması yapan sözcü Öztrak, “Daha bir hafta önce Milli Eğitim Bakanı yüz yüze eğitimin 1 Mart’ta başlayacağını söylemişti. Fakat dün o da Sağlık Bakanı gibi özür diledi. Ülkemiz eğitimde patinaj yapıyor. Bir nesli yitiriyoruz” dedi.

2.03.2021Gündem
Kılıçdaroğlu soruyu tekrarladı: ‘1 milyon doz aşı fatura edildi mi’

Kılıçdaroğlu soruyu tekrarladı: ‘1 milyon doz aşı fatura edildi mi?’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çin’den ücretsiz olarak gelen 1 milyon doz aşının her bir dozunun 12 dolardan fatura edilmesiyle ilgili olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Hiçbir şekilde aracı firmaya zerre kadar bir kuruş ilave verilmemiştir” açıklamasına yanıt verdi.

28.02.2021Gündem
CHPnin Parti Meclisi toplantısı sona erdi

CHP'nin Parti Meclisi toplantısı sona erdi

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda, "güncel siyasi gelişmelerin yanı sıra Parti Meclisi üyelerinin halkın gündemine dair değerlendirmeleri ve parti örgütündeki son durum" ele alındı.

27.02.2021Gündem
Silahlı rehin ihbarına giden polis, mühürlü kafede 20 kişiyi parti yaparken yakaladı

Silahlı rehin ihbarına giden polis, mühürlü kafede 20 kişiyi parti yaparken yakaladı

Malatya'da, önceden mühürlenen kafede 'silahla 20 kişi rehin alındı' ihbarı üzerine polisin düzenlediği operasyonda, 7'si kadın, 13'ü erkek toplam 20 kişi parti yaparken yakalandı. Ekipler, 20 kişiye 'sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak' ve 'sosyal mesafeyi ihlalinden' para cezası kesti.

23.02.2021 Gündem
Ömer Çelik’ten MYK sonrası önemli açıklamalar

Ömer Çelik’ten MYK sonrası önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sürerken açıklamalarda bulundu. Boğaziçi Üniversitesi protestoları ile ilgili konuşan Çelik "Atanmış bir yöneticiyi biz yönetici olarak kabul etmiyoruz ifadesinin ötesinde, fiziki engelleme, üniversite yönetimini çalıştırmama gibi bir duruma gelince güvenlik güçlerinin müdahalesi söz konusu olacaktır. Demokratik protesto hakkı aşıldı" ifadelerini kullandı. Miçotakis'in tartışmalı sözlerini de değerlendiren Çelik, "Türk askeri oradan çekilmeyecek. Türk silahlı kuvvetlerimiz orada kalıcıdır" dedi. MYK toplantısı 3 saatin ardından sona erdi.

9.02.2021Gündem
İnce, CHPden ayrıldı

İnce, CHP'den ayrıldı

Muharrem İnce CHP’den istifasını açıklarken “Atatürk’ün emanetini işgalden kurtarmak için terk ediyorum. E-Devlet’ten istifa edeceğim. Ama 42 yıllık emek sonucunda iki tuşa basarak olmaz. Gerekçesini de yazılı olarak hafta içi göndereceğim” dedi. İnce daha önce CHP’den istifa eden üç milletvekiliyle birlikte partisinin kuruluşunu yakında açıklayacağını duyurdu.

9.02.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Tarafsızlık siyasi değil hukuki işlem anlamındadır

TBMM Başkanı Şentop: Tarafsızlık siyasi değil hukuki işlem anlamındadır

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde tarafsız cumhurbaşkanı olmadığını ifade ederek, "Cumhurbaşkanı taraflıdır, siyasi parti üyesidir. Siyasi parti genel başkanı olabilir, olmayabilir, bir mecburiyet yok ama bir siyasi parti üyesiyse, bir siyasi partinin genel başkanıysa, yetkilisiyse şüphesiz taraflı birisidir. Anayasa buna engel değil. Oradaki tarafsızlıkla ilgili yemin, hukuki işlem anlamında bir tarafsızlıktır. Anayasa'nın birçok hükmünü dikkate aldığımız taktirde, siyasi anlamda bir tarafsızlık olarak yorumlanamaz. Anayasa'nın diğer hükümleri, böyle bir yorumu yapmayı imkansız hale getiriyor" dedi.

17.01.2021Gündem
CHP PM üyesinin iddialarına AK Parti’den yanıt geldi

CHP PM üyesinin iddialarına AK Parti’den yanıt geldi

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve bazı il yöneticilerinin Tepecik Hastanesinde aşı olduğunu ileri süren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) parti meclisi üyesi Devrim Barış Çelik’in iddialarıyla ilgili, AK Parti İzmir İl Teşkilatının sosyal medya hesabından, "İl Başkanımız yeri ve zamanı geldiğinde İzmirlilere örnek olacak bu adımı, il başkanları ile birlikte atmak arzusundadır" açıklaması yapıldı.

16.01.2021Gündem
Saygı karşılıklı olmalı

'Saygı karşılıklı olmalı'

‘Sözde Cumhurbaşkanı’ sözünü savunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanı olabilmeniz için TBMM’de yemini okumanız lazım. O yemine sadık kaldığın sürece 83 milyonun Cumhurbaşkanısın. Bu yemine sadık kaldı mı?” dedi.

13.01.2021Gündem
Mustafa Sarıgülün A takımı belli oldu İşte Türkiye Değişim Partisindeki görev dağılımı

Mustafa Sarıgül'ün A takımı belli oldu! İşte Türkiye Değişim Partisi'ndeki görev dağılımı

Türkiye Değişim Partisi'nde, parti meclisi, disiplin kurulu, kadın ve gençlik kolları ile MYK seçimi yapıldı.

29.12.2020Gündem
CHP’li Karabat Hürriyet’e konuştu: Ofisimden 1.5 km uzağa görüntü aktaran sistem çıktı

CHP’li Karabat Hürriyet’e konuştu: Ofisimden 1.5 km uzağa görüntü aktaran sistem çıktı

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, maruz kaldığı şantajla ilgili, “Mağdur olduğum bir olay. Parti Meclisi üyesi seçilmemin ardından başladı. İlk olarak eşime ve partime haber verdim. Çalışma ofisimden 1.5 kilometre uzağa yayın yapan sistem çıktı. Kendi açımdan müsterihim” dedi.

26.12.2020Gündem
Merkel’i kızdırdılar

Merkel’i kızdırdılar

Almanya’da hükümetin insanlara Noel Bayramı tatilinde seyahat etmeyin çağrısına rağmen birçok eyaletin aile ziyaretleri için otel ve pansiyonları açmak istemesi, Başbakan Angela Merkel’i kızdırdı.

30.11.2020Avrupa
Başarısız olan örgütleri değiştireceğiz

Başarısız olan örgütleri değiştireceğiz

CHP Parti Meclisi (PM) dün, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.

27.11.2020Gündem
‘Kobani’de kurye dalgası

‘Kobani’de kurye dalgası

Kobani olaylarına ilişkin sürdürülen soruşturma kapsamında, ‘Kandil-Türkiye arasında kuryelik yaptığı’ iddia edilen 27 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Soruşturma kapsamında eski BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici’nin de aralarında bulunduğu 3 şüpheli gözaltına alındı.

28.10.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: OSBlerde teknoloji liseleri kurmak istiyoruz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: OSB'lerde teknoloji liseleri kurmak istiyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eğitimde sorunlar olduğunu savunarak, ''Bizim projelerimizden birisi teknoloji liseleridir. Bütün organize sanayi bölgelerinde (OSB) teknoloji liseleri kurmak istiyoruz. Teknoloji liseleri kurduğumuz zaman sanayinin ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacı süratle karşılanabilir'' dedi.

22.10.2020Gündem
CHP, ‘Swot analizi’ yaptı

CHP, ‘Swot analizi’ yaptı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, MYK üyeleriyle Mogan Gölü’ndeki tesiste sürpriz bir toplantıda bir araya geldi. Toplatıda partinin güçlü, zayıf yönlerinin ve önündeki fırsatların değerlendirildiği ‘SWOT Analizi’ yapıldı.

19.10.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Utanmaza bak!!!

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, önceki gün yayınlanan “Al sana KHK’lı mağdur, “FETÖ mahrem imamı gariban öğretmen” yazım üzerine öyle bir tweet attı ki, cevap hakkı doğdu ama ona “hakkını” vermezsem olmaz.

17.09.2021

Millet İttifakı’nda kriz mi var?

24 Haziran 2018 seçimleri öncesindeydi. CHP ile İYİ Parti arasındaki ittifak görüşmelerinde ipler kopma aşamasına gelmişti.

9.09.2021

Kılıçdaroğlu, Akşener ve İmamoğlu’ndan karşılıklı hamleler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Millet İttifakı birden çok aday çıkarabilir” sözleri muhalefet cephesini karıştırdı.

3.09.2021

İmamoğlu, rotayı CHP Genel Başkanlığı’na mı çevirdi

2023 seçimlerinde cumhurbaşkanı adaylığı konusunun muhalefet açısından yakıcı bir soruna dönüşeceği görülüyor.

26.08.2021

Kılıçdaroğlu hapse girecek mi?

Allah korusun. Durup dururken neden hapse girsin?

7.07.2021

Erdoğan’ın suç duyurusu

PKK’nın Hendek operasyonlarındaki hedefi Türkiye’yi Suriye’ye çevirmekti.

31.05.2021

Kemal Bey, CHP’yi toparlayın yoksa dağıtıyorlar

Kılıçdaroğlu’nun son dönemlerde çektiği videoları izliyor musunuz?

23.04.2021

İBB ve TBB’de komşuluk

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. TBB Başkanı Kadir Albayrak, İmamoğlu’nun ziyaretinin kendilerine güç verdiğini belirterek Tekirdağ ile İstanbul’un birlikte neler yapabileceklerini görüştüklerini söyledi.

5.03.2021

CHP için tarım her zaman çok önemli

GEÇENLERDE konu edinmiştim: İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ‘İzmir Tarımı’ modelini açıkladı. CHP Milletvekili Atila Sertel de bu modeli AK Partili belediyelerin de uygulaması gerektiğini savundu. Benim de kafama bazı sorular takıldı: ‘CHP Genel Merkezi, İzmir Tarımı’nı benimsedi mi? Bu model bir parti politikası haline gelir mi? Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, herhangi bir yorumda bulundu mu?’

6.02.2021

Vitrin mankeni, başörtüsü, CHP ve Sevgi Kılıç

CHP’de başörtülü bir Parti Meclisi üyesi var.

2.01.2021