EKSTRA
MENÜ

Pars Tan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 196 haberi bulunmuştur.

Pars Tan Haberleri

1932’de Türkiye’nin ilk CEO’su oldu, İlancılık Reklam’ı 100 yaşına taşıdı

1932’de Türkiye’nin ilk CEO’su oldu, İlancılık Reklam’ı 100 yaşına taşıdı

100’üncü yılını kutlayan İlancılık Reklam, Barouh Ailesi ile yoluna devam ediyor. Müşteri temsilciliğinden patronluğa yükselen İzidor Barouh, oğlu Yakup Barouh’tan sonra, ajansın geleceği için torunu İlker Barouh’u hazırlıyor. Yakup Barouh, “Reklamcılığın ‘kitabını’ yazan 94 yaşındaki İzidor Barouh Türkiye’nin ilk CEO’su” diyor.

30.08.2009Ekonomi
İstanbulda 112 okul depreme karşı güçlendirilecek

İstanbul'da 112 okul depreme karşı güçlendirilecek

İSTANBUL'un muhtemel bir depreme karşı hazırlanması amacıyla oluşturulan “İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında, İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından ihaleye çıkılan 138 okul binasında daha güçlendirme ve yeniden yapım çalışmaları başlıyor.

14.05.2010Gündem
İran ve Türkiye arasında petrokimya işbirliği

İran ve Türkiye arasında petrokimya işbirliği

İran Petrol Bakanı Yardımcısı Türkiye’nin, İran’ın güney ve batısında inşa edilecek iki petrokimya tesisi için Tahran’la işbirliğine gideceğini söyledi.

24.08.2010Gündem
Press TV: İran ve Türkiye arasında petrokimya işbirliği

Press TV: İran ve Türkiye arasında petrokimya işbirliği

İran Petrol Bakanı Yardımcısı Türkiye’nin, İran’ın güney ve batısında inşa edilecek iki petrokimya tesisi için Tahran’la işbirliğine gideceğini söyledi.

24.08.2010Gündem
Emrah söylendiği  gibi cimri değil

Emrah söylendiği gibi cimri değil

“Pars: Kiraz Operasyonu” filmiyle yıldızı parlayan Duygu şen, son dönemlerde oyunculuğundan çok Emrah’la yaşadığı ilişkiyle gündemdeydi. Derken magazin kulislerinde bir ayrılık dedikodusu dolaşmaya başladı. Ben de ilişki devam ediyor mu, yoksa gerçekten bitti mi öğrenmek istedim, aradım. Ve bu görüşmede öğrendim ki şen, yedi-sekiz yıldan bu yana ilk kez aşık, ama Emrah’a değil!

19.10.2010Kelebek
Ebruya eşinden Pars operasyonu

Ebru'ya eşinden Pars operasyonu

Ebru Şallı Tan; 'Berk' olarak ilan ettiği ikinci bebeklerinin ismini eşi Harun Tan'ın isteğiyle 'Pars' diye değiştirdiklerini açıkladı.

16.11.2010Gündem
Bebeğimi aldırmaya kıyamadım

Bebeğimi aldırmaya kıyamadım

Ebru Şallı’nın eşi Harun Tan’la büyük tartışmalar yaşadığı, ikinci bebeği Pars’ı da sırf evliliğini kurtarmak için dünyaya getirdiği iddia ediliyordu. “Evliliğimde hiçbir sorun yok” diyen Şallı, plansız gelen bebeği aldırmaya kıyamadığını söyledi.

1.12.2010Kelebek
TÜBİTAK, başarı öykülerini paylaştı

TÜBİTAK, başarı öykülerini paylaştı

TÜBİTAK’ın destek verdiği projeler, 20 ve 22 Nisan tarihlerinde sırasıyla Ankara ve İstanbul’da düzenlenen iki ayrı toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

22.04.2011Teknoloji
Almanyaya göçeli yarım asır oldu

Almanya'ya göçeli yarım asır oldu

“Türkler göçebe millettir” denir ya, Cumhuriyet döneminin en büyük göçünü gerçekleştirmeye başladığımız tarihin üzerinden tam 50 yıl geçti. 1961’deki ilk ‘konuk Türk işçisi’nin ardından milyonlarca erkek ve kadın ‘acı vatan’a gitti. Başta hepsi 1-2 yıllığına diye niyetlendi ama çoğu geri dönmedi. Orada evlendiler, çocuk sahibi oldular, iş kurdular, yaşlandılar ve öldüler. En büyük zorluğu ‘Alamancı’ olarak anılan ilk nesil çekti. Ne Almanya’da Alman ne de Türkiye’de Türk olabildiler. Hep yabancı gibi yaşadılar. Ama onların çocukları ve torunları, bugün Alman toplumunda her alanda söz sahibi. Üçüncü nesil, kendini iki ülkenin ve kültürün karışımı olarak tanımlıyor. Aralarından dünyaca ünlü yönetmenler, yazarlar, oyuncular, sporcular, bilim insanları ve siyasetçiler çıkıyor

30.07.2011Gündem
İffet, tahrik edici bir rol

İffet, tahrik edici bir rol

İffet, “80’ler” denince ilk akla gelen filmlerden biri. Kimi için intikam hikayesi, kimi için tutkulu aşkın karanlık bir resmi, kimi için her gün yüzüne baktığımız insanların aynadaki aksi... Ne acı ki; bir tane “malum” sahnedir aslında meşhur ettiği; oysa film -aynen bugünkü gibi- namusu, iffeti kadına, kadın bedenine, kadının cinselliğine bağlayan bir anlayışın ifadesi...

4.09.2011Kelebek
Doğuştan ünlü isimler

Doğuştan ünlü isimler!

Şöhretleri daha doğmadan onlarla beraber gelen minik ünlüler ve isimleri...

31.12.2011Yenidoğan
Dink cinayeti ve Hürriyet

Dink cinayeti ve Hürriyet

GAZETECİ Hrant Dink’in katledilmesinin üzerinden beş koca yıl geçti. Fakat henüz ne cinayetin ardındaki karanlık ilişkiler aydınlatılabildi ne de Dink’in vurulduğu güne kadar aleyhinde estirilen kampanyada medyanın oynadığı rol ile ilgili tartışmalar dindi. Hatta cinayetin yıldönümü vesilesiyle yeniden gündeme geldi bu konu.

30.01.2012OkurTemsilcisi
Mutlu aile

Mutlu aile

Ebru Şallı-Harun Tan çifti, önceki gün oğulları Beren ve Pars ile İstinye Park’taydı.

12.04.2012Kelebek
Harun ile tam pilatese başlıyoruz...

Harun ile tam pilatese başlıyoruz...

Mankenlik ve sunuculuğun yanısıra pilates eğitmenliği de yapan Ebru Şallı Tan, 2. Sayfa'da 13 yıllık eşi Harun Tan ile ilginç bir itirafta bulundu.

19.04.2012Gündem
Sean Marshall Erdemirde

Sean Marshall Erdemir'de

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Erdemir, geçen sezon Pınar Karşıyaka forması giyen ABD’li forvet ile 1 yıllık anlaşmaya vardı.

14.07.2012Basketbol
Çocuk peşinde koşmaktan yoruldu

Çocuk peşinde koşmaktan yoruldu

Bir haftadır Gündoğan’daki evinde tatil yapan Ebru Şallı, önceki gün oğullarıyla halk plajında denize girerken görüntülendi.

3.08.2012Kelebek
Doğımdan 45 dakika sonra ayaktaydım

Doğımdan 45 dakika sonra ayaktaydım

Hamileyken yaptığı açıklamalar, o dönemde çok az kilo alması, pilates DVD’si çıkarması... Neredeyse attığı her adım konuşuldu, tartışıldı, kimi zaman ağır dille eleştirildi. Ama o bildiği yoldan şaşmadı, yüzündeki gülümseme silinmedi. İki oğluyla birlikte Parents dergisi için objektif karşısına geçen Ebru Şallı, “Ben erkek ağırlıklı bir ailede ana kraliçeyim” diyor.

1.10.2012Kelebek
Diyarbakıra 25 savaş uçağı takviyesi

Diyarbakır'a 25 savaş uçağı takviyesi

DİYARBAKIR’da bulunan 2’inci Hava Kuvvet Komutanlığı’na, takviye amaçlı 25 savaş uçağı getirildi. Askeri yetkililer Suriye’deki gelişmeler ve sınır ötesine düzenleneceği muhtemel terör operasyonları için takviye güç gönderildiğini belirtti.

8.10.2012Gündem
Kabul edelim çocuklar romantizmi yok ediyor

Kabul edelim çocuklar romantizmi yok ediyor

Eski Türkiye güzeli, şimdilerin formda annesi ve pilates hocası Şallı, Hello! dergisinin sorularını yanıtladı, sadece evlilik, çocuklar ve pilatesten değil tutkular ve aşktan da söz etti.

30.10.2012Kelebek
İrandan Basra Körfezinde tatbikat

İran'dan Basra Körfezi'nde tatbikat

İran Devrim Muhafızları'nın, Basra Körfezi'nde deniz tatbikatı başlattığı bildirildi.

25.12.2012Gündem
Ünlü anne-babanın çocuğu olmak…

Ünlü anne-babanın çocuğu olmak…

Tom Cruise’un kızı Suri dublör kullanıyor!

Örnek çift boşandı

Örnek çift boşandı

Mutlu bir evlilik daha tarihe karıştı... Ebru Şallı ile 11 yıllık eşi işadamı Harun Tan gizlice boşandı.

13.07.2013Gündem
Düzgün ayrılık olamaz mı

Düzgün ayrılık olamaz mı

Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini tek celsede noktalayan Ebru Şallı, kendilerini yaşadıkları fikir ayrılıklarının bu noktaya taşıdığını söyledi ve ekledi: “Aramızda kavga yok.”

15.07.2013Kelebek
Duygusal konulara girmeyelim lütfen

Duygusal konulara girmeyelim lütfen

Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini noktalayan Ebru Şallı, boşanmasıyla ilgili iddialara yanıt verdi.

19.07.2013Gündem
Ne oluyor bilmiyoruz

Ne oluyor bilmiyoruz

EBRU Şallı ile Harun Tan’ın 11 yıllık evliliklerini ani bir kararla bitirmelerinin ardından sessizliğe bürünen Tan ailesinden Oral Tan, sürpriz boşanmayla ilgili ilk kez konuştu.

16.08.2013Kelebek
Üniversite öğrencileri tarım robotu yaptı

Üniversite öğrencileri tarım robotu yaptı!

TOKAT’ta Gaziosmanpaşa Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü ve Mekatronik Mühendisliği öğrencilerinin hazırladığı ’Pars’ isimli robot, tarlada bitkilere zarar vermeden kendi kendine hareket ediyor. Robotun üzerine yapılacak ilave mekanizmalar ile ekim, ilaçlama, sulama, hastalık, yabancı ot tespiti ve hasat gibi tarımsal işlemlerde kullanılması planlanıyor.

7.07.2014Teknoloji
Ebru sakalı yasakladı

Ebru sakalı yasakladı

“Star Işığı X Factor” yarışması, Sinan Akçıl’ın inadını kırdı. Ünlü şarkıcı, ilk kez bir TV yarışmasında jüri koltuğuna oturuyor. “Genç Kızlar” takımının koçluğunu da yapacak olan Akçıl’la buluştuk, yarışmadan Ebru Şallı’ya, Magnum Altın Kelebek Ödülleri törenindeki öpücük sürprizinden babalık hayallerine her şeyi konuştuk.

8.07.2014Magazin
Sevgi nedir siz pek anlamazsınız

'Sevgi nedir siz pek anlamazsınız '

Sinan Akçıl’ın Göcek’te sevgilisi Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ı şakalaşırken ağlatmasının ardından, Şallı’nın eski eşi Harun Tan’ın ne diyeceği merak konusu oldu.

15.07.2014Magazin
Astara’da çöle çıkmak

Astara’da çöle çıkmak

İran’a gitmek isterseniz, ülkenin tatil günü olan cuma uygun değil. Hele bir de Azerbaycan üzerinden giriyorsanız saat farklarını iyi gözetin. Akşam 18.00’den sonraysa zaten geçemezsiniz, gümrük ertesi sabah 09.00’a kadar tatildir. Dert etmeyin, ‘çöle’ çıkın, yani şehri gezin. Kapalı kutu İran’ı çözmek için müthiş bir fırsat yakaladığınızı bilin.

24.10.2014Seyahat
Sezon açıldı

Sezon açıldı

Tam donanımlı kış sporları üssü Snowplus Kış Sporları Merkezi, Palandöken’de açıldı.

28.12.2014Magazin
Harun Tanın yeni aşkı

Harun Tan'ın yeni aşkı

İşadamı Harun Tan, eşi Ebru Şallı’dan boşandıktan 18 ay sonra Ecem Asır adlı güzelle yeni bir ilişkiye başladı. Asır’ın Şallı’ya aşırı benzerliği dikkat çekti

29.12.2014Magazin
2. dalga Kuzey Irakta PKKya

2. dalga Kuzey Irak'ta PKK'ya

Türkiye, Suriye’de açılan ateşle Astsubay Yalçın Nane’nin şehit olması üzerine ilk kez doğrudan IŞİD’i hedef alarak önceki gece hava operasyonudüzenledi, Suriye’deki üç IŞİD noktası vuruldu, 35 IŞİD’linin öldüğü iddiası var. Operasyonun yankıları sürerken dün gece ikinci harekât düzenlendi. Yine Diyarbakır’daki Pars Filosu’nun görev aldığı operasyonda bu kez Kuzey Irak’taki PKK noktaları hedef alındı. Kuzey Irak’taki Kandil, Zap, Metina, Basyan ve Avaşin kampları jetlerle vuruldu. İncirlik’ten kalkan uçakların da Suriye’de IŞİD’i bir kez daha vurduğu iddia edildi ancak Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre; Suriye’de belirlenen 3 DAEŞ hedefi topçu atışıyla vuruldu.Akşam saatlerinde yapılan harekatı, TSK'nın milli imkan ve kabiliyetleriyle gerçekleştirdiği öğrenildi.

24.07.2015Gündem
IŞİD hedefleri işte böyle vuruldu

IŞİD hedefleri işte böyle vuruldu

Terör örgütü IŞİD'e yönelik hedefler "Pars" çağrı kodunu taşıyan 181. Filo Komutanlığına bağlı uçaklar tarafından yüzde 100 başarıyla yok edildi. İşte o anlar.

24.07.2015Gündem
Harun Tan ve Ebru Şallının spor aşkı

Harun Tan ve Ebru Şallı'nın spor aşkı

Ebru Şallı'dan ayrıldıktan sonra kendini spora veren Harun Tan yogada zor hareketler denemeye devam ediyor.

1.09.2015Magazin
Sinan Akçıl ve Ebru Şallı kimdir

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı kimdir?

Son zamanlarda manken Ebru Şallı ile yaşadığı ilişkiyle gündemde olan Sinan Akçıl kimdir?

7.10.2015Gündem
Ebru Şallı’ya Sinan Akçıl’dan Büyük Sürpriz

Ebru Şallı’ya Sinan Akçıl’dan Büyük Sürpriz

Televizyon ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Ebruli Plates programı ile tekrar televizyon ekranlarına dönen Ebru Şallı, daha ilk canlı yayınında büyük bir sürprizle karşılaştı. Peki; Ebru Şallı'ya yapılan sürpriz ne? Sinan Akçıl, Ebru Şallı'ya ne gönderdi? İşte detaylar…

4.01.2016Kelebek
Ebru Şallı Goji Berry Sahtekarlarına Dava Açtı

Ebru Şallı Goji Berry Sahtekarlarına Dava Açtı

Son dönemde özellikle kilo vermek isteyen bayanlar tarafından tercih edilen “Goji Berry” isimli meyve, internet ortamında sahtekarları da harekete geçirdi. Sahtekarlar, Ebru Şallı’nın da bulunduğu birçok ünlünün resimlerini web sitelerinde izinsiz olarak kullanmaya başladılar. İşte detaylar…

8.01.2016Kelebek
Sinan Akçıl Ebru Şallıya Olan Aşkını İtiraf Etti

Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya Olan Aşkını İtiraf Etti

Son zamanlarda yaşadığı aşkları ile sık sık gündeme gelen Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çiftinin aşkları nihayet netleşti. Gerek aşk hayatı gerek özel yaşamı ile ilgili tüm sorulara dürüst bir şekilde yanıt veren ünlü sanatçı Sinan Akçıl, güzel manken Ebru Şallı’ya duyduğu aşkı itiraf etti!

8.01.2016Magazin
Hatice (Hatice Çarpar) kimdir

Hatice (Hatice Çarpar) kimdir?

İşte Benim Stilim 2016’nın iddialı yarışmacılarından Hatice’nin (Hatice Çarpar) merak edilen iş ve özel hayatını ele alacağız. Peki Hatice Kimdir?, Hatice kaç yaşındadır?, Hatice nerelidir? İşte; mesleği ve özel hayatı ile ilgili merak edilenler...

15.01.2016Kelebek
Survivor 2016 Ünlüler Yılmaz Morgül kimdir Biyografi

Survivor 2016 Ünlüler Yılmaz Morgül kimdir? Biyografi!

Survivor 2016 Ünlüler kadrosunda, ünlü şarkısı Yılmaz Morgül de yarışıyor. Bir dönem eşsiz sesiyle müzik dünyasının çok konuşulan isimlerinden olan Yılmaz Morgül kimdir?, Yılmaz Morgül kaç yaşındadır?, Yılmaz Morgül nerelidir?, Yılmaz Morgül şarkıları nelerdir? gibi soruların yanıtları haberimizde.

20.01.2016Kelebek
Bülent Ersoy hamile olduğunu açıkladı

Bülent Ersoy hamile olduğunu açıkladı!

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, sevgilisi Berk Yılmaz ile evleneceği iddialarına açıklık getirdi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü diva Bülent Ersoy evlilik iddialarına ne yanıt verdi?, Bülent Ersoy hamile mi? İşte şoke eden o açıklama...

15.02.2016Kelebek
Ebru Şallı’dan ceviz önerisi

Ebru Şallı’dan ceviz önerisi!

Pilates, sağlıklı beslenme, cilt güzelliği konusundaki bilgi ve birikimlerini yıllardır hanımlarla paylaşan manken Ebru Şallı’dan yine çok konuşulacak bir haber geldi. Fit vücudu ve sağlıklı yaşam tarzıyla kadınların hayran olduğu Şallı’dan bol bol ceviz yiyin önerisi geldi. Detaylar haberimizde…

22.03.2016Sağlık
Ebru Şallı kimdir Biyografi

Ebru Şallı kimdir? Biyografi

Hayatını sağlıklı yaşama ve spora adayan, pilates eğitmenliği kimliği ile adından sıkça söz ettiren Ebru Şallı hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. Ebru Şallı kimdir? Ebru Şallı kaç yaşındadır? Ebru Şallı nerelidir? gibi soruların cevapları haberimizde.

23.03.2016Hayat

Yazar Sonuçları

Didim’de D-Marin açıldı

Doğuş Holding, Bodrum Turgutreis’ten sonra Türkiye’deki ikinci D-Marin’i Didim’de hizmete açtı.

20.08.2009

IKSV’deki X’in mutfağına girdim

Şakir Eczacıbaşı’nın başkanlığındaki ıstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (ıKSV), cumartesi gününden itibaren yeni binasında hizmet verecek.

12.01.2010

O buluşmayı yazdı

Nurettin Hasman ve Eda Taşpınar, yedi yıllık ilişkilerini olaylı bir şekilde noktaladıktan sonra aynı mekanlarda bir araya gelmemeye özen gösteriyordu.

22.11.2010

Rus gazına rekabet getirdik

ENERJİ BAKANI Taner Yıldız’ın dün gazetelerde çıkan “edeceğiz teröre inat petrol aramaya devam” sözlerinden belli ki Türkiye enerjide arayışlar içersinde.Nasıl olmasın? Doğalgaz ve petrole yılda 54 milyar dolar ödüyoruz.

27.08.2012

Başşar ile Sisi ve

Suriye’de, ‘barış’ da Başşar’ın düşmesi de yakın gelecekte görünmüyor. Mısır’a da benzeri ölçülerle bakıldığında Sisi’nin kitlesel tabanı pek yabana atılır değil.

5.06.2014

Sinan’ın en güzel 11 aşk şarkısı...

Zorlu Center’daki Raffles Otel’e de, içindeki İspanyol restoranı Arola’ya da gitmemiştim.

13.02.2015