EKSTRA
MENÜ

Parfüm

Parfüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Parfüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.492 Parfüm haberi bulunmuştur.

Parfüm Haberleri

Çoğu kişinin ortak sorunu Üstelik günlük hayatı da etkileyebiliyor

Çoğu kişinin ortak sorunu! Üstelik günlük hayatı da etkileyebiliyor

Günümüzde sık karşılaşılan alerji hastalığı ve teşhisinde uygulanan testler hakkında bilgilendirmede bulunan Dermatoloji Uzmanı Dr. Enkhjargal (Egi) Losol, “Genetik yatkınlığı olan kişilerde sık tekrarlanan alerji ataklarının günlük hayatı etkileyecek kadar şiddetli olabilir” dedi.

7.08.2020Sağlık
Mersinde lavanta bahçeleri yoğun ilgi görüyor

Mersin'de lavanta bahçeleri yoğun ilgi görüyor

Mersin'de 'Lavanta Fidesi Dağıtım Projesi' kapsamında ekimi yapılan lavanta fideleri, boş arazileri mor renklerle süsledi. Silifke ilçesine bağlı Çaltıbozkır Mahallesi'nde 2 yıl önce dikilen lavantalar büyürken, başka yerlerden birçok vatandaş bölgeye gelerek fotoğraf çekiliyor.

6.08.2020Seyahat
Güneş Işınları Deri Kanserine Neden Olabilir

Güneş Işınları Deri Kanserine Neden Olabilir!

Uzmanlar, güneş ışınlarına aşırı maruz kalmanın zararlarını sıklıkla dile getiriyor. Bu zararlardan biri de deri kanseri! Dermatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Pertevniyal Bodamyalızade, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

6.08.2020İyi Yaşam
‘Parfümün Serüveni’ Los Angeles’tan ödülle döndü

‘Parfümün Serüveni’ Los Angeles’tan ödülle döndü

Eski Mısır’dan İslam dünyasına, parfümün tarihini ve günümüze gelişini anlatan Parfümün Serüveni (Adventures of Fragrance) belgesel filmi, Los Angeles Film Adwards’da (LAFA) En İyi Belgesel Dizisi Ödülü’nü kazandı.

28.07.2020Keyif
Yazın cilt bakımı nasıl olmalı

Yazın cilt bakımı nasıl olmalı?

Her mevsim cildin ihtiyacı değişir. Yaz aylarında nem ve sıcaklığın artmasıyla derimiz hava alamaz hale gelir. Tıkanıklıklar, siyah noktalar, cilt gözeneklerinde açılma, isilik gibi sorunlar artar. Hatta uygun bakılmayan ve korunmayan ciltlerde mantar oluşumu da gözlenir. Cildiniz için yazın yapılacak doğru cilt bakım önerilerini sizin için derledim. Dermatolog Dr. Neslihan Dolar yazdı

24.07.2020Sağlık
4. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Bedenimi Ve Elbiselerimi Temiz Tutarım konu anlatımı

4. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Bedenimi Ve Elbiselerimi Temiz Tutarım konu anlatımı

Bedenimizi ve elbiselerimizi temiz tutmak dinimizin gerekliliklerinden biridir. ''Temizlik, imanın yarısıdır'' hadisi temizliğe ne kadar önem verildiğini gösterir. Bu nedenle her Müslüman hem bedenini hem de elbiselerini her zaman temiz tutmalıdır. 4. sınıflar için bedenimi ve elbiselerimi temiz tutarım konusunu örnekleriyle anlattık.

20.07.20204. SINIF
Sahte ürün vurgunu

Sahte ürün vurgunu

İstanbul genelinde ele geçirilen, ünlü markalara ait binlerce taklit ürünün konuldukları yediemin deposunda yok olduğu ortaya çıktı. Aralarında İl Milli Emlak Müdürlüğü görevlilerinin de olduğu 13 kişiye yönelik operasyonda iki kişi tutuklandı. Malların teslim edildiği deponun izini süren polis, paralel bir deponun daha bulunduğunu tespit etti. Bu depoda ünlü markaların taklidi 10 bini aşkın parfüm ele geçirildi.

18.07.2020Ekonomi
Sancaktepede sahte parfüm operasyonu

Sancaktepe'de sahte parfüm operasyonu

SANCAKTEPE’de sahte parfüm satışı yapıldığı belirlenen bir işyerine düzenlenen operasyonda bine yakın şişe parfüm ve parfüm yapımında kullanılan ürünler ele geçirildi.

11.07.2020Gündem
Gözleriniz kaşınıyor ve kızarıyorsa göz alerjiniz olabilir

Gözleriniz kaşınıyor ve kızarıyorsa göz alerjiniz olabilir

Bahar ve yaz aylarında göz alerjileri artıyor. Gözlerde kaşıntı ve kızarıkla kendini belli eden göz alerjilerinin nedenleri ve tedavisini Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Banu Coşar anlattı.

10.07.2020Sağlık
Nefes Darlığı Neden Olur Sebebi Astım mı, Psikolojik mi

Nefes Darlığı Neden Olur? Sebebi Astım mı, Psikolojik mi?

Nefes darlığı şikayetiyle hastaneye başvuruların arttığını belirten Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Muhammed Emin Akkoyunlu, astım belirtileri hakkında bilgi verdi.

9.07.2020İyi Yaşam
2. Sınıf Hayat Bilgisi Hayvanları Sevelim, Bitki Yetiştirelim konu anlatımı

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hayvanları Sevelim, Bitki Yetiştirelim konu anlatımı

Canlılar üçe ayrılır: İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler. Çevremizde kedi, köpek, kuş gibi birçok farklı hayvan bulunur. Bu hayvanların her birinin farklı özellikleri vardır. Ağaç ve çiçekler ise çevremizdeki bitkilere örneklerdir. 2. sınıflar için hayvan ve bitkilerin isimlerini özellikleriyle birlikte anlattık.

7.07.20202. SINIF
2. Sınıf Hayat Bilgisi Geri Dönüşüm konu anlatımı

2. Sınıf Hayat Bilgisi Geri Dönüşüm konu anlatımı

İkinci sınıf konuları öğrencilerin hayata hazırlanmasını sağlayan dersler ve bu derslerin içerikleri ile doludur. Özellikle hayat bilgisi dersleri öğrencilerin yakın çevresinden başlayarak dünyayı anlamasına yardımcı olur. Öğrencileri bilinçlendirerek dünyada daha faydalı nasıl olabilir? Sorusuna cevap olarak birçok etkinlik 2. Sınıf dersleri ve konuları içinde yer almaktadır. Özellikle 2. Sınıf hayat bilgisi konuları içerisinde geri dönüşüm ünitesi öğrencilerin daha duyarlı olmalarını sağlamaktadır. Geri dönüşüm ile ilgili ilgili ayrıntılara yer verdik.

7.07.20202. SINIF
Erken Yaşlanmaya Neden Olan Teknolojik Cihazlar

Erken Yaşlanmaya Neden Olan Teknolojik Cihazlar

Pandemi sürecinde vatandaşların maske ve siperlik kullansa bile güneşten korunmayı ihmal etmemesi gerektiğini söyleyen Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Tuba İşeri, telefon, tablet ve bilgisayarlardan yansıyan ışınların, ciltte kuruma, leke artışı ve erken yaşlanmaya neden olduğunu açıkladı.

6.07.2020İyi Yaşam
Öğrenmenin ‘yeni normal’i

Öğrenmenin ‘yeni normal’i

Eve kapandığımız günlerde popülerleşen ve hayatımızdaki yerini sağlamlaştıran yeniliklerden biri de ‘çevrimiçi’ eğitimler... Dijital platformlar üzerinden yapılan seminerler, atölye çalışmaları ve konferansların 20 bin kişi ağırlayanı bile var. Alanlarında uzman isimler aklınıza gelebilecek pek çok konuda dersler veriyor...

Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber kimdir

Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber kimdir?

Eski milli kaleci Rüştü Reçber ile mutlu bir evlilik sürdüren Işıl Reçber, Kuaförüm Sensin'de jüri üyesi olarak yer alıyor. Moda dünyasının ünlü isimlerinden Işıl Reçber, programla birlikte merak konusu oldu. Peki, Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber kimdir?

30.06.2020Hayat
Dünya mirası Bergamanın tarihini değiştiren yeni buluntular ortaya çıktı

Dünya mirası Bergama'nın tarihini değiştiren yeni buluntular ortaya çıktı

İzmir'in Bergama ilçesinde yer alan Aşağı Şehir kazı çalışmalarında bölgenin tarihine ışık tutacak yeni buluntulara rastlandı.

30.06.2020Keyif
Astronotların eğitimi için geliştirilen uzay kokusu parfüm oldu

Astronotların eğitimi için geliştirilen 'uzay kokusu' parfüm oldu

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'da çalışan bir kimyagerin geliştirdiği 'uzay kokusu'nun parfüm olarak piyasaya çıkarılması için kitle fonlaması platformu Kickstarter üzerinden bir proje başlatıldı.

29.06.2020Teknoloji
Dünya mirası Bergamanın tarihini değiştiren yeni buluntular ortaya çıktı

Dünya mirası Bergama'nın tarihini değiştiren yeni buluntular ortaya çıktı

İzmir'in Bergama ilçesinde yer alan Aşağı Şehir kazı çalışmalarında bölgenin tarihine ışık tutacak yeni buluntulara rastlandı.

29.06.2020Seyahat
Işıl Reçber kimdir, eşi kim, mesleği ne İşte Kuaförüm Sensin jüri üyesi Işıl Reçberin biyografisi

Işıl Reçber kimdir, eşi kim, mesleği ne? İşte Kuaförüm Sensin jüri üyesi Işıl Reçber'in biyografisi

Eski milli kaleci Rüştü Reçber ile uzun yıllardır evli olan Işıl Reçber'in, yeni projesi Kuaförüm Sensin oldu. Diva Bülent Ersoy ve Makyaj artisti olan Seçkin Süngüç ile birlikte jüri üyeliği yapan Işıl Reçber, gerek kendi tarzıyla gerekse yarışmacılar için yaptığı yorumlarla dikkatlerini üzerine çekerken; hayatına ilişkin de merak uyandırıyor. Peki, Işıl Reçber kimdir, mesleği ne? İşte Kuaförüm Sensin jüri üyesi Işıl Reçber'in biyografisi

24.06.2020Televizyon
Babalar Günü hediyeleri internet üzerinden alındı

Babalar Günü hediyeleri internet üzerinden alındı

Yapılan son araştırma, koronavirüs salgınının Babalar Günü’ne etkilerini ortaya koydu. Katılımcıların yüzde 67’si Babalar Günü’nü babalarının evine giderek kutlayacağını belirtirken, yüzde 78’lik kesim alacakları hediyeyi önceden planladığını söyledi.

19.06.2020Teknoloji
Kuaförüm Sensin Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in hayatı

Kuaförüm Sensin Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında? Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in hayatı

Işıl Reçber, Kuaförüm Sensin’in yenilenen kadrosunda yer alan isimlerden biri oldu. Moda dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Işıl Reçber, aynı zamanda Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski kalecisi Rüştü Reçber'in eşi olarak biliniyor. Peki, Kuaförüm Sensin Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında? İşte Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in hayatı…

19.06.2020Televizyon
Babalar Günü için piyasaya sürecekleri kaçak saat ve parfümlerle yakalandı

Babalar Günü için piyasaya sürecekleri kaçak saat ve parfümlerle yakalandı

İZMİR'in Çeşme ve Konak ilçelerine yapılan operasyonlarda, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lirayı bulan gümrük kaçağı bin 25 kol saati ile 171 parfüm ele geçirildi.

18.06.2020Gündem
Kuaförüm Sensin Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında Rüştü Reçberin eşi Işıl Reçber hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında? Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber hakkında bilgiler

Kuaförüm Sensin yarışmasının yeni jüri üyeleri Diva Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç oldu. Kuaförüm Sensin'in yeni jüri üyelerinden biri olan Işıl Reçber'in Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski kalecisi Rüştü Reçber'in eşi olduğu biliniyor. Sık sık giydi kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde yer alan Işıl Reçber'in hayatı merak ediliyor. Peki, Işıl Reçber kimdir, kaç yaşında? Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber hakkında bilgiler

15.06.2020Televizyon
En iyi 10 babalar günü hediyesi Bu yıl son dakikaya bırakmayın

En iyi 10 babalar günü hediyesi! Bu yıl son dakikaya bırakmayın

21 Haziran Pazar, Babalar Günü. Bu yıl son dakikaya kalmayın, özellikle de internet üzerinden sipariş verecekseniz kargo süresini mutlaka aklınızda bulundurun. Ne alacağınıza henüz karar vermediyseniz de önerilerimize göz atın.

Koronadan sonra kuaförü eve taşıdık

Koronadan sonra kuaförü eve taşıdık

Koronavirüs sonrası bakım ve temizlik ürünlerine talep arttı. Talebe yetişmek için Çerkezköy’deki fabrikalarında üretime hızla devam ettiklerini söyleyen Kopaş Kozmetik CEO’su Onur Özyurt “Yılın ilk 4 ayında iç pazarda geçen yıla kıyasla kolonya satışı yüzde 60, kit boya satışımız yüzde 27, ağda satışımız yüzde 14 arttı. Yurtdışında talep el dezenfektanı, köpük sabun, kolonya gibi ürünlere yoğunlaştı” dedi.

8.06.2020Ekonomi
Eyüpsultanda üretilip Rusyaya sahte parfüm gönderilen depoya baskın

Eyüpsultan'da üretilip Rusya'ya sahte parfüm gönderilen depoya baskın

EYÜPSULTAN'DAKİ iş hanında sahte parfüm üretimi yapılan depoya polis ekipleri operasyon düzenledi. Operasyonda 1 milyon adet sahte parfüm ele geçirilirken, sahte parfümlerin Rusya'ya gönderildiği öğrenildi.

3.06.2020Gündem
Eyüpsultan’da bir milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi

Eyüpsultan’da bir milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi

EYÜPSULTAN'DAKİ iş hanında sahte parfüm üretimi yapılan depoya polis ekipleri operasyon düzenledi. Operasyonda 1 milyon adet sahte parfüm ele geçirilirken, sahte parfümlerin Rusya'ya gönderildiği öğrenildi.

3.06.2020Haber

Mayısta fiyatı en çok düşen sivri biber

Tüketici fiyatları bazında mayısta en yüksek fiyat artışı yüzde 40,87 ile çilekte gerçekleşirken, en çok ucuzlayan ürün yüzde 51,37 ile sivri biber oldu.

3.06.2020Ekonomi
Balina kusmuğu nedir ve ne işe yarıyor

Balina kusmuğu nedir ve ne işe yarıyor?

Balina kusmuğu olarak bilinen ve parfüm endüstrisinde kullanılan amber, tropikal adaların ve Çin, Japonya, Hindistan, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ile İrlanda'nın bazı sahillerinde veya çevre denizlerinin yüzünde görülür. En çok bulunduğu yer Bahama adalarının sahil ve açıklarıdır. Genellikle gri siyah, kirli san yahut bunların karışımından oluşan damarlı renklerde, bal mumu reçine kıvamında küçük topaklar veya nadiren birkaç yüz kilograma varan birikmiş kütleler halinde bulunur. İşte, balina kusmuğu nedir ve ne işe yarıyor sorusuna yönelik detaylı bilgiler

3.06.2020Gündem
Kozmetik ürünler nasıl satın alınacak Parfüm, göz kalemi, rimel, ruj ve allık nasıl satın alınacak

Kozmetik ürünler nasıl satın alınacak? Parfüm, göz kalemi, rimel, ruj ve allık nasıl satın alınacak?

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerileriyle kontrollü normalleşme süreci kapsamında, 11 sektöre yönelik alınması gereken tedbirler de belirlendi. Peki Kozmetik ürünler nasıl satın alınacak? Parfüm, göz kalemi, rimel, ruj ve allık nasıl satın alınacak?

27.05.2020Gündem
Cilt kanseri nedir Cilt kanseri belirtileri nelerdir

Cilt kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri nelerdir

Cildin deri kısmına rengini veren melanin isimli renk pigmentleri, melanosit adı verilen cilt hücreleri sayesinde meydana gelir. Bu hücrelerin kontrolsüz bir şekilde bölünüp çoğalması ile meydana gelen cilt kanseri melanom veya melanoma olarak adlandırılır. Peki Cilt kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri nelerdir?

22.05.2020Sağlık
800 ithal ürüne ek vergi geldi

800 ithal ürüne ek vergi geldi

Hükümet, 21 Nisan ve 11 Mayıs’ta yaklaşık 4 bin kalem ürün ithalatına getirdiği ek ithalat vergisinin ardından dün de yeni bir karar aldı.

21.05.2020Ekonomi
Koparana ceza: 60 bin TL

Koparana ceza: 60 bin TL

Konya Beyşehir’de mayıs ve haziran aylarında açan şakayık çiçeği de Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından koruma altındaki bitkiler arasında yerini alıyor.

17.05.2020Gündem
Dikkat Bu çiçeği koparmanın cezası 60 bin TL

Dikkat! Bu çiçeği koparmanın cezası 60 bin TL!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü'nce de koruma altında olan ve halk arasında 'ayı gülü' olarak bilinen 'Şakayık' çiçeğine koparan veya zarar verene 60 bin 163 TL idari para cezası uygulanıyor.

16.05.2020Gündem
Parfüm ihracatında son 8 yılın en iyi ilk çeyrek performansı gerçekleşti

Parfüm ihracatında son 8 yılın en iyi ilk çeyrek performansı gerçekleşti

Türkiye'nin bu yılın ilk çeyreğinde yaptığı parfüm ihracatının tutarı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10,7 artışla 17 milyon 210 bin 430 dolara yükseldi ve bu rakam son 8 yılın en yüksek ilk çeyrek verisi oldu.

12.05.2020Ekonomi
Cartier, Les Epures De Parfum

Cartier, Les Epures De Parfum

'Parfümü, yaşayan bir mücevher olarak hayal edin.' Cartier Parfümörü Mathilde Laurent, Cartier’nin yeni parfüm seti LES ÉPURES DE PARFUM’ü karşı konulamaz üç mücevher parçası olarak tasarladı.

11.05.2020Alışveriş
Anneler Günü için hediye fikirleri

Anneler Günü için hediye fikirleri

Bu Anneler Günü’nde hediyelerimizi sosyal mesafeyi koruyarak vereceğiz... Şimdiden online olarak seçtiğiniz bir hediyeyi annenize alabilir ya da gönderebilirsiniz. İşte size fikir verecek seçeneklerden birkaçı…

5.05.2020Etkinlikler
Saray-ı Cedide-i Amirede kazılar yıl boyunca devam edecek

Saray-ı Cedide-i Amire'de kazılar yıl boyunca devam edecek

Osmanlı'nın yükselme dönemi padişahlarına ev sahipliği yapan Edirne Sarayı'ndaki kazılar, "Cumhurbaşkanı Kararlı Kazılar" arasına alındı.

4.05.2020Seyahat
Saray-ı Cedide-i Amirede kazılar yıl boyunca devam edecek

Saray-ı Cedide-i Amire'de kazılar yıl boyunca devam edecek

Osmanlı'nın yükselme dönemi padişahlarına ev sahipliği yapan Edirne Sarayı'ndaki kazılar, "Cumhurbaşkanı Kararlı Kazılar" arasına alındı.

30.04.2020Keyif
Aman dikkat, mayalı yiyecekler migreninizi tetikleyebilir

Aman dikkat, mayalı yiyecekler migreninizi tetikleyebilir!

En sık migren atağını ortaya çıkardığı bilinen nedenler arasında uyku bozuklukları, stres, açlık, keskin kokulu parfüm veya kimyasallar olduğunu belirten Uzman Dr. Berkan Kaplan, "Buna ek olarak parlak ışık, yüksek ses, kadınlarda adet dönemi, hava değişimleri ve aşırı rüzgarlı havalar, bazı ilaçlar, sigara, mayalı yiyecek ve içecekler, basınç değişimleri, çay, kahve ve kola gibi içecekler dahil çikolata bile atak oluşturabilir" dedi.

30.04.2020Sağlık
Kesin korunacak hassas alan ilan edildi: Sığla Ormanları

Kesin korunacak hassas alan ilan edildi: Sığla Ormanları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Resmi Gazete'de yer alan kararı ile Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman ilçeleri sınırları içerisindeki sığla ormanları doğal SİT alanının, 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edilmesi kararlaştırıldı.

29.04.2020Seyahat
Cezayirde ticari faaliyetler başladı

Cezayir'de ticari faaliyetler başladı

Cezayir hükümeti, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında durdurulan bazı ticari faaliyetlerin yeniden başladığını duyurdu.

27.04.2020Ekonomi
Kahramanmaraşta, ramazan öncesi çarşılar sessiz

Kahramanmaraş'ta, ramazan öncesi çarşılar sessiz

Kahramanmaraş'taki tarihi Kapalı Çarşı, yaklaşan ramazan ayı öncesi koronavirüs nedeniyle insanların evlerinde kalmayı tercih etmesiyle tarihinin en sakin günlerini yaşıyor.

22.04.2020Seyahat
Virüsten korunmak için kullanılan dezenfektan, maske ve boneye dikkat

Virüsten korunmak için kullanılan dezenfektan, maske ve boneye dikkat!

Her gün aşırı dezenfektan kullanımı, eldiven, maske ve hava almayan saçların koronavirüs salgınının cilt üzerine bir çeşit yan etkisi olduğunu belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nilhan Atsü, salgın döneminde oluşabilecek dermatolojik risklere dikkat çekti.

16.04.2020Sağlık

Yazar Sonuçları

Zeytinyağının ekşi yoldaşı: Sirke

Tarımla uğraşmak, üstelik de doğanın kendi ritmine saygı duyarak, katkısız, ilaçsız tarım yapmak dünyanın en zor işi. Özellikle iklim değişiklikleri nedeniyle sağı solu iyice belli olmayan bir dünyada.

10.08.2020

Sevdiklerimizi kurban etmeyelim

Bilim insanlarına göre Türkiye’de 200 bin civarında koronavirüs taşıyıcısı var.

31.07.2020

HAFTANIN TESTİ

Bu kez sorular 383 bin takipçili fenomen Alâ Tokel’e. Tokel kendisiyle çok tatlı dalga geçiyor.

15.06.2020

Köpekleri insanlaştırmak ne kadar doğru?

Köpekler bizlerden farklı doğaları olan, içgüdüleri ve dürtülenmeleri bizlerden farklı olan canlılardır.

3.06.2020

Ruhunuzu Gösterin Ofisinizde, Gücünüzü Değil...

En sonki yazıma istinaden evlerinizde yetiştirdiğiniz çiçeklerin fotoğraflarını bana ilettiniz, çok teşekkürler. Sayenizde pandemi sürecinde keyifli paylaşımlı anlar yaşadık.

6.05.2020

Abdülhak Şinasi Hisar’ın titizliği ya da mikrop korkusu

Virüs çıktığından bu yana belki karşılaştığımız –pardon telefonda konuştuğumuz– her dosta bir süre sonra bakın ne soracağız?

28.04.2020