EKSTRA
MENÜ

Pamir Kıraner

Pamir Kıraner ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pamir Kıraner haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Pamir Kıraner haberi bulunmuştur.

Pamir Kıraner Haberleri

10 ay önce 10 ay sonra

10 ay önce 10 ay sonra

Saadet Işıl Aksoy’un kızı Marisa Gülcan ve köpeği Kaju ile 10 ay arayla verdiği poz çok beğenildi.

7.12.2020Magazin
Saadet Işıl Aksoy: Sapıklar varken kızımı paylaşmam

Saadet Işıl Aksoy: Sapıklar varken kızımı paylaşmam

Geçen şubat ayında dünyaya gelen kızının yüzünü sosyal medyada saklayan Saadet Işıl Aksoy, “Sapıklar bu mecrada rahat gezindikleri için kızımın yüzünü göstermem” dedi.

28.10.2020Magazin
Kızım Marisa’yla kalbimin tam ortasına sımsıcak bir güneş doğdu

Kızım Marisa’yla kalbimin tam ortasına sımsıcak bir güneş doğdu

Uzun zamandır Türkiye-ABD hattında mekik dokuyor, sık sık ödüllü yapımlarda boy gösteriyordu Saadet Işıl Aksoy. Son zamanlardaysa anne olmanın heyecanını ve telaşını yaşıyor. Kızını kucağına aldığı anı anlatırken seçtiği kelimeler mutluluğunun ne kadar büyük olduğunu gösteriyor: “Hayatım boyunca duyduğum tüm sevginin toplamını bir anda içimde hissettim.”

10.05.2020Hürriyet Pazar
Saadet Işıl Aksoyun kızının adı Marisa ne demek Marisa isminin anlamı nedir

Saadet Işıl Aksoy'un kızının adı Marisa ne demek? Marisa isminin anlamı nedir?

Saadet Işıl Aksoy'un kızının adını sosyal medyada duyurması ardından Marisa isminin anlamı merak konusu oldu. Özellikle yeni anne adayları Marisa isminin anlamını incelemeye başladı. Peki, Saadet Işıl Aksoy'un kızının adı Marisa ne demek? Marisa isminin anlamı nedir?

27.02.2020Magazin
Saadet Işıl Aksoy anne oldu

Saadet Işıl Aksoy anne oldu

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy ilk kez anne oldu. Aksoy, Marisa Gülcan Kıraner adı verilen kızının dünyaya gelişini Instagram sayfasından duyurdu.

27.02.2020Magazin
Saadet Işıl Aksoydan hamile pozu

Saadet Işıl Aksoy'dan hamile pozu!

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, 2017 yılında Pamir Kıraner ile nikah masasına oturmuştu.

21.10.2019Magazin
Saadet sezonu erken açtı

Saadet sezonu erken açtı!

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy ile eşi Pamir Kıraner 2018 yaz sezonunu erken açtı. Çift önce Güney İtalya kıyılarında tatil yaptı. Ardından Ege ve Akdeniz’de tura çıktı.

22.04.2018Magazin
Saadet Işıl Aksoy kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Saadet Işıl Aksoy kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Rol adlığı dizi projeleri ve magazin basınında yer alan haberlerle sık sık gündeme gelen Saadet Işıl Aksoy, son zamanlarda giderek popülerleşen bir isim. Saadet Işıl Aksoy hakkında merak edilenler ise internette araştırılıyor. Saadet Işıl Aksoy'un kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Saadet Işıl Aksoy'un kariyeri ve özel hayatına dair sorgulama yapıyor. Peki, Saadet Işıl Aksoy kimdir? Saadet Işıl Aksoy kaç yaşında ve nereli?, Saadet Işıl Aksoy kiminle evli?

9.03.2018Televizyon
Saadet Işıl Aksoy kimdir, kaç yaşında

Saadet Işıl Aksoy kimdir, kaç yaşında?

Son dönemde yer aldığı dizi projeleri ile adından sıkça söz ettiren Saadet Işıl Aksoy, sosyal medya ve magazin basınından giderek popülerleşen bir isim. Saadet Işıl Aksoy'un kim olduğunu merak eden vatandaşlar ise internette Saadet Işıl Aksoy'un kariyeri ve özel hayatına dair araştırma yapıyor. Peki, Saadet Işıl Aksoy kimdir? Saadet Işıl Aksoy kaç yaşında ve nereli?

2.03.2018Televizyon
Mutlu olacaksın bunu bil, yeter...

Mutlu olacaksın bunu bil, yeter...

Kariyerinde hızla yükselirken birden Amerika’ya yerleşmeye karar verdi. Üstüne evlendi. Ama bunlar onun Türkiye’deki başarılarını olumsuz etkilemedi. Saadet Işıl Aksoy, hâlâ ülkenin önde gelen kadın oyunculardan biri. ‘Vatanım Sensin’ ekibine katılan Aksoy’la buluştuk, Amerika’daki hayatını, dillere destan güzelliğini ve evliliğini konuştuk.

15.04.2017Hayat
Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner evlendi

Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner evlendi

Geçtiğimiz aralık ayında sessiz sedasız evlenen Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner, önceki akşam Boğaz kıyısında düğün yaptı.

16.08.2015Magazin
Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıranerin düğün tarihi belli oldu

Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner'in düğün tarihi belli oldu

Geçen aralıkta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde sessiz sedasız evlenen Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner, rötarlı düğün için geri sayıma başladı.

24.07.2015Magazin
Takı alışverişi

Takı alışverişi

Saadet Işıl Aksoy ve sevgilisi Pamir Kıraner, geçtiğimiz gün alışveriş için geldikleri Zorlu Center AVM’de görüntülendi.

14.11.2014Magazin
Pirelliden 320 kilometre hız lastiği

Pirelli'den 320 kilometre hız lastiği

Pirelli, hız tutkunları içen, ‘P Zero Nero’ adını verdiği bir lastik üretti. Lastik, nisan ayından itibaren tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de de satışa sunuluyor. Lastik 320 kilometrelik hıza göre dizayn edildi. Lastiğin Avrupa satış fiyatı 300-600 Euro arasında değişiyor.

17.02.2002Ekonomi
Saadet Işıl Aksoy: Çılgınlıkta sınırım yok

Saadet Işıl Aksoy: Çılgınlıkta sınırım yok

“Kördüğüm” dizisiyle ekrana dönen Saadet Işıl Aksoy, InStyle için objektif karşısına geçti. Yeni koleksiyonların tanıtıldığı çekimde modellik yapan Aksoy, çekim sonrası verdiği röportajda ise samimi açıklamalarda bulundu.

15.09.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Muhteşem öpücük

Bizdeki düğünler öyle filmlerdeki gibi romantik geçmez, eğlenceli de.

16.08.2015